Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι τόσο smooth το user experience του κινητού που δεν νιώθω ότι χρειάζεται αναβάθμιση εκτός και αν το nougat εισάγει κατι καινούργιο που δεν νομίζω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξέρει κανείς αν το paint bull στην οθόνη είναι καλό? Και γενικότερα ξέρουμε πόσο στοιχίζει?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ιταλικό. Βελτίωση χρηστικότητας, επίπεδο ασφάλειας κλπ...Απλά τα παιδιά που έχουν V10i να μας πουν αν γράφει OPT2

 

[ATTACH]66235[/ATTACH]

Edited by FJ_12
Link to comment
Share on other sites

το χει παρει πολυ ζεστα με τις αναβαθμισεις η lg

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Ιταλικό. Βελτίωση χρηστικότητας, επίπεδο ασφάλειας κλπ...

 

[ATTACH]66235[/ATTACH]

 

εσένα είναι ιτα από δίκτυο

έμενα ιτα ελεύθερο οπότε αναμένουμε.....:)

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161110/586c74ee472abaebf1e4f3726ca10b23.jpg

Link to comment
Share on other sites

το χει παρει πολυ ζεστα με τις αναβαθμισεις η lg

θα συμφωνήσω. Λίγες εβδομάδες πριν το 7 δίνει τέτοια Value pack βελτίωσης λειτουργίας και χρηστικότητας ενώ το G5 λειτουργεί υποδειγματικά και κανείς δεν θα ζήταγε κάτι ακόμα όσον αφορά την 6...

 

εσένα είναι ιτα από δίκτυο

έμενα ιτα ελεύθερο οπότε αναμένουμε.....:)

Ναί, είναι ένας πάροχος που δραστηριοποιείται τόσο σε χώρες της Ευρώπης όσο και σε Hong Kong Αυστραλία κλπ. Ευτυχώς καθαρή αναβάθμιση δεν μπήκε τίποτα απο άσχετες εφαρμογές αυτή τη φορά

.

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω. Λίγες εβδομάδες πριν το 7 δίνει τέτοια Value pack βελτίωσης λειτουργίας και χρηστικότητας ενώ το G5 λειτουργεί υποδειγματικά και κανείς δεν θα ζήταγε κάτι ακόμα όσον αφορά την 6...

 

 

Ναί, είναι ένας πάροχος που δραστηριοποιείται τόσο σε χώρες της Ευρώπης όσο και σε Hong Kong Αυστραλία κλπ. Ευτυχώς καθαρή αναβάθμιση δεν μπήκε τίποτα απο άσχετες εφαρμογές αυτή τη φορά

.

 

για στειλε εναν screen και πες μας της πρωτες εντυπωσεις....

Link to comment
Share on other sites

για στειλε εναν screen και πες μας της πρωτες εντυπωσεις....

Screen έχω βάλει ως συνημμένο πιο πάνω. Extra smooth, δεν μπορώ να καταλάβω κάτι άλλο αυτή τη στιγμή το G5 ούτως ή άλλως λειτουργεί άψογα. Έλεγε ότι είναι ένα Value pack περαιτέρω βελτίωσης της χρηστικότητας και της λειτουργίας του τηλεφώνου

Link to comment
Share on other sites

Screen έχω βάλει ως συνημμένο πιο πάνω. Extra smooth, δεν μπορώ να καταλάβω κάτι άλλο αυτή τη στιγμή το G5 ούτως ή άλλως λειτουργεί άψογα. Έλεγε ότι είναι ένα Value pack περαιτέρω βελτίωσης της χρηστικότητας και της λειτουργίας του τηλεφώνου

 

η nougat δε ειναι η αναβαθμηση? στο συνημμενο ειναι η mm

Link to comment
Share on other sites

η nougat δε ειναι η αναβαθμηση? στο συνημμενο ειναι η mm

Όχι δεν είναι η nougat, το έγραψα και στο προπροηγούμενο μήνυμα ότι είναι απορίας άξιον που η LG χωρίς να έχει κανένα θέμα το G5 λίγες εβδομάδες πριν το 7 δίνει τέτοιες αναβαθμίσεις της ΜΜ :)

Link to comment
Share on other sites

Ε πιστεύω στην 7 αρα οταν με το καλο έρθει ενα hard reset θα ναι must

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι η nougat, το έγραψα και στο προπροηγούμενο μήνυμα ότι είναι απορίας άξιον που η LG χωρίς να έχει κανένα θέμα το G5 λίγες εβδομάδες πριν το 7 δίνει τέτοιες αναβαθμίσεις της ΜΜ :)

 

έχουμε μπει σε ρυθμούς νουγκατ και δεν δίνουμε την πρέπουσα σημασία στα μηνύματα.....χαχαχαχα

 

αυτό είναι ένα μεγάλο + για την lg τ ότι δεν παρατάει την μμ...:)

 

Ε πιστεύω στην 7 αρα οταν με το καλο έρθει ενα hard reset θα ναι must

 

αυτή περιμένω για να καθαριστή απ όλα τα σκουπίδια που έχω περάσει 2 μήνες τώρα....

Edited by geo29
Link to comment
Share on other sites

έχουμε μπει σε ρυθμούς νουγκατ και δεν δίνουμε την πρέπουσα σημασία στα μηνύματα.....χαχαχαχα

 

αυτό είναι ένα μεγάλο + για την lg τ ότι δεν παρατάει την μμ...:)

 

Χαχα ναι...Θα το πάρουν πρώτα εκεί Κορέα έχουνε πει και μετά στις υπόλοιπες χώρες, όταν θα αρχίσει θα το μάθουμε θα γραφτεί και σαν είδηση και εδώ στο myphone και παντού...

 

Αυτό με εντυπωσιάζει και εμένα και σίγουρα είναι + για την LG

Edited by FJ_12
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το άσχετο, ίσως. Μου βράχηκε η οθόνη στο LG H580 G5 και χρειάζεται αντικατάσταση. Κάποιες που κυκλοφορούν στο ebay 60-70 € είναι αξιόπιστες; Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω μεταχειρισμένη ή σε καλύτερη τιμή;
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το άσχετο, ίσως. Μου βράχηκε η οθόνη στο LG H580 G5 και χρειάζεται αντικατάσταση. Κάποιες που κυκλοφορούν στο ebay 60-70 € είναι αξιόπιστες; Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω μεταχειρισμένη ή σε καλύτερη τιμή;

 

είναι κρίμα να χάσεις την εγγύηση και ν αλλάξεις μόνος σου οθόνη για ρωτα την procordia την τιμή και σκέψου...

Link to comment
Share on other sites

είναι κρίμα να χάσεις την εγγύηση και ν αλλάξεις μόνος σου οθόνη για ρωτα την procordia την τιμή και σκέψου...

 

Ευχαριστώ, φίλε, για την απάντηση. Την procordia την πήρα πολλές φορές, αναμονή στο τηλέφωνο και τελικά νεκρή γραμμή... Η εγγύηση δεν ισχύει για βρεγμένη συσκευή. Πήγα σε service γενικό και μου είπε καλύτερα να πάρω από ebay αλλά με πιθανόν κατώτερη ποιότητα...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, φίλε, για την απάντηση. Την procordia την πήρα πολλές φορές, αναμονή στο τηλέφωνο και τελικά νεκρή γραμμή... Η εγγύηση δεν ισχύει για βρεγμένη συσκευή. Πήγα σε service γενικό και μου είπε καλύτερα να πάρω από ebay αλλά με πιθανόν κατώτερη ποιότητα...

 

ναι η εγγύηση δεν ισχύει για την οθόνη αλλά αν αλλάξεις μόνος σου θα χάσεις γενικά την εγγύηση ενώ αν την αλλάξεις στην procordia η εγγύηση θα ισχύει για ότι άλλο πάθει η συσκευή..... αχρείαστη να είναι....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το άφησα στην Procordia για οθόνη.

€ 132 κομπλέ μου είπαν. Θεωρώ ότι είναι καλή τιμή (πριν λίγες εβδομάδες έλεγαν για € 172!). Υπάρχουν, όπως μου είπαν, λίγα κομμάτια, όποιος προλάβει, και μετά πάλι αναμονή.

Το έχω ψάξει πολύ καιρό στο ebay. Δεν εμπιστεύομαι τις φτηνές κινέζικες. Κανείς δεν μπορεί να είναι βέβαιος για την προέλευση και την ποιότητά τους.

Είναι δύο ειδών: με πλαίσιο και χωρίς. Αν πάρεις χωρίς πλαίσιο, θα πρέπει να ξεκολλήσεις αυτό που έχει η παλιά οθόνη και να το κολλήσεις στην καινούργια. Υπάρχουν αρκετά αναλυτικά βίντεο στο YouTube.

Οι ευρωπαίοι πωλητές φαίνονται πιο αξιόπιστοι, αλλά οι τιμές δεν συμφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Για την αναβάθμιση μάθαμε τι βελτιώνει ?? Ελπίζω να μη δούμε Μάρτιο την 7 τώρα που έδωσε 6.1..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το άφησα στην Procordia για οθόνη.

€ 132 κομπλέ μου είπαν. Θεωρώ ότι είναι καλή τιμή (πριν λίγες εβδομάδες έλεγαν για € 172!). Υπάρχουν, όπως μου είπαν, λίγα κομμάτια, όποιος προλάβει, και μετά πάλι αναμονή.

Το έχω ψάξει πολύ καιρό στο ebay. Δεν εμπιστεύομαι τις φτηνές κινέζικες. Κανείς δεν μπορεί να είναι βέβαιος για την προέλευση και την ποιότητά τους.

Είναι δύο ειδών: με πλαίσιο και χωρίς. Αν πάρεις χωρίς πλαίσιο, θα πρέπει να ξεκολλήσεις αυτό που έχει η παλιά οθόνη και να το κολλήσεις στην καινούργια. Υπάρχουν αρκετά αναλυτικά βίντεο στο YouTube.

Οι ευρωπαίοι πωλητές φαίνονται πιο αξιόπιστοι, αλλά οι τιμές δεν συμφέρουν.

 

Ευχαριστώ, φίλε. Πολύ με βοήθησες.

Link to comment
Share on other sites

Για την αναβάθμιση μάθαμε τι βελτιώνει ?? Ελπίζω να μη δούμε Μάρτιο την 7 τώρα που έδωσε 6.1..

 

Μαρτιο οχι,αλλά το κοβω χλωμο να ερθει μεσα στο Νοεμβριο.Μαλλον τελος Δεκεμβρη με αρχες νεου ετους

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...