Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC One M10 Perfume


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 830
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλο μηνα HTC owners !!!! Ο μηνας του Μ10 εχει μολις μπει !!! Η αντιστροφη μετρηση για τους κακους εχει μολις ξεκινησει !! :lol::lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αντε ποτέ να βγει ο Κούβας θέλω να κάνω drop test

 

 

Κανε στον δικο σου κουβα πρωτα και βγαλε κανενα βιντεο να δουμε ποσο καλυτερο στο drop test ειναι !! Οντως το Μ10 δεν ειναι καλο για drop test !! Κριμας να δωσεις ενα σκασμο λεφτα για να ικανοποιησεις το αισθημα της βλακειας σου !!

Edited by Nippon1971
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα στην παρεα, :) μην ασχοληστε αφου ξερουμε τι γινεται εχουν βγει τα φτυαρια και θαβουν

ο ενας δεν αγοραζω htc γιατι εχει service την αρβατο , ο αλλος ειναι ανυπαρκτη η htc, απατο πηγε το m8

Φοβερα επιχειρηματα :X:up:

Αφηστε τους να εχουν κατι να ασχοληθουν .

Ειμαστε λιγοι και καλοι και ξερουμε ποια ειναι η htc .:)

Edited by nek46

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα στην παρεα, :) μην ασχοληστε αφου ξερουμε τι γινεται εχουν βγει τα φτυαρια και θαβουν

ο ενας δεν αγοραζω htc γιατι εχει service την αρβατο , ο αλλος ειναι ανυπαρκτη η htc, απατο πηγε το m8

Φοβερα επιχειρηματα :X:up:

Αφηστε τους να εχουν κατι να ασχοληθουν .

Ειμαστε λιγοι και καλοι και ξερουμε ποια ειναι η htc .:)

 

Το θέμα όμως είναι ότι με τους λίγους δεν γίνεται προκοπή. Πρέπει να βρει την χρυσή τομή η HTC ώστε να κρατήσει ζεστή την βάση της (που με το Μ9 την έχασε) και να φέρει κοντά της νέους πελάτες. Κάτι που με το Μ8 έν μέρει το κατάφερε, αλλά μετά έχυσε την καρδάρα με το γάλα, άσχετα άν τελικά το Μ9 είναι πολύ καλό. Με την κάκιστη κάμερα που έβαλε και τον 810 , θάφτηκε.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστεύω πως θα παει καλύτερα απο το εννιαρι μιας και πολλοι απο το m8 θα μεταβουν σε αυτο,σιγουρα κ καποιοι απο το m9 (πολυ λιγοτεροι βεβαια).

Εχω την εντύπωση επισης πως θα τραβήξει και κοινό και απο την lg μιας και το g5 δεν φαίνεται ανταξιο των προσδοκιών.

Ολα αυτα βέβαια με τη προϋπόθεση οτι θα ειναι αρκετά βελτιωμενο στο τομεα της φωτογραφιας και της αυτονομίας σε σχεση με τους προκατόχους του.

Προσωπικη άποψη ολα αυτα τα οποία μπορει να απεχουν αρκετά απο τη πραγματικότητα.

Πρωτη φορά ανυπομονω να δω μια συσκευη ετσι και ελπιζω να μην απογοητευτω.

Αντε γιατι δεν θελω να επιστρεψω σε samsung ξανα (πανεμορφο αυτο το s7 edge αλλα η HTC στο software ειναι αλλου) :p:p:p

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα όμως είναι ότι με τους λίγους δεν γίνεται προκοπή. Πρέπει να βρει την χρυσή τομή η HTC ώστε να κρατήσει ζεστή την βάση της (που με το Μ9 την έχασε) και να φέρει κοντά της νέους πελάτες. Κάτι που με το Μ8 έν μέρει το κατάφερε, αλλά μετά έχυσε την καρδάρα με το γάλα, άσχετα άν τελικά το Μ9 είναι πολύ καλό. Με την κάκιστη κάμερα που έβαλε και τον 810 , θάφτηκε.

 

θα συμφωνησω κ γω με το γιαννη,δυστηχως ομως ενα βασικο κομματι του παζλ ειναι κ το marketing οπου εκει η Htc δεν τα καταφερνει κ καλα.

Μενει να δουμε το 10αρι..πιστευω οτι φετος θα τα κατεφερει.

 

Αγαπαμε HTC..

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα όμως είναι ότι με τους λίγους δεν γίνεται προκοπή. Πρέπει να βρει την χρυσή τομή η HTC ώστε να κρατήσει ζεστή την βάση της (που με το Μ9 την έχασε) και να φέρει κοντά της νέους πελάτες. Κάτι που με το Μ8 έν μέρει το κατάφερε, αλλά μετά έχυσε την καρδάρα με το γάλα, άσχετα άν τελικά το Μ9 είναι πολύ καλό. Με την κάκιστη κάμερα που έβαλε και τον 810 , θάφτηκε.

Mαζι σου :) ολοι ευχομαστε -οι τουλαχιστον οι περισσοτεροι θελουμε να βγαλει μια δυνατη συσκευη οπως μονο η htc ξερει καλα να κανει, και θελω να πιστευω πως με αυτα που βλεπουμε φετος θα κανει το μπαμ:)

Οσο για το μ9 μην ξεχνας οτι τον 810 δεν τον εβαλε μονο η htc ;)

Για την καμερα δεν εχω αποψη δεν εχω την συσκευη ,αλλα και εδω να σου θυμησω ποσοι εκραζαν την ultra pixel του 8 και κατα την ταπεινη μου αποψη οσες φωτο ανεβαιναν στο νημα για μενα τον απλο μεσο χρηστη ηταν καλες.

Ιδωμεν η αντιστροφη μετρηση ξεκινησε:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα στην παρεα, :) μην ασχοληστε αφου ξερουμε τι γινεται εχουν βγει τα φτυαρια και θαβουν

ο ενας δεν αγοραζω htc γιατι εχει service την αρβατο , ο αλλος ειναι ανυπαρκτη η htc, απατο πηγε το m8

Φοβερα επιχειρηματα :X:up:

Αφηστε τους να εχουν κατι να ασχοληθουν .

Ειμαστε λιγοι και καλοι και ξερουμε ποια ειναι η htc .:)

 

Πολυ σωστα nek46 !!! Φαινεται εχουν χασει τα λογια τους και δεν εχουν τι να πουν παρα μπουρδες.........

Link to comment
Share on other sites

Πολυ σωστα nek46 !!! Φαινεται εχουν χασει τα λογια τους και δεν εχουν τι να πουν παρα μπουρδες.........

 

Στο κατω κατω ας μην το παρουν....εμεις θα το τιμησουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά τώρα αυτό γιατί το είπες ??

 

γιατί ανυπόμονο να κάνω droptest που τα κάνω συχνά σε αρκετές συσκευές (και όλες της λέω κουβάς)

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια εχουμε τιποτα καινουργιο ?? ειμαστε εν αναμονη αλλα μου φαινεται σαν να εχουν κοψει λιγο τα teasers .. εκτος και εαν πλεον δεν εχει μεινει τιποτα κρυφο ...
Link to comment
Share on other sites

6 και σήμερα, γι αυτο κοπηκαν τα teasers :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

6 και σήμερα, γι αυτο κοπηκαν τα teasers :lol:

7 και σήμερα.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

πανεμορφο...http://techblog.gr/mobile/htc-10-photo-in-white-color-8643/

 

Συγγνώμη αλλά το πανέμορφο που το βλέπεις? Δεν θυμίζει καθόλου HTC. Ίσα ίσα που θυμίζει ένα σωρό άλλες συσκευές είτε επώνυμες είτε κινεζιές. Από τέτοιο σχεδιασμό έχει πήξει η αγορά. Και αν δεν γράφει μπροστά HTC αυτό το κινητό δεν μπορώ να το ξεχωρίσω από τα υπόλοιπα που έχουν σχεδόν ίδιο design. Και σίγουρα ούτε όμορφο το λες ούτε ξεχωριστό.

Link to comment
Share on other sites

Μπροστά θυμίζει αρκετά Samsung και έχει μπεζελακια...προτιμώ το μαύρο διότι σώζει κάπως τη κατάσταση όσον αφορά τα περιθώρια.

Γενικώς δεν με τρελαίνει το μπροστινό του, αν τελικά είναι αυτό. Το δε πίσω είναι πανέμορφο.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά το πανέμορφο που το βλέπεις? Δεν θυμίζει καθόλου HTC. Ίσα ίσα που θυμίζει ένα σωρό άλλες συσκευές είτε επώνυμες είτε κινεζιές. Από τέτοιο σχεδιασμό έχει πήξει η αγορά. Και αν δεν γράφει μπροστά HTC αυτό το κινητό δεν μπορώ να το ξεχωρίσω από τα υπόλοιπα που έχουν σχεδόν ίδιο design. Και σίγουρα ούτε όμορφο το λες ούτε ξεχωριστό.

 

επειδη ειμαι κατοχος του A9 πιστευω οτι εχω μια αποψη..κ πιστεψε με δεν μοιαζει καθολου με κινεζια.

Link to comment
Share on other sites

λιγο μικροτερα ναι..παντως το A9 καθεται πολυ καλα στο χερι.

 

Γιαυτό θέλω να το δω και από κοντά..είναι αλλιώς.

Και για το m8 δεν τρελαινόμουν από τις φώτο, αλλά μόλις το είδα και το έπιασα στο χέρι άλλαξα γνώμη αμέσως.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό θέλω να το δω και από κοντά..είναι αλλιώς.

Και για το m8 δεν τρελαινόμουν από τις φώτο, αλλά μόλις το είδα και το έπιασα στο χέρι άλλαξα γνώμη αμέσως.

 

Κ γω ετσι ακριβως κ στο M8 κ στο Α9..

Link to comment
Share on other sites

Έχουν περάσει σχεδόν όλες οι ναυαρχίδες της HTC απ τα χέρια μου εκτός του Μ9. Μιλάμε από εποχής TyTN. Πάντα ήταν κορυφαία και σε σχεδίαση και σε υλικό κατασκευής. Θέλω να πιστεύω ότι και το 10αρι θα είναι αντάξιο όλων μας των προσδοκιών. Αν είναι θα το τιμήσω θυσίαζόντας το Νοte 5
Link to comment
Share on other sites

Το άσπρο πάντως το χαλάει πολύ. Επίσης δεν φαίνεται να έχει διπλά ηχεία boomsound τελικα...
IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...