Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω εγκαταστησει την εφαρμογη garmin connect που συνδέεται με το ρολοι που εχω παρει αλλα το πρόβλημα μου είναι οτι εχει πολυ μεγαλη καταλανωση μπαταριας και κραταει συνεχεια το κινητό "ξύπνιο" με αποτελεσμα να ζεστενεται απο πισω και να μου τρωει την μπαταρια...ξερει καποιος ή χρησιμοποιεί την εφαρμογη να μου πει υι εκανε;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τους τελευταιους μηνες εχω και εγω το ιδιο θεμα κατω απ τον ηλιο. Επειδη ειμαι σε νησι δεν εχω παει ακομα στο service. Αν εχεις κανενα νεο ενημερωσε μας.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μετά από λίγο σταμάτησε να μου το κάνει. Δεν μου το ξανάκανε. Και να το πάω σε service αν δεν το κάνει εκείνη τη στιγμή τζάμπα που θα πάω....δεν μπορώ να αποδείξω ότι το κάνει

Εσένα τι ακριβώς σου κάνει φίλε μου?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω εγκαταστησει την εφαρμογη garmin connect που συνδέεται με το ρολοι που εχω παρει αλλα το πρόβλημα μου είναι οτι εχει πολυ μεγαλη καταλανωση μπαταριας και κραταει συνεχεια το κινητό "ξύπνιο" με αποτελεσμα να ζεστενεται απο πισω και να μου τρωει την μπαταρια...ξερει καποιος ή χρησιμοποιεί την εφαρμογη να μου πει υι εκανε;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Περίεργο. Σε μένα δεν έχει καμία επίδραση στην μπαταρία. (έχω το forerunner 235). Είναι τόσο χαμηλή που δεν την έχει καν η λίστα

Προσπάθησε να το αποεγκαταστήσεις και να το βάλεις από την αρχή.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο. Σε μένα δεν έχει καμία επίδραση στην μπαταρία. (έχω το forerunner 235). Είναι τόσο χαμηλή που δεν την έχει καν η λίστα

Προσπάθησε να το αποεγκαταστήσεις και να το βάλεις από την αρχή.

Εχεις συνέχεια συνδεδεμένο το κινητο;

Εγω εχω το fenix 5.

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Εχω εγκαταστησει την εφαρμογη garmin connect που συνδέεται με το ρολοι που εχω παρει αλλα το πρόβλημα μου είναι οτι εχει πολυ μεγαλη καταλανωση μπαταριας και κραταει συνεχεια το κινητό "ξύπνιο" με αποτελεσμα να ζεστενεται απο πισω και να μου τρωει την μπαταρια...ξερει καποιος ή χρησιμοποιεί την εφαρμογη να μου πει υι εκανε;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και σε εμένα με ένα LG G4 Dual, έτρωγε πολύ γρήγορα την ήδη αδύνατη μπαταρία του. Το είχα "δεμενο" με ένα fenix 3. Το απεγκατέστησα και ησύχασα.... Δοκίμασε ότι λένε οι φίλοι πιο πάνω. Ισως μια αποεγκατάσταση και επανεγκατάσταση βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

η ζελατινα απο mm εδω και 2 μηνες περιπου ειναι σαν την πρωτη ημερα αψογη Edited by highland1
Link to comment
Share on other sites

η ζελατινα απο mm εδω και 2 μηνες περιπου ειναι σαν την πρωτη ημερα αψογη
Ποια ακριβώς είναι αυτή; Θήκη φοράς;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS! Σημερα στη θάλασσα παρατηρώ το εξής....με τέρμα φωτεινότητα και ο ήλιος να πέφτει πάνω στη μέση της οθόνης και λίγο πιο κάτω πλάγια προς το κέντρο εμφάνισε κάτι σαν ροζ κουτάκια (θολομενα πιξελ τυπου) σε λευκό φόντο...το δοκίμασα και σε άλλες εφαρμογές με λευκό φόντο δεν το κάνει σε ολες. Τι να φταίει? Πάει service? Χάλασα και το screen protector μήπως έφταιγε αυτό

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καμία ιδέα κάποιος?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά από λίγο σταμάτησε να μου το κάνει. Δεν μου το ξανάκανε. Και να το πάω σε service αν δεν το κάνει εκείνη τη στιγμή τζάμπα που θα πάω....δεν μπορώ να αποδείξω ότι το κάνει

Εσένα τι ακριβώς σου κάνει φίλε μου?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην αρχη κατω απο το φως του ηλιου μου εβγαζε στα δεξια στην edge οθονη μωβ σημαδια οριζοντια η κουτακια. Μετα σταματησε και τωρα οσο παει το εμφανιζει και πιο συχνα. Και ολα αυτα σε λευκο φοντο.

Μολις παω Αθηνα θα το παω Service να δω τι θα μου πουνε.

 

Αν και οπως ειπες δεν θα καταλαβουν και τιποτα αν δεν το ελεγξουν κατω απ τον ηλιο.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις κάποιο λινκ για την συγκεκριμένη εφαρμογή γιατί μου βγάζει πολλές στο Play Store? Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτη έχω εγώ. https://play.google.com/store/apps/details?id=vn.tb.th.doubletapstar

Μπορεις επίσης με swipe up στο touch button να κανεις εξοδο απο τις εφαρμογες,, ετσι δεν χρειαζετε να το πατας. εμενα με εχει βολέψει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

εχει δουλεψει κανενας τον my knox ?αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι οταν παιρνω απο εκει τηλεφωνο η βγαζω καποια φωτοραφια μου εμφανιζει την κληση και στο κανονικο περβαλλον οπως επισης και την φωτο,δεν υποτιθεται οτι ειναι περιβαλλον για να μην φαινετε στο κανονικο τηλεφωνο?
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο. Σε μένα δεν έχει καμία επίδραση στην μπαταρία. (έχω το forerunner 235). Είναι τόσο χαμηλή που δεν την έχει καν η λίστα

Προσπάθησε να το αποεγκαταστήσεις και να το βάλεις από την αρχή.

 

και σε εμένα με ένα LG G4 Dual, έτρωγε πολύ γρήγορα την ήδη αδύνατη μπαταρία του. Το είχα "δεμενο" με ένα fenix 3. Το απεγκατέστησα και ησύχασα.... Δοκίμασε ότι λένε οι φίλοι πιο πάνω. Ισως μια αποεγκατάσταση και επανεγκατάσταση βοηθήσει.

Την εγκατεστησα ξανα και την εκλεισα απο τις πρόσφατες εφαρμογες που εχω ανοιξει και ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα...αν και η εφαρμογη τους θελει λιγη δουλεια ακομα...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη κατω απο το φως του ηλιου μου εβγαζε στα δεξια στην edge οθονη μωβ σημαδια οριζοντια η κουτακια. Μετα σταματησε και τωρα οσο παει το εμφανιζει και πιο συχνα. Και ολα αυτα σε λευκο φοντο.

Μολις παω Αθηνα θα το παω Service να δω τι θα μου πουνε.

 

Αν και οπως ειπες δεν θα καταλαβουν και τιποτα αν δεν το ελεγξουν κατω απ τον ηλιο.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ακριβώς το ίδιο και σε μενα...αλλα δεν ξέρω αν είναι όντως πρόβλημα ή γίνεται λόγο θερμοκρασίας

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια ακριβώς είναι αυτή; Θήκη φοράς;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

σε λαθος νημα το εγραψα αλλα δεν πειραζει αφου ρωτησες να σου πω ειναι απο media markt αυτοι στην περνανε με εγγυηση 3 μηνες εχω την θηκη spigen neo hybrik ουτε ξεκολληματα ουτε τιποτα αψογη
Link to comment
Share on other sites

1b67ffa7e4cc8a7a2f3b436371016c59.jpg

Παιδιά μέσα στο ζωγραφισμένο αν προσέξει κάποιος καλά φαίνεται μια σκιά.

Είναι βρωμιά που έχει περάσει κάτω από την μεμβράνη η παίζει να είναι πρόβλημα στην οθόνη;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Edit: βλέπω ότι εδώ δεν φαίνεται τώρα που το έβαλα οπότε μάλλον είναι βρωμιά, τι λέτε;

Edited by Strofigkas

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

1b67ffa7e4cc8a7a2f3b436371016c59.jpg

Παιδιά μέσα στο ζωγραφισμένο αν προσέξει κάποιος καλά φαίνεται μια σκιά.

Είναι βρωμιά που έχει περάσει κάτω από την μεμβράνη η παίζει να είναι πρόβλημα στην οθόνη;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βγάλε την φωτογραφία από κάποιο άλλο τηλέφωνο ή κάμερα και ανέβασε τη. Από τo screenshoot δεν μπορούμε να διακρίνουμε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε την φωτογραφία από κάποιο άλλο τηλέφωνο ή κάμερα και ανέβασε τη. Από τo screenshoot δεν μπορούμε να διακρίνουμε τίποτα.

Το είδα και εγώ φίλε ότι δεν φαίνεται στο screenshot και το συμπλήρωσα μετά πιο πάνω στο ποστ μου.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

1b67ffa7e4cc8a7a2f3b436371016c59.jpg

Παιδιά μέσα στο ζωγραφισμένο αν προσέξει κάποιος καλά φαίνεται μια σκιά.

Είναι βρωμιά που έχει περάσει κάτω από την μεμβράνη η παίζει να είναι πρόβλημα στην οθόνη;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Edit: βλέπω ότι εδώ δεν φαίνεται τώρα που το έβαλα οπότε μάλλον είναι βρωμιά, τι λέτε;

Και επίσης αν δε βγάλεις τη ζελατίνα πως μπορεί να είσαι/είμαστε σίγουροι;; πάντως δε φαίνεται κάτι από τη φωτογραφία αυτή.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Και επίσης αν δε βγάλεις τη ζελατίνα πως μπορεί να είσαι/είμαστε σίγουροι;; πάντως δε φαίνεται κάτι από τη φωτογραφία αυτή.

af53049b1db75de787ea1e7a279d2eec.jpg

Εδώ τραβηγμένη η φώτο από άλλο τηλέφωνο, το σκέφτηκα να βγάλω την ζελατίνα αλλά δεν έχω άλλη τώρα και δεν ξέρω αν θα μπορώ να ξαναβάλω την ιδια

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

μια ευκολη ερωτηση για τους γνωστες. αρπαξα το κινητο απο γερμανο και εχει την κοσμοτε ρομ. εγω εχω q card... να την αλλαξω την ρομ ή ειναι το ιδιο πραγμα εκτος απο το logo ;
Link to comment
Share on other sites

μια ευκολη ερωτηση για τους γνωστες. αρπαξα το κινητο απο γερμανο και εχει την κοσμοτε ρομ. εγω εχω q card... να την αλλαξω την ρομ ή ειναι το ιδιο πραγμα εκτος απο το logo ;

Δεν υπάρχει κάποιος λόγος να αλλάξεις firmware.

Με γεια σου.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

παιδιά είδα το κινητο στο public και παρατηρησα αυτο που λενε λιγο πιο πανω, οτι σε ασπρο φοντο φαίνονται κοκκινα τετραγωνάκια, που ουσιαστικά ειναι το πληκτρολογιο. Οταν ρώτησα εκεί μου παν οτι αυτα ειναι εκθεσιακά μοντελά και οτι γενικά δεν υπάρχει θεμα. Πως ειναι σε εσας μετα απο καιρό χρήσης? Έχετε θέμα?
Link to comment
Share on other sites

Θελει αλλαγη οθονης αυτο ,τοσο εντονα σε καθετες γραμμες δεν εχω δει πουθενα.καλυπτεσαι κανονικοτατα!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Αποφάσισα σήμερα να πειραματιστω με το s voice. Κατεβασα και την Ελληνική γλωσσα στο "κειμενο σε ομιλία" αλλα δεν μπορεσα να κανω το s voice να αναγνωρίζει Ελληνικα , ενω γράφει οτι υποστηρίζεται .Με ενδιαφέρει βασικα να κανω φωνητικες κλήσεις. Μπορει να με βοηθήσει κάποιος ?
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...