Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

γνωρίζει κάποιος πως απενεργοποιουμε την γρήγορη φόρτιση?

 

Πήγαινε στην μπαταριά και κάτω κάτω θα βρεις την ρυθμιση και ξετικαρισε την

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σημερινή ενημέρωση απο Πλαίσιο. .

Ισχύει και η επιστροφή μέσω καρτών Eurobank και η δωροεπιταγη 100€ μέχρι τις 15 Απριλίου. .

 

Η επιστροφή φαίνεται, η δώρο επιταγή που φαίνεται για δώσε ένα λινκ και πως δουλεύει ακριβώς? Μπορείς να την κολλήσεις στην αγορά του κινητού? Η αγοράζεις το κινητό και την παίρνεις για επόμενη αγορά

me > you
Link to comment
Share on other sites

νομίζω οτι πρέπει να πας απο εκεί, ειδάλλως με ενδιαφέρει και εμένα αν μπορεί να γίνει ηλεκτρονικά η παραγγελία και να πάρεις την δωροεπιταγή
Link to comment
Share on other sites

Στα καταστήματα έχει stand χάρτινο που αναφέρει τα 100ε και την επιστροφή,δεν βλέπω λόγο να μην την δίνουν σε online αγορά,καλου κακού ρωτήστε βέβαια

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς να εξηγήσει τα προτερήματα του adoptive storage?

καταλαβαίνω οτι έχεις περισσότερο χώρο όπου μπορούν να εγκατασταθούν και applications στην sd κάρτα πέρα απο media files. κάτι τέτοιο όμως δε θα επηρέαζε την ταχύτητα όταν θες να ανοίξεις μια εφαρμογή που έχει "κάτσει" στην κάρτα? μήπως έχει καλό αποτέλεσμα μόνο με κάρτες με υψηλά read/writes?

το άλλο θετικό είναι πάντως οτι θα σταματήσει να πετάγεται αυτό το ενοχλητικό μηνυμα κάθε φορά που ανοίγεις το κινητό, για την κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στην μπαταριά και κάτω κάτω θα βρεις την ρυθμιση και ξετικαρισε την

 

ευχαριστώ πολύ!!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με το πλαίσιο σχετικά με τα 100€ της δώρο επιταγής. Άνθρακας ο θησαυρός διότι ισχύουν για επόμενη αγορά και δεν κολλάνε στην αγορά του s7.

 

Στην αγορά του NOTE II που είχα κάνει πάλι από πλαίσιο πριν χρόνια, έτρεχε πάλι προσφορά με δώρο επιταγή 100€. Τότε όμως μπορούσες να την κολλήσεις στην ίδια αγορά, όχι σε επόμενη όπως τώρα..

me > you
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δεν πιστευω να σας χαλαει να παρετε τα αξεσουαρ της συσκευης τζαμπα ομως ετσι?Μη τα θελουμε και ολα δικα μας.
Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 χρόνια σε ανάλογη περίπτωση με δωροεπιταγη. ...Μόλις πλήρωσα κ μου την έδωσαν πήγα σε άλλο κατάστημα πλαίσιο κ συννενοηθηκα μ ενα πελάτη που ήταν έτοιμος να αγοράσει ένα κινητό με μετρητά. ..πήγα μαζί του στο ταμείο. ..τοθ έδωσα την δωροεπιταγη κ μου έδωσε τα μετρητά. ....χεχεχε. .!!
Link to comment
Share on other sites

ηλεκτρονικά σου είπαν αν γίνεται ή μόνο απο το κατάστημα?

 

ΥΓ και εγώ έτσι το είχα πάρει το Note II

 

Γίνεται και ηλεκτρονικά, ηλεκτρονικά μου είπαν θα έρθει σε 3 μέρες το κινητό μαζί με την δώρο επιταγή (!).

me > you
Link to comment
Share on other sites

Τελικά πρέπει να έχω πρόβλημα με το φακό της κάμερας. Όταν πάω να τραβήξω φωτογραφία και βλέπω μια φωτιστικη πηγή π.χ. μια λάμπα εμφανίζονται στο κάδρο 2-3 μπλε πιξελς που μετακινουνται καθώς μετακινειται το τηλέφωνο. Όταν κάνω ζουμ μεγαλώνουν και αυτά. Θα το πάω τη Δευτέρα πίσω στη Cosmote για αλλαγη. Η πολιτική των DOA είναι 15 ημέρες; ημερολογιακές ή εργάσιμες; εγώ το πήρα την προπροηγουμενη Παρασκευή και την Δευτέρα που θα το πάω θα είναι η 18η μέρα αλλά υπάρχουν στο ενδιάμεσο και 2 αργίες. Τι παίζει τελικα;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται και ηλεκτρονικά, ηλεκτρονικά μου είπαν θα έρθει σε 3 μέρες το κινητό μαζί με την δώρο επιταγή (!).

Για ποιο σου είπαν συγκεκριμένα; Σε ρωτώ γιατί εγώ έχω κάνει παραγγελία το S7 edge gold από τις 11/3 με τη δωροεπιταγή και μετά από τρεις επικοινωνίες μαζί τους και πίεση, χθες μου είπαν πως μάλλον προς το τέλος του μήνα αλλά όχι και 100% διότι δε ξέρουν πόσα θα τους στείλουν και υπάρχουν πολλές προπαραγγελίες κτλ.

Οπότε μακάρι να ισχύουν οι τρεις μέρες που σου είπαν, έστω και εργάσιμες, αλλά.......

Πάντως αν κάνεις τη παραγγελία και παραλάβεις, σε παρακαλώ πολύ ενημέρωσε για να πράξω μαζί τους αναλόγως, αν δεν με έχουν ειδοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

Επιβαιωνω και εγω για πλασιο.Τηλεφωνικη παραγγελια αρχες της εβδομαδας το μαυρο.

Σημερα παρελαβα.Επιστροφη στην καρτα και μου ειπαν την επομενη βδομαδα θα μου στειλουν την δωροεπιταγη.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πρέπει να έχω πρόβλημα με το φακό της κάμερας. Όταν πάω να τραβήξω φωτογραφία και βλέπω μια φωτιστικη πηγή π.χ. μια λάμπα εμφανίζονται στο κάδρο 2-3 μπλε πιξελς που μετακινουνται καθώς μετακινειται το τηλέφωνο. Όταν κάνω ζουμ μεγαλώνουν και αυτά. Θα το πάω τη Δευτέρα πίσω στη Cosmote για αλλαγη. Η πολιτική των DOA είναι 15 ημέρες; ημερολογιακές ή εργάσιμες; εγώ το πήρα την προπροηγουμενη Παρασκευή και την Δευτέρα που θα το πάω θα είναι η 18η μέρα αλλά υπάρχουν στο ενδιάμεσο και 2 αργίες. Τι παίζει τελικα;

Μηπως εχεις κανενα pixel καμμενο;βαλε το σε πισσα σκοταδι και δες αν εχει κατι..Να το πας πισω παντως για αντικατασταση!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις κανενα pixel καμμενο;βαλε το σε πισσα σκοταδι και δες αν εχει κατι..Να το πας πισω παντως για αντικατασταση!!

 

Σε σκοτάδι δεν εμφανίζει κάποιο νεκρό πιξελ. Το πρόβλημα υπάρχει μόνο όταν πέφτει απευθείας φως πάνω στην κάμερα. Πρέπει να έχει αστοχια υλικού το κρύσταλλο με τη διάθλαση του φωτός. Ξέρουμε τι παίζει με το DOA;

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα κι εγώ κάτοχος ενός μαύρου s7 edge..

2 παρατηρήσεις μέχρι τώρα.

1. Το s6 edge ήταν πιο ωραίο..το μαύρο τουλάχιστον αλλά και αυτή η κουρμπα που κάνει το γυαλί μπροστά δε μου αρέσει τόσο.

2ον η συσκευή είναι πολύ μαζεμένη για 5.5" και αξίζει τον κόπο αφού δίνει 3600mha... από αύριο θα το ψάξω πιο πολύ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πόσα gb εχει ελεύθερα το 32αρι όταν το πρωτοανοιγετε;

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

24 gb Αργύρη.

Ευχαριστώ για την απάντηση.Πήγα χθες Public και το είδα και είχε 15gb δεσμευμένα για το σύστημα (όχι φωτό video κτλ).Φαντάζομαι είχε να κάνει με το γεγονός ότι ήταν demo?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...