Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άλλο εννοεί ο φίλος, ρωτάει αν μπορούν να κατέβουν αυτόματα αυτές που είχε στο κινητό κι όχι να πατάς μία μία

Αυτοματα θα κατεβουν μολις συνδεθει στον google λογαριασμο του.Εκτος κι αν επιλεξει συνδεση ως νεα συσκευη που εκει δεν θα κανει τιποτα αυτοματα.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πηρα σημερα το Samsung Gear VR2 και τα bluetooth ακουστικα Gear IconX.Οταν συνδεω το S7 Edge στο VR2 δειχνει τα γραμματα με τετραγωνακια οταν συνδεω το S6 Edge τα δειχνει κανονικα.Ειχε κανεις παρομοια εμπειρια και πως το ελυσε;Δοκιμασα απεγκατασταση και ξανα απο την αρχη αλλα δεν εφτιαξε.Επισης προβλημα εχω και με τα iconx αργουν πολυ να συνδεθουνε απο τη στιγμη που θα τα βαλω στα αυτια μου.Εκανα delete και re-pair αλλα δεν αλλαξε κατι.Παω για hard reset; Edited by athanasiosthess
Link to comment
Share on other sites

Τα icon x συνδέονται σε μένα μετά από 3-4 δευτερόλεπτα, που το θεωρώ φυσιολογικό. Εσένα αργούν παραπάνω;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πλεον νεος κατοχος s7 edge στα 569 ευρω απο public και κερδισα και στο διαγωνισμο της samsung τα iconx .. τα εχει κανεις; Λενε τιποτα;

Φιλε τα αγορασες τα ikonx και το vr ή κερδισες δυο δωρα??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μιας και αύριο παραλαμβάνω από seven ξέρετε αν και αυτοί έχουν branded συσκευές; Επίσης μπορώ να καταλάβω αν είναι branded από την εξωτερική συσκευασία; Γιατί όταν ρώτησα δεν ξέραν να μου απαντήσουν.
Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Τα icon x συνδέονται σε μένα μετά από 3-4 δευτερόλεπτα, που το θεωρώ φυσιολογικό. Εσένα αργούν παραπάνω;

 

Κανουν καμια 10 δευτερολεπτα να ανοιξουν.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Και εγω πλεον νεος κατοχος s7 edge στα 569 ευρω απο public και κερδισα και στο διαγωνισμο της samsung τα iconx .. τα εχει κανεις; Λενε τιποτα;

Φιλε τα αγορασες τα ikonx και το vr ή κερδισες δυο δωρα??

 

Τα αγορασα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω πλεον νεος κατοχος s7 edge στα 569 ευρω απο public και κερδισα και στο διαγωνισμο της samsung τα iconx .. τα εχει κανεις; Λενε τιποτα;

Φιλε τα αγορασες τα ikonx και το vr ή κερδισες δυο δωρα??

 

 

Στα 569?? 700€ το έχουν

Link to comment
Share on other sites

Πηρα σημερα το Samsung Gear VR2 και τα bluetooth ακουστικα Gear IconX.Οταν συνδεω το S7 Edge στο VR2 δειχνει τα γραμματα με τετραγωνακια οταν συνδεω το S6 Edge τα δειχνει κανονικα.Ειχε κανεις παρομοια εμπειρια και πως το ελυσε;Δοκιμασα απεγκατασταση και ξανα απο την αρχη αλλα δεν εφτιαξε.Επισης προβλημα εχω και με τα iconx αργουν πολυ να συνδεθουνε απο τη στιγμη που θα τα βαλω στα αυτια μου.Εκανα delete και re-pair αλλα δεν αλλαξε κατι.Παω για hard reset;

Δοκίμασε να αλλάξεις την γλώσσα στην εφαρμογή Oculus..στο vr το δικό μου έτσι το έλυσα το πρόβλημα..

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να αλλάξεις την γλώσσα στην εφαρμογή Oculus..στο vr το δικό μου έτσι το έλυσα το πρόβλημα..

 

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραιος!!!Δουλεψε.Το γυρισα σε English(UK).Με μπερδεψε καπως γιατι οταν πατας το Home δειχνει τα Ελληνικα σωστα. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Στα 569?? 700€ το έχουν

Το ειχε προφορα καταστηματος στις 17/09 που το πηρα.τα iconx τα κερδισα στο διαγωνισμο που ετρεχε αν αγοραζες εκεινη την εποχη απλα δεν καταλαβαινω γιατι κοστιζουν τοσο και το σκεφτομαι αν θα τα κρατησω οταν με το καλο παραλαβω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Έχω ένα θεματάκι με τα θέματα!:)

Όταν πάω να κατεβάσω κάποιο θέμα μου βγάζει ένα μήνυμα που λέει ''Δεν είναι δυνατή η λήψη θεμάτων στη λειτουργία εμφάνιση σχημάτων κουμπιών"!

Γνωρίζετε που βρίσκεται αυτή η λειτουργία ώστε να την απενεργοποιήσω ή πώς μπορώ τέλος πάντων να κατεβάσω θέμα;

Ευχαριστώ!

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Έχω ένα θεματάκι με τα θέματα!:)

Όταν πάω να κατεβάσω κάποιο θέμα μου βγάζει ένα μήνυμα που λέει ''Δεν είναι δυνατή η λήψη θεμάτων στη λειτουργία εμφάνιση σχημάτων κουμπιών"!

Γνωρίζετε που βρίσκεται αυτή η λειτουργία ώστε να την απενεργοποιήσω ή πώς μπορώ τέλος πάντων να κατεβάσω θέμα;

Ευχαριστώ!

 

Ψάξε στις ρυθμίσεις /προσβασημοτητα ,δεν θυμάμαι ακριβώς που συγκεκριμένα γιατι δεν το έχω αυτήν την στιγμη μπροστά μου .

 

EDIT : Δες αυτο το βίντεο

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τα vr2 ti λένε ?γραψτε τις εντυπωσεις μια και ενδιαφέρει φαντάζομαι πολλούς ,επισης δεν υπάρχει πρόβλημα με το oculus Kai to s7?καπου διάβασα οτι τρώει την μπαταρία
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στις ρυθμίσεις /προσβασημοτητα ,δεν θυμάμαι ακριβώς που συγκεκριμένα γιατι δεν το έχω αυτήν την στιγμη μπροστά μου .

 

EDIT : Δες αυτο το βίντεο

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!

Ακριβώς εκεί βρίσκεται: ρυθμίσεις/προσβασιμότητα/όραση.

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Τελικα τα vr2 ti λένε ?γραψτε τις εντυπωσεις μια και ενδιαφέρει φαντάζομαι πολλούς ,επισης δεν υπάρχει πρόβλημα με το oculus Kai to s7?καπου διάβασα οτι τρώει την μπαταρία

 

Το κινητο δουλευει στο 100% την ωρα που ειναι επανω στο VR2.Επισης το περισσοτερο περιεχομενο πρεπει να το κατεβασεις στο κινητο για να το παιξει οποτε τρωει τον εσωτερικο χωρο για πλακα μιας και μιλαμε για αρχεια ~500ΜΒ και δεν μπορεις να τα μεταφερεις στην SD καρτα.Το VR περιεχομενο πιξελιζει αρκετα μην περιμενεις 4Κ ποιοτητα.Ειναι ομως μια εντελως ολοκαινουργια εμπειρια η οποια αξιζει 100% και καποιες φορες ξεχνας οτι φορας γυαλια οταν δεν ειναι animated.Εχει π.χ μια περιηγηση στο χωριο των Μασαι που θα τραβηξεις το κεφαλι πισω γιατι νομιζεις θα αρχισεις να μυριζεις την μασχαλη του αλουνου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο χθες κατοχος και εγω του εν λογω κινητου και ειμαι υπερ ευχαριστημενος μετα απο iphone 6s plus.Θα ηθελα να ρωτησω να μου πειτε πως μπορω να γυρισω στις ρυθμισεις το μενου απο λιστα σε πλεγμα γιατι εχω φαει το κοσμο και δε το βρισκω.Και θυμηστε μου ενα προγραμμα η καποιος αλλος τροπος να δω αν ειναι γραμμενος ο Knox δηλαδη αν εχει γινει ποτε ροοτ το κινητο? Edited by haritos14
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο χθες κατοχος και εγω του εν λογω κινητου και ειμαι υπερ ευχαριστημενος μετα απο iphone 6s plus.Θα ηθελα να ρωτησω να μου πειτε πως μπορω να γυρισω στις ρυθμισεις το μενου απο λιστα σε πλεγμα γιατι εχω φαει το κοσμο και δε το βρισκω.Και θυμηστε μου ενα προγραμμα η καποιος αλλος τροπος να δω αν ειναι γραμμενος ο Knox δηλαδη αν εχει γινει ποτε ροοτ το κινητο?

 

Τι εννοείς ακριβως να αλλαξεις απο λιστα σε πλεγμα?!

Για το αλλο phone info απο το plasytore.

Η μπαινεις σε download mode στο κινητό σου!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ακριβως να αλλαξεις απο λιστα σε πλεγμα?!

Για το αλλο phone info απο το plasytore.

Η μπαινεις σε download mode στο κινητό σου!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εννοω οταν πας στις ρυθμισεις να μην στις βγαζεις απο πανω προς τα κατω ολες να σου τις διχνει σε πλεγμα

 

να μην ετσι το μενου

https://img.global.news.samsung.com/global/wp-content/uploads/2016/05/706_v15.jpg

 

να ειναι ετσι οπως το διχνει στο βιντεο στο 1.40 χρονο

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να γίνεται το πλέγμα πλέον φιλε ηταν σε πιο παλιες εκδόσεις Android.

Ο πιο σίγουρος τρόπος να τσεκαρεις το ρουτ είναι να μπεις σε download mode.

Ψαξτο πως θα μπεις αλλα και πως θα βγεις μην κολλησεις πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να γίνεται το πλέγμα πλέον φιλε ηταν σε πιο παλιες εκδόσεις Android.

Ο πιο σίγουρος τρόπος να τσεκαρεις το ρουτ είναι να μπεις σε download mode.

Ψαξτο πως θα μπεις αλλα και πως θα βγεις μην κολλησεις πουθενα.

 

α λες μπορει,το κοιταξα απο το προγραμμα που μου πες ειναι οκ 0/0 γραφει ξερεις καμια εφαρμογη καιρου καλη που να δουλευει σωστα και ας ειναι και με πληρωμη

Link to comment
Share on other sites

α λες μπορει,το κοιταξα απο το προγραμμα που μου πες ειναι οκ 0/0 γραφει ξερεις καμια εφαρμογη καιρου καλη που να δουλευει σωστα και ας ειναι και με πληρωμη

Μάλλον οκ είσαι αλλα με τον αλλο τρόπο είσαι 100% σίγουρος.

 

Εγω εχω το weather timeline αλλα αυτα είναι γούστα δοκίμασε διαφορες και διαλεξε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο χθες κατοχος και εγω του εν λογω κινητου και ειμαι υπερ ευχαριστημενος μετα απο iphone 6s plus.Θα ηθελα να ρωτησω να μου πειτε πως μπορω να γυρισω στις ρυθμισεις το μενου απο λιστα σε πλεγμα γιατι εχω φαει το κοσμο και δε το βρισκω.Και θυμηστε μου ενα προγραμμα η καποιος αλλος τροπος να δω αν ειναι γραμμενος ο Knox δηλαδη αν εχει γινει ποτε ροοτ το κινητο?

Η μπαταρία σε σχέση με το 6s plus πως είναι φίλε μου?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Το κινητο δουλευει στο 100% την ωρα που ειναι επανω στο VR2.Επισης το περισσοτερο περιεχομενο πρεπει να το κατεβασεις στο κινητο για να το παιξει οποτε τρωει τον εσωτερικο χωρο για πλακα μιας και μιλαμε για αρχεια ~500ΜΒ και δεν μπορεις να τα μεταφερεις στην SD καρτα.Το VR περιεχομενο πιξελιζει αρκετα μην περιμενεις 4Κ ποιοτητα.Ειναι ομως μια εντελως ολοκαινουργια εμπειρια η οποια αξιζει 100% και καποιες φορες ξεχνας οτι φορας γυαλια οταν δεν ειναι animated.Εχει π.χ μια περιηγηση στο χωριο των Μασαι που θα τραβηξεις το κεφαλι πισω γιατι νομιζεις θα αρχισεις να μυριζεις την μασχαλη του αλουνου.

φανταζομαι οτι ειναι θεμα που δεν μπορεις να τα μεταφερεις στην καρτα (τι χαζομαρα και αυτο) αρα κατεβαζεις ,βλεπεις και μετα σβηνεις φανταζομαι,την εφαρμογη oculus την κατεβαζεις απο playstore?γιατι εγω δεν την εχω στο κινητο μου ουτε ομως την βρηκα στο Play store

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

α λες μπορει,το κοιταξα απο το προγραμμα που μου πες ειναι οκ 0/0 γραφει ξερεις καμια εφαρμογη καιρου καλη που να δουλευει σωστα και ας ειναι και με πληρωμη

δεν καταλαβα τι εννοεις με το πλεγμα αλλα μια που προερχομαι απο iphone 6s (8 χρονια iphonakias) ρυθμισα την οθωνη να προβαλλονται τα εικονιδια οπως το iphone ,συνηθεια ετων βλεπεις ,αν σε ενδιαφερει κατι τετοιο να σου πω απο που το εκανα

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

φανταζομαι οτι ειναι θεμα που δεν μπορεις να τα μεταφερεις στην καρτα (τι χαζομαρα και αυτο) αρα κατεβαζεις ,βλεπεις και μετα σβηνεις φανταζομαι,την εφαρμογη oculus την κατεβαζεις απο playstore?γιατι εγω δεν την εχω στο κινητο μου ουτε ομως την βρηκα στο Play store

 

Μολις συνδεσεις το κινητο στο VR την κατεβαζει απο μονο του και εγω την εψαχνα πριν το παρω και δεν την ειχα βρει.

Link to comment
Share on other sites

Μολις συνδεσεις το κινητο στο VR την κατεβαζει απο μονο του και εγω την εψαχνα πριν το παρω και δεν την ειχα βρει.

ευχαριστω παω να παρω και εγω ενα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...