Jump to content

κινητο μεχρι 100ευρω...?


anthoulaki1989
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αξίζει λες περισσότερο απ αυτά που έβαλα; Με χαλάει λίγο που είναι 5ιντσων και το ότι δεν έχει 4g.. Βέβαια, αν τρέχει καλά σα κινητό δε ξέρω πόση διαφορά κάνει το 4g από 3g..

Γιατί τα άλλα που αναφέρεις έχουν 4g? Εγώ 3g βλέπω. Επίσης το 4c έχει 2GB μνήμη, αυτά που αναφέρεις έχουν 1GB. Επίσης δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ huawei και πχ dooggee, οπότε κατά τη γνώμη μου ναι αξίζει περισσότερο από τα άλλα. Εξαρτάται όμως πόσα χρήματα διατίθεσαι να δώσεις.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Eγω θα προτιμουσα το moto g 3 αν ειναι να ανεβεις στα 140

Αλλιως στα 100 ευρω θα διαλεγα λουμια 640 απο wp και το moto g 2014 με μια μικρή επιφύλαξη γιατί καλό χρυσό αλλά εχει αρχίσει να παλιώνει μετά απο 1,5 χρόνο

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα άλλα που αναφέρεις έχουν 4g? Εγώ 3g βλέπω. Επίσης το 4c έχει 2GB μνήμη, αυτά που αναφέρεις έχουν 1GB. Επίσης δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ huawei και πχ dooggee, οπότε κατά τη γνώμη μου ναι αξίζει περισσότερο από τα άλλα. Εξαρτάται όμως πόσα χρήματα διατίθεσαι να δώσεις.

 

σωστα.. ειχα μεινει στο οτι κοιταζα για 4g. απ τα παραπανω μονο το alcatel εχει που απ ο,τι καταλαβα δε το συστηνει κανεις. θα το δω απο κοντα, και ισως καταληξω σ'αυτο που λες, αν δες ειναι πολυ μεγαλο οπως φοβαμαι. γενικα για τα δικα μου χερια πανω απο 4.5 δε ξερω πως θα το κραταω..

 

 

οσο για το moto g που αναφερε ο φιλος παραπανω, καλα χρυσα κι ειμαι πολυ ικανοποιημενη αλλα εχω ηδη ενα... ;) για λουμια το σκεφτομουν, αλλα δεν...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...