Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung


mixalis0mcp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια απο το κινητο σας μεσω gprs πηγαινεται στο http://www.waptrick.com εκει θα βρειτε παιχνιδια τραγουδια και ο,τι αλλο θελετε...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τον δοκίμασα και εγώ τον κωδικό,και μου βγάζει error λάθος στο συστημα εισόδου εξόδου USB. Μήπως ξέρει κανείς τι συμβαίνει???

Έχετε βρεί κανένα άλλο κωδικό για να παίζουν τα games ή κανένα

σχετικό site που να δίνει λύση...

Link to comment
Share on other sites

Mηπως ξερει κανεις κολπα για το zv60??

H πρωτη σελιδα αυτου του τοπικ εχει καλα κολπα αλλα τα πιο πολλα δεν λειτουργου μιας και μιλαμε για κινητα του 2003.

Ευχαριστω για το χρονο σας.

Link to comment
Share on other sites

βοηθειααααααααααα λοιπον ψαχνω εδω και 2 μηνες να βρω παιχνιδια για το sgh i320 μου δεν εχω βρει τιποτα κανενα δεν παιζει θελω βοηθεια οποσδιποτε εχω μεγαλο προβλημα ας μου πει καποιος πος να βαλω παιχνιδια.
Link to comment
Share on other sites

το μηνυμα μου το ειδες το waptrick το δοκιμασες?

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανένας ρε παιδιά κανέναν κωδικό που να δουλεύει,ή κανένα site που να δίνει κωδικό για να παίζουν τα παιχνίδια σε Samsung SGH-E950 ???:blink::!::blink::!::blink:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

Αγόρασα ένα κινητό Samsung U-600 από εξωτερικό αλλά δυστυχώς είναι κλειδωμένο (SIM locked). Υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να το ξεκλειδώσω και να χρησιμοποιήσω SIM ελληνικής εταιρίας??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:worry:

Kalispera se olous tous endiaferomenous!!!!

Sto parakato arxeio uparxei oti xriazeste gia na egkatastisete paixnidia sto SAMSUNG kinito sas!!!

 

Pio sigkekrimena periexei ta programata:

 

Softick PPP

Java Uploader

JADMaker

 

kai ena poli xrisimo tutorial, opou tha sas ipodixei pos tha egkatastisete paixnidia sto kinito sas Samsung D500/D600/D900/D900i ktl pou meso USB Cable i Bluetooth.

 

Olo to tutorial einai grameno sta ellinika!!!

 

Douleuei 100%

 

 

download

Link to comment
Share on other sites

ekana thn erwthsh k sto antstoixo topic alla apanthsh de phra...loipon..uparxei tropos na au3hsw th ram tou kinhtou genika h eidika stis java efarmoges??? evala px to pro 2008 k paei kare kare...sta alla games einai upoferto alla se auto oxi..opoios dwsei mia lush 8a tou eimai upoxreos...euxaristw...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θέλω να πάρω ένα κινητό και είμαι μεταξύ του Samsung E250 και του Sonyericsson z310i. Έχει κάποιος να μου πει κάτι για τα δύο αυτά κινητά και ποιο προτείνει ως καλύτερη επιλογή; Επίσης το Samsung E250 είναι της vodafone live. Αυτό τι σημαίνει για μένα; Υπάρχουν κάποιοι περιορισμοί στην συσκευή;

 

Ευχαριστώ!

 

:thanks:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Θελω τη βοηθεια σας για επιλογη συσκευης μεταξυ των Samsung U600 και d900i.Αν εξαιρεσουμε την διαφορα τιμης,Υπαρχει καποια σημαντικη διαφορα μεταξυ των δυο αυτων μοντελων;Ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Θελω τη βοηθεια σας για επιλογη συσκευης μεταξυ των Samsung U600 και d900i.Αν εξαιρεσουμε την διαφορα τιμης,Υπαρχει καποια σημαντικη διαφορα μεταξυ των δυο αυτων μοντελων;Ευχαριστω πολυ.

 

d900i...kaliteri kamera...kai mpataria!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να στειλω απο το κινητο μου nokia με bluetooth παιχνιδια σε ενα φιλο μου που εχει samsung πως μπορω να το κανω?

 

Aπο το κινητο μου μπορω να τα στειλω το προβλημα ειναι οτι οταν πανε στο κινητο του δεν μπορει να τα δεχτη.. :help:

 

Μηπως καποιος που δεν το ειδε... :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε παδια εχχω το G600.Ξερει κανενας κανα τροπο ωστε να μπορουμε να βλεπουμε Ful Screen τις φωτο που εχουμε αποθηκευμενες στη καρτα μνημης?Αυτη η ******* της Σαμυ να μη μπορει να τις δειξη μου χε σπασει τα νευρα!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ βοηθήστε με. Βρήκα αυτόν τον κωδικό σε ένα site για να ενεργοποιήσω το installation των jad αρχείων στο samsung X820 μου

 

*#9998*52824678255#

 

Από τότε και μετά δεν ενεργοποιούνται τα bluetooth μου

Σας παρακαλώ πείτε μου πώς να επαναφέρω το bluetooth και να απενεργοποιήσω αυτή τη λειτουργία που πιθανόν μπλοκάρει τα bluetooth΄. Ελπίζω να με βοηθήσετε το συντομότερο.Επαναφορά ρυθμίσεων δοκίμασα αλλά δυστυχώς τίποτα:cry:

What MUST be done....must be done QUICK....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...