Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσυ μην ξοδευεις ενεργεια. . Θα σε πρηξω τ απόγευμα που θα παω σπιτι να περασω την ελληνικη :lol::lol::lol:

Και εγω τα ιδια του ελεγα αλλα αμα διαβασεις 2-3 φορες τον οδηγο του δεν τον χρειαζεσαι :ρ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγω τα ιδια του ελεγα αλλα αμα διαβασεις 2-3 φορες τον οδηγο του δεν τον χρειαζεσαι :ρ

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρε demakhs γεννιούνταν παιδιά το 1994;;

denni που είσαι; Πάρε θέση για το φιλαράκι.

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

@geoanto555 οταν λέγαμε μονολεκτικο, εννoούσαμε μονο-LINK-ικο..:X :p

 

:devil: :devil:

 

@Crespo, εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6640621#post6640621

 

1994?? :blink: :blink: :cry: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ρε demakhs γεννιούνταν παιδιά το 1994;;

denni που είσαι; Πάρε θέση για το φιλαράκι.

Εδω είμαι φίλε....Μην μασάς εγω εδώ είμαι και παρακολουθώ και αν στην λέει και λίγο ο demakhs, έχει μάθει να πειράζει τον κόσμο,δεν μπορεί αλλιώς...:lol::lol::lol::lol::lol::p:D αλλιώς θα σκάσει...:lol::lol::lol::D

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Και γ@μ@ τα θέματα έχουμε.

 

Μόνοι μας ρωτάμε, μόνοι μας απαντάμε (shimpakou :p), χαβαλε φουλ...δεν κονταει να πλησιάσει κανας "μεγάλος"....:lol: :lol:

 

@deni σε βρίσκω υπερβολικό.

Απορω που βασίστηκες και κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα...:blink: :worry:

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Και γ@μ@ τα θέματα έχουμε.

Μόνοι μας ρωτάμε, μόνοι μας απαντάμε (shimpakou :p), χαβαλε φουλ...δεν κονταει να πλησιάσει κανας "μεγάλος"....:lol: :lol:

@deni σε βρίσκω υπερβολικό.

Απορω που βασίστηκες και κατέληξες σε αυτό το συμπέρασμα...:blink: :worry:

 

denni ένα δίκιο το έχει εδώ που τα λέμε..

shimpakou :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Βρε εγω φταιω που σε παινευω!!!

 

Θα αρχισω να ξαναρωταω ποια ρομ και απο ποιο μαγαζι :ρ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,σκέφτομαι να αγοράσω την συσκευή και θα ήθελα την γνώμη σας για την επιλογή του μαγαζιού..... συνδυασμός τιμής και χρόνου παράδοσης.Ένας φίλος είχε αγοράσει από κινεζομάγαζο και του ήρθε η συσκευή σε 4 μερες
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,σκέφτομαι να αγοράσω την συσκευή και θα ήθελα την γνώμη σας για την επιλογή του μαγαζιού..... συνδυασμός τιμής και χρόνου παράδοσης.Ένας φίλος είχε αγοράσει από κινεζομάγαζο και του ήρθε η συσκευή σε 4 μερες

Χαχαχα!!

 

Σε 4 μερες μονο απο eu warehouse.τα πιο στανταρ μαγαζιά vickmall,minideal

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω το λινκ του κινεζομαγαζου των 4 μερών...:blink:

 

Μπορώ να το χω??:)

 

Δεν ειναι για σενα αυτο το κινητό. :lol:

Αλλα αν επιμενεις παρτο με μυλτι :ρ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by kongeo1994
Link to comment
Share on other sites

Σε 4 μερες από κίνα μόνο με τηλεμεταφορα στο στέλνουν. Μπορεί και με μαύρη μαγεία :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λογικά μπορεί να είναι από ευρωπαική αποθήκη....αλλά προς τι το στυλάκι αυτο;

Χαβαλέ κάνουν τα παιδια. Εγώ δεν συμμετέχω αλλά αν παρακολουθησεις λίγο το θέμα θα καταλάβεις.. Δεν είναι προσωπικό :p

Link to comment
Share on other sites

Λογικά μπορεί να είναι από ευρωπαική αποθήκη....αλλά προς τι το στυλάκι αυτο;

Ποιο στυλακι;

 

Οπως ειπε και ο προλαλησαντας.σε 4 μερες μονο απο ευρωπαικη αποθηκη

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν ξεπεράσουμε το πρόβλημα της τηλεμεταφοράς και της μαύρης μαγείας παίζει κανένα ρόλο η επιλογή rom που βλέπω;; :p
Link to comment
Share on other sites

Αν ξεπεράσουμε το πρόβλημα της τηλεμεταφοράς και της μαύρης μαγείας παίζει κανένα ρόλο η επιλογή rom που βλέπω;; :p

 

Ρίξε μια ματιά στην πρώτη σελίδα και στην υπογραφή του geoanto55

Link to comment
Share on other sites

Αν ξεπεράσουμε το πρόβλημα της τηλεμεταφοράς και της μαύρης μαγείας παίζει κανένα ρόλο η επιλογή rom που βλέπω;; :p

 

Αν το εννοείς δες στην πρώτη σελίδα..

Έχω παραλάβει κ εγώ δέμα σε 6 μέρες από Κίνα... (όχι κινητό βέβαια)

Link to comment
Share on other sites

Αν ξεπεράσουμε το πρόβλημα της τηλεμεταφοράς και της μαύρης μαγείας παίζει κανένα ρόλο η επιλογή rom που βλέπω;; :p

Εννοειται και πολυ βασικο κιολας.δες την υπογραφη του geoanto555..

 

Και το στυλακι ηταν στον demakhs.οχι σε σένα.και αθτο λογω του υφους του νηματος :lol:

 

 

 

 

Αν το εννοείς δες στην πρώτη σελίδα..

Έχω παραλάβει κ εγώ δέμα σε 6 μέρες από Κίνα... (όχι κινητό βέβαια)

 

Πέρυσι τετοια εποχη η sg εκανε 4-5 μερες.αρα και τα κινητα μπορει να καναν τοσο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λογικά μπορεί να είναι από ευρωπαική αποθήκη....αλλά προς τι το στυλάκι αυτο;

 

Δεν το διευκρινίσες, κινεζομαγαζο ειπες...:p

 

Η ερώτηση σου επίσης , εκτός από αγένεια στους "οικοδεσπότες", υποδηλώνει ότι δεν έχεις διαβάσει έστω και μία προηγούμενη σελίδα του θέματος....τα υπόλοιπα στα εξήγησαν οι υπόλοιποι...:whistle:

 

Και στο κάτω κάτω, "δικό" μας είναι το θέμα, ότι θέλουμε το κάνουμε.....:ρ :lol: :rotfl: :tease: :fool:

 

Οι "υπόλοιποι" μην μπλεκεστε...η (απειλητική μπρρρρ :cry:) ερώτηση για το στυλακι προοριζόταν για μένα, αλλά παρενεβληθη αυτός ο "που φυτρώνει εκεί που δεν τον σπέρνουν" kongeo1994, που άρπαξε και όλη τη χλεμπα χωρίς να φταίει ο άνθρωπος.

Άντε να βγάλεις ακρη με τη διαστημική ταχύτητα με την οποία αναρτούννται τα ποστς εδώ μέσα!:shock:

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις αλλα ειναι ταλαιπωρια.αμα εχεις σκοπο να περασεις την ελληνικη παρτο με china ή official dev.ειναι πολυ ευκολο με dev.

 

Aμα θες ελληνικα αξιζει να περασειςδ την ελληνικη (μιση ωρα διαδικασια ειναι με την εγκατασταση) .η μυλτι έχει πολλα θεματα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φίλε μου η ρομ που μου πρότεινες η dev για να περάσω πιο εύκολα τα ελληνικά είναι αυτή (Offical Developer ROM(only have Chinese and English) ;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν το διευκρινίσες, κινεζομαγαζο ειπες...:p

 

Η ερώτηση σου επίσης , εκτός από αγένεια στους "οικοδεσπότες", υποδηλώνει ότι δεν έχεις διαβάσει έστω και μία προηγούμενη σελίδα του θέματος....τα υπόλοιπα στα εξήγησαν οι υπόλοιποι...:whistle:

 

Και στο κάτω κάτω, "δικό" μας είναι το θέμα, ότι θέλουμε το κάνουμε.....:ρ :lol: :rotfl: :tease: :fool:

 

Οι "υπόλοιποι" μην μπλεκεστε...η (απειλητική μπρρρρ :cry:) ερώτηση για το στυλακι προοριζόταν για μένα, αλλά παρενεβληθη αυτός ο "που φυτρώνει εκεί που δεν τον σπέρνουν" kongeo1994, που άρπαξε και όλη τη χλεμπα χωρίς να φταίει ο άνθρωπος.

Άντε να βγάλεις ακρη με τη διαστημική ταχύτητα με την οποία αναρτούννται τα ποστς εδώ μέσα!:shock:

Εξακολουθω να πιστευω οτι πηγαινε προς τα μου :)

 

 

Αν και εσυ μας κανεις μπαχαλο οποτε ΣΤΗΝ ΠΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

 

δεν βαζω το λινκ της βισσης δεν ξερω αν εχει εγγύηση το κιν για κακοποιηση μουσικων ακουσματων :lol:

 

 

 

 

 

Φίλε μου η ρομ που μου πρότεινες η dev για να περάσω πιο εύκολα τα ελληνικά είναι αυτή (Offical Developer ROM(only have Chinese and English) ;;

 

Yes.οτι εχει την λεξη dev(eloper).εγω με αυτη εκανα την διαδικασια σε μιση ωρα!

Οταν παραγγειλεις κανε και αιτηση για ξεκλειδωμα...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by kongeo1994
Link to comment
Share on other sites

Και συ παιρνεις "προμήθεια" απο κει?? :blink:

 

Τελικά είμαστε πιο πολλοί απ ότι νόμιζα.. :up: :up:

 

Σιγά που βγηκες και εκτός...εδώ έγινε της DSLR-ο-συγκρισης το κάγκελο κ δεν άνοιξε "μύτη".....:X

 

Επειδή αύριο θα παραγγείλω. Έχω κάνει αίτηση για ξεκλειδωμα στο λινκ που δίνεται. Ερώτηση. Εάν η συσκευή έρθει νωρίτερα από το κλειδί ξεκλειδωματος, η developer ενδείκνυται για καθημερινή χρήση έως να έρθει το κλειδί. Γιατί ίσως αντιμετωπισω θέμα με το SMS καθώς το τηλέφωνο μου δεν ξέρω γ9ια ποιον λόγο αλλά δεν δέχεται όλα τα SMS που έρχονται. Τι προτείνετε;

Ωπα ρε παιδια τωρα το ειδα ,μπορει να γινει αιτηση πριν ερθει η συσκευη?δε ζηταει στοιχεια της συσκευης?

Link to comment
Share on other sites

Ωπα ρε παιδια τωρα το ειδα ,μπορει να γινει αιτηση πριν ερθει η συσκευη?δε ζηταει στοιχεια της συσκευης?

Οχι!πριν ή με το που παραγγειλεις κανεις αιτηση.σε 10 μερες ερχεται το οκ.για να μην περιμενεις αφου ερθει το κιν να εγκριθει η αιτηση.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...