Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, ξέρει κανείς πως βγάζουμε screenshot όταν έχουμε το fingertouch ενεργοποιημένο;

μπορεις να ενεργοποιησεις την edge οθονη και εκει εχει επιλογη για screenshoot εμενα με βολεψε πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος πόσο κοστίζει η αντικατάσταση οθόνης στην smartec?

 

Απ οσο θυμαμαι, 280 ευρω

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να ενεργοποιησεις την edge οθονη και εκει εχει επιλογη για screenshoot εμενα με βολεψε πολυ

Και εμένα αυτό με βόλεψε, δοκίμασα και την χειρονομία, αλλά πολλές φορές δεν τα κατάφερνα.

 

S7 Edge

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Ανεβηκε και αν δεν κανω λαθος ειναι 310 ευρω

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πριν απο λιγο μιλησα μαζι τους παλι..στα 280 ειναι

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, μετά από επανεκκίνηση θέλει πάντα παραμετροποίηση η πυξίδα και σ'αυτή τη συσκευή.. Edited by rapsodos1979_
Βρήκα την απάντηση
Link to comment
Share on other sites

κάνα update σε btu θα πάρουμε?

 

Εγω παντως βαρεθηκα να περιμενω και γυρισα σε Cosmote rom για να εχω και VoWifi και VoLTE :D

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως βαρεθηκα να περιμενω και γυρισα σε Cosmote rom για να εχω και VoWifi και VoLTE :D

 

Θυμάμαι όλοι λέγανε για την btu την πέρασα και γω για την αναβάθμιση τώρα μας ξέχασαν τελείως. Περιμένω να κάνω αναβάθμιση για να στήσω απτην αρχή μια και καλή. Διαφορές πέρα από την μπαταρία που έχω θέμα μετά απτό στήσιμο δεν περιμένω κάτι άλλο πέρα απτό ψυχολογικό κομμάτι γιατί η συσκευή μου μια χαρά δουλεύει

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως βαρεθηκα να περιμενω και γυρισα σε Cosmote rom για να εχω και VoWifi και VoLTE :D

 

Μπορείς να δώσεις το link που κατέβασες την Cosmote rom;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις το link που κατέβασες την Cosmote rom;

 

http://fws02.updato.com/GALAXYS7EDGE/SM-G935F/COS/SM-G935F_1_20170515182013_rcmq3zvyh7_fac.zip

 

Και γενικά να προτιμάτε το http://updato.com για να κατεβάζετε roms. Το sammobile είναι φρικτά αργό

Edited by jimdem582
Link to comment
Share on other sites

http://fws02.updato.com/GALAXYS7EDGE/SM-G935F/COS/SM-G935F_1_20170515182013_rcmq3zvyh7_fac.zip

 

Και γενικά να προτιμάτε το http://updato.com για να κατεβάζετε roms. Το sammobile είναι φρικτά αργό

 

(Την κατεβάζω κι εγώ την COS. Δεν την περνούσα γιατί νόμιζα οτι είχε VoLTE και VoWiFi μόνο στα συμβόλαια, δουλεύει όμως και σε whats'up)

 

ρε παιδια μια ερωτηση, (ξερω τι ειναι και τι κανει) αλλα βλεπετε οντως διαφορα με VoLTE και VoWiFi? αξιζει τον κοπο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση, (ξερω τι ειναι και τι κανει) αλλα βλεπετε οντως διαφορα με VoLTE και VoWiFi? αξιζει τον κοπο?

 

Τουλαχιστον για το VoWifi, ειδικα αν εχεις χαμηλο σημα, ειναι πολυ καλη περιπτωση και για λογους καλυτερης αυτονομιας, και για χαμηλοτερη ακτινοβολια, και για καλυτερη ποιοτητα ηχου.

 

Απλα αν καποιος ενδιαφερεται για ηχογραφηση κλησεων, χανει αυτη τη δυνατοτητα, για απ οσο ξερω μεχρι στιγμης καμμια εφαρμογη δεν ηχογραφει κλησεις μεσω WiFi. :O

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον για το VoWifi, ειδικα αν εχεις χαμηλο σημα, ειναι πολυ καλη περιπτωση και για λογους καλυτερης αυτονομιας, και για χαμηλοτερη ακτινοβολια, και για καλυτερη ποιοτητα ηχου.

 

Απλα αν καποιος ενδιαφερεται για ηχογραφηση κλησεων, χανει αυτη τη δυνατοτητα, για απ οσο ξερω μεχρι στιγμης καμμια εφαρμογη δεν ηχογραφει κλησεις μεσω WiFi. :O

 

Μαλιστα, και μια ερωτηση ακομη, αν η rom Που εχεις το υποστηριζει, φαινεται σε καποιο menu? αν εισαι ροοτ, δεν μπορεις να τα flashαρεις εξτρα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το vowifi και volte δουλεύει σε καρτοκινητά?

 

Τελικά τώρα που το έψαξα καλύτερα όχι. Μόνο σε συμβόλαιο

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα, και μια ερωτηση ακομη, αν η rom Που εχεις το υποστηριζει, φαινεται σε καποιο menu? αν εισαι ροοτ, δεν μπορεις να τα flashαρεις εξτρα?

 

Ειναι ενσωματωμενο στη ρομ της Cosmote και εχεις επιλογες on/off στις ρυθμισεις δικτυου και κλησεων.

Τωρα αν γινεται σαν εξτρα φλασαρισμα, θα σε γελασω... :O

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενσωματωμενο στη ρομ της Cosmote και εχεις επιλογες on/off στις ρυθμισεις δικτυου και κλησεων.

Τωρα αν γινεται σαν εξτρα φλασαρισμα, θα σε γελασω... :O

 

καλως, θα το τσεκαρω, γιατι βλεπω ρομς στο xda οχι comote, που τα υποστηριζουν!

πχ του sac23

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενσωματωμενο στη ρομ της Cosmote και εχεις επιλογες on/off στις ρυθμισεις δικτυου και κλησεων.

Τωρα αν γινεται σαν εξτρα φλασαρισμα, θα σε γελασω... :O

 

Τις επιλογές on/off τις βλέπεις μόνο με cosmote sim?

Είμαι με Nougat cosmoτε και wind sim και δεν έχει τέτοιες επιλογές

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω Cosmote ROM (αγορασμενο απο Γερμανο) και Cosmote SIM σε συμβολαιο.

Αλλα αυτες τις επιλογες δεν τις βλεπω!! Καμια ιδεα γιατι?!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω Cosmote ROM (αγορασμενο απο Γερμανο) και Cosmote SIM σε συμβολαιο.

Αλλα αυτες τις επιλογες δεν τις βλεπω!! Καμια ιδεα γιατι?!

Το ενεργοποιησες στέλνοντας sms "wificall" στο 1333;

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Τις επιλογές on/off τις βλέπεις μόνο με cosmote sim?

Είμαι με Nougat cosmoτε και wind sim και δεν έχει τέτοιες επιλογές

 

μονο με Cosmote sim

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

Το ενεργοποιησες στέλνοντας sms "wificall" στο 1333;

 

Περασα τη ρομ του sac23 που υποοστηριζει wifi calling και volte. εστειλα και το σχετικο μηνυμα στην cosmote, μου ηρθε απαντηση οτι ενεργοποιηθηκε. στις ρυθμισεις δεν βλεπω καπου καποια επιλογη, παρα μονο στη μπαρα εχει επιλογες να ανοιξω και να κλεισω! πως μπορω να δω αν οντως δουλευει? :lol: :lol: :lol:

f99a950df603ef9ad9fa4448b003e2c2.jpg

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...