Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αλλά το θέμα είναι ότι από το νόβα μετά δεν σε αφήνει να ξεκλειδώσεις με δαχτυλίκο απωτυμα μετά,ενω με αυτόν τον τρόπο σε αφηνει

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Οκ τότε, δεν χρησιμοποιώ αποτύπωμα γι αυτο.

 

Θα βολεψει καποιους πάντως.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μετά από κάποια δευτερόλεπτα, σταματάει ο ήχος από videos σε youtube, fb κτλ. Το αντιμετωπίζει κανείς άλλος αυτό; Συνεχίζει να υφίσταται και μετά από hard reset.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από κάποια δευτερόλεπτα, σταματάει ο ήχος από videos σε youtube, fb κτλ. Το αντιμετωπίζει κανείς άλλος αυτό; Συνεχίζει να υφίσταται και μετά από hard reset.

 

 

Οχι ουδέποτε μου εχει συμβεί με καμία συσκευη εως τώρα.

Καλύτερα να απευθυνθείς στο service αφού συνέχιζει και αφού έκανες hard reset.

 

 

 

Sent from my iPad Air 2

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από κάποια δευτερόλεπτα, σταματάει ο ήχος από videos σε youtube, fb κτλ. Το αντιμετωπίζει κανείς άλλος αυτό; Συνεχίζει να υφίσταται και μετά από hard reset.

 

Και σε εμένα φίλε δεν το κάνει τα βίντεο τρέχουν κανονικά...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μα γι'αυτό το λόγο δεν το έχω κάνει και ρωτώ,μιας και το θέμα τέθηκε απο κάποιους τις τελευταίες μέρες,διότι έβλεπαν μικρότερα ποσοστά στην κατανάλωση απο το "σύστημα android" και το "λειτουργικό android".Απο την άλλη αν τα ποσοστά αυτά αφαιρούνται απο εκεί και προστίθενται κάπου αλλου,δεν έχει νόημα να συζητάμε...

 

Μα είναι δυνατόν να έχεις διαφορά με διαγραφή ενός φακέλου?

 

Τελικά πέρασα την τελευταία αναβάθμιση μέσω οτα και πήγαμε στην apeq. Ούτε επαναφορά έκανα ούτε τπτ. Στην αρχή είδα το σύστημα αρκετά ψηλά περίπου 24% . Μετά όμως έπεσε στα μισά δηλ σε φυσιολογικά επίπεδα. Η αυτονομία μου δεν άλλαξε καθόλου! Τρίτη φόρτιση είμαι ήδη. Δεν λέω βάλτε τη,σε μένα πάντως δουλεύει άψογα!

 

Sent from S7 edge

 

για μενα δεν υφισταται τετοιο πραγμα. Εγω το δοκιμασα και δεν ειδα διαφορα.

 

Τελικά παιδιά με το σβησιμο του φακέλου Android υπάρχει βελτίωση στην κατανάλωση της μπαταρίας ή ειναι ψυχολογικό?

Φυσικά και έχει σχέση ο φάκελος σχέση με το σύστημα Android και το λειτουργικό Android. Με την διαγραφή μπορεί να μειώνει τα νούμερα σε κάποιους ενώ σε κάποιους άλλους όχι. Εγώ πχ είχα περάσει εφαρμογές στην κάρτα μνήμης, έκανα επαναφορά εργοστασιακών και τα αρχεία των εφαρμογών είχαν μείνει απείραχτα στην κάρτα μνήμης. Επειδή έχω την αυτόματη επαναφορά για εφαρμογές μου ξανά πέρασε όσες εφαρμογές είχα πριν το reset και όλες κατέβηκαν ξανά με τα αρχεία τους. Η αυξημένη κατανάλωση μπορεί να οφείλεται στο ότι το λειτουργικό διαβάζει τα αρχεία από δύο αποθηκευτικούς χώρους η να τρώει κάποιο σκάλωμα η οτιδήποτε άλλο. Εσείς που δεν είχατε περάσει εφαρμογές μπορεί να μην είδατε βελτίωση. Εγώ και κάποιοι άλλοι είδαμε.

 

Δεν είπα ποτέ ότι θα λύσετε το πρόβλημα σας απλός σας έδωσα μια λύση που μπορεί να δουλέψει.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από κάποια δευτερόλεπτα, σταματάει ο ήχος από videos σε youtube, fb κτλ. Το αντιμετωπίζει κανείς άλλος αυτό; Συνεχίζει να υφίσταται και μετά από hard reset.

 

Και σε εμένα φίλε δεν το κάνει τα βίντεο τρέχουν κανονικά...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχω βάλει lock screen replacement(next lock screen) και εχει ρύθμιση είτε να ξυπνάει η lock screen οταν εχεις οποιαδήποτε ειδοποίηση απο οποιαδήποτε εφαρμογη+ σύντομη προεπισκοπηση του περιεχομένου της ειδοποιησης είτε να μην ξυπνάει αλλα να εχεις το notification led να αναβοσβήνει σαν εναλλακτική.

 

Stock κατάσταση δεν το είχα πολυ-ψάξει

Sent from my iPad Air 2

 

Ναι είναι πάρα πολύ καλό αλλά όταν έχω αυτό δεν μου δουλεύει το Led ειδοποιησεων....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι έχει έρθει το Silver.

http://www.smarties.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&product_id=820&category_id=14

 

Είναι ωραίο από κοντά ?

Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω σε ενδεχομενη παραγγελια ?

(ακύρωσα το Z5 για χάρη του)

 

Το HTC 10 δε μπορώ να το περιμένω άλλο,καλοκαίρι ήρθε και ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι έχει έρθει το Silver.

http://www.smarties.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&product_id=820&category_id=14

 

Είναι ωραίο από κοντά ?

Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω σε ενδεχομενη παραγγελια ?

(ακύρωσα το Z5 για χάρη του)

 

Το HTC 10 δε μπορώ να το περιμένω άλλο,καλοκαίρι ήρθε και ακόμα.

 

Και γω το silver έχω αλλά σε dual sim....φανταστικό

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες το πήρα και εγώ το εργαλείο προερχόμενος από note 5 . Το κινητό παρατήρησα ότι ζεσταίνεται αρκετά( όχι σε βαθμό που δεν μπορείς να το κρατήσεις) κάτι που δεν είχα παρατηρήσει ποτέ στο note συμβαίνει και σε άλλους αυτό?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες το πήρα και εγώ το εργαλείο προερχόμενος από note 5 . Το κινητό παρατήρησα ότι ζεσταίνεται αρκετά( όχι σε βαθμό που δεν μπορείς να το κρατήσεις) κάτι που δεν είχα παρατηρήσει ποτέ στο note συμβαίνει και σε άλλους αυτό?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Οχι φιλε μου το απόγευμα επαιζα μιση ώρα παιχνιδι στο φουλ και ίσα που το ένιωθα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες το πήρα και εγώ το εργαλείο προερχόμενος από note 5 . Το κινητό παρατήρησα ότι ζεσταίνεται αρκετά( όχι σε βαθμό που δεν μπορείς να το κρατήσεις) κάτι που δεν είχα παρατηρήσει ποτέ στο note συμβαίνει και σε άλλους αυτό?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Κοίταξε μιας και το έχω φρέσκο (και γωνία χθες το πήρα) ότι ζεσταίνεται λίγο...ζεσταίνεται!

Αλλά όχι κάτι αφυσικο με 40 βαθμούς έξω...πάντως το Mate 8 που έχω δεν ζεσταίνεται με τίποτα....για μένα είναι στα επίπεδα που το περίμενα. Η μπαταρία μπορώ να πω πως ήταν η έκπληξη...σε 15 ώρες λειτουργίας με μόνο WiFi ανοιχτό και φουλ στήσιμο- σκαλισμα και καμιά ώρα τηλέφωνο είμαι στο 36% με 5:30 οθόνη και έχω και το dual Sim με τελευταίο update APEQ

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχει σχέση ο φάκελος σχέση με το σύστημα Android και το λειτουργικό Android. Με την διαγραφή μπορεί να μειώνει τα νούμερα σε κάποιους ενώ σε κάποιους άλλους όχι. Εγώ πχ είχα περάσει εφαρμογές στην κάρτα μνήμης, έκανα επαναφορά εργοστασιακών και τα αρχεία των εφαρμογών είχαν μείνει απείραχτα στην κάρτα μνήμης. Επειδή έχω την αυτόματη επαναφορά για εφαρμογές μου ξανά πέρασε όσες εφαρμογές είχα πριν το reset και όλες κατέβηκαν ξανά με τα αρχεία τους. Η αυξημένη κατανάλωση μπορεί να οφείλεται στο ότι το λειτουργικό διαβάζει τα αρχεία από δύο αποθηκευτικούς χώρους η να τρώει κάποιο σκάλωμα η οτιδήποτε άλλο. Εσείς που δεν είχατε περάσει εφαρμογές μπορεί να μην είδατε βελτίωση. Εγώ και κάποιοι άλλοι είδαμε.

 

Δεν είπα ποτέ ότι θα λύσετε το πρόβλημα σας απλός σας έδωσα μια λύση που μπορεί να δουλέψει.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρε παιδια, να μιλαμε σωστα τοτε. Σε προηγουμενα μηνυματα λετε απλα να διαγραψουμε τον φακελο γιατι δημιουργει καταναλωση. Τωρα μου λες οτι αν εχεις περασει εφαρμογες στην SD συμβαινει αυτο. Δεν ειναι το ιδιο, προφανως και αν εχεις περασει εφαρμογες θα εχεις παραπανω καταναλωση απο το να τις ειχες στη μνημη του κινητου (εστω μικρη καταναλωση παραπανω), αλλα πειτε το απο την αρχη ή πειτε να μην περναμε εφαρμογες στην SD. Το να λες οτι η διαγραφη του φακελου ειναι μια λυση, και να μην λες απο την αρχη οτι εχεις εκει εφαρμογες δεν ειναι σωστο, γιατι εγω πχ δεν εχω και δημιουργουνται λαθος εντυπωσεις..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, να μιλαμε σωστα τοτε. Σε προηγουμενα μηνυματα λετε απλα να διαγραψουμε τον φακελο γιατι δημιουργει καταναλωση. Τωρα μου λες οτι αν εχεις περασει εφαρμογες στην SD συμβαινει αυτο. Δεν ειναι το ιδιο, προφανως και αν εχεις περασει εφαρμογες θα εχεις παραπανω καταναλωση απο το να τις ειχες στη μνημη του κινητου (εστω μικρη καταναλωση παραπανω), αλλα πειτε το απο την αρχη ή πειτε να μην περναμε εφαρμογες στην SD. Το να λες οτι η διαγραφη του φακελου ειναι μια λυση, και να μην λες απο την αρχη οτι εχεις εκει εφαρμογες δεν ειναι σωστο, γιατι εγω πχ δεν εχω και δημιουργουνται λαθος εντυπωσεις..

Αυτό με τις εφαρμογές θεωρώ εγώ ότι έτσι είναι. Άλλοι λένε να διαγράψεις τον φάκελο γιατί bugαρει. Κανένας δεν ξέρει ποιο είναι το πρόβλημα και εάν είναι όντως ο φάκελος. Εγώ έκανα μια εικασία ότι γι αυτόν τον λόγο γίνεται. Κανείς δεν μπορεί να πει τι και πως. Επίσης είχα αναφέρει ότι φάκελος περιέχει αρχεία εφαρμογών. Μπορεί να μην είπα λόγο ταχύτητας ότι άμα πέρασες εφαρμογές κτλ αλλά αυτός ο φάκελος είναι εκεί γι αυτόν τον λόγο. Τι λάθος εντύπωση να δημιουργηθεί? Είναι ένας φάκελος που τον διαγράφεις και βλέπεις αν άλλαξε κάτι. Ούτε θα χαλάσει το κινητό σου ούτε θα εκραγεί. Δεν είμαι ούτε developer ούτε samsung service. Ότι δοκιμάζω εγώ και βλέπω ότι κάτι γίνεται σας το λέω μπας και σας βοηθήσω.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ βρήκα λύση για το double tap to sleep με νόβα πο μετά δεν σε αφήνει να ξεκλειδώσεις με δαχτυλίκο αποτύπωμα. Lock screen pro επί πληρωμή βέβαια αλλά υπάρχει και ο θείος. Ουσιαστικά όταν το πατάς κάνει ένα animation ότι κλείνει ή οθόνη (ενώ μένει ανοιχτή για 5 6 δευτερόλεπτα ακόμα,αλλα λογω αμολεντ φαίνεται σβηστή) κ μετά από λίγο την κλείνει το κινητό από μόνη της. Πρέπει να ενεργοποιησετε την επιλογή που έχω κυκλώσει στο screenshot.. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160623/9486e1651b726559419814057bf666ac.jpg

 

Δεν έχει καμία σχέση ή εφαρμογή με κάτι άλλες double tap to wake και τέτοια...

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Φίλε μου δεν την βρίσκω την εφαρμογή...μπορείς να ανεβάσεις link;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 10 ημέρες περνάω rom. Σε σειρά είχα ελληνική γαλλική αγγλική και γερμανική. Η πιο σταθερή γρήγορη και με καλύτερη μπαταρία έστω και οριακά σε σχέση με την γαλλική είναι η αγγλική BTU. Φλασαρετε μέσω Odin άφοβα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 10 ημέρες περνάω rom. Σε σειρά είχα ελληνική γαλλική αγγλική και γερμανική. Η πιο σταθερή γρήγορη και με καλύτερη μπαταρία έστω και οριακά σε σχέση με την γαλλική είναι η αγγλική BTU. Φλασαρετε μέσω Odin άφοβα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τίποτα καμία σχέση όλες το ίδιο είναι τζάμπα την διαδικασία κάνετε ...όλες το ίδιο κώδικα Android έχουν..

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν την βρίσκω την εφαρμογή...μπορείς να ανεβάσεις link;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sorry, λέγεται screen lock pro.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iglint.android.screenlockpro

 

 

Στάλθηκε από το Galaxy μου.

Link to comment
Share on other sites

Δυνατό πολύ το One+ . .

Και με τις ρομ που θα βγαλουνε και θα δουλεψουν και τα 6Gb Ram οπως πρέπει μαζι με 1080p δεν θα το πιάνει τιποτα.

Βέβαια η οθονη και η καμερα του edge μας πακετο,δεν υπαρχει πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

Δυνατό πολύ το One+ . .

Και με τις ρομ που θα βγαλουνε και θα δουλεψουν και τα 6Gb Ram οπως πρέπει μαζι με 1080p δεν θα το πιάνει τιποτα.

Βέβαια η οθονη και η καμερα του edge μας πακετο,δεν υπαρχει πουθενα.

 

Εμένα η μπαταρία μας μου αρκεί. Δείτε διαφορά...το ότι έχει κάποια κλάσματα του δευτερολεπτου καλύτερη απόκριση είναι αστείο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος από τη μπαταρία. Πριν είχα note 3 neo με 3000mah μπαταρία σε 720p οθόνη που κρατούσε αρκετά αλλά το s7 edge είναι καλύτερο.

Το silver που αναφέρθηκε το είδα στο μαγαζί που πήρα το δικό μου (30 ευρώ παραπάνω το είχε) και είναι πάρα πολύ όμορφο άσχετα αν εγώ προτίμησα τελικά το χρυσαφι που μου έκανε περισσότερο "κλικ".

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστος στο ασπρο στα τελευταια μου κινητα...

S3, Note 3 και τωρα S7 edge σε ασπρο..

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι πολύ ασχολείστε με τρόπους περίεργους για να διορθωθεί η κατανάλωση μπαταρίας...

Εγώ δεν βλέπω κάτι ανησυχητικό ενώ έχω την dual sim έκδοση και προερχόμενος από MATE 8...

Δηλαδή εσείς έχετε χειρότερη αυτονομία?

Screenshot_20160624_011937.pngimages hosting"]Screenshot_20160624_011937.pngimages hosting[/url]

 

Screenshot_20160624_011951.pngupload a picture"]Screenshot_20160624_011951.pngupload a picture[/url]

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες το πήρα και εγώ το εργαλείο προερχόμενος από note 5 . Το κινητό παρατήρησα ότι ζεσταίνεται αρκετά( όχι σε βαθμό που δεν μπορείς να το κρατήσεις) κάτι που δεν είχα παρατηρήσει ποτέ στο note συμβαίνει και σε άλλους αυτό?

Τώρα που είναι είμαι στη τεταρτη φόρτιση τα πράγματα είναι καλύτερα .Στην αρχή την ίδια αίσθηση με εσένα είχα ιδιαίτερα από τη μέση της οθόνης και δεξιά .

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...