Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι να το κάνεις;;;; Μην παίρνεις καθόλου η μπαταρία του είναι ότι καλύτερο έχεις δει.

Αρκεί να μην το πάρεις με unofficial rom

 

Unofficial τι εννοείς George;

CM και τέτοια;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επισης σκεψου οτι με μιση ωρα φορτισει παει 50% δηλαδη περιπου 4 ωρες οθνονη (για εμενα μια μερα)

 

Απο Σεπτέμβρη θα λειπω απο τις 7μιση το πρωί μέχρι τις 11 το βράδυ καποιες μέρες απο το σπίτι. Επίσης δεν φημιζομαι για την μνήμη μου σε κάτι τέτοια οποτε pb στην τσάντα και οποτε χρειαστεί

 

Αννα εννοεί την multilanguage που περνάνε τα κινεζομαγαζα.

Link to comment
Share on other sites

Unofficial τι εννοείς George;

CM και τέτοια;

Αννα εννοεί την multilanguage που περνάνε τα κινεζομαγαζα.

 

Ακριβώς αυτό..

CM γενικότερα έχουν τρελές αυτονομίες...

Link to comment
Share on other sites

Αννα εννοεί την multilanguage που περνάνε τα κινεζομαγαζα.

 

Γιώργος πατέρας της Άννας:p

Καλά αυτή δεν θεωρείται rom.

 

 

Ακριβώς αυτό..

CM γενικότερα έχουν τρελές αυτονομίες...

 

Δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα.

Η CM δεν τα πάει καλά σε αυτονομία;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Απο Σεπτέμβρη θα λειπω απο τις 7μιση το πρωί μέχρι τις 11 το βράδυ καποιες μέρες απο το σπίτι. Επίσης δεν φημιζομαι για την μνήμη μου σε κάτι τέτοια οποτε pb στην τσάντα και οποτε χρειαστεί

 

Αννα εννοεί την multilanguage που περνάνε τα κινεζομαγαζα.

Εγω ολη μερα με ανοιχτο μβ μου βγαζει ανετα

Link to comment
Share on other sites

Εγω ολη μερα με ανοιχτο μβ μου βγαζει ανετα

 

Αφού το λέτε ρε παιδιά θα το δοκιμασω τοτε σε 15 μέρες που θα έχω το κινητό

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα.

Η CM δεν τα πάει καλά σε αυτονομία;

 

Ούτε εγώ να σου πω... Μιλάω γενικά ..

Link to comment
Share on other sites

Αφού το λέτε ρε παιδιά θα το δοκιμασω τοτε σε 15 μέρες που θα έχω το κινητό

Βρε αν θες να παρεις παρε,απλα νομιζω οτι τζαμπα θα το παρεις :ρ

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή είμαι στο 62% με 2,20 οθόνη από τις 9.00 το πρωί.

Έχω πάντα ανοιχτά δεδομένα, 4G, Bluerooth, GPS.

Βέβαια λόγω εποχής δεν έχω όγκο κλήσεων, συνήθως δέχομαι και πραγματοποιώ κλήσεις όλη μέρα και φυσικά βγάζω λιγότερες ώρες οθόνη.

Δεν έχω άχρηστες υπηρεσίες και εφαρμογές τύπου φάτσομπουκ.

Επίσης δεν έχω παίξει ποτέ μου παιχνίδι.

Όπως καταλαβαίνετε είναι επαγγελματικό το τηλέφωνο και συνήθως δεν υπάρχει χρόνος να γράφω εδώ.

Αυτές οι μέρες αποτελούν την εξαίρεση.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να ρωτησω κατι

επεσε το ιντερνετ λογω ακραιων καιρκων συνθηκων και το viber σταματησε να λειτουργει

δεν εκανε sychronization

διαβασα μετα οτι για να στρωσει πρεπει να κανω unistall

κανω ενα reboot μπαινω ξανα και οταν πηγα στο play store δεν το ανοιγε-εμφανιζε(μονο μια ασπρη οθονη) τι κανω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να ρωτησω κατι

επεσε το ιντερνετ λογω ακραιων καιρκων συνθηκων και το viber σταματησε να λειτουργει

δεν εκανε sychronization

διαβασα μετα οτι για να στρωσει πρεπει να κανω unistall

κανω ενα reboot μπαινω ξανα και οταν πηγα στο google store δεν το ανοιγε-εμφανιζε(μονο μια ασπρη οθονη) τι κανω

 

Κάνε εκκαθάριση δεδομένων.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα να ρωτησω κατι

επεσε το ιντερνετ λογω ακραιων καιρκων συνθηκων και το viber σταματησε να λειτουργει

δεν εκανε sychronization

διαβασα μετα οτι για να στρωσει πρεπει να κανω unistall

κανω ενα reboot μπαινω ξανα και οταν πηγα στο play store δεν το ανοιγε-εμφανιζε(μονο μια ασπρη οθονη) τι κανω

 

Μην το ψάχνεις αν και υπάρχουν λύσεις γι αυτό,(καθαρισμός κ τέτοια)

Κατέβασε την εφαρμογή από google -πέρνα την στο κινητό και κάντην εγκατάσταση , ή κάντην εγκασταση από το λινκ που σου δίνω απευθείας..

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα Settings/Storage/Cached Date και εκανα Clear σωστα?

ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ?

ΔΕΝ εφτιαξε τιποτα με αυτο παντως...και εκτος απο το viber οπως προειπα δεν ανοιγει ουτε το playstore

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα Settings/Storage/Cached Date και εκανα Clear σωστα?

ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ?

ΔΕΝ εφτιαξε τιποτα με αυτο παντως...και εκτος απο το viber οπως προειπα δεν ανοιγει ουτε το playstore

 

Settings/Apps πας στο Play Store και επιλέγεις Clear Data, ομοίως και στο Viber.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνεις;;;; Μην παίρνεις καθόλου η μπαταρία του είναι ότι καλύτερο έχεις δει.

Αρκεί να μην το πάρεις με unofficial rom

 

καλησπέρα παιδιά

έχω κλείσει ενάμιση μήνα με τη multilanguage rom και δόξα τω θεό δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα μα κανένα πρόβλημα σε οποιοδήποτε τομέα

 

ειδικά για το θέμα της αυτονομίας, που όπως έχω πει ήταν από τους κύριους λόγους που αγόρασα το κινητό, είμαι απόλυτα ικανοποιημένος

με τη χρήση που του κάνω, η οποία με καλύπτει απόλυτα, βγάζω άνετα τέσσερις ημέρες με τουλάχιστον τρεις ώρες οθόνη

 

δεν υποστηρίζω βέβαια ότι αυτή είναι η καλύτερη rom που υπάρχει αλλά σίγουρα δεν παρουσιάζει τα προβλήματα που έχουν αναφερθεί

μπορεί να έτυχε σε μένα μπορεί να ήμουν τυχερός αλλά σίγουρα δεν θα είμαι ο μόνος ο οποίος δεν αντιμετωπίζει θέματα

 

πιστεύω ότι εκατοντάδες άλλα άτομα θα χειρίζονται το κινητό με multilanguage rom από χώρες που δεν υποστηρίζεται η γλώσσα τους και δεν νομίζω όλος αυτός ο κόσμος να αντιμετωπίζει προβλήματα

ούτε πιστεύω ότι θα είναι διατεθειμένοι από οποιοδήποτε site που διατίθεται το τηλέφωνο να ακούει παράπονα από τους πελάτες του και να στέλνουν πίσω τα κινητά λόγω κακής λειτουργίας

 

παρακολουθώ το νήμα κυριολεκτικά από την αρχή, καθημερινά διαβάζω όλα τα ποστ, οι πληροφορίες που παίρνω είναι πολλές και χρήσιμες και σίγουρα θα έρθει κάποια στιγμή η ώρα που θα περάσω και εγώ κάποια άλλη rom

από αυτά που έχω διαβάσει όμως όχι, με τίποτα, η multilanguage δεν είναι τελείως για πέταμα

 

επίσης να αναφέρω ότι στην επιλογή ''σχετικά με το τηλέφωνο'' και στην παράγραφο ''συνεργάτες'' αναφέρονται τρεις έλληνες οι οποίοι προφανώς και ''ευθύνονται'' για τη συγκεκριμένη rom

ειδικά στον πρώτο έχουν το χαρακτηρισμό miui_art

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

επίσης να αναφέρω ότι στην επιλογή ''σχετικά με το τηλέφωνο'' και στην παράγραφο ''συνεργάτες'' αναφέρονται τρεις έλληνες οι οποίοι προφανώς και ''ευθύνονται'' για τη συγκεκριμένη rom

ειδικά στον πρώτο έχουν το χαρακτηρισμό miui_art

ευχαριστώ

 

Γενικά θα σου πω τις έχουν βελτιώσει αρκετά και αυτές

Στην αρχή είχαν μεγάλο θέμα και πολλά προβλήματα.

Καλά κάνεις και την κρατάς από την στιγμή που δεν θέλεις να ασχοληθείς ή δεν έχεις το χρόνο.

Πίστεψέ με όμως τα μάτια μου έχουν δει πάνω από 3 "μπρικαρίσματα" σε τέτοιες ρομ στα ξαφνικά.

Βέβαια υπάρχουν και αρκετά παιδιά που τις έχουν και δεν έχουν κανένα πρόβλημα.

Εύχομαι να παραμείνεις και εσύ ένας από αυτους...

 

Αν θέλεις έλα μια βόλτα στο xiaomi-miui.gr να ρωτήσεις τον @Miui_Art αν έχει σχέση με την συγκεκριμένη ρομ....

Link to comment
Share on other sites

η rom που έχω είναι η πρώτη multilanguage

αν δεν υπάρχει πρόβλημα μπορώ να αναφέρω τα ονόματα των τριών ελλήνων συνεργατών

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά

έχω κλείσει ενάμιση μήνα με τη multilanguage rom και δόξα τω θεό δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα μα κανένα πρόβλημα σε οποιοδήποτε τομέα

 

ειδικά για το θέμα της αυτονομίας, που όπως έχω πει ήταν από τους κύριους λόγους που αγόρασα το κινητό, είμαι απόλυτα ικανοποιημένος

με τη χρήση που του κάνω, η οποία με καλύπτει απόλυτα, βγάζω άνετα τέσσερις ημέρες με τουλάχιστον τρεις ώρες οθόνη

 

δεν υποστηρίζω βέβαια ότι αυτή είναι η καλύτερη rom που υπάρχει αλλά σίγουρα δεν παρουσιάζει τα προβλήματα που έχουν αναφερθεί

μπορεί να έτυχε σε μένα μπορεί να ήμουν τυχερός αλλά σίγουρα δεν θα είμαι ο μόνος ο οποίος δεν αντιμετωπίζει θέματα

 

πιστεύω ότι εκατοντάδες άλλα άτομα θα χειρίζονται το κινητό με multilanguage rom από χώρες που δεν υποστηρίζεται η γλώσσα τους και δεν νομίζω όλος αυτός ο κόσμος να αντιμετωπίζει προβλήματα

ούτε πιστεύω ότι θα είναι διατεθειμένοι από οποιοδήποτε site που διατίθεται το τηλέφωνο να ακούει παράπονα από τους πελάτες του και να στέλνουν πίσω τα κινητά λόγω κακής λειτουργίας

 

παρακολουθώ το νήμα κυριολεκτικά από την αρχή, καθημερινά διαβάζω όλα τα ποστ, οι πληροφορίες που παίρνω είναι πολλές και χρήσιμες και σίγουρα θα έρθει κάποια στιγμή η ώρα που θα περάσω και εγώ κάποια άλλη rom

από αυτά που έχω διαβάσει όμως όχι, με τίποτα, η multilanguage δεν είναι τελείως για πέταμα

 

επίσης να αναφέρω ότι στην επιλογή ''σχετικά με το τηλέφωνο'' και στην παράγραφο ''συνεργάτες'' αναφέρονται τρεις έλληνες οι οποίοι προφανώς και ''ευθύνονται'' για τη συγκεκριμένη rom

ειδικά στον πρώτο έχουν το χαρακτηρισμό miui_art

 

ευχαριστώ

 

Μήπως το πήρες από Gearbest;

Μήπως όταν ξεκινάει βγάζει στο bootanimation sMiui;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

η rom που έχω είναι η πρώτη multilanguage

αν δεν υπάρχει πρόβλημα μπορώ να αναφέρω τα ονόματα των τριών ελλήνων συνεργατών

 

Τι να αναφέρεις... από την μετάφραση είναι της ρομ που δίνουν στο Ευρωπαικό site.

miui_art , dnomikos, maddoctor

 

Και μην το ματιάζεις πολύ .... χαχα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...