Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πληροφορήθηκα ότι το Tweak2k2 θα μου προσφέρει λύση για το πρόβλημα που είχα αναφέρει προηγουμένως ότι το κινητό αργεί να κτυπήσει όταν με καλούν.

 

Έτσι το κατέβασα (ipmart), το εγκατέστησα αλλά δυστυχώς μου λέει ότι δεν τρέχει στη γλώσσα του λειτουργικού μου. Έχω το HP και ναι έχει τα ελληνικά windows. τι μπορώ να κάνω...?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kapoio programma esodwn-exodwn gia wm5, aplo , oxi tipota to extreme exete na proteinete??

Epishs kapoio programma gia kleidwma fakelwn opws einai to "file securer" gia desktop pc ??? Dhladh na zhtaei password me to pou paei kapoios na to anoixei.

Link to comment
Share on other sites

Kapoio programma esodwn-exodwn gia wm5, aplo , oxi tipota to extreme exete na proteinete??

Epishs kapoio programma gia kleidwma fakelwn opws einai to "file securer" gia desktop pc ??? Dhladh na zhtaei password me to pou paei kapoios na to anoixei.

 

εσοδων εξοδων ειναι πολυ καλο το spb finance που με την μετατροπη του Αγγελου γινεται και ελληνικο

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορείται μήπως να μου πείτε κανένα πρόγραμμα με το οποίο πατώντας το Χ να κλείνει η εκάστοτε εφαρμογή και όχι να γίνεται minimized?

Επίσης έχετε να μου προτείνεται κανένα καλό mp3 player;

Για video players έχω ακούσει καλά λόγια για το tcpmp. Ποιά είναι η τελευταία έκδοση; Υπάρχει κανένας άλλος video player που να είναι καλύτερος;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορείται μήπως να μου πείτε κανένα πρόγραμμα με το οποίο πατώντας το Χ να κλείνει η εκάστοτε εφαρμογή και όχι να γίνεται minimized?

Επίσης έχετε να μου προτείνεται κανένα καλό mp3 player;

Για video players έχω ακούσει καλά λόγια για το tcpmp. Ποιά είναι η τελευταία έκδοση; Υπάρχει κανένας άλλος video player που να είναι καλύτερος;

 

1) Μια καλή και ελαφριά λύση είναι Το Magic Button. Είναι δωρεάν από

ΕΔΩ

 

2)Εμένα μου αρέσει ο pocketplayer

 

3)ο TCPMP είναι ο πιο διαδεδομένος δωρεάν player. Νομίζω πως είναι η καλύτερη επιλογή

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!

Kαθ'οτι νέος στο άθλημα των pocket pc, να ρωτήσω εάν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για minimize (οπως στο pc windows) και για διαχείρηση ανοιχτών εφαρμογών? (εναλλαγή)

ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

File "Villi"

Gia dokimase na patiseis to X gia ligo parapano (2-3sec) mipos klisei to programa sou!!!

 

Πλακίτσα;! :chair:

 

Για άλλον προοριζόταν αλλά ομολογώ ότι και εγώ ψάρωσα...! Πατάω το x γιά x δευτερόλεπτα και τπτ...!

 

Too simple to be true...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μπορει ο windows media player του S100 να "παιξει" τα βιντεακια .3gp και .mp4 οπως γινεται στα Windows Mobile 5 ? Γιατι το "Αλμπουμ" κολλαει αρκετες φορες...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, να κανω μια ερωτηση.

Γνωριζει κανεις καποιο προγραμμα, που να απεικονιζει πληροφοριες του ατομου που σε καλει;

Θελω κατι σαν αυτο:

http://www.allaboutsymbian.com/software/item/Caller_Info.php

που ειχα παλια σε Series 60.

Γνωριζω παρομοια προγραμματακια (οπως το πολυ καλο Photo Contacts Pro), αλλα θελω να εμφανιζονται πληρεις πληροφοριες (οπως ονοματα συζυγου και παιδιων κ.λ.π σημειωσεις -αυτο δεν το κανει το photo contacts).

Ιδεες; :)

 

Παιδια, την "πατησα" λετε, δεν ξερει καποιος κατι (πολυ φοβαμαι οτι δεν παιζει τιποτα σχετικο) ;

Κανεις που να εχει βαλει το innesoft address book 1.67 μηπως εχουν βαλει καμια επιλογη να εμφανιζεται το πεδιο των σημειωσεων?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, την "πατησα" λετε, δεν ξερει καποιος κατι (πολυ φοβαμαι οτι δεν παιζει τιποτα σχετικο) ;

Κανεις που να εχει βαλει το innesoft address book 1.67 μηπως εχουν βαλει καμια επιλογη να εμφανιζεται το πεδιο των σημειωσεων?

Στο 1.66 δεν το είχε. Την 67 δεν την έβαλα ακόμη, αλλά άκουσα γιατί αλλαγές στο callerID. Θα το βάλω και θα σου πω, αν δε με έχει προλάβει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Στο 1.66 δεν το είχε. Την 67 δεν την έβαλα ακόμη, αλλά άκουσα γιατί αλλαγές στο callerID. Θα το βάλω και θα σου πω, αν δε με έχει προλάβει κάποιος.

 

 

Ναι, αυτο ειδα κι εγω, για αυτο ρωτησα για την 1.67.

Αν το δοκιμασεις πες μου. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Μπορει ο windows media player του S100 να "παιξει" τα βιντεακια .3gp και .mp4 οπως γινεται στα Windows Mobile 5 ? Γιατι το "Αλμπουμ" κολλαει αρκετες φορες...

Οντως κολλαει. Υπαρχει καποιο αλλο προγραμματακι να παιζει αυτα τα video?

Link to comment
Share on other sites

File "Villi"

Gia dokimase na patiseis to X gia ligo parapano (2-3sec) mipos klisei to programa sou!!!

Φίλε μου δυστυχώς τίποτα!

Όση ώρα το πατάω, αυτό μένει πατημένο και δεν αλλάζει η λειτουργία του ώστε να σβήσει το πρόγραμμα. Με το που το αφήνω κάνει minimize! :(

Thanks παντως! :)

1) Μια καλή και ελαφριά λύση είναι Το Magic Button. Είναι δωρεάν από

ΕΔΩ

 

2)Εμένα μου αρέσει ο pocketplayer

 

3)ο TCPMP είναι ο πιο διαδεδομένος δωρεάν player. Νομίζω πως είναι η καλύτερη επιλογή

 

Δεν τα δοκίμασα ακόμα αλλά thanks! :happy:

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

HTC X-Close Button !:D

 

ht@p://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=31452&d=1164018828

 

Κλεινει τις εφαρμογες του PPC. Ειναι απο την "μανα" HTC των τελευταιων χρονων PPC's και ειναι free !:D

 

Mipos iparhi kana kalo palikari na mas pi an (mata apo toso kero pou graftike afto to sholio) aksizi akomi afto to programataki, kai an na, pou tha to vroume? :shifty: :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Mipos iparhi kana kalo palikari na mas pi an (mata apo toso kero pou graftike afto to sholio) aksizi akomi afto to programataki, kai an na, pou tha to vroume? :shifty: :ninja:

 

Μια χαρα παιζει... το link ειναι μπροστα στα ματια σου!:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα παιζει... το link ειναι μπροστα στα ματια σου!:lol: :lol: :lol:

Εγώ πάντως που το έβαλα στο 6815 δεν μου έκανε τπτ...

 

edit: Άκυρο, μετά το reset λειτουργεί κανονικά. Ωραίο προγραμματάκι!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Mipos iparhi kana kalo palikari na mas pi an (mata apo toso kero pou graftike afto to sholio) aksizi akomi afto to programataki, kai an na, pou tha to vroume? :shifty: :ninja:
δεν μου αρεσε που κολλαει την συσκευη αν πατησεις το χ οταν εισαι στο πληκτρολογιο του τηλεφωνου:O
Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρεσε που κολλαει την συσκευη αν πατησεις το χ οταν εισαι στο πληκτρολογιο του τηλεφωνου:O

Που σου κολλάει ακριβώς γιατί δεν κατάλαβα, εγώ δεν έχω παρατηρήσει ακόμα καμμία δυσλειτουργία πάντως

Link to comment
Share on other sites

prwfanos ennoei to qwerty keyboard tou titana ;)

 

pantws kai me to ilauncher ginetai ayti i doyleia ;)

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Ποιός φίλος μπορεί να μου δώσει τα φώτα του!! Έβαλα στο Ρ3300 μου το Smart Movie με τον κωδικό ξεκελίδωσε όλα καλά!! Δέν αναπαράγει αρχεία όμως. Μόλις πάω να ανοίξω ένα βίντεο μου γράφει ότι δεν βρέθηκε ο κώδικας xvid ενώ εγώ τον έχω εγκατασήσει!!

Εκανα κάτι λαθος??

Βοηθήστε με!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιός φίλος μπορεί να μου δώσει τα φώτα του!! Έβαλα στο Ρ3300 μου το Smart Movie με τον κωδικό ξεκελίδωσε όλα καλά!! Δέν αναπαράγει αρχεία όμως. Μόλις πάω να ανοίξω ένα βίντεο μου γράφει ότι δεν βρέθηκε ο κώδικας xvid ενώ εγώ τον έχω εγκατασήσει!!

Εκανα κάτι λαθος??

Βοηθήστε με!!

Bάλε το tcpmp φίλε μου να δεις video!:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...