Jump to content

Leagoo Shark 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 654
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας

 

παρακαλω οι κατεχοντες ας γραψουν

 

ποσο κραταει η μπαταρια

 

αν ειναι αναισθητο το digitiser

 

αν ειναι σωστα καλιμπραρισμενη οθονη και digitiser γιατι αναφερετε οτι στην πληκτρολογηση δεν εχει ακριβεια

δηλαδη αλλα πατας αλλα βγαζει?

 

 

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

γεια σας

 

παρακαλω οι κατεχοντες ας γραψουν

 

ποσο κραταει η μπαταρια

 

αν ειναι αναισθητο το digitiser

 

αν ειναι σωστα καλιμπραρισμενη οθονη και digitiser γιατι αναφερετε οτι στην πληκτρολογηση δεν εχει ακριβεια

δηλαδη αλλα πατας αλλα βγαζει?

 

 

 

Μεσο ορο 10 ωρες sot. Δεν ισχυουν αυτα που λες για την οθονη. Το να θελει λιγο πιο βαρυ πατημα ειναι συνηθισμενο φαινομενο στα κινεζικα γενικα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση όμως δεν το εγώ το λέει ο reviewer στο Link

 

Επίσης αναφέρεται στην κάμερα λέει ότι βγάζει μετριότητες φωτό καθώς βεβαίως ότι βγάζει -αυτο βέβαια είναι τελείως υποκειμενικό - ότι απλά του βγάζει μία βαριά μέρα χρησης

 

Αφού το έχεις Γράψε πως πάει από σηματΑ WiFi GPS GSM

 

Μπορεί να ρυθμιστεί από το mtk tools ή ευαισθησια?

 

Ακόμα ένας δεν το έχει κάνει review εδω

Edited by satiros
ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση όμως δεν το εγώ το λέει ο reviewer στο Link

 

Επίσης αναφέρεται στην κάμερα λέει ότι βγάζει μετριότητες φωτό καθώς βεβαίως ότι βγάζει -αυτο βέβαια είναι τελείως υποκειμενικό - ότι απλά του βγάζει μία βαριά μέρα χρησης

 

Αφού το έχεις Γράψε πως πάει από σηματΑ WiFi GPS GSM

 

Μπορεί να ρυθμιστεί από το mtk tools ή ευαισθησια?

 

Ακόμα ένας δεν το έχει κάνει review εδω

Ειναι αψογο σε ολα και η καμερα ειναι αξιοπρεπεστατη με πολλες ρυθμισεις. Δεν ξερω αν μπορει να ρυθμιστει η ευαισθησια. Παντως το φαινομενο δεν ειναι τοσο εντονο ωστε να δημιουργει ιδιαιτερους προβληματισμους και αφορα τα κινεζικα γενικα. Καποιοι μπορει να μην το παρατηρησουν καν.

Edited by ultravox
Link to comment
Share on other sites

Ειναι αψογο σε ολα και η καμερα ειναι αξιοπρεπεστατη με πολλες ρυθμισεις. Δεν ξερω αν μπορει να ρυθμιστει η ευαισθησια. Παντως το φαινομενο δεν ειναι τοσο εντονο ωστε να δημιουργει ιδιαιτερους προβληματισμους και αφορα τα κινεζικα γενικα. Καποιοι μπορει να μην το παρατηρησουν καν.

Δεν γραφεις κάτι για το τηλέφωνο τότε ρωτησα για σήματα του κα

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

σηματα wifi gsm πολυ καλα, gps δεν εχουμε δοκιμασει ακομα.

Ευχαριστουμε

Για την αναφορά

Προτείνω να κατΕβασεις από το play map navigator και να το δοκιμάσει σε μία βόλτα

 

Από

οθόνη

ταχύτητα

και σταθερότητα πως παει

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

απο ο8ονη ειμαι πολυ ευχαριστημενος, εχει και miravision. Το κινητο ειναι της κοπελας μου αλλα απο οτι εχω δει δεν ειχε 8εματα λαγκαρισματος, παιζει διαφορα παιχνιδια(οχι βεβαια πολυ βαρια!). Γενικα ειναι παρα πολυ αξιοπρεπες κινητο!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι με το fingerprint.... Θα το ακουμπήσω 6-7 φόρες, για να πιάσει μια και να ξεκλειδώσει...και αν...

Δεν ξέρω τι συμβαίνει... Το redmi note 3 που είχα πριν άνοιγε πάντα με την πρώτη.

Επίσης να πω ότι αν το χρησιμοποιήσεις αρκετή ώρα στο χέρι σου θα σε κουράσει λόγω του αυξημένου βάρος του.

Link to comment
Share on other sites

για fingerprint δεν μπορω να εκφερω αποψη, οσο για το βαρος, ενταξει 200γρ ειναι αλλα υπερβαλεις λιγο!

 

Κάνεις λάθος...243 γραμμάρια είναι...εν σύγκριση 160- 180 που συνήθως τα περισσότερα.

Όταν λέω ότι σε κουράζει στο χέρι εννοώ αν το έχεις κανένα μισάωρο να στελνεις μηνύματα π.χ ...εκεί είναι που σε ενοχλεί κάπως. Τουλάχιστον εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και δευτερο update πριν λιγες μερες. Αψογο σε ολα το τηλεφωνακι και στο fingerprint ξεκλειδωνει ακαριαια. Οποιος ενδιαφερεται για 6" ειναι πολυ καλη περιπτωση.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αξίζει το κινητό ? Είμαι μεταξύ αυτού και του Oukitel k6000 pro και δεν έχω ακόμα αποφασίσει ....

 

Ευχαριστώ..

Edited by dragon26
Link to comment
Share on other sites

Eιχα ακριβως το ιδιο δίλημμα. Τελικα σημερα παραγγιλα τον καρχαρια....ελπιζω να μην απογοητεύθω!!!:)

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Gearbest! Από τα πλέον αξιόπιστα sites.

Αλλά λένε τα στατιστικά .

Δεν έχω ψωνισει

Σε σύγκριση με vickmall

Έχω αγοράσει από το vickmall και δεν ενθουσιάστηκα σε σχέση με minideal και to2c

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

γενικα απο οτι εχω δει στο ιντερνετ ειναι αρκετα αξιοπιστο, οσον αφορα την προσωπικη μου πειρα, ειχα 3/3 κομπλε παραγγελιες.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω δύο πραγματάκια, τελικά το θέμα με την διάρκεια της μπαταρίας λύθηκε ? Και ένα δεύτερο στο εγχειρίδιο μέσα γράφει πόσο είναι το SAR της συσκευής σε κεφάλι και σώμα ? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε θέμα με τη διάρκεια της μπαταρίας? Τη θεωρώ πολύ καλή! Προφανώς παίζει ρόλο η χρήση αλλά δεν νομίζω να απογοητευτείς. Βγάζει 2 μέρες με βαριά χρήση άνετα. στα εγχειρίδια δεν βρήκα κάτι για το sar, μπορείς να το ψάξεις online!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...