Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα παρέλαβα κι εγώ απο Πλαίσιο Πάτρας, μαύρο, non branded... Πολύ όμορφο και πολύ καλό στο χέρι (προέρχομαι απο S6, Note 5)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σήμερα παρέλαβα κι εγώ απο Πλαίσιο Πάτρας, μαύρο, non branded... Πολύ όμορφο και πολύ καλό στο χέρι (προέρχομαι απο S6, Note 5)

 

Μιας καιπροερχεσαι απο Note 5 για δωσε τα φωτα σου....

Αξιζει η μεταβαση απο το 5 στο 7 edge η να περιμενω το 6;

Καλοταξιδο κιολας......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος s7 edge από χθες. Καλύτερο κράτημα στο χέρι και δεν γλυστραει οσο το s6 edge plus. Το κινητό πετάει η κάμερα είναι η καλύτερη που έχω δει . Από 0-100 φόρτιση έκανε 93 λεπτά. Έχει ένα θέμα η μπροστινή καμερα και δεν εστιάζει στο θέμα και εστιάζει στο backround και θεωρώ είναι μεγάλο λάθος δεν μπόρεσα να κάνω κάτι για να το αλλάξω έψαξα όλες τις ρυθμίσεις
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα κι εγώ απο Πλαίσιο Πάτρας, μαύρο, non branded... Πολύ όμορφο και πολύ καλό στο χέρι (προέρχομαι απο S6, Note 5)

 

Φιλε μου πότε είχες βάλει την παραγγελιά ? Εγω απο την 2η μερα την είχα βάλει και τίποτα ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πότε είχες βάλει την παραγγελιά ? Εγω απο την 2η μερα την είχα βάλει και τίποτα ακόμα

 

Πρώτη μέρα και ακόμα τίποτα .. ελεος αυτό το πλαισιο

Link to comment
Share on other sites

και εγώ πρώτη μέρα, λευκο απο κωτσόβολο...τίποτα ακομη. είχα δεχθεί ενα sms παντως τη προηγουμενη τεταρτη που ελεγε "η παραγγελια σας θα καθυστερήσει λογω αναβολής παραλαβής της απο τον προμηθευτή μας.οταν παραληφθουν θα σας ενημερώσουμε αμεσα". Για αυτό και ρώταγα χθες για το λευκό μηπως είναι θεμα χρώματος αυτή η καθυστέρηση
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και εγω που περιμενω μαυρο Edge απο Κωτσοβολο. Παραγγελια 28/2 και σημερα πηρα να δω τι γινεται. Η κοπελα στο τηλεφωνο μου ειπε οτι η Samsung Hellas δεν ειχε προβλεψει την τοσο μεγαλη ζητηση και ζοριζεται στις προπαραγγελιες. Μετα τις 11 που θα εχουν κανονικα εισαγωγες θα τα δωσουν ολα κανονικα. Βεβαια γκρινιαξα και λιγο λεγοντας οτι εκανα προπαραγγελια για να το εχω πιο νωρις απο την επισημη εναρξη αρα ποιος ο λογος να δωσω 829 και να ειμαι 15 μερες στην αναμονη? Ειναι κατι που εξεταζουμε μου ειπε σε συννενοηση με την Samsung για καποιο ''δωρο'' λογω της καθυστερησης. Κατι σε powerbank οπως στα καταστηματα του εξωτερικου μου ειπε.
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και εγω που περιμενω μαυρο Edge απο Κωτσοβολο. Παραγγελια 28/2 και σημερα πηρα να δω τι γινεται. Η κοπελα στο τηλεφωνο μου ειπε οτι η Samsung Hellas δεν ειχε προβλεψει την τοσο μεγαλη ζητηση και ζοριζεται στις προπαραγγελιες. Μετα τις 11 που θα εχουν κανονικα εισαγωγες θα τα δωσουν ολα κανονικα. Βεβαια γκρινιαξα και λιγο λεγοντας οτι εκανα προπαραγγελια για να το εχω πιο νωρις απο την επισημη εναρξη αρα ποιος ο λογος να δωσω 829 και να ειμαι 15 μερες στην αναμονη? Ειναι κατι που εξεταζουμε μου ειπε σε συννενοηση με την Samsung για καποιο ''δωρο'' λογω της καθυστερησης. Κατι σε powerbank οπως στα καταστηματα του εξωτερικου μου ειπε.

 

Nαι άλλά με το gear vr τι γίνεται ? δεν θα μπορούμε να το πάρουμε αν το πάρουμε την αλλη εβδομάδα. τι να το κάνω το Powerbank οταν δεν θα μας δώσουν το vr?

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από samsung store στη Φρανκφούρτη. Μαζί με ασύρματο φορτιστή και VR, δώρο και μολύβι και κούπα σε χρώμα '' ταλασσί'' με το logo του s7 edge :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα από samsung store στη Φρανκφούρτη. Μαζί με ασύρματο φορτιστή και VR, δώρο και μολύβι και κούπα σε χρώμα '' ταλασσί'' με το logo του s7 edge :lol:

 

καλορίζικο !!!! την καλύτερη δουλειά έκανες!!

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και εγω που περιμενω μαυρο Edge απο Κωτσοβολο. Παραγγελια 28/2 και σημερα πηρα να δω τι γινεται. Η κοπελα στο τηλεφωνο μου ειπε οτι η Samsung Hellas δεν ειχε προβλεψει την τοσο μεγαλη ζητηση και ζοριζεται στις προπαραγγελιες. Μετα τις 11 που θα εχουν κανονικα εισαγωγες θα τα δωσουν ολα κανονικα. Βεβαια γκρινιαξα και λιγο λεγοντας οτι εκανα προπαραγγελια για να το εχω πιο νωρις απο την επισημη εναρξη αρα ποιος ο λογος να δωσω 829 και να ειμαι 15 μερες στην αναμονη? Ειναι κατι που εξεταζουμε μου ειπε σε συννενοηση με την Samsung για καποιο ''δωρο'' λογω της καθυστερησης. Κατι σε powerbank οπως στα καταστηματα του εξωτερικου μου ειπε.

 

Ο Κωτσόβολος είναι ΑΘΛΙΟΣ γενικά!

Ποτέ μην αγοράζεται απο εκεί, πάντα τα ίδια λένε.

Με δήθεν μεγάλη ζήτηση και δήθεν δώρα και και....παθών και ο ίδιος πριν πολύ καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Nαι άλλά με το gear vr τι γίνεται ? δεν θα μπορούμε να το πάρουμε αν το πάρουμε την αλλη εβδομάδα. τι να το κάνω το Powerbank οταν δεν θα μας δώσουν το vr?

 

Λογικα η αποδειξη θα εχει ημερομηνια που σου τραβηξαν τα λεφτα οποτε εισαι καλυμμενος. Τι να πω παιδια δε ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Μιας καιπροερχεσαι απο Note 5 για δωσε τα φωτα σου....

Αξιζει η μεταβαση απο το 5 στο 7 edge η να περιμενω το 6;

Καλοταξιδο κιολας......

 

Σε ευχαριστώ! Τα πράγματα είναι ιδιαίτερα με μένα... Είμαι ´μουρλος´! Τέλεια!!! Έχει περάσει από τα χέρια μου όλη η σειρά Galaxy S και όλη η σειρά Note. Το Note 5 είναι το καλύτερο της σειράς και πραγματικά το πενάκι με εξυπηρετεί πολύ... Το μέγεθος βολικό (αν και μεγάλο). Όταν ανακοινώνεται όμως κάτι καινούργιο και μου αρέσει, το αλλάζω. Το S7 edge είναι απίστευτα όμορφο, πολύ καλύτερο κράτημα από S6 edge. Έβαλα και 128gb κάρτα και είμαι κομπλέ. Ενώ στο Note 5 μου έλειπε η παραπάνω μνήμη. Αν το S6 έχει καλή κάμερα, φαντάσου το S7. Λυπάμαι που δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά πραγματικά η απόφαση είναι καθαρά δίκη σου... Τι θες περισσότερο...

-Πενάκι

-Design

-Μέγεθος

-Μνημη

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φιλε μου πότε είχες βάλει την παραγγελιά ? Εγω απο την 2η μερα την είχα βάλει και τίποτα ακόμα

 

Ανακοινώθηκε Κυριακή, Δευτέρα πρωί πρωί το πήγα σε Πλαίσιο Πάτρας για παραγγελία... μαύρο edge... Την περασμένη Πέμπτη 3/3 με πήραν τηλέφωνο για να παραλάβω σήμερα... Από ότι καταλαβαίνω όμως πρέπει να υπάρχει θέμα με τα λευκά...

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ! Τα πράγματα είναι ιδιαίτερα με μένα... Είμαι ´μουρλος´! Τέλεια!!! Έχει περάσει από τα χέρια μου όλη η σειρά Galaxy S και όλη η σειρά Note. Το Note 5 είναι το καλύτερο της σειράς και πραγματικά το πενάκι με εξυπηρετεί πολύ... Το μέγεθος βολικό (αν και μεγάλο). Όταν ανακοινώνεται όμως κάτι καινούργιο και μου αρέσει, το αλλάζω. Το S7 edge είναι απίστευτα όμορφο, πολύ καλύτερο κράτημα από S6 edge. Έβαλα και 128gb κάρτα και είμαι κομπλέ. Ενώ στο Note 5 μου έλειπε η παραπάνω μνήμη. Αν το S6 έχει καλή κάμερα, φαντάσου το S7. Λυπάμαι που δεν μπορώ να σε βοηθήσω, αλλά πραγματικά η απόφαση είναι καθαρά δίκη σου... Τι θες περισσότερο...

-Πενάκι

-Design

-Μέγεθος

-Μνημη

 

Τα θελω ολα.....

Με βλεπω να χτυπαω σαν δευτερο το S7 και να περιμενω μετα το Note 6 για να δωσω το 5.......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή έκανα παραγγελία στο public σήμερα το κινητό μου το έχουν στο κατάστημα.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ παίδες προπαραγγελία το S7 Edge (χρυσό) λίγες μέρες μετά την ανακοίνωση.

Με παιρνουν τηλ από τον Κωτσοβολο την περασμένη Πέμπτη και μου λένε "Γεια σας, πήραμε να σας ενημερώσουμε ότι ήρθε το τηλέφωνο", τέλεια λέω εγώ, ευχαριστώ. Πάω την επόμενη μέρα και πέφτω στον "Φώσκολο" του μαγαζιού. Μου λέει ότι δεν μπορούμε να σας το δώσουμε γιατί έχουμε πάρει εντολή από την Samsung να μην βγει το κινητό εκτός πριν της 11/3. Τους λέω ρε παιδιά τότε γιατί με πήρατε και με ξεσηκώσατε; (φαντάζεστε το ξενέρωμα που έφαγα). Του λέω επίσης, κάποιοι ήδη το έχουν πάρει, λέει ο "Φώσκολος" αποκλείεται!! Ένα μαγαζί που το έκανε έφαγε πρόστιμο (και καλά..).

Βλέπω σήμερα εδώ ότι αρκετοί το έχουν πάρει και ψυλλιάζομαι ότι έκανε κάποια @@κία ο "Φώσκολος" ή συνάδελφος του και το έδωσε άλλου...

Όσοι κάνατε προπαραγγελία από Κωτσοβολο το έχετε πάρει ή σας έχουν πουλήσει το ίδιο ή άλλο παραμύθι της χαλιμάς?

Edited by spiros2021

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

δεν κρατιεσται με τπτ βλεπω..υπομονη 2 μερες για την μεγαλη αγορα!!!για τον φιλο που εχει το note 5 καλο ειναι να το κρατησει ακομα,νομιζω οτι το υπερ καλυπτει αρκετα ακομα οπως και εμενα το s6 edge plus!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

και γω προπαρηγγειλα 4/3 απο κωτσοβολο... αλλα μουφα σημερα με πηρανε 11/3 θα γινει λεει η αποστολη... μακαρι να ειναι τοτε γιατι αν παει κανα 10ημερο μετα θα πεσει μπινελικι
Link to comment
Share on other sites

και γω προπαρηγγειλα 4/3 απο κωτσοβολο... αλλα μουφα σημερα με πηρανε 11/3 θα γινει λεει η αποστολη... μακαρι να ειναι τοτε γιατι αν παει κανα 10ημερο μετα θα πεσει μπινελικι

Εμένα μου πε 11/3 έλα πρωί να το πάρεις απλά δεν μπορώ να το δώσω τώρα. Μακάρι να πάρουμε στα χέρια μας αλλιώς θα είναι πολύ... (θα με μπανάρει ο Ιμπρέζα αν πω ).Φαντάζομαι θα σε ζαλίσανε και σένα με την φανταστική ασφάλεια των 110 ευρώ για ένα χρόνο.

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

δεν κρατιεσται με τπτ βλεπω..υπομονη 2 μερες για την μεγαλη αγορα!!!για τον φιλο που εχει το note 5 καλο ειναι να το κρατησει ακομα,νομιζω οτι το υπερ καλυπτει αρκετα ακομα οπως και εμενα το s6 edge plus!!

 

βλεπω το λες και το ξαναλες για να πιστής οτι θα κρατήσεις το s6 αλλα σε βλεπω σε λιγο με s7 edge:pκαι γω ετσι κανω αλλα δεν μπορουμε να μείνουμε με το προηγούμενο αν το εχεις στο dna σου.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά το έχω είδη 2 ώρες και μπορώ να πω ότι το κινητό δεν υπάρχει ένα μεγάλο μπράβο στην Samsung.Τελικα ήμουν τυχερός δεν είναι branded Cosmote.Αγορα από πλαίσιο σε χρυσό.Παντος lag μέχρι στιγμής δεν υπάρχει πουθενά για όσους γνωρίζουν.Έχω μείνει έκπληκτος τέτοιο smooth δεν έχει ούτε το iphone 6s ναι τολμώ και το λέω. Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου πε 11/3 έλα πρωί να το πάρεις απλά δεν μπορώ να το δώσω τώρα. Μακάρι να πάρουμε στα χέρια μας αλλιώς θα είναι πολύ... (θα με μπανάρει ο Ιμπρέζα αν πω ).Φαντάζομαι θα σε ζαλίσανε και σένα με την φανταστική ασφάλεια των 110 ευρώ για ένα χρόνο.

 

εγω πηγα σημερα στο κωτσοβολο megastore στη κνωσσου στο Ηρακλειο...και υπεγραψα για τις δοσεις (παραγγελια απο το ιντερνετ)και εδωσα και τη προκαταβολη

και μου ειπε οτι δε το εχει στο καταστημα αλλιως θα μου το εδινε.

Και οτι θα με περνανε τηλ απο τα κεντρικα(οπως και εγινε) να μου πουνε ποτε θα μου το φερουνε σπιτι και μου ριξανε το μυστικο για 11/3.

για ασφαλεια δε μου ειπανε τπτ...γιατι βιαζομουνα κιολας λογω δουλειας

Link to comment
Share on other sites

Έχω προπαραγκήλει από 22/02 ένα galaxy s7 edge στο πλαίσιο και εχθές μου τηλεφώνησαν ότι το τηλέφωνο θα μου το δώσουν μετά την καθαρά Δευτέρα , είναι με τα καλά τους οι άνθρωποι????
Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα σημερα στο κωτσοβολο megastore στη κνωσσου στο Ηρακλειο...και υπεγραψα για τις δοσεις (παραγγελια απο το ιντερνετ)και εδωσα και τη προκαταβολη

και μου ειπε οτι δε το εχει στο καταστημα αλλιως θα μου το εδινε.

Και οτι θα με περνανε τηλ απο τα κεντρικα(οπως και εγινε) να μου πουνε ποτε θα μου το φερουνε σπιτι και μου ριξανε το μυστικο για 11/3.

για ασφαλεια δε μου ειπανε τπτ...γιατι βιαζομουνα κιολας λογω δουλειας

 

Ίσως κάποια μαγαζιά το έδωσαν και έφαγαν φόλα από την Samsung. Γιαυτο τωρα μιλάνε για 11•3. Σήμερα πήγα πλαίσιο και παμπλικ να το δω αν το είχαν εκθεσιακό και μου είπαν στις 11. Τότε θα το δώσει η Samsung. Δεν επέμεινα γιατί δεν θα κάνω ακόμα αγορά. Αρκέστηκα στο ότι μου είπαν ότι δεν το έχουν καν στο κατάστημα ούτε σφραγισμένο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...