Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δειτε αν μπορεις να αλλαξεις αναλυση στην οθονη κι αν το always on display δεχεται εφαρμογες απο τριτους.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όλοι εσείς έχετε BTU ή βγήκε και για τους υπόλοιπους;;

 

Περιμένουμε εντυπώσεις.. :O

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Δειτε αν μπορεις να αλλαξεις αναλυση στην οθονη κι αν το always on display δεχεται εφαρμογες απο τριτους.

 

Ναι και τα 2

Link to comment
Share on other sites

Όλοι εσείς έχετε BTU ή βγήκε και για τους υπόλοιπους;;

 

Περιμένουμε εντυπώσεις.. :O

Btu και να είσαι γραμμένος στο beta

 

Sent from S7 edge

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι το BTU?

 

BTU ειναι η Αγγλική εκδοση/ρομ του s7 egde....μονο αυτοι μπορουν να παρουν την beta nougat και μαλιστα με ιδιαίτερη διαδικασία (κατευασμα ιδιαίτερης εφαρμογης,εγγραφή κτλ)

Ετσι για να μην αρχίσουν ολοι τις ερωτήσεις...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Έχει συμπληρωθεί λέει ο μέγιστος αριθμός χρηστών για εγγραφή. Γμτ!!!
Link to comment
Share on other sites

BTU ειναι η Αγγλική εκδοση/ρομ του s7 egde....μονο αυτοι μπορουν να παρουν την beta nougat και μαλιστα με ιδιαίτερη διαδικασία (κατευασμα ιδιαίτερης εφαρμογης,εγγραφή κτλ)

Ετσι για να μην αρχίσουν ολοι τις ερωτήσεις...

 

Σαφες.Ευχαριστω

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Δειτε αν μπορεις να αλλαξεις αναλυση στην οθονη κι αν το always on display δεχεται εφαρμογες απο τριτους.

Το always on επιτέλους υποστηρίζει 3 party.

 

To 1 δεν το βρηκα ακομα.

Edit το βρήκα υπάρχει κανονικά

Edited by marios_ch
Link to comment
Share on other sites

Aν θελετε Ν υπαρχουν link στο xda.κατεβαζετε ΤΗΝ Ν ΒΤU k φλασσαρετε με odin.βεβαια η συσκευη ξαναγινετε παρθενα κ χρειαζετε στησιμο απο την αρχη.μια χαρα δειχνει σε μενα δεν ειδα ακομη bugs.βαζεις κ ενα θεμα να φυγει η ασπριλα κ ολα καλα.

το ui δεν ειναι ακριβως οπως του ΝΟΤΕ αλλα απο το χαλι του πρηγουμενου σκαλες ανωτερο..πολυ καλη διαχειριση μνημης κ γρηγορη..οτι θετε ρωτηστε..:)

Link to comment
Share on other sites

Μάριε πως σου φαίνεται; εμενα επισης δεν μου ανοίγει την εφαρμογή βίντεο της Samsung..

Φιλε από οτι βλέπω καλη είναι όντως γρήγορη και δεν είδα ιδιαίτερα bugs.

 

Αυτο που λες δεν το εντοπισα ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξαν διάφορα...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161110/312868ab1d784726750f8c45e84d8dac.jpg

 

Για να δούμε πως θα πάει

 

SM-G935F

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση.Υπάρχει κανείς που ενώ έχει γραφτεί στο beta δεν του εμφανίζει ενημέρωση; εδώ γραφτεί κανονικά, κάνω μη αυτόματη λήψη ενημερώσεων και μου βγάζει ότι έχω το τελευταίο λογισμικό...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς να ανεβάσει ένα Link γιατί η Beta έχει τιγκάρει να κατεβάσουμε manually Nugat;
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς να ανεβάσει ένα Link γιατί η Beta έχει τιγκάρει να κατεβάσουμε manually Nugat;

http://forum.xda-developers.com/s7-edge/how-to/nougat-beta-g935fedge-password-links-t3497078

Αυτο το δοκιμασες?

Την περναω τωρα εγω

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πρόχειρα δεν λειτουργεί το Samsung music, video και δεν μου εμφανίζει θέματα εκτός από 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι πρόχειρα δεν λειτουργεί το Samsung music, video και δεν μου εμφανίζει θέματα εκτός από 1

 

Θέλει να μπείς απο το Samsung store και να τα ξανακατεβασεις

Link to comment
Share on other sites

Έτσι πρόχειρα δεν λειτουργεί το Samsung music, video και δεν μου εμφανίζει θέματα εκτός από 1

κατεβασε ενημερωσεις απο το galaxy app κ για τα θεματα μπες θεματα, πατα τις τελιτσες,η σελιδα μου,αγορασμενα κ θα δεις τα θεματα που ειχες κατεβασει πριν τη Ν........

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε ενημερωσεις απο το galaxy app κ για τα θεματα μπες θεματα, πατα τις τελιτσες,η σελιδα μου,αγορασμενα κ θα δεις τα θεματα που ειχες κατεβασει πριν τη Ν........

 

ωραια, σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ωραια, σε ευχαριστω

 

Καλησπερα σε ολους.Απλα να ενημερωσω οτι πηγα το κινητο για αλλαγη οθονης στην smartec την δευτερα και σημερα μου ειπαν οτι ειναι ετοιμο.Η κατασταση με τις οθονες πρεπει να εχει ομαλοποιηθει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...