Jump to content

Avril Lavigne: Η άποψή σας!


billyavl
 Κοινοποίηση

Avril Lavigne, η άποψή σας !  

176 members have voted

  1. 1. Avril Lavigne, η άποψή σας !

    • Τέλεια !
    • Καλή ειναι...
    • Μαύρα χάλια
    • Ποια είναι αυτή ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχει και φωνάρα που κάποιος πιο πάνω λέει ότι δεν έχει

 

εγώ... ε δεν έχει ρε φίλε τι να κάνουμε τώρα... με το ζόρι?

άκου την live και ξαναέλα....

 

Την έχετε ακούσει να τραγουδάει το Fuel από Metallica στο Mtv Icon ??Μέχρι και ο Heitfield ενθουσιάστηκε....

 

:X Θα θέλει να κάνει κανά ντουέτο και αυτός....

People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

Eπειδη την εχω δει και εγω ζωντανα σε μια πλατεια του Los Angeles να τραγουδα με μια κιθαρα, ομολογω οτι ειναι αψογη.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη την εχω δει και εγω ζωντανα σε μια πλατεια του Los Angeles να τραγουδα με μια κιθαρα, ομολογω οτι ειναι αψογη.

Σε συναυλία υποθέτω... έτσι ?

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη ειναι για μενα,ειναι κατι διαφορετικο απο ολες τις αλλες,βεβαια ειναι και μικρη,μπορει να εξεληχθει οπως η britney αλλη ενυπωση μας εδωσε στην αρχη και αλλη τωρα,εμενα προσωπικα μαρεσει πιο πολυ τωρα(off topic)
Link to comment
Share on other sites

Ego poisteuo pos ginetai poli vavoura giro apo to onoma tis gia to tpt...

k pio poli me nevriazei to gegonos oti alla leei se sinenteuxeis k alla stin pragmatikotita kanei..tha mou peis k pios dn kanei kati tetio stis meres mas..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

PaNiKoS :!:
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

To kalytero kommati toy kainoyrioy ths diskoy,to opoio den exei ginei akoma eyreos gnosto,einai to TAKE ME AWAY.Oraio tragoydaki einai...Elpizo syntoma na to doyme kai se VIDEOCLIP.
Link to comment
Share on other sites

http://www.avrillavigne.com/images/undermyskin_album.jpg

Εμένα μου αρέσουν τα :

01. Take Me Away (τρομερό !)

02. Together (Πολύ ωραίο)

03. Don't Tell Me (πολυ καλό)

05. How Does It Feel (καλό και αυτό)

06. My Happy Ending (τελειο !)

07. Nobody's Home (απλά κοματάρα...)

11. Freak Out (εντάξει.. και αυτό καλό είναι)

 

το "4. He Wasn't" δεν μου αρέσει καθόλου.... μπλιαχ...

 

στα links υπάρχουν previews των κοματιών, το οποία πήρα απο το επίσιμο site της Avril Lavigne

Link to comment
Share on other sites

parepiptontos prosfatos hackaran to kinhto ths paris hilton kai mesa sta dedomena ths ,brhkane to kinhto ths avril...to 8elei kaneis sas?(oxi pos den 8a to exei hdh allaksei)
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

http://www.avrillavigne.com/images/undermyskin_album.jpg

Εμένα μου αρέσουν τα :

01. Take Me Away (τρομερό !)

02. Together (Πολύ ωραίο)

03. Don't Tell Me (πολυ καλό)

05. How Does It Feel (καλό και αυτό)

06. My Happy Ending (τελειο !)

07. Nobody's Home (απλά κοματάρα...)

11. Freak Out (εντάξει.. και αυτό καλό είναι)

 

το "4. He Wasn't" δεν μου αρέσει καθόλου.... μπλιαχ...

 

στα links υπάρχουν previews των κοματιών, το οποία πήρα απο το επίσιμο site της Avril Lavigne

Symfono...Ontos ta tragoydia poy aneferes einai ta kalytera ston dikso.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη ειναι για μενα,ειναι κατι διαφορετικο απο ολες τις αλλες,βεβαια ειναι και μικρη,μπορει να εξεληχθει οπως η britney αλλη ενυπωση μας εδωσε στην αρχη και αλλη τωρα,εμενα προσωπικα μαρεσει πιο πολυ τωρα(off topic)

 

Τώρα ξεπουλήθηκε για να πουλήσει περισσότερο, πάντως εμένα μ'αρέσει καλύτερα τώρα, άντε να τα βγάλει όλα έξω όπως η Britney να γουστάρουμε :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ξεπουλήθηκε για να πουλήσει περισσότερο, πάντως εμένα μ'αρέσει καλύτερα τώρα, άντε να τα βγάλει όλα έξω όπως η Britney να γουστάρουμε :w00t:

ennousa oti..den exw dei to swma ths..

srry pou sas berdepsa kai den hmoun safhs...elpizw na me katalabate twra..

 

:offtopic: :(

Link to comment
Share on other sites

Μετρια.Πουλαει γιατι εχει ενα προστυχα αθωο προσωπακι :devil: :innocent:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

de 8umamai se poion to eixa uposxe8ei...mallon ston kostakiss

alla oriste

1-613-532-4092

kai fysika mhn perimenete pos de 8a to exei hdh allaksei...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει. Η φιλη μου ομως και οι κολλητες της ξετρελενοντε. Τα τραγουδια που εχει κανει χαλια (Ο κυριος λογος για τον οποιο την αντιπαθω) ειναι fuel-metallica, knocking on heaves doors (guns n roses), Chop suey (System of a down) το οποιο σκοτωσε!, fat lip (sum 41) και εκανε και το soundtrack του μπομπ σφουγγαρακι χαλια! Γενικως αμα ειστε απο αυτος που ακουνε τετοια τραγουδια, σαν και εμενα, θα κλαψετε!!! Α και ο OZZY εχει ΦΩΝΑΡΑ!!! ακου το θεεικο iron man και τα ξαναλεμε! φιλικα παντα
Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει. Η φιλη μου ομως και οι κολλητες της ξετρελενοντε. Τα τραγουδια που εχει κανει χαλια (Ο κυριος λογος για τον οποιο την αντιπαθω) ειναι fuel-metallica, knocking on heaves doors (guns n roses), Chop suey (System of a down) το οποιο σκοτωσε!, fat lip (sum 41) και εκανε και το soundtrack του μπομπ σφουγγαρακι χαλια! Γενικως αμα ειστε απο αυτος που ακουνε τετοια τραγουδια, σαν και εμενα, θα κλαψετε!!! Α και ο OZZY εχει ΦΩΝΑΡΑ!!! ακου το θεεικο iron man και τα ξαναλεμε! φιλικα παντα

chopsuey?!?!:shock: :shock: :shock:

ελπίζω να έφαγε αρκετό κράξιμο...

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://www.avrilbandaids.com/songlist.php

 

Εδω εχει ολα τα cover. Ακουστε και κλαψτε! Αφου δεν μπορεις, γιατι τα τραγουδας???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...