Jump to content

Doogee Homtom HT7


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι η 2.1.2 ειναι η τελευταια

 

Ναι αλλά η 2.12 είναι απο το 4/2016 και η 1.0.5 που μου κατέβασε είναι πιο πρόσφατη 6/2016.Γιαυτό μου φαίνεται περίεργο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι αλλά η 2.12 είναι απο το 4/2016 και η 1.0.5 που μου κατέβασε είναι πιο πρόσφατη 6/2016.Γιαυτό μου φαίνεται περίεργο.

 

ισως ειναι απο αλλη παρτιδα το δικο σου τηλ.

για πες μας τις εντυπωσεις σου

Link to comment
Share on other sites

ισως ειναι απο αλλη παρτιδα το δικο σου τηλ.

για πες μας τις εντυπωσεις σου

Σήμερα το παρέλαβα αλλά λίγο που το περιεργάστηκα χωρίς sim για τα λεφτά του είναι πολύ καλό.Καλή κατασκευή και γρήγορη πλοήγηση στο μενού.Η αυτονομία δείχνει αρκετά καλή.Είχε 40% όταν το άνοιξα και με κάνα δύωρο που το επεξεργάστηκα για να το στήσω,(θα το παραλάβει το έτερον ήμιση το απόγευμα), έπεσε ελάχιστα.Βέβαια αυτό θα φανεί με βεβαιότητα αργότερα.

Η κάμερα κλασική της κατηγορίας του.

Περισσότερα αργότερα όταν και θα του βάλω sim και θα το ψιλολιώσω να δώ πώς αντιδράει.

Το μόνο μείον που βρήκα είναι οτι είναι λίγο βαρύ.Έχω το Jiayu S3 το οποίο μου φαίνεται πούπουλο σε σχέση με το HT7.

Edited by lilikos
Link to comment
Share on other sites

Φοράει την 1.0.5 ( 6/2016) η οποία είναι καλή αλλά το gps δεν λειτουργεί με τίποτα.

Διόρθωσαν και το πρόβλημα με το βύσμα του ακουστικού δεν χρειάζεται αντάπτορα τώρα!!

Link to comment
Share on other sites

Φοράει την 1.0.5 ( 6/2016) η οποία είναι καλή αλλά το gps δεν λειτουργεί με τίποτα.

Διόρθωσαν και το πρόβλημα με το βύσμα του ακουστικού δεν χρειάζεται αντάπτορα τώρα!!

 

Κι εμένα που ήρθε μια βδομάδα πριν φοράει την 1.0.5 (6/2016). Όταν πάω να κάνω αναβάθμιση μου λέει οτι το σύστημα είναι ενημερωμένο. Το πήρα απο vickmall

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια ρε παίδες. Είμαι στο γυναικοχώρι και το τηλ δεν έχει σήμα. Μπήκα στο engeniring και είδα οτι στο 3G παιζουν μονο οι μπάντες 850 και 2000 ενω θα έπρεπε να έχει και την 900.Μπορεί κάποιος να τσεκαρει και το δικο του;
Link to comment
Share on other sites

το δικό μου σε 3g σε wind δίκτυο έχει επιλογή το (wcdma)imt-2000, pcs 1900, και το clr-850. GSM mode Egsm900, dcs1800, pcs1900, gms850

το ίδιο δείχνει και σε cosmote αν αλλάξω τα δεδομένα σε 3g cosmote

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ο μικρός είχε βάλει μοτίβο για κλείδωμα και τώρα το ξέχασε δε μπορεί να μπει πουθενά γνωρίζει κανένας πως να το επαναφέρω (και ας τα χάσει όλα δε με πειράζει) Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ο μικρός είχε βάλει μοτίβο για κλείδωμα και τώρα το ξέχασε δε μπορεί να μπει πουθενά γνωρίζει κανένας πως να το επαναφέρω (και ας τα χάσει όλα δε με πειράζει) Ευχαριστώ

 

Θα πατήσεις το volume - και το κουμπί εκκίνησης (Power button) ταυτόχρονα και μετά θα κάνεις ένα format eMSC κάπως έτσι λέγεται και μετά θα ανοίξει κανονικά (χάνονται όλα)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θα πατήσεις το volume - και το κουμπί εκκίνησης (Power button) ταυτόχρονα και μετά θα κάνεις ένα format eMSC κάπως έτσι λέγεται και μετά θα ανοίξει κανονικά (χάνονται όλα)

 

πολυ σωστος ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Πείτε για να μην ψάχνω (το ξερω έχει γραφτεί πολλάκις) έχει Notification led ή όχι;

 

(έχω ένα καινούργιο στη φόρτιση και δεν ανάβει ότι και καλά φορτίζει...)

 

Στάλθηκε από το PE-TL10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Πείτε για να μην ψάχνω (το ξερω έχει γραφτεί πολλάκις) έχει Notification led ή όχι;

 

(έχω ένα καινούργιο στη φόρτιση και δεν ανάβει ότι και καλά φορτίζει...)

 

Στάλθηκε από το PE-TL10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

oxi φιλαρακι.

Link to comment
Share on other sites

oxi φιλαρακι.

Από τη μια κρίμα αλλά από την άλλη διαβάζω και τα "χάλια" του 17 με το Led και τη κακοποίηση της μπαταρίας.... :D

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αφου δεν υπαρχει κανενα προβλημα με το τηλεφωνο για ποιο λογο να γραφουμε στο νημα???:)

 

Ισως τα περισσότερα εχουν ανακυκλωθει πλεον. Το δικο μου παντως συνεχιζει να δουλευει εντως σπιτιου για browsing λογο μεγαλης οθονης αλλα με power button χαλασμενο και με το τραγικο touch. Κατα τα αλλα δε το εχω για κυριο τηλ γιατι μαλλον θα το ειχα σπάσει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω και ενας φιλος μου που τα πηραμε μαζι μια χαρα δουλευουν και τα δυο.

Τωρα περιμενω το ht17 pro,και μαλλον θα το δωσω-πουλησω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
προσφατα επεσε στα ερια μου ενα ht17 .. εχει το εξης θεμα.. ενω λειτουργει κανονικα με καρτα κοσμοτε.. με wind-vodafone ενω τις αναγνςριζει σαν σιμ καρτες γιατι μου ζηταει να βαλω πιν να ξεκλειδωσουν -ξεκλειδωνουν βαζω το πιν και δεν εχει σημα ποτε.....ενω με κοσμοτε εχει...πως το εξηγητε αυτοκαι πειτε μου εαν διορθωνετε αυτο και πως...!!! ευχαριστω

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

προσφατα επεσε στα ερια μου ενα ht17 .. εχει το εξης θεμα.. ενω λειτουργει κανονικα με καρτα κοσμοτε.. με wind-vodafone ενω τις αναγνςριζει σαν σιμ καρτες γιατι μου ζηταει να βαλω πιν να ξεκλειδωσουν -ξεκλειδωνουν βαζω το πιν και δεν εχει σημα ποτε.....ενω με κοσμοτε εχει...πως το εξηγητε αυτοκαι πειτε μου εαν διορθωνετε αυτο και πως...!!! ευχαριστω

 

Μερικά τηλέφωνα δεν δέχονται κλείδωμα με πιν της κάρτας. Απενεργοποίησε το πιν των καρτών σε άλλο τηλέφωνο και ξαναδοκίμασε

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να κάνω update touch firmware στην εν λόγω συσκευή; την έχει ένας φίλος κ δε δουλεύει σωστά αλλού πατάει κ αλλού πιάνει...

 

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό.....

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο κρυφό μενού αλλά δε κάνει τίποτα... Καμία ιδέα;

 

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό.....

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...