Jump to content

Samsung Galaxy A5 (2016 edition)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως η 6αρα σε παλιοτερα κινητα οπως το s6, Ζ3, Ζ5 εδωσε πολυ καλυτερη αυτονομια και καλυτερο σκρολινγκ.. Για μενα το ιδιο ισχυει σε ολες τις συσκευες εκτος αν εχει κανει πατατα η εταιρεια σε συγκεκριμενη συσκευη..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα ειμαι και εγώ κατοχος του Α5 και μπορω να πω οτι το κινητο ειναι απίστευτο ειδικα η μπαταρία του

Εχω μια απορια μις και δεν ειχα πριν κινητο με αποτυπομα για ξεκληδωμα θα ηθελα μαζι με το ξεκληδωμα με το αποτυπώμα να εχει 2ο ξεκληδωμα με μοτίβο αντι για κωδικο.

Γινεται κατι τέτοιο γιατι εψαξα και αν βαλω μοτιβο καταργει τα αποτυπομα.

Link to comment
Share on other sites

παντως η 6αρα σε παλιοτερα κινητα οπως το s6, Ζ3, Ζ5 εδωσε πολυ καλυτερη αυτονομια και καλυτερο σκρολινγκ.. Για μενα το ιδιο ισχυει σε ολες τις συσκευες εκτος αν εχει κανει πατατα η εταιρεια σε συγκεκριμενη συσκευη..

Όντως στην 6αρα που δοκίμασα ένιωσα μισ λίγο καλύτερη αυτονομία, αλλά και ως έχει η μπαταρία του σκίζει!!!

Link to comment
Share on other sites

Όντως στην 6αρα που δοκίμασα ένιωσα μισ λίγο καλύτερη αυτονομία, αλλά και ως έχει η μπαταρία του σκίζει!!!

 

Εγω παντως θα την βαλω ΟΤΑ, σε οσες συσκευες δοκιμασα την 5 ηταν η χειροτερη απο ολες τα τελευταια χρονια σε αυτονομια, σε σχεση με 4.4 εως 6.0.1 δηλαδη. οποτε εφοοσον λειτουργει σωστα για μενα κλεινει εκει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να την δοκιμάσω δεν θα έκανα αναφορά.... μερικές σελ. πιο πίσω γράφω αναλυτικά. Εμένα πάντως δεν μου έκατσε καλά και ξαναγύρισα lollipop δεν μου πρόσφερε κάτι περισσότερο. Ειδικά αυτό με το κλείδωμα όταν χρησιμοποιείται δακτυλικό αποτύπωμα, όταν το ενεργοποιείς από κλειστό ή μετά από επανεκκίνηση, αλλά ούτε την απενεργοποίηση της γρήγορης φόρτισης είχε στις ρυθμίσεις της μπαταρίας, όπως έχω δει στην 6αρα στο S6 και S7, συν κάποια άλλα πραγματάκια που δεν μου άρεσαν, βέβαια αυτά είναι τελείως υποκειμενικά....

Αυτό με το αποτύπωμα μου έσπαγε τα νεύρα σε όσα κινητά με την 6 είχα και το S7 edge το έδωσα και για αυτό το λόγο.

Βέβαια εκ των υστέρων είδα ότι είναι θέμα της google και όχι της Samsung όπως πίστευα.

Εγώ μάλλον θα τη βάλω όταν έρθει επίσημα στα ελληνικά που έχω, και αν δε δίνει κάτι ουσιαστικό θα ξαναγυρίσω.

Αλλαγές σε UI και τέτοια δε θα έχει σίγουρα πάντως.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δακτυλικα αποτυπωματα και τριχες.Αυτα και ποσα αλλα αχρηστα για μενα τα εχω off και γλιτωνω και μπαταρια..
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καθόλου τρίχες σε πληροφορώ.

Είναι απ τα πιο σημαντικά σε ένα σύγχρονο κινητό πλέον μιας που εκεί μέσα έχουμε όλη μας της ζωή.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δακτυλικα αποτυπωματα και τριχες.Αυτα και ποσα αλλα αχρηστα για μενα τα εχω off και γλιτωνω και μπαταρια..

 

Δεν είναι καθόλου τρίχες σε πληροφορώ.

Είναι απ τα πιο σημαντικά σε ένα σύγχρονο κινητό πλέον μιας που εκεί μέσα έχουμε όλη μας της ζωή.

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και εγω τα θεωρω τριχες με την εννοια οτι δεν με απασχολει και να χασω το κινητο, τα προσωπικα δεδομενα μου δεν τα εχω εκει, τωρα αν μου βρουν και μερικες φωτο με την γυναικα μου και την οικογενεια μου, δεν διαφερει απο το να με εβγαζαν στο δρομο φωτο.

απο εκει και περα, η δυσχρηστια που μου προκαλει το αποτυπωμα ειναι τοσο μεγαλη που δεν θα το εβαζα ποτε.

 

Απο την αλλη,καποιος που εχει πιο προσωπικα δεδομενα, κωδικους κτλ, σιγουρα ειναι μια παραπανω ασφαλεια και καλα κανει και την θελει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Να επιβεβαιώσω κι εγώ λοιπόν ότι μετά από μερικές δοκιμές σε φόρτιση με τροφοδοτικό του 1Α η μπαταρια σαφέστατα κρατάει πολύ περισσότερο μέσα στη μέρα και πλέον αρχίζω να βρίσκω τη διάρκεια της πλήρως ικανοποιητικη, θα έλεγα ότι βγάζει άνετα τις δύο μέρες με τη χρήση που κάνω εγώ στο τηλέφωνο όταν με τον 2Α φορτιστή της Samsung το διάστημα αυτό περιορίζεται στη 1,5 περίπου μέρα.

Δεν έχω τη δυνατότητα να μπω σε περισσότερα στοιχεία αυτή τη στιγμή, δεν τα έψαξα κιόλας. Ελπίζω με το "εμπειρικό" μου συμπέρασμα να δίνω την εικόνα κάπως..

 

Ίσως κι η μπαταρια αρχίζει να στρώνει περισσότερο μετά τα πρώτα της γεμίσματα, μόλις 5-6 της έχω κάνει μέχρι σήμερα. Το σίγουρο είναι ότι αυτή τη στιγμή άρχισε να δείχνει τα mAh που κουβαλάει ενώ νωρίτερα είχε αρχίσει να με τρομάζει ότι κάτι τρέχει από "πίσω" στο σύστημα που δεν καταφέρνω να εντοπίσω.

Προερχόμενος κι απ'το Lenovo P1m με την 4000mAh μπαταρία αντιλαμβάνεστε την ψυχρολουσία των πρώτων ημερών.

Κάθε μέρα και καλύτερα λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Να επιβεβαιώσω κι εγώ λοιπόν ότι μετά από μερικές δοκιμές σε φόρτιση με τροφοδοτικό του 1Α η μπαταρια σαφέστατα κρατάει πολύ περισσότερο μέσα στη μέρα και πλέον αρχίζω να βρίσκω τη διάρκεια της πλήρως ικανοποιητικη, θα έλεγα ότι βγάζει άνετα τις δύο μέρες με τη χρήση που κάνω εγώ στο τηλέφωνο όταν με τον 2Α φορτιστή της Samsung το διάστημα αυτό περιορίζεται στη 1,5 περίπου μέρα.

Δεν έχω τη δυνατότητα να μπω σε περισσότερα στοιχεία αυτή τη στιγμή, δεν τα έψαξα κιόλας. Ελπίζω με το "εμπειρικό" μου συμπέρασμα να δίνω την εικόνα κάπως..

 

Ίσως κι η μπαταρια αρχίζει να στρώνει περισσότερο μετά τα πρώτα της γεμίσματα, μόλις 5-6 της έχω κάνει μέχρι σήμερα. Το σίγουρο είναι ότι αυτή τη στιγμή άρχισε να δείχνει τα mAh που κουβαλάει ενώ νωρίτερα είχε αρχίσει να με τρομάζει ότι κάτι τρέχει από "πίσω" στο σύστημα που δεν καταφέρνω να εντοπίσω.

Προερχόμενος κι απ'το Lenovo P1m με την 4000mAh μπαταρία αντιλαμβάνεστε την ψυχρολουσία των πρώτων ημερών.

Κάθε μέρα και καλύτερα λοιπόν!

 

ο πατερας μου πρωτη εβδομαδα χρησης, βγαζει 2 μερες με 4-5 ωρες ομιλιας με handsfree (αρα ανοιχτη οθονη συχνα) και κανα 4 ωρες οθονη και με 4G Μονιμα ανοιχτο και σε χρηση μονιμα, χωρις να κλεινει τιποτα το βραδυ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια,ειμαι σε ενα σπιτι που εσωτερικα δεν εχω πολυ σημα,στ ιντερνετ που μπαινω ,ιδιως στ you tube δυσκολα βλεπω κατι.

Αντι για το γραμμα H στα δεδομενα βλεπω και το E.Και με το Sony sp τα ιδια ειχα.

Εχω ομως και ενα ταμπλετ 4-5 χρονων κινεζικο 3g που βαζω την καρτα με τον ιδιο αριθμο που εχω στο Α5 και πιανει καμπανα βρε παιδια.

Στο you tube δε κολαει. Παντα το γραμμα H στα δεδομενα. Τρελη διαφορα.

 

Γιατι τοση διαφορα,γνωριζει κανεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια,ειμαι σε ενα σπιτι που εσωτερικα δεν εχω πολυ σημα,στ ιντερνετ που μπαινω ,ιδιως στ you tube δυσκολα βλεπω κατι.

Αντι για το γραμμα H στα δεδομενα βλεπω και το E.Και με το Sony sp τα ιδια ειχα.

Εχω ομως και ενα ταμπλετ 4-5 χρονων κινεζικο 3g που βαζω την καρτα με τον ιδιο αριθμο που εχω στο Α5 και πιανει καμπανα βρε παιδια.

Στο you tube δε κολαει. Παντα το γραμμα H στα δεδομενα. Τρελη διαφορα.

 

Γιατι τοση διαφορα,γνωριζει κανεις;;;

 

το Ε ειναι edge σημα, δηλαδη μεταξυ 3G και 2G, και ναι δε σηκωνει utube. Αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι η ακτινοβολια στο κινεζικο ειναι στο θεο και πιανει..

Εκτος αν εχεις κοψει σιμ και δεν δουλευει απολυτως σωστα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

το Ε ειναι edge σημα, δηλαδη μεταξυ 3G και 2G, και ναι δε σηκωνει utube. Αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι η ακτινοβολια στο κινεζικο ειναι στο θεο και πιανει..

Εκτος αν εχεις κοψει σιμ και δεν δουλευει απολυτως σωστα.

 

Ναι στο Samsung την εχω κομενη. Να παιζει απο εκει θεμα;;

Αλλα οταν την ιδια καρτα την ειχα στο σονη ακοπη,παλι το ιδιο χαζοσημα ειχα.

 

Παντα H εχω στο 3g οταν υπαρχει σημα. Ποτε δεν γραφει κατι αλλο.Και στο σονη.

Μονο οταν δεν εχει καλο σημα γραφει Ε.

Τι θα επρεπε να γραφει οταν το βαζω 3g στις ρυθμισεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι στο Samsung την εχω κομενη. Να παιζει απο εκει θεμα;;

Αλλα οταν την ιδια καρτα την ειχα στο σονη ακοπη,παλι το ιδιο χαζοσημα ειχα.

 

Παντα H εχω στο 3g οταν υπαρχει σημα. Ποτε δεν γραφει κατι αλλο.Και στο σονη.

Μονο οταν δεν εχει καλο σημα γραφει Ε.

Τι θα επρεπε να γραφει οταν το βαζω 3g στις ρυθμισεις.

 

Η και 3G ειναι το ιδιο πραγμα, ειτε το ενα ειτε το αλλο γραφει ειναι το ιδιο. ΙΣως να παιζει ρολο αν και το πιο πιθανο ειναι οτι το κινεζικο ταμπλετ εχει υψηλο sar και μπορεικαι τραβαει 3G μες το σπιτι ενω τα αλλα οχι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παντως απο αριθμομηχανη σκίζει το Α5.

 

Υπολογισμος 20+5% εβγαλε αποτελεσμα 20,05.

 

Παλι καλα που υπαρχουν και εφαρμογες να κατεβασουμε γιατι αλλιως θα ξεχάσουμε και αυτα που ξερουμε.

 

Με το συμπαθιο. Αν έχεις βρει εφαρμογή που να σου βγάζει το αποτέλεσμα που λες μάλλον αυτή κάνει λάθος.

 

 

Τώρα σχετικά με το αρχαίο s5, μην ξεχνάτε ότι ήταν παλιά ναυαρχίδα. Και οι παλιές ναυαρχίδες παίρνουν και παραπάνω αναβαθμίσεις από τα επόμενα medium.

 

Αυτό γίνεται σε όλες τις εταιρίες.

Link to comment
Share on other sites

Από micro sd τι προτείνεται ποια μάρκα?

Έχει βάλει κάποιος 128 άρα, την δουλεύει απροβλημάτιστα?

Κάτι SanDisk και Samsung (80Mb/s) τις έχει δοκιμάσει κάποιος ισχύει όντως, είδε διαφορά σε ταχύτητα?

Για δώστε τα φώτα σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδες, μια γρήγορη ερώτηση. Αν κάνω χρήση smart switch απο S3 neo σε A5 θα μεταφέρει και τις εφαρμογές μετα δεδομένα τους όμως? Συγκεκριμένα με ενδιαφέρει να έρθει το viber αυτούσιο με τα μηνυματα μεσα. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδες, μια γρήγορη ερώτηση. Αν κάνω χρήση smart switch απο S3 neo σε A5 θα μεταφέρει και τις εφαρμογές μετα δεδομένα τους όμως? Συγκεκριμένα με ενδιαφέρει να έρθει το viber αυτούσιο με τα μηνυματα μεσα. Ευχαριστώ

 

Γιατι δεν το παιρνεις back up τωρα που εχει και επαναφορα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Από micro sd τι προτείνεται ποια μάρκα?

Έχει βάλει κάποιος 128 άρα, την δουλεύει απροβλημάτιστα?

Κάτι SanDisk και Samsung (80Mb/s) τις έχει δοκιμάσει κάποιος ισχύει όντως, είδε διαφορά σε ταχύτητα?

Για δώστε τα φώτα σας!!!!

Οσο ποιο ακριβη τοσο το καλυτερο, ετσι δεν παει; Εγω παντως με μια Sandisk 16 αρα μια χαρα ειμαι....

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οσο ποιο ακριβη τοσο το καλυτερο, ετσι δεν παει; Εγω παντως με μια Sandisk 16 αρα μια χαρα ειμαι....

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μια κακη μνημη μπορει να κολλησει ολοτο κινητο και ας μην εχεις εφαρμογες σε αυτη. Εχω δει s5 να σερνεται επειδη εβαλαν αργη και κακη sd. μια samsung evo plus θα εβαζα εγω. ΠΑραπανω δε χρειαζεται. ΠΡοσωπικα προτιμω να παιρνω κατι με το σκεπτικο οτι θα το εχω και μελλοντικα, αρα μια pro plus ακομα καλυτερα, αλλα ειναι υπερβολη αν δε θες 4Κ κτλ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Οσο ποιο ακριβη τοσο το καλυτερο, ετσι δεν παει; Εγω παντως με μια Sandisk 16 αρα μια χαρα ειμαι....

 

 

Παράθεση από GMF80

>

 

Οσο ποιο ακριβη τοσο το καλυτερο, ετσι δεν παει; Εγω παντως με μια Sandisk 16 αρα μια χαρα ειμαι....

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μια κακη μνημη μπορει να κολλησει ολοτο κινητο και ας μην εχεις εφαρμογες σε αυτη. Εχω δει s5 να σερνεται επειδη εβαλαν αργη και κακη sd. μια samsung evo plus θα εβαζα εγω. ΠΑραπανω δε χρειαζεται. ΠΡοσωπικα προτιμω να παιρνω κατι με το σκεπτικο οτι θα το εχω και μελλοντικα, αρα μια pro plus ακομα καλυτερα, αλλα ειναι υπερβολη αν δε θες 4Κ κτλ.

 

 

Χρησιμοποιώ μια Kingston 45 Mb/s, είμαι ευχαριστημένος αλλά βλέποντας 80 mb/s την evo+ είπα μήπως και μου προσφέρει κάτι περισσότερο, για αυτό ρωτάω μήπως και έχει κάποιος άποψη και μέτρο σύγκρισης!!

Link to comment
Share on other sites

 

Χρησιμοποιώ μια Kingston 45 Mb/s, είμαι ευχαριστημένος αλλά βλέποντας 80 mb/s την evo+ είπα μήπως και μου προσφέρει κάτι περισσότερο, για αυτό ρωτάω μήπως και έχει κάποιος άποψη και μέτρο σύγκρισης!!

 

δε νομιζω να δεις και μεγαλη διαφορα, εγω αγοραζω ακριβες για τις μελλοντικες συσκευες ή γιατι μπορει να την βαλω στην go pro πχ, γιατι να μην ειναι καλη απο την αρχη? θα μου πεις αλλο 20 ευρω αλλο 50 και αλλο 120 μια καρτα. Πηρα 128αρα pro plus της samsung με 60 ευρω απο αμαζον, για μενα δεν αξιζει να σκεφτεστε οτιδηποτε αλλο...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδες, μια γρήγορη ερώτηση. Αν κάνω χρήση smart switch απο S3 neo σε A5 θα μεταφέρει και τις εφαρμογές μετα δεδομένα τους όμως? Συγκεκριμένα με ενδιαφέρει να έρθει το viber αυτούσιο με τα μηνυματα μεσα. Ευχαριστώ

Το viber πλεον εχει επιλογη για backup συνομιλιων μεσα στις ρυθμισεις του.. οποτε μην ανησυχεις.. μολις το ξαναπερασεις κανεις απλα επαναφορα..

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Το viber πλεον εχει επιλογη για backup συνομιλιων μεσα στις ρυθμισεις του.. οποτε μην ανησυχεις.. μολις το ξαναπερασεις κανεις απλα επαναφορα..

 

Ναι το είδα ευχαριστώ πολυ! Μια άλλη ερώτηση, υπάρχει τρόπος να φύγουν απο την lockscreen τα 2 shortcuts για καμερα κ τηλέφωνο? Πήγα στο ίδιο σημείο στις ρυθμίσεις με το s6 αλλα δεν βλέπω την επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A5 (2016 edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...