Jump to content

UMI Rome


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για μενα η καμερα του coolpad οπως και η μπαταρια του ειναι πολυ καλυτερα απο το umi.

Με αρκετη χρηση ιντερνετ φορτιζω καθε 2 μερες το coolpad ενω το umi καθε βραδυ.

Οι φωτογραφιες με το umi εχουν περισσοτερο θορυβο σε συνθηκες με χαμηλο φωτισμο και οχι μονο.

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες

 

Η συγκριση coolpad f1 με umi rome ειναι σχεδον ανιερη ειναι 10 κλασεις πανω το f1 στα παντα.

 

Την ερώτηση για σύγκριση με το F1 την έκανα γιατί είδα ότι το έχει και ο panosk7dl και εγω, και ξέρουμε την απόδοσή του. Άρα θα καταλάβω καλύτερα και το τι κάνει το umi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα και απο μενα. το κινητο το παρελαβα πριν καμια εβδομαδα. οντως ειναι ταχυτατο. μοναδικο προβλημα...δεν εχω καλο σημα . ειμαι στην cosmote με 4g καρτα και το σημα ειναι τραγικο μεσα σε κτιρια. σε σημεια του ειχα 3g τωρα δεν δειχνει τιποτα. εχετε καμια ιδεα? ειναι το τηλ, ειναι η καρτα, ειναι η εταιρία, τι να πω!!!

εχω ηδη στειλει μνμ εξω για αντικατασταση και περιμενω απαντηση.

ευχαριστω για το χρονο σας

 

Το τηλεφωνο επεστρεψε χτες 31-3-16 απο κινα. Εγινε επισκευη και οχι αντικατασταση. Δουλευει κανονικα πλεον και το 3g και το 4g. Σημα λοιπον εχουμε. Αντε να δουμε και η μπαταρια τη κανει τωρα. Για την ωρα με λιγη χρηση ειναι στο 54% απο φορτιση πληρη στις 7 το πρωι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...