Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά θέλω βοήθεια και όσο ποιό αντικειμενικές απαντήσεις μπορείτε. Τώρα έχω Huawei mate 9 και είμαι ευχαριστημένος, σκέφτομαι όμως να δοκιμάσω το s7 edge.. Τι λέτε;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλύτερα s8 plus θα σου πρότεινα μιας κι έρχεσαι από σειρά Mate...εγώ έχω και s7 edge και s8 για τους λόγους μου βεβαίως...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα s8 plus θα σου πρότεινα μιας κι έρχεσαι από σειρά Mate...εγώ έχω και s7 edge και s8 για τους λόγους μου βεβαίως...

 

Αξιζει φιλε η μεταβαση απο s7 edge σε s8; εγω πιστευω δεν αξιζει, εσυ που τα εχεις και τα δυο για πες μου λιγο ,ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερο είναι στο κομμάτι της εμφάνισης, δείχνει πιο κόμπακτ πιο σύγχρονο ακομα πιο μαζεμένο και λόγω του infinity display το browsing είναι απολαυστικό,στην ίδια σελίδα έχεις περισσότερη εικόνα, γραμμές ανάλογα το τι διαβάζεις (Ακόμα Περισσότερο δε στο plus)...το 7 edge το κρατάω λόγω χρήσης του lens cover με τους δύο φακούς, ιδιαίτερα λόγω του υπέρ ευρυγωνιου φακού.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έβαλα τη rom της cosmote και ανοίγοντας τον Chrome μου βγάζει πάντα την αρχική σελίδα της cosmote. Πως μπορώ να αλλάξω τη startup page?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερο είναι στο κομμάτι της εμφάνισης, δείχνει πιο κόμπακτ πιο σύγχρονο ακομα πιο μαζεμένο και λόγω του infinity display το browsing είναι απολαυστικό,στην ίδια σελίδα έχεις περισσότερη εικόνα, γραμμές ανάλογα το τι διαβάζεις (Ακόμα Περισσότερο δε στο plus)...το 7 edge το κρατάω λόγω χρήσης του lens cover με τους δύο φακούς, ιδιαίτερα λόγω του υπέρ ευρυγωνιου φακού.

 

Ok ευχαριστω, απο καμερες το ιδιο; χωρις τους φακους φυσικα

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά καλησπέρα. Έβαλα τη rom της cosmote και ανοίγοντας τον Chrome μου βγάζει πάντα την αρχική σελίδα της cosmote. Πως μπορώ να αλλάξω τη startup page?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μπες στο chrome, ρυθμισεις και πατα πανω στην αρχικη σελιδα ,γραψε ποια θελεις να σου βγαζει

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει αλλά συνεχίζει και βγάζει αυτο048b5bf727686a30135a835420e0c721.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μπες ρυθμισεις του κινητου, εφαρμογες ,βρες τον chrome ,αποθηκευση και κανε μια εκκαθαριση απο εκει
Link to comment
Share on other sites

Μπες εδώ και άλλαξε το

 

a09e5c4f055e7d0126c76b9636a575df.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Συγνώμη αλλά αυτό που είναι ακριβώς?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά αυτό που είναι ακριβώς?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.samsung.com/uk/support/mobile-devices/how-do-i-change-the-home-page-of-the-internet-browser-on-my-samsung-smartphone/

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η eur rom είναι αυτή της cosmote απλα δεν εχει τα λογότυπα;γιατι θελω να το περάσω για το volte

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Μπες εδώ και άλλαξε το

 

a09e5c4f055e7d0126c76b9636a575df.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Η επιλογή αυτή είναι στον μαμά πλοηγό της Samsung! O φίλος ρωτάει για τον Chrome! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ας βάλει Samsung ;) Αν και δε νομίζω να διαφέρει και πολύ η διαδικασία

Η αλήθεια είναι ότι και 'γω τον μαμά Samsung δουλεύω! Πολύ καλός!

Αν και έχω και τον Chrome και τον UC Browser.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έβαλα τη rom της cosmote και ανοίγοντας τον Chrome μου βγάζει πάντα την αρχική σελίδα της cosmote. Πως μπορώ να αλλάξω τη startup page?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Κλείσε την καρτέλα με την σελίδα της cosmote και θα φύγει

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι και 'γω τον μαμά Samsung δουλεύω! Πολύ καλός!

Αν και έχω και τον Chrome και τον UC Browser.

+1.000 εξαιρετικός ο Browser της Samsung

 

@dimtz είναι λίγο καλύτερη του S8 ,λεπτομερέστερη και πιο φυσική θα έλεγα

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Η eur rom είναι αυτή της cosmote απλα δεν εχει τα λογότυπα;γιατι θελω να το περάσω για το volte

 

Ναι πολύ σωστά...

Όλοι στην Ελλάδα θα έπρεπε να έχουν eur γιατί έχει τα πάντα και είναι unbranded!

Όσοι βάζουν cosmote δεν έχουν ενημερωθεί ακόμα... όμως γιαυτό τα λέμε όλα εδώ ;)

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

Σε s7 edge παρατηρησα οτι με το τελευταιο update η μπαταρια αδειαζει παρα πολυ γρηγορα. Εχει καποιος το ιδιο προβλημα?????

Όχι. Μία από τα ίδια είναι η μπαταρία, ίσως και λίγο καλύτερα, ίσως.

Link to comment
Share on other sites

Σε s7 edge παρατηρησα οτι με το τελευταιο update η μπαταρια αδειαζει παρα πολυ γρηγορα. Εχει καποιος το ιδιο προβλημα?????
Ώ ναι. Νεράκι σε σχέση με πριν.
Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας, εχω προβλημα με το κινητο οσοι με καλουν λενε οτι ειναι κλειστο η εχει πεσει η γραμμη και ψαχνοντας λιγο ειδα οτι και αλλοι εχουν το εξης προβλημα.... μηπως υπαρχει καποια λυση? ειμαι στο δικτυο της cosmote και το κινητο εχει μια με 2 γραμμες το πολυ τι μπορω να κανω... Ευχαριστω εκ τον προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Σε s7 edge παρατηρησα οτι με το τελευταιο update η μπαταρια αδειαζει παρα πολυ γρηγορα. Εχει καποιος το ιδιο προβλημα?????

 

Παρόν......

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Σε s7 edge παρατηρησα οτι με το τελευταιο update η μπαταρια αδειαζει παρα πολυ γρηγορα. Εχει καποιος το ιδιο προβλημα?????

 

Και εγώ τα ίδια καμία σχέση με πριν ένα 15% σιγουρα κάτω και με δεδομένα και με wifi

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...