Jump to content

Προβλημα μετα απο format...Bοηθεια


Tr3LaRaS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εκανα σε ενα λαπτοπ που ειχα φορματ και περασα τα 7 οπως παντα μπηκα στο windows update να κανω τις ενημερωσεις του

αφου εκανε καμια δεκαρια και του εκανα επανεκκινηση και ξαναπατησα να ξαναψαξει για ενημερωσεις απο το πρωι ψαχνει ψαχνει και μενει στο να ψαχνει

το εκλεισα το ξαναανοιξα αλλα τπτ ψαχνει 10 ωρες

τι μπορει να εχει και δε βρισκει ?

Link to comment
Share on other sites

μήπως τις εγκατέστησε όλες?

ουτε καν

12 μονο και η πλακα ειναι οτι παταω να βαλω τα 10 και παλι κολλαει και ψαχνει ενημερωσεις

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις αλλος τι παιζει ?

 

Τρεξε αυτο το fix μηπως και ξεκολλησει. Οσες φορες το εχω παθει συνηθως τον αφηνω κανα 24ωρο ανοιχτο μονο να ψαχνει και ξεκολλαει.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Τρεξε αυτο το fix μηπως και ξεκολλησει. Οσες φορες το εχω παθει συνηθως τον αφηνω κανα 24ωρο ανοιχτο μονο να ψαχνει και ξεκολλαει.
το εχω τρεξει και αυτο αλλα δεν
Link to comment
Share on other sites

Εχω κ εγω το ιδιο προβλημα με τα 7 αλλα σε σταθερο υπολογιστη. Αλλεε φορες δεν κανει τπτ αλλες βγαζει σφαλμα κλπ

 

Μαλλον κατι θα γίνεται με τα συστήματα τους. Η αλλη λυση είναι να κατβασω χειροκίνητα μερικες μπας κ ξεκολησει.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε να επιλέξετε να μην κάνει για ενημερώσεις, να εμφανίσει το κόκκινο Χ και στη συνέχεια, ενεργοποιήστε τες ξανά.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κανει και αυτο κ γενικα αρκετούς οδηγούς που βρηκα στο ίντερνετ. Κ πριν καποιους μηνες που εφτιαξα ενα ακόμα μηχάνημα στην δουλεια μου ειχα παλι θεματα. Κ εκει έστρωσε κανοντας πρωτα τις αναβαθμίσεις κ μετα την ενεργοποίηση και λυθηκε.

 

Τωρα ουτε αυτο πιανει.

Link to comment
Share on other sites

παιζει να ναι κολλημα δικο τους η του λαπτοπ ?

εχω τρελαθει το αφησα μια μερα ολοκληρη και τπτ

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι ειναι κατι απο αυτούς, εψαξα κ στο ιντερνετ κ πολλοί εχουν θεμα τέτοιο ακομα κ στα 8.

 

Εκτος αν το κανουν κ επίτηδες ωστε να παμε στα 10 σιγα σιγά.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι ειναι κατι απο αυτούς, εψαξα κ στο ιντερνετ κ πολλοί εχουν θεμα τέτοιο ακομα κ στα 8.

 

Εκτος αν το κανουν κ επίτηδες ωστε να παμε στα 10 σιγα σιγά.

η πλακα ειναι οτι παταω να παει στα 10 και οταν ξεκιναει παλι ψαχνει για ενημερωσεις αλλα παλι κολλαει εκει
Link to comment
Share on other sites

Εγω τις κατεβασα τις ενημερωσεις με ενα πρόγραμμα κ θα δοκιμασω το απογευμα να της περασω.
Link to comment
Share on other sites

Εγω τις κατεβασα τις ενημερωσεις με ενα πρόγραμμα κ θα δοκιμασω το απογευμα να της περασω.
με ποιο προγραμμα ?
Link to comment
Share on other sites

3.5 μέρες μου πήρε για αναβαθμίσεις μετά από καθαρή εγκατάσταση windows 7,οπότε είναι από αυτούς το θεμα....υπομονή
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

3.5 μέρες μου πήρε για αναβαθμίσεις μετά από καθαρή εγκατάσταση windows 7,οπότε είναι από αυτούς το θεμα....υπομονή
3,5 μερες το ειχες ανοιχτο και εψαχνε ?
Link to comment
Share on other sites

με ποιο προγραμμα ?

Windows update downloader (wud)

Κια αοκομα πιο ενημερωμενω αλλα κ για 8 κ 10 είναι το windows hotfix downloader (whd).

 

Το δευτερο εχει και για office ενημερώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Windows update downloader (wud)

Κια αοκομα πιο ενημερωμενω αλλα κ για 8 κ 10 είναι το windows hotfix downloader (whd).

 

Το δευτερο εχει και για office ενημερώσεις.

παιζει κανα λινκ ?
Link to comment
Share on other sites

παιζει κανα λινκ ?

Ειμαι απο κινητο τωρα, κανε μια αναζητηση θα τα βρεις πιστευω δεν ειναι τπτ.

 

Αλλιως αυριο το μεσημέρι που θα εχω χρινο και θα ειμαι σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι απο κινητο τωρα, κανε μια αναζητηση θα τα βρεις πιστευω δεν ειναι τπτ.

 

Αλλιως αυριο το μεσημέρι που θα εχω χρινο και θα ειμαι σπιτι.

καλυτερα δωστο μου αυριο γιατι νομιζω κατι κατεβασα αλλα δεν ηταν αυτο τελικα
Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι. https://www.dropbox.com/sh/y2vu59u2l8g1hew/AADfW5rxEYRVeJMRUQrL2-eOa?dl=0. Ηταν μικρα κ τα ανεβασα απο το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Στο windows downloader μωλις το ανοιξεις θα δεις θα εχει μια επιλογη για να δηλωσεις τον φακελο που θα τα βαλει,βαλε εκει οτι θες και ακριβως απο πανω θα σου ζηταει να βαλεις μια λιστα θα πατησεις στο πρωτο εικονίδιο που εχει στην δεξια πλευρα και θα σε παει στο site της εταιριας, εκει αν δεις στην πανω πλευρα θα εχει 4 επιλογες στην τελευταία θα γραφει κατι με list ,θα πατησεις εκει και θα διαλεξεις την εκδοση wundows που εχεις θα την κατεβασεις και αν δεν στην παρει αυτοματα θα ορισεις το αρχειο αυτο να στο ανοιξει το συγκεκριμενο πρόγραμμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τωρα στο δευτερο με το που το ανοιγεις πανω δεξια εχει να επιλεξεις το λειτουργικο που θελεις να κατεβασεις,

Μωλις επιλέξεις θα σου βγαλει στο κεντρο τις ενημερωσεις που υπαρχουν, εκει επιλεγεις ποιες θες οι ολες.

Επιλεγεις επισης τον φακελο αποθήκευσης που θες εσυ κ πατας download.

Link to comment
Share on other sites

μου τη κατεβασε στο update lists

μετα ?

πως τη κανω εγκατασταση?

Edited by Tr3LaRaS
Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο ειναι πιο ενημερωμένο απο οτι ειδα γιατι τα δοκιμασα κ τα δυο.

 

Μωλις βρω χρόνο θα κοιταξω μηπως κ υπαρχει και κατι αντιστοιχο ωστε να τα κανει κ install ολα αυτα μαζι ωστε αμα χρειαστούν ξανα να ειναι ετοιμα σε ενα δισκακι για εγκατασταση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μου τη κατεβασε στο update lists

μετα ?

Στην περασε κατευθειαν στο προγραμα η σου εδωσε την επιλογη οταν την κατεβασες να την ανοιξει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...