Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά το sammobile κάτι έχει πάθει και δεν ενημερώνει όπως πρέπει.... Έχει βγει σε πολλές χωρές... δες εδώ http://samsung-updates.com/device/?id=SM-G935F που και πάλι ας πούμε την Ελλάδα δεν την έχει που την έχει πάρει...

Ναι όντως και εγω απο εκει κοιτάω, ειχανε κατι θέματα τελευταία με τα firmwares

 

Παντως δεν έχει έρθει ακόμα στην BTU

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

http://i64.tinypic.com/28gyvcz.png

 

Έχεις δίκιο φίλε...

 

Μήπως μπορείς να μου πεις τη διαδρομή γιατί δεν το βρίσκω?

Ελληνικό unbranded το δικό μου.

Ευχαριστώ πολύ

Samsung Galaxy S8+

Galaxy Watch 46mm

Link to comment
Share on other sites

Ειναι να σου κατσει.Το ποδι σε εσωσε μαλλον..

Νταξει δεν σπανε και τοσο ευκολα,αντεχει το θηριο.

Επειδή διαβάζω κατά καιρούς ότι σπάνε με το παραμικρό. Πήραμε λαχτάρα!

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι αθάνατο λέμε... 2 φορές μου έχει πέσει και δεν έχει πάθει το παραμικρό ούτε η οθόνη ούτε το πίσω μέρος... λιγο μια γρατσουνια έχει στην γωνία στο αλουμινίο .

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι αθάνατο λέμε... 2 φορές μου έχει πέσει και δεν έχει πάθει το παραμικρό ούτε η οθόνη ούτε το πίσω μέρος... λιγο μια γρατσουνια έχει στην γωνία στο αλουμινίο .

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα έπεσε στην άσφαλτο και έσπασε η οθόνη δυστηχώς. Με το g3 πριν ήμουν πιο τυχερός σε αντίστοιχες πτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έπεσε στην άσφαλτο και έσπασε η οθόνη δυστηχώς. Με το g3 πριν ήμουν πιο τυχερός σε αντίστοιχες πτώσεις.

Όπως έχει δείξει η ιστορία σε τέτοιες περιπτώσεις, δε μπορεί να συγκριθεί μια πτώση με μια άλλη. Είναι καθαρά θέμα τύχης που θα "βρει" η συσκευή πέφτοντας.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Facebook > ρυθμίσεις εφαρμογής > ενημερώσεις εφαρμογής και θα το βρεις

 

Ευχαριστώ πολύ

Samsung Galaxy S8+

Galaxy Watch 46mm

Link to comment
Share on other sites

παιδες, εχει κανεις λινκ για BTU τελευταια απο καμια χωρα που να παιρνει πρωτη ενημερωσεις? δεν εχω ασχοληθει με τις BTU και δεν εχω χρονο να παω πισω να ψαξω, ξερω οτι τα εχετε ξανα πει.

Επισης, θα φλασαρω μονο τη ρομ ή εχει και αλλα αρχεια που πρεπει να βαλω στα αντιστοιχα κουτια για να περαστει σωστα? Το κανω παντα αυτο ή αναλογα τη ρομ που φοραει η συσκευη?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βγήκε και για εμένα το update Αυγούστου (branded Vodafone-Italy)..

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160825/e9889f5b54addaffd1f7df16bb2031ed.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδες, εχει κανεις λινκ για BTU τελευταια απο καμια χωρα που να παιρνει πρωτη ενημερωσεις? δεν εχω ασχοληθει με τις BTU και δεν εχω χρονο να παω πισω να ψαξω, ξερω οτι τα εχετε ξανα πει.

Επισης, θα φλασαρω μονο τη ρομ ή εχει και αλλα αρχεια που πρεπει να βαλω στα αντιστοιχα κουτια για να περαστει σωστα? Το κανω παντα αυτο ή αναλογα τη ρομ που φοραει η συσκευη?

 

μα η btu ειναι μονο απο Αγγλια αν δεν κανω λαθος;)

Link to comment
Share on other sites

Ενώ μέχρι πρόσφατα μπορούσα να συνδέσω το s7e μέσω BT με το αυτοκίνητο για κλήσεις και για stream μουσικής ξαφνικά δεν δέχεται τη σύνδεση για media οπότε και δεν μπορώ να το συνδέσω για μουσική. Το ΒΤ του αυτοκινήτου είναι στα trusted devices. Δοκίμασα επανεκκίνηση και των 2 (κινητό και αυτοκίνητο) και επανασύδεση (unpair και pair) αλλά τίποτα. Καμιά ιδέα για να το λύσω;
Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

μα η btu ειναι μονο απο Αγγλια αν δεν κανω λαθος;)

 

δεν το θυμομουν.. και αξιζει λετε? υπαρχει κανα λινκ να τη βαλω?

Επισης αυτο που ρωτησα με τα υπολοιπα αρχεια, υπαρχουν στη BTU? αν ναι, τα βαζω για το φλασαρισμα ή οχι? ή ειναι σχετικο, αναλογα με το τι χωρας ειναι το δικο μου κτλ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δεν το θυμομουν.. και αξιζει λετε? υπαρχει κανα λινκ να τη βαλω?

Επισης αυτο που ρωτησα με τα υπολοιπα αρχεια, υπαρχουν στη BTU? αν ναι, τα βαζω για το φλασαρισμα ή οχι? ή ειναι σχετικο, αναλογα με το τι χωρας ειναι το δικο μου κτλ?

Εγώ την έχω κάνει μόνο 2 φορές τη διαδικασία και έχω βάλει όλα τα αρχεία του rar

Λένε η btu είναι λίγο καλύτερη επειδή δύο εφαρμογές Facebook και instagram δεν είναι προεγκατεστημενες

Από sammobile την είχα κατεβάσει εγώ, είναι μεγάλο αρχείο πάντως

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έχω κάνει μόνο 2 φορές τη διαδικασία και έχω βάλει όλα τα αρχεία του rar

Λένε η btu είναι λίγο καλύτερη επειδή δύο εφαρμογές Facebook και instagram δεν είναι προεγκατεστημενες

Από sammobile την είχα κατεβάσει εγώ, είναι μεγάλο αρχείο πάντως

 

αχα, θα την ψαξω εκει τοτε. ναι το ξερω οτι ειναι μεγαλο, θα τη βαλω να κατεβαινει ολη νυχτα, κανα 6ωρο κανει το πολυ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη αν εχει αναφερθει και σε προηγουμενο ποστ...αλλα ρε παιδια τι χαζομαρα αυτο με το στοκ πληκτρολογιο οταν αλλαζεις γλωσσα να αλλαζει και το layout του...ολα τα γραμματα στα ελληνικα πανε ενα κλικ πιο αριστερα...:( Υπαρχει καμια λυση απο τα options που μου διεφυγε?
Link to comment
Share on other sites

αχα, θα την ψαξω εκει τοτε. ναι το ξερω οτι ειναι μεγαλο, θα τη βαλω να κατεβαινει ολη νυχτα, κανα 6ωρο κανει το πολυ..

εγω παντως οταν την κατεβασα δεν ηερω αν δεν ειχε πολυ "κινηση" αλλα κατεβηκε σε λιγοτερο απο 1 ωρα

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη αν εχει αναφερθει και σε προηγουμενο ποστ...αλλα ρε παιδια τι χαζομαρα αυτο με το στοκ πληκτρολογιο οταν αλλαζεις γλωσσα να αλλαζει και το layout του...ολα τα γραμματα στα ελληνικα πανε ενα κλικ πιο αριστερα...:( Υπαρχει καμια λυση απο τα options που μου διεφυγε?

Μπα δεν νομίζω, η λυση είναι swiftkey

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως οταν την κατεβασα δεν ηερω αν δεν ειχε πολυ "κινηση" αλλα κατεβηκε σε λιγοτερο απο 1 ωρα

 

Και μένα με 300kb per sec κατεβαίνει. Κομπλέ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Και μένα με 300kb per sec κατεβαίνει. Κομπλέ.

Κατέβασε με αυτό το tool είναι τρομερά γρήγορο

http://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/general/tool-samfirm-samsung-firmware-t2988647

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

νεο θεμα σοκ!! blue note 7....δοκιμάστε το....

 

Που?στο καταστημα θεματων,γιατι δεν βρισκω κατι...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...