Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την μονη λυση που βρηκα με τις χαμενες κλησεις που το ανεφερα και πρωτος ειναι:με την btu nougat δεν εχω κανει το uodate των 98mb και απο τοτε δεν εχω χασει καμια κληση...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

καλησπερα στην ομαδα...ετοιμος και γω να περασω την 7αρα..απλα ηθελα να ρωτησω πως αξιζει να την περασω;απτο κιν απευθειας ή να το συνδεσω με τον υπολ;υπαρχει καποιο προγραμμα για να κρατησω back up;γτ εχω προγραμματα τραπεζας κτλ
Link to comment
Share on other sites

Αν το κανεις απ το τηλεφωνο, πιστευω δε θα εχεις κανένα προβλημα με τις εφαρμογές.

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ! ΣΟΣ πειραματιζομουν με το κινητό και απο τις ρυθμίσεις προσβασιμοτητα ενεργοποίησα το Κλείδωμα κατεύθυνσης ... το θέμα είναι οτι δεν θυμάμαι ακριβώς τις κινήσεις και δεν μπορώ να μπω στο μενού.. μετά απο πολλές προσπάθειες μου λεει να περιμένω 30 λεπτά.. τι κανω τώρα? ούτε το δαχτυλικό αποτύπωμα βγάζει ούτε τον κωδικό...[/Q

δοκίμασε από τον υπολογιστή σου με samsung account, εύρεση τηλ, ξεκλείδωμα συσκευής

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ! ΣΟΣ πειραματιζομουν με το κινητό και απο τις ρυθμίσεις προσβασιμοτητα ενεργοποίησα το Κλείδωμα κατεύθυνσης ... το θέμα είναι οτι δεν θυμάμαι ακριβώς τις κινήσεις και δεν μπορώ να μπω στο μενού.. μετά απο πολλές προσπάθειες μου λεει να περιμένω 30 λεπτά.. τι κανω τώρα? ούτε το δαχτυλικό αποτύπωμα βγάζει ούτε τον κωδικό...[/Q

δοκίμασε από τον υπολογιστή σου με samsung account, εύρεση τηλ, ξεκλείδωμα συσκευής

 

 

σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε mike+ .έτσι το έκανα τελικά απλά έκανα και factory reset γιατί δεν έφευγε με τπτ .. ενημερωτικά μην πειράξετε καθόλου τον συνδυασμό κατευθύνσεων για ξεκλείδωμα από την προσβασιμοτητα ..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην ομαδα...ετοιμος και γω να περασω την 7αρα..απλα ηθελα να ρωτησω πως αξιζει να την περασω;απτο κιν απευθειας ή να το συνδεσω με τον υπολ;υπαρχει καποιο προγραμμα για να κρατησω back up;γτ εχω προγραμματα τραπεζας κτλ

 

Και εγώ από το τηλέφωνο έκανα το update και δεν είχα κανένα πρόβλημα ούτε με τραπεζικές εφαρμογές. Καλού κακού όμως πάρε ένα backup σε επαφές κλπ.

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Χθες περασα την 7αρα,οι πρωτες εντυπωσεις ειναι αρκετα καλες,και ικανοποιητικοτατη η αυτονομια με μια πρωτη ματια!
SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

εβαλα πρωτα την ελληνικη τβρα περναω με csc και την αγγλικη? αναγκαζομαι γιατι η μπαταρια δεν κρατουσε πανω απο 10 ωρες συνολο . το update το μικρο που θα ερθει να το κανω ? θελω να το δουλεψω πρωτα χωρις στησιμο να δω πως θα παει με τα απαραιτητα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Με την 7 τριτη ήμερα όλα καλά μόνο θέμα με τον λόξιγκα στο μενού με τις φωτογραφίες.

Αύριο το στέλνω για service , ράγισε το τζαμακι της κάμερας και του εχω θήκη την led cover χωρίς να πέσει κάτω :blink: θα κάνω και αντικατασταση στο πάνω ακουστικό καθώς έχω πρόβλημα και στον ήχο κλήσης.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω θεμα :-( εβαλα την αγγλικη μου ζητουσε κωδικο η google στην αρχη με το email μου δεν μου δεχονταν τον κωδικο δεν ξερω γιατι ζητησα να αλλαξω κωδικο βαζω τον καινουργιοο και τωρα μου λεει στα αγγλικα οτι θα με αφησει να συνδεθω σε 24 ωρες ειναι δυνατον ????? υπαρχει τροπος να μπω στη συσκευη μου ? ειναι δυνατον μ στειλανε νεο κωδικο κ τον εβαλα αλλα...?

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να μην ρωτάω στο σωστό νήμα. Έχω το S7 Edge με συμβόλαιο όπου έχω 50ΜΒ και 500ΜΒ (δωρεάν) σύνολο 550 ΜΒ. Προτού πάρω το κινητό με είχαν διαβεβαιώσει ότι με 550ΜΒ θα βγάζω άνετα μήνα αρκεί να μην κατεβάζω βίντεο κτλ. Έχω καταναλώσει 200ΜΒ με χρήση chrome και μόνο (δηλαδή δε φαίνεται κάποια άλλη εφαρμογή να καταναλώνει MB) και διάρκεια σερφαρίσματος ούτε μισή ώρα. Τα site που έχω μπεί είναι Ναυτεμπορική και ένα φόρουμ.

Σήμερα πήγα σε 3 μαγαζιά κινητής και μου είπανε ότι εξαρτάται από τη χρήση που κάνω και ότι μερικά σαϊτ κατεβάζουν πολλα MB. Επειδή οι απαντήσεις του δεν με ικανοποιήσανε εσεις τι λέτε;

Edited by Ela_Aleko
Μηδέν άγαν.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως να μην ρωτάω στο σωστό νήμα. Έχω το S7 Edge με συμβόλαιο όπου έχω 50ΜΒ και 500ΜΒ (δωρεάν) σύνολο 550 ΜΒ. Προτού πάρω το κινητό με είχαν διαβεβαιώσει ότι με 550ΜΒ θα βγάζω άνετα μήνα αρκεί να μην κατεβάζω βίντεο κτλ. Έχω καταναλώσει 200ΜΒ με χρήση chrome και μόνο (δηλαδή δε φαίνεται κάποια άλλη εφαρμογή να καταναλώνει MB) και διάρκεια σερφαρίσματος ούτε μισή ώρα. Τα site που έχω μπεί είναι Ναυτεμπορική και ένα φόρουμ.

Σήμερα πήγα σε 3 μαγαζιά κινητής και μου είπανε ότι εξαρτάται από τη χρήση που κάνω και ότι μερικά σαϊτ κατεβάζουν πολλα MB. Επειδή οι απαντήσεις του δεν με ικανοποιήσανε εσεις τι λέτε;

 

 

μηνα δεν θα εβγαζες σιγουρα με μιση και μια ωρα σερφαρισμα και λογικα θα ηθελες και παραπανω να σερφαρεις γιαυτο βρες wifi με το 4g φευγουν οντως γρηγορα ακομα και ο καιρος η το fb τραβανε πιστευω δεδομενα! υπαρχει τροπος για απεριοριστα δωρενα δεδομενα αλλα δεν ξερω αν δουλευει στη συσκευη μας ψαξε στο google

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μετά την αναβάθμιση δεν βρίσκει τα τραγούδια που είναι σωσμένα στην κάρτα ούτε της samsung ούτε της google η εφαρμογή για μουσική

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μετά την αναβάθμιση δεν βρίσκει τα τραγούδια που είναι σωσμένα στην κάρτα ούτε της samsung ούτε της google η εφαρμογή για μουσική

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

ισως καπου να θελει να πατησεις ενημερωση... εδω εμενα δεν με αφηνει να μπω στη συσκευη μου η παλιο google επειδη εκανα λαθος κωδικο στο email και τον αλλαξα :-(

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

νεος κατοχος της συσκευης απο σημερα!περασα κατευθειαν την 7αρα,,με μια φορτιση δειχνει πολυ καλα στοιχεια η αυτονομια της καθως και το ρολαρισμα στο συνολο!!το μονο που με ξυνιζει ειναι το λευκο χρωμα στην μπαρα οταν την κατεβαζεις,,ισως και να αλλαζει αυτο το χρωμα αλλα επειδει ειμαι φρεσκος ακομα δεν το καταφερα!! προχωρειστε αφοβα στην αναβαθμιση!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτησουλα. Εχω αγορασει το s7 edge μου απο σκρουτζομαγαζο κ τοσες μερες ακομα δεν μου εχει βγαλει διαθεσιμη αναβαθμιση. Δεν ειναι ελληνικο προφανως? Πως μπορώ να το ελεγξω?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,θα πας εκεί που κοιτάς..

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτησουλα. Εχω αγορασει το s7 edge μου απο σκρουτζομαγαζο κ τοσες μερες ακομα δεν μου εχει βγαλει διαθεσιμη αναβαθμιση. Δεν ειναι ελληνικο προφανως? Πως μπορώ να το ελεγξω?

Εδώ είσαι.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Είχα την ελβετική 601 φλασαρα μέσω Odin την ελληνική χωρίς hard reset και τα ρεστα, απλά όχι την home CSC με αποτέλεσμα να είναι όλα τέλεια και κυρίως η μπαταρία ρε παιδιά, το system android ή πως λέγεται είναι μονοψήφιο πάντα και έχω 8 ώρες οθόνη παιζοντας από dlna στην τηλ πολύ βίντεο μέχρι και ,πόκερ online και παρόλα αυτά είναι στο 30% μεγάλη διαφορά!!!
Link to comment
Share on other sites

ειδα μερικα βιντεακικα το κινητο μου παραμενει κλειδωμενο μεχρι να κλεισει 24 ωρες απτην αλλαγη κωδικου για του gmail account. μαυρη η ωρα που εκανα την αναβαθμιση αυτο το frp σε τι βοηθαει ας πουμε ? δεν θα επρεπε να μου δινει τη δυνατοτητα να μπορω να ξεκλειδωσω ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ συσκευη η κυρια google με καποιο τροπο? μου κανει εντπωση οτι κανεις εδω μεσα δεν ηξερε καποιο τροπο ! 12 ωρες ακομα για να δω αν θα ξεκλειδωσει με τον νεο κωδικο...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστω παιχτη. Ειναι ελβετικο απ οτι βλεπω.. αυτο μπορω να το αλλαξω σε ελληνικο ή δεν επηρεαζει? Χανω θέματα εγγυησης,ασφαλειας κτλ??

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,θα πας εκεί που κοιτάς..

Link to comment
Share on other sites

Τα Ελβετικά ακόμα τίποτα.... μας ξέχασαν εμάς....

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στην επαληθευση του λογαιασμου μου επειδη αλλαξα κωδικο για το gmail μου βγαζει αυτο ενω περαα την νεα αναβαθμιση με hard reset... 11 ωρες υπομονη ακομα για να το ξεκλειδωσω.. δεν ξερω αν υπαρχει ευκολος τροπος να συνδεθω πιο γρηγορα... συγγνωμη για τα πολλα μηνυματα απλα εχω φρικαρει

 

unable to sign in to device due to a recent password change . please try to sign in again 24 hours after the password change was performed

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη χαμένη κλήση σήμερα, μετά από επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στην 7αρα. Θα περιμένω να δω μήπως πρόκειται για τυχαίο γεγονός (που δε νομίζω) και μετά πιάνει δουλειά το odin για downgrade σε 6.
Link to comment
Share on other sites

στην επαληθευση του λογαιασμου μου επειδη αλλαξα κωδικο για το gmail μου βγαζει αυτο ενω περαα την νεα αναβαθμιση με hard reset... 11 ωρες υπομονη ακομα για να το ξεκλειδωσω.. δεν ξερω αν υπαρχει ευκολος τροπος να συνδεθω πιο γρηγορα... συγγνωμη για τα πολλα μηνυματα απλα εχω φρικαρει

 

unable to sign in to device due to a recent password change . please try to sign in again 24 hours after the password change was performed

 

ΠΡΟΣΟΧΉ μη κάνεις hard reset (ούτε αλλαγή ρομ) πριν γίνει είσοδος με το νέο κωδικό στη συσκευή.

 

 

φιλε μου έγινε αλλαγή password πριν η μετά από hard reset λογικό να ενεργοποιηθεί το κλείδωμα, και αυτό γίνεται για τη δική σου ασφάλεια.

 

πιο πάνω λες ότι πέρασες την btu, ήταν η ίδια version android? (πχ από 6 σε 6, 7σε 7) ρωτάω γιατί αν έγινε από 6 σε 7 υπάρχει μία μικρή πιθανότητα να μη σε αφήσει να μπεις! (να συνεχίσει να λέει για 24 ώρες)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...