Jump to content

Avril Lavigne: Η άποψή σας!


billyavl
 Κοινοποίηση

Avril Lavigne, η άποψή σας !  

176 members have voted

  1. 1. Avril Lavigne, η άποψή σας !

    • Τέλεια !
    • Καλή ειναι...
    • Μαύρα χάλια
    • Ποια είναι αυτή ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To kalytero kommati toy kainoyrioy ths diskoy,to opoio den exei ginei akoma eyreos gnosto,einai to TAKE ME AWAY.Oraio tragoydaki einai...Elpizo syntoma na to doyme kai se VIDEOCLIP.

 

 

αυτο μ'αρεσει κι εμενα παρα πολυ...εχει πολυ καλους στιχους...

αλλα βγαλανε για τεταρτο κλιπ της το he wasnt το οποιο ειναι χαλια προς απαισιο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

σ'αρεσε περισσοτερο το πρωτο??

βρισκω το 2 εκατο φορες καλυτερο με πολυ καλυτερα κομματια!

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

σ'αρεσε περισσοτερο το πρωτο??

βρισκω το 2 εκατο φορες καλυτερο με πολυ καλυτερα κομματια!

Θα διαφωνήσω.

Και τα δύο CD είχαν τέσσερα καταπληκτικά κομμάτια.Δεν νομίζω πως ο ένας δίκσος είναι καλύτερος από τον άλλον.

Link to comment
Share on other sites

με το 2 cd κολλησα περισσοτερο,αλλα γουστα ειναι αυτα:)

απο το πρωτο cd μου αρεσε τρελα το i'm with you(το ακουω ακομα και τωρα σχεδον καθε μερα),unwanted,losing grip,naked και mobile.

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

με το 2 cd κολλησα περισσοτερο,αλλα γουστα ειναι αυτα:)

απο το πρωτο cd μου αρεσε τρελα το i'm with you(το ακουω ακομα και τωρα σχεδον καθε μερα),unwanted,losing grip,naked και mobile.

i like the most 1st cd of Anvril...

Μου αρέσει και το knockin' on the heaven's door..

Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι σε σχέση με Μπρίτνυ, Αγκιλέρα κλπ, αλλά νομίζω ότι απευθύνεται σε μικρότερες ηλικίες από τη δική μου ;)

 

Υ.Γ. No offense, αλλά έπειδή αναφέρθηκε πιο πάνω: το Knockin' on heaven's door είναι του Bob Dylan και όχι των Guns'n'Roses (που το χουν διασκευάσει)

Wendy let me in I wanna be your friend

I wanna guard your dreams and visions

Link to comment
Share on other sites

charmed_powers said:
με το 2 cd κολλησα περισσοτερο,αλλα γουστα ειναι αυτα:)

απο το πρωτο cd μου αρεσε τρελα το i'm with you(το ακουω ακομα και τωρα σχεδον καθε μερα),unwanted,losing grip,naked και mobile.

Όντως,φοβερά τα 2 πρώτα cd.

Edited by DENIOR
Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν απαντησε κανεις ποτε προβλεπεται καινουριο cd η κανενα single....

το "Under my Skin" ειχε βγει μαιο 2004 αν δεν κανω λαθος...κοντευουν 2 χρονια χωρις κατι καινουριο.

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εξαιρετική

 

η μουσική που της γράφουν είναι απλή, με όμορφο στοίχο.

 

Η φωνή της δεν είναι κρυσταλλένια, όμως το στυλ που περνά έξω αποτελείται απο στοιχεία (φωνή, ντύσιμο, παρουσία στον τύπο-δισκογραφία-ΜΜΕ) που δέσανε μεταξύ τους απλά τέλεια.

 

Είναι η πιτσιρίκα-αλητάκι που ξεχώρισε, χωρίς να την φάει η Νέα Υόρκη :)

Link to comment
Share on other sites

Από εμφάνιση δεν ξέρω αν στα αγόρια αρέσει αλλά εγώ τη βρίσκω χάλια:) Δε με ενοχλεί το... "πανκ" (ο Θεός να το κάνει, αφού οι πανκάδες ποτέ δεν ντύνονταν έτσι αλλά τέλος πάντων) στυλάκι της, στο πιο αυθεντικό του το είχα κι εγώ στο γυμνάσιο-λύκειο (όσο άκουγα φανατικά πανκ, απλά στο λίγο πιο ορίτζινάλ του, όχι Sk8er Boy και τέτοιες μαλαμπιπ:ninja: ...) Απλά τη βρίσκω... χάλια!

 

Όσο για φωνή... Εμμμχχμχμ τι;!;! Από συνθέσεις, ενορχηστρώσεις, στίχους;;;!;; Εμχμχμ... Γκουχ γκουχ! Μαύρα χάλια!

 

όσο για το chop suey... Παιδιά δεν έχω να σας πω τίποτα. Το έβαλε κάτω, το τσαλαπάτησε, το έφτυσε, το μαχαίρωσε, πυροβόλησε, βίασε... και υποκλίθηκε στο κοινό της!!! Οι Tenacious D το είπαν πολύ καλύτερα!!!

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
όσο για το chop suey... Παιδιά δεν έχω να σας πω τίποτα. Το έβαλε κάτω, το τσαλαπάτησε, το έφτυσε, το μαχαίρωσε, πυροβόλησε, βίασε... και υποκλίθηκε στο κοινό της!!! Οι Tenacious D το είπαν πολύ καλύτερα!!!

omg!!! Είπε το Chop Suey??! :knife:

 

Τελευταία φορά που την είδα σε μια εμφάνισή της κάπου ήταν ξανθιά και τελείως κυριλέ σε ντύσιμο.Τι έγινε δε το παίζει πανκιό τώρα πια? :rolleyes:

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

η αβρίλ είναι καλή, τα τραγούδια της ακούγονται, αλλά φυσικά δεν μπορεί να συγκριθεί με τους Metallica, τους Iron Maiden, e.t.c γιατί αφενός τραγουδούν διαφορετικά είδη (punk rock-heavy metal (thrash metal) και οι δυο τελευταίοι έχουν μεγάλη ιστορία πίσω τους, όχι 2-3 cd. η αβρίλ μου άρεζε πολύ προτού αλλάξει το στυλάκι της πανκ-ροκ σε πριγκίπισσα, έτσι φανέρωσε ότι ήταν ψεύτικη όλο αυτό τον καιρό. αυτό με χάλασε και με ξενέρωσε, και μ' απομάκρυνε απ' τη μουσική της. κρίμα.

 

METALLICA RULES :):happy: :baby:

I don't know what's wrong with me

:X

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

H Avril βγάζει νέο album τον Απρίλιο.

Εδώ μπορείτε να ακούσετε το πρώτο single, "Girlfriend"

 

Προσωπικά δεν ενθουσιάστηκα και πολύ :p

Γενικά πάντως το album της αναμένεται να είναι πιο pop και πιο "μπαλαντοειδές" σε σχέση με τα προηγούμενα

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Προιον των εταιριων!ψιλο punk-pop κουλτουρα και καλα.Πραγματικα μου ειναι αδυνατο να ακουσω ή να παρω στα σοβαρα τα τραγουδια της??

Αντιπαθητικη σαν τους Green day.Μουσικη στο ιδιο τεμπο,ολα τα τραγουδια μοιαζουν μεταξυ τους και με 2 λογια:Ποιο το νοημα της υπαρξης τους???

Link to comment
Share on other sites

Προιον των εταιριων!ψιλο punk-pop κουλτουρα και καλα.Πραγματικα μου ειναι αδυνατο να ακουσω ή να παρω στα σοβαρα τα τραγουδια της??

Αντιπαθητικη σαν τους Green day.Μουσικη στο ιδιο τεμπο,ολα τα τραγουδια μοιαζουν μεταξυ τους και με 2 λογια:Ποιο το νοημα της υπαρξης τους???

Nα μας διασκεδάζουν... :wink:

Έχει πολύ καλά τραγούδια η Avril

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nα μας διασκεδάζουν... :wink:

Έχει πολύ καλά τραγούδια η Avril

 

Σωστα!Αλλα ειναι και λιγο υποκειμενικο πως βλεπει ο καθενας μας την διασκεδαση.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...