Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ με την 7αρα και το update που έδωσαν εδώ τα παιδιά έχω 5000 φωτό και παραπάνω και δουλεύει τέλεια η στοκ γκαλερί

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αυτό με το τσιπάκια κλειδωμένο για fm πως σας έχει καρφωθεί μερικούς οτι υφίσταται?!

Δεν θα γίνει ποτέ αυτό γιατί πολύ απλά ο exynos δεν έχει ενσωματωμένο τσιπ για fm. Οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να δείτε ράδιο οφφλινε..

Που απορώ ακομα ποιος ακούει ράδιο με κεραία...

P. S: μονο ο snapdragon έχει ενσωματωμένο τσιπάκι για ράδιο δεν ξέρω αν το ξεκλείδωσαν η όχι δεν με ενδιαφέρει!

:)

 

Στάλθηκε από το SM-G935F Blue Coral χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κλειδωμενο και στον qualcomn.επισης ειναι κλειδωμενο και το quick charge 3.0 στον snapdragon 820 s7 s7 edge!τον εχει κλειδωσει η samsung.
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την 7αρα και το update που έδωσαν εδώ τα παιδιά έχω 5000 φωτό και παραπάνω και δουλεύει τέλεια η στοκ γκαλερί

 

Στοκ gallery και εγώ με 100gb φωτογραφίες περισσότερο και λίγα Video κανένα πρόβλημα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες!

Έχω το S7 SM-G935F και δεν έχω κάνει update σε nougat. Ο μόνος λόγος για να το κάνω είναι το ενδεχόμενο να ξεκλειδώσει το FM chip και να μπορώ να κατεβάσω το nextradio app ή κάποιο παρεμφερές ώστε να έχω offline ραδιόφωνο.

Έχει κάνει κανείς κάτι ανάλογο;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Δεν υπαρχει τετοιο ενδεχομενα,ουτε 1 στο εκατομμυριο να γινει....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την 7αρα και το update που έδωσαν εδώ τα παιδιά έχω 5000 φωτό και παραπάνω και δουλεύει τέλεια η στοκ γκαλερί

και εμενα δουλευε οκ με το update με την btu , αλλα στην Αυστριακη που εβαλα (ειναι η default rom και ειπα να την βαλω ) δεν το παιρνει...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου θυμίσει τι πρεπει να απενεργοποιησω με το package disabler για να φυγει το ενοχλητικο μήνυμα της αναβάθμισης ;
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου θυμίσει τι πρεπει να απενεργοποιησω με το package disabler για να φυγει το ενοχλητικο μήνυμα της αναβάθμισης ;

Αν δεν κανω λαθος αφαιρέθηκε το πακέτο αυτο μετα απο συστασεις της Samsung στον προγραμματιστη.

Ετσι μου ειχε πει ο ιδιος σε μειλ που εστειλα παλιά.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και και η δικιά μου σειρα να ανέβει στην Αθήνα για αλλαγή οθόνης ,το γνωστό θεμα με τις γραμμες .

Ξέρει κάποιος που το εχει κάνει αν η αλλαγή οθόνης πάει μαζί με το μπεζελ γύρω γύρω ή ειναι ξεχωριστό κομμάτι?

 

 

http://i1366.photobucket.com/albums/r771/m7ixalis/20170319_184821_zpsb797ssft.jpg' alt='20170319_184821_zpsb797ssft.jpg'>

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος αφαιρέθηκε το πακέτο αυτο μετα απο συστασεις της Samsung στον προγραμματιστη.

Ετσι μου ειχε πει ο ιδιος σε μειλ που εστειλα παλιά.

 

Για αυτο δεν μπορω να το βρω. Καταλαβα , μάλλον έλυσα το θεμα με τις κλήσεις και θα εχω αυτην την χαζομαρα με τις αναβαθμισεις. Ξερεις καποιος σε ποια παλια εκδοση υπαρχει να την κατεβασω;

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και και η δικιά μου σειρα να ανέβει στην Αθήνα για αλλαγή οθόνης ,το γνωστό θεμα με τις γραμμες .

Ξέρει κάποιος που το εχει κάνει αν η αλλαγή οθόνης πάει μαζί με το μπεζελ γύρω γύρω ή ειναι ξεχωριστό κομμάτι?

 

 

http://i1366.photobucket.com/albums/r771/m7ixalis/20170319_184821_zpsb797ssft.jpg' alt='20170319_184821_zpsb797ssft.jpg'>

Ολο πάει με τα bezel, αν δεν σου κάνει κοπο πες μας ημερομηνία παραγωγής​ το βλεπεις με την εφαρμογή phone info

Link to comment
Share on other sites

Ολο πάει με τα bezel, αν δεν σου κάνει κοπο πες μας ημερομηνία παραγωγής​ το βλεπεις με την εφαρμογή phone info

 

Ειναι 2016 .05.19

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο δεν μπορω να το βρω. Καταλαβα , μάλλον έλυσα το θεμα με τις κλήσεις και θα εχω αυτην την χαζομαρα με τις αναβαθμισεις. Ξερεις καποιος σε ποια παλια εκδοση υπαρχει να την κατεβασω;

Φυσικά και δεν έχει κατέβει.

Και παίζει άψογα.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ospolice.packagedisablerpro

 

Απενεργοποιείς άνετα αυτά.

https://docs.google.com/document/d/1EhT4Jt6mEuP0ZJr3ykOjJB8La0SWf7F1w7EnZhgggno/edit?usp=drivesdk

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο βήμα σταματάς; Λείπει κάποιο εικονίδιο από αυτά που αναφέρω;

 

Πατάω επαφή λεπτομέρειες μετά πάνω δεξιά 3 τελίτσες και μόνες επιλογές που έχει είναι διαγραφή, διαχείριση συνδεδεμένων επαφών, σήμανση ως προεπιλογή,, κοινή χρήση,,αποκλεισμός αριθμού, αυτα μόνο για φωτογραφίες δεν έχει τπτ σχετικό

Link to comment
Share on other sites

Πατάω επαφή λεπτομέρειες μετά πάνω δεξιά 3 τελίτσες και μόνες επιλογές που έχει είναι διαγραφή, διαχείριση συνδεδεμένων επαφών, σήμανση ως προεπιλογή,, κοινή χρήση,,αποκλεισμός αριθμού, αυτα μόνο για φωτογραφίες δεν έχει τπτ σχετικό

 

Μήπως είναι αποθηκευμένη η επαφή στην σιμ; αν ναι τοτε δεν μπορεις να βάλεις φωτογραφία νομίζω

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι αποθηκευμένη η επαφή στην σιμ; αν ναι τοτε δεν μπορεις να βάλεις φωτογραφία νομίζω

 

Έχεις δίκιο οι επαφές που είναι αποθηκευμενες στη sim δεν μπορείς να προσθέσεις φωτογραφία πρέπει να είναι αποθηκευμένο στην συσκευή, thanks

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο δεν μπορω να το βρω. Καταλαβα , μάλλον έλυσα το θεμα με τις κλήσεις και θα εχω αυτην την χαζομαρα με τις αναβαθμισεις. Ξερεις καποιος σε ποια παλια εκδοση υπαρχει να την κατεβασω;

Πώς έκανες downgrade; γράφει ο knox; αν μπορείς σε παρακαλώ βοήθησε με, σε ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς έκανες downgrade; γράφει ο knox; αν μπορείς σε παρακαλώ βοήθησε με, σε ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Με odin κανονικα . Οχι δεν γραφει.

Αν δεν ξερεις να το χρησιμοποιείς πες να σε βοηθήσουμε

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φυσικά και δεν έχει κατέβει.

Και παίζει άψογα.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ospolice.packagedisablerpro

 

Απενεργοποιείς άνετα αυτά.

https://docs.google.com/document/d/1EhT4Jt6mEuP0ZJr3ykOjJB8La0SWf7F1w7EnZhgggno/edit?usp=drivesdk

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι φιλε ,μαλον δεν καταλαβες .Δεν ειπα οτι κατέβηκε. Απλα με την καινουρια δεν μπορω να απενεργοποιησω την ειδοποίηση για την αναβάθμιση λογισμικου. Η τελευταία εκδοση που σε άφηνε ειναι η 6.3 .Την κατεβασα αλλα δεν κανει activation.

Θελω να απενεργοποιησω την σπαστικη ειδοποίηση και δεν ξερω πως

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Με odin κανονικα . Οχι δεν γραφει.

Αν δεν ξερεις να το χρησιμοποιείς πες να σε βοηθήσουμε

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Οχι φιλε ,μαλον δεν καταλαβες .Δεν ειπα οτι κατέβηκε. Απλα με την καινουρια δεν μπορω να απενεργοποιησω την ειδοποίηση για την αναβάθμιση λογισμικου. Η τελευταία εκδοση που σε άφηνε ειναι η 6.3 .Την κατεβασα αλλα δεν κανει activation.

Θελω να απενεργοποιησω την σπαστικη ειδοποίηση και δεν ξερω πως

Φίλε βρες το όνομα του πακετου και δοκιμασε να το κανεις manual disable είναι κατω δεξια η επιλογή

Link to comment
Share on other sites

Φίλε βρες το όνομα του πακετου και δοκιμασε να το κανεις manual disable είναι κατω δεξια η επιλογή

 

Δεν μπορει η εφαρμογη να το εντοπίσει πλεον .εχει απενεργοποιηθει αυτη η δυνατότητα απο τον δημιουργό της εφαρμογης. Και χειροκίνητα που λες δοκίμασα και λεει οτι δεν υπάρχει το πακετο

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει η εφαρμογη να το εντοπίσει πλεον .εχει απενεργοποιηθει αυτη η δυνατότητα απο τον δημιουργό της εφαρμογης. Και χειροκίνητα που λες δοκίμασα και λεει οτι δεν υπάρχει το πακετο

Μου ειχε πει κάποτε ο δημιουργός οτι θα υπάρχει επιλογή αγορας εκτός του store σαν apk γιατι οταν είναι στο store πρεπει να πληρεί κάποιους κανονισμους. Επικοινωνησε μαζι του αν είναι​.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...