Jump to content

Leagoo Shark 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπλε πράσινο κόκκινο

Καλό :up: βοηθά πολύ αυτό. Εμένα τώρα το f5 έχει μόνο μπλε και κάποιες φορές δυσκολεύομαι να το διακρίνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 654
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα σας, οπως ειπα και χθες εφτιαξα ενα βιντεο με τα στοιχεια της μπαταριας μιας και εκανε νεο ρεκορ.

η μπαταρια αντεξε απο το 100% την παρασκευη στις 12 το μεσημερι εως σημερα Τεταρτη 4 το μεσημερι , χωρις να το κλεισω καθολου.

5 μερες και 4 ωρες δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

Απλα ολα αυτα με την δυναμικη αντιθεση στο mira vision sto off γιατι αλλιώς ....μια μερα!!!:):):):) αλλα οοοοοοολα τα αλλα ανοικτα!!!

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

το παρηγγειλα και εγω απο gearbest πέφτοντας σε ενα flash sale στα 99 δολαρια.Το προτίμησα καθαρα λογω της τιμης αντι για το umi super που ημουν ετοιμος να παρω.Διαβαζωντας βεβαια και το καλο feedbαck απο τα παιδια εδω.Ελπιζω να ειναι τουλαχιστον υποφερτή η φορητοτητα του κινητου για 6 ιντσες
Link to comment
Share on other sites

το παρηγγειλα και εγω απο gearbest πέφτοντας σε ενα flash sale στα 99 δολαρια.Το προτίμησα καθαρα λογω της τιμης αντι για το umi super που ημουν ετοιμος να παρω.Διαβαζωντας βεβαια και το καλο feedbαck απο τα παιδια εδω.Ελπιζω να ειναι τουλαχιστον υποφερτή η φορητοτητα του κινητου για 6 ιντσες

 

:blink::blink::blink::blink::blink: 99?? ΠΟλυ τυχη φιλαρακι

http://www.kimovil.com/el/sygkrish/leagoo-shark-1,umi-super

 

Kai καλα εκανες και το πηρες!!!Οσο για το βαρος και το μεγεθος αν δεν σε ενοχλουν τα 5,5 δεν θα σε ενοχλη και αυτο!!!

Edited by koulis1grk

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

ναι όντως η τιμη ηταν πολύ καλη ,προσπάθησα να πάρω αλλο ενα για την γυναικα μου αλλα είχαν εξαφανιστεί μεσα σε 10 λεπτα.τωρα για την leaggoo σαν εταιρεία εχω την καλυτερη αποψη ,ειχα το led 1 πριν δυο χρονια και ηταν πολυ καλο τηλεφωνο.αυτο που μου ειχε κανει εντυπωση ηταν η άμεση ανταποκριση απο το service τους πράγμα σπάνιο για κινέζική εταιρεια
Link to comment
Share on other sites

ναι όντως η τιμη ηταν πολύ καλη ,προσπάθησα να πάρω αλλο ενα για την γυναικα μου αλλα είχαν εξαφανιστεί μεσα σε 10 λεπτα.τωρα για την leaggoo σαν εταιρεία εχω την καλυτερη αποψη ,ειχα το led 1 πριν δυο χρονια και ηταν πολυ καλο τηλεφωνο.αυτο που μου ειχε κανει εντυπωση ηταν η άμεση ανταποκριση απο το service τους πράγμα σπάνιο για κινέζική εταιρεια

 

99 δολαρια μονο?????? :blink::blink:

πες μου το καλυτερο σημειο να πεσω απο κατω!!!! :lol::lol::lol:

 

εισαι πολυ τυχερος.

για service (αχρειαστο ναναι) τι κανουμε εδω στην ελλαδα? υπαρχει τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι απο αυτον την πηρα με αποστολη ρεκορ ..... 7 ημερων!!!!! Τι να πω μαλλον ετυχε. Παντως ειναι φοβερη θηκη και παραγγιλα ξανα και δευτερη. Μολις κλεινω την θήκη κλειδωνει το κινητο και ξεκλειδωνει με αποτυπωμα. Με βολευει πολυ:) Στο παραθυρακη μολις την κλεινω εμφανιζει για λιγο ενα πολυ ομορφο αναλογικο ρολοι και φαινετε και ποιος καλει οπου χωρις να σηκωσεις το καπακι απαντας!!!Το ξερω πολυ ομορφα και....αληθινά!!!!

 

τελικα ησουν πολυ τυχερος που εκανε 7 μερες να ερθει. την παρηγγειλα 9/6 και εχει κολησει στην ημερομηνια 15/6 που λεει: Leaving parcel center【 Guangzhou航站】 Sent to airlineChina Post :(:(

Link to comment
Share on other sites

τελικα ησουν πολυ τυχερος που εκανε 7 μερες να ερθει. την παρηγγειλα 9/6 και εχει κολησει στην ημερομηνια 15/6 που λεει: Leaving parcel center【 Guangzhou航站】 Sent to airlineChina Post :(:(

 

Σε εμενα δεν έγραφε καμια κίνηση ...ήρθε σε εφτά μέρες. Θα σου έρθει και θα με θυμηθείς. Πολυ καλή θήκη!!!

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα δεν έγραφε καμια κίνηση ...ήρθε σε εφτά μέρες. Θα σου έρθει και θα με θυμηθείς. Πολυ καλή θήκη!!!

 

αντε να δουμε γιατι το λυπαμαι

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω λόγο βάρους, ο χρήστης αν ποτέ πέσει... Δεν θέλω μείνει τίποτα. Εύχομαι να μην το δούμε Ποτέ εεε!!!!!!!

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο εμένα. Θα ήθελα να ρωτήσω όσους γνωρίζουν αν αξίζει η διαφορά απο Leagoo elite 5. Ευχαριστώ.
Να έχεις εμπιστοσύνη στο Θεό και να κρατάς το μπαρούτι σου στεγνό. Βολταίρος – [ 1694-1778 ]:shoot:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο εμένα. Θα ήθελα να ρωτήσω όσους γνωρίζουν αν αξίζει η διαφορά απο Leagoo elite 5. Ευχαριστώ.

 

Δεν το ξερω αυτο που λες αλλα απο οτι διαβαζω η μεγαλυτερη διαφορα ειναι η 6 ΄΄:) Οποτε εσυ αποφασιζεις. εγω παντως δεν το αλλαζω:lol:

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

ενδιαφερομαι κι εγω για το shark 1 κι η ερωτηση μου ειναι σε εσας που το εχετε αν εχεις την δυνατοτητα να αποκρυψεις την μπαρα με τα πληκτρα απο την οθονη σε οποια εφαρμογη θελεις οπως κανει το lg g3 που εχω

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

ενδιαφερομαι κι εγω για το shark 1 κι η ερωτηση μου ειναι σε εσας που το εχετε αν εχεις την δυνατοτητα να αποκρυψεις την μπαρα με τα πληκτρα απο την οθονη σε οποια εφαρμογη θελεις οπως κανει το lg g3 που εχω

 

Η μπάρα εκτός από τα 3 βασικά εικονικά πλήκτρα έχει ένα μικρό βέλος που αν το πατήσεις την εξαφανίζει από την οθόνη. Εμφανίζεται πάλι αν την τραβήξεις εσύ από την κάτω μεριά της οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Να ροτησω εχω το κηνιτο 4 μερες περιπου και οταν το βαζω για φορτιση ανεβαζει πολυ θερμοκρασια. Με αποτςλεσμα μετα απο λιγο να μου λεει απομακρινετε το. Ξερει κανεις τι πεζει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ερωτηση γιατι το εχω μονο 12 ωρες... εξυπνο λεξικο δεν εχει?? να μου βγαζει ας πουμε την λεξη " Γιατί " με τόνο από πανω και να το επιλέγω? ελπιζω να εγινα κατανοητός σ'αυτο που ρωτάω :p
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ερωτηση γιατι το εχω μονο 12 ωρες... εξυπνο λεξικο δεν εχει?? να μου βγαζει ας πουμε την λεξη " Γιατί " με τόνο από πανω και να το επιλέγω? ελπιζω να εγινα κατανοητός σ'αυτο που ρωτάω :p

 

Αν δεν έχει πρόβλεψη λέξεων, βάλε ένα άλλο. SwiftKey ας πούμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οκ θα το δω σημερα αυτο. Απο χθες το βραδυ 12 μεχρι σημερα στη 6 το πρωι με 0 φωτεινοτητα και λειτουργια πτησης 7% κατω η μπαταρια :-/ λογικο?
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Απλα ολα αυτα με την δυναμικη αντιθεση στο mira vision sto off γιατι αλλιώς ....μια μερα!!!:):):):) αλλα οοοοοοολα τα αλλα ανοικτα!!!

 

παρελαβα σημερα την θηκη. οντως ειναι ωραια αλλα δεν εχει μαγνητακι

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα το δω σημερα αυτο. Απο χθες το βραδυ 12 μεχρι σημερα στη 6 το πρωι με 0 φωτεινοτητα και λειτουργια πτησης 7% κατω η μπαταρια :-/ λογικο?

Για μένα χωρίς να έχω αυτό το τηλέφωνο, όχι. Δεν μου φαίνεται λογικό γιατί έχει τύχει να βάλω το δικό μου σε κατάσταση πτήσης για κάνα 5ωρο, και το βρήκα ή εκεί που το άφησα, ή 1% πιο κάτω. Doogee f5 έχω και η μπαταρία του είναι 2650 mAh.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...