Jump to content

ΠΛΗΡΩΜΗ ADSENSE


xsertex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω ενα θεμα με μια πληρωμη στο adsense....

 

Καθε φορα που εκδιδεται μια πληρωμη για τον λογαριασμο μου η διαδικασια ειναι πανομοιοτυπη και απλη.Στις 21 καθε μηνα εβγαινε ενα μηνυμα στο control panel του adsense λογαριασμου μου του τυπου "Η αυτόματη πληρωμή βρίσκεται σε εξέλιξη: Τραπεζικό λογαριασμό • • • " και μετα απο 1 αντε το πολυ 2 μερες η πληρωμη γινοταν και το μηνυμα που σας παρεθεσα πιο πανω χρωματιζοταν με μπλε χρωμα και με ενημερωναν οτι η πληρωμη εσταλει.Και επισης ψηλα στην σελιδα μου εγραφε ποτε εγινε η τελευταια πληρωμη.

 

Αυτο το μηνα κανονικα στις 21 ξεκινησε η διαδικασια,χθες δεν εγινε κατι αλλα σημερα που κοιταξα και ενω ενημερωθηκε η τελευταια πληρωμη κανονικα και πλεον αναφερει ως τελευταια την χθεσινη το μηνυμα δεν αλλαξε ποτε(?που παντα αλλαζει οταν στελνετε η πληρωμη) και συνεχιζει να μου γραφει οτι η πληρωμη ειναι σε εξελιξη....

 

Ειχε καποιος το ιδιο θεμα αυτο τον μηνα;

 

Οποια γνωμη-βοηθεια δεκτη

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα παιδιά! Έχω ένα κανάλι στο youtube και έχω ανεβάσει διάφορα βίντεο. Κάποια από αυτά πάνε πολύ καλά και μου έχουνε δώσει σύμφωνα με το youtube κάποια κέρδη όπως θα δείτε και στην παρακάτω φωτογραφία.

[ATTACH]65416[/ATTACH]

Βασική λεπτομέρεια, πριν ένα μήνα περίπου είχα ενεργοποιήσει το AdSense σε αυτόν τον λογαριασμό. Σήμερα μπήκα πρώτη φορά ουσιαστικά στη σελίδα του AdSense να δω τι γίνεται. Και προς μεγάλη μου έκπληξη αντίκρισα την παρακάτω εικόνα.

[ATTACH]65417[/ATTACH]

Άλλη μία βασική λεπτομέρεια τα βίντεο που πληρώνουν ανέβηκαν από τις 3-5 Ιουνίου. Αλλά από την στιγμή που μου γράφει στην σελίδα του youtube εκτιμώμενα κέρδη, δεν θα έπρεπε να μου έχει έστω και τα κάτι λίγα που είχα πριν από αυτές τις ημερομηνίες στη σελίδα του AdSense εκεί που λέει τελευταίες 7 ή 28 μέρες;

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.

ΥΓ Για να προλάβω μερικούς είρωνες, δεν με νοιάζουν τα 5 ευρώ, αλλά θέλω να ξέρω πως λειτουργεί για να δω αν αξίζει να συνεχίσω να ασχολούμαι ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Το υπόλοιπο του adsense για τον μήνα που πέρασε ενημερώνεται συνήθως γύρω στις 11 του επόμενου μήνα.

Τουλάχιστον 4 χρόνια που το χω έτσι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Α οκ.. Σε ευχαριστώ πολύ. Είμαι καινούριος. Θα τα μάθω, που θα πάει! Δηλαδή για να καταλάβω, τα εκτιμώμενα κέρδη που γράφει στη σελιδα του youtube θα είναι πάνω κάτω τα ίδια που θα εμφανισθούν στο AdSense;
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Μια ερώτηση και εγώ. Μπορώ να συνδέσω δυο λογαριασμούς YouTube σε ένα λογαριασμό Adsense;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Α οκ.. Σε ευχαριστώ πολύ. Είμαι καινούριος. Θα τα μάθω, που θα πάει! Δηλαδή για να καταλάβω, τα εκτιμώμενα κέρδη που γράφει στη σελιδα του youtube θα είναι πάνω κάτω τα ίδια που θα εμφανισθούν στο AdSense;

 

Είχα ξεχάσει τελείως να απαντήσω εδώ :D

Ναι

 

Μια ερώτηση και εγώ. Μπορώ να συνδέσω δυο λογαριασμούς YouTube σε ένα λογαριασμό Adsense;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nαι μπορείς κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...