Jump to content

Doogee Homtom HT7


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχω ένα πρόβλημα με ένα HT7 που είχα πάρει για μία θεία μου.ενώ δούλευε κανονικά, όταν το πήγε σε ένα κατάστημα κινητής για να αλλάξει τις κάρτες sim έκτοτε δεν ανοίγει. μου το έστειλε, είχε ξεφόρτισει εντελώς η μπαταρία του. το θέμα είναι ότι έβαλα την δική μου που ήταν φορτισμένη και πάλι δεν ανάβει. μπορώ να κάνω κάτι η πεσαμε στο ελαττωματικό;
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

έχω ένα πρόβλημα με ένα HT7 που είχα πάρει για μία θεία μου.ενώ δούλευε κανονικά, όταν το πήγε σε ένα κατάστημα κινητής για να αλλάξει τις κάρτες sim έκτοτε δεν ανοίγει. μου το έστειλε, είχε ξεφόρτισει εντελώς η μπαταρία του. το θέμα είναι ότι έβαλα την δική μου που ήταν φορτισμένη και πάλι δεν ανάβει. μπορώ να κάνω κάτι η πεσαμε στο ελαττωματικό;

 

 

Άστο αρκετή ώρα στο φορτιστή μπας και ανοίξει μετά.... σίγουρα δεν έκαναν τίποτα άλλο στο κατάστημα, από το να αλλάξουν μόνο σιμ?

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω,δεν ήμουν μπροστά... έτσι μου είπαν. ή μπαταρία του ήταν εντελώς ξεφόρτιστη,την έβαλα στο δικό μου μετά από κάποια ώρα άναψε, έβαλα την δική μου που ήταν γεμάτη αλλά δεν ανάβει. θα δοκιμασω να ξαναπερασω το λογισμικό
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιουμε με διπλο tap να ανοιγει το τηλ.?Στην 2.1.0 δεν υπαρχει η επιλογη...

Η 2.0.7 μου αρεσε καλυτερα και στο θεμα του touch και σε αλλα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό αξίζει τα 70-75€ από Ελλάδα;

Είχα πιο πριν το zte v967s και είχε βγει παλικάρι, αυτό σας έχει βγει καλο; Τυχόν προβλήματα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό αξίζει τα 70-75€ από Ελλάδα;

Είχα πιο πριν το zte v967s και είχε βγει παλικάρι, αυτό σας έχει βγει καλο; Τυχόν προβλήματα;

Oσο καιρο το εχω ειναι αριστο,οποτε μονο τα καλυτερα λεω,ειδικα σε αυτην την τιμη αγορας!!:p

 

Εγω παιδια με την 2.0.7 ειμαι αι δεν θα την αλλαξω μαλλον.

Link to comment
Share on other sites

έχω ένα πρόβλημα με ένα HT7 που είχα πάρει για μία θεία μου.ενώ δούλευε κανονικά, όταν το πήγε σε ένα κατάστημα κινητής για να αλλάξει τις κάρτες sim έκτοτε δεν ανοίγει. μου το έστειλε, είχε ξεφόρτισει εντελώς η μπαταρία του. το θέμα είναι ότι έβαλα την δική μου που ήταν φορτισμένη και πάλι δεν ανάβει. μπορώ να κάνω κάτι η πεσαμε στο ελαττωματικό;

Φιλε και εμενα μια φορα εμεινε απο μπαταρια,δεν ανοιγε,το αφησα στην μπριζα για λιγο και μετα ολα οκ.

Τωρα τι εκαναν τα τσακαλια,εαν εκαναν κατι,δεν ξερω.

 

ratatouis τσιμπα το φιλε μια χαρα ειναι το κινητακι.

Link to comment
Share on other sites

kαλησπέρα, προσπαθώ να κάνω αναβάθμιση το homtom HT7 από την τρέχουσα ΗΤ7-V2.0.3 στην προσφερόμενη VERSION ΗΤ-V2.0.7 μέσω ΟΤΑ αλλά μου γράφει αποτυχημένη σύνδεση του δικτύου ενώ έχω wifi. μήπως μπορείς να βοηθήσεις?
Link to comment
Share on other sites

kαλησπέρα, προσπαθώ να κάνω αναβάθμιση το homtom HT7 από την τρέχουσα ΗΤ7-V2.0.3 στην προσφερόμενη VERSION ΗΤ-V2.0.7 μέσω ΟΤΑ αλλά μου γράφει αποτυχημένη σύνδεση του δικτύου ενώ έχω wifi. μήπως μπορείς να βοηθήσεις?

Για κανε ενα restart,και στο κντ αλλα και στο router,και δοκιμασε ξανα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Watch out! Those beloved HOMTOM HT7 upgrades for details!

New HT7 comes with 14mm standard earphone jack. And carries a more advanced and customized firmware - the V2.0.7, one aiming at protecting your individual data security from virus apps download and information leaking and serving you with 8 different customized UI interfaces.

Purchase here: http://goo.gl/OPwWaQ

http://goo.gl/bU2mFl

#HOMTOM #homtomht7 #upgrade #firmware

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αναβάθμιση του τηλεφώνου και η homtom παραδεχεται τα λαθη του με το malware.

:ninja:ΟΖ...
Link to comment
Share on other sites

Watch out! Those beloved HOMTOM HT7 upgrades for details!

New HT7 comes with 14mm standard earphone jack. And carries a more advanced and customized firmware - the V2.0.7, one aiming at protecting your individual data security from virus apps download and information leaking and serving you with 8 different customized UI interfaces.

Purchase here: http://goo.gl/OPwWaQ

http://goo.gl/bU2mFl

#HOMTOM #homtomht7 #upgrade #firmware

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αναβάθμιση του τηλεφώνου και η homtom παραδεχεται τα λαθη του με το malware.

Καλα εχεις μεινει κομματακι πισω εσυ ε.......:lol:

Τα λινκ τι μας τα εβαλε ρε φιλε,τι να δουμε??

Link to comment
Share on other sites

Φιλε και εμενα μια φορα εμεινε απο μπαταρια,δεν ανοιγε,το αφησα στην μπριζα για λιγο και μετα ολα οκ.

Τωρα τι εκαναν τα τσακαλια,εαν εκαναν κατι,δεν ξέρω

 

Τι να πω,μόλις το φλασάρισα από την αρχή,κανονικά έγινε η διαδικασία,αλλά σκότος πάλι,δεν ανάβει,θα το αφήσω ώρα στο φορτιστή μπας και...αλλά με ανησυχεί λίγο το ότι του έβαλα την δική μου μπαταρία που ήταν σχεδόν γεμάτη και πάλι δεν άναψε

Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Φιλε και εμενα μια φορα εμεινε απο μπαταρια,δεν ανοιγε,το αφησα στην μπριζα για λιγο και μετα ολα οκ.

Τωρα τι εκαναν τα τσακαλια,εαν εκαναν κατι,δεν ξέρω

 

Τι να πω,μόλις το φλασάρισα από την αρχή,κανονικά έγινε η διαδικασία,αλλά σκότος πάλι,δεν ανάβει,θα το αφήσω ώρα στο φορτιστή μπας και...αλλά με ανησυχεί λίγο το ότι του έβαλα την δική μου μπαταρία που ήταν σχεδόν γεμάτη και πάλι δεν άναψε

Ναι αστο με τον δικο του φορτιστη να δεις φιλος.Στο φλασαρισμα δεν εδειχνε τιποτα η οθονη ??

Link to comment
Share on other sites

Ναι αστο με τον δικο του φορτιστη να δεις φιλος.Στο φλασαρισμα δεν εδειχνε τιποτα η οθονη ??

 

όχι,ούτε κ στο δικό μου όταν το φλασάρω δείχνει κάτι.οπτικά δε δείχνει να έχει πάθει ζημιά,εννοώ στις συνδέσεις της μπαταρίας

Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

 

όχι,ούτε κ στο δικό μου όταν το φλασάρω δείχνει κάτι.οπτικά δε δείχνει να έχει πάθει ζημιά,εννοώ στις συνδέσεις της μπαταρίας

Η δικια του μπαταρια παιζει στο δικο σου?

Τι να σου πω ρε παλικαρι,τι του εκαναν τα τσακαλια και του εβγαλαν τα ματια.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Η δικια του μπαταρια παιζει στο δικο σου?

Τι να σου πω ρε παλικαρι,τι του εκαναν τα τσακαλια και του εβγαλαν τα ματια.:wacko:

 

όταν έβαλα την μπαταρία του στο δικό μου ήταν εντελώς άδεια,πήρε κανα δεκάλεπτο να ανάψει

Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

 

όταν έβαλα την μπαταρία του στο δικό μου ήταν εντελώς άδεια,πήρε κανα δεκάλεπτο να ανάψει

Αλλα αναψε μετα ε?

Δοκιμασες τον δικο σου φορτιστη με το δικο σου γιου εσ μπι καλωδιο στο αλλο?Βλακειες μαλλον γραφω,αλλα μπας και δεις τι εγινε ρε φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Αλλα αναψε μετα ε?

Δοκιμασες τον δικο σου φορτιστη με το δικο σου γιου εσ μπι καλωδιο στο αλλο?Βλακειες μαλλον γραφω,αλλα μπας και δεις τι εγινε ρε φιλε.

 

δεν κάνει κάτι,ο φορτιστής δουλεύει κανονικά,δε μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει,γιατί του βάζω μπαταρία με φορτίο κ δεν ανάβει

Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

 

δεν κάνει κάτι,ο φορτιστής δουλεύει κανονικά,δε μπορώ να καταλάβω τι έχει γίνει,γιατί του βάζω μπαταρία με φορτίο κ δεν ανάβει

Τι να γινει ρε μαν......του εβγαλαν τα ματια μαλλον......:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τι να γινει ρε μαν......του εβγαλαν τα ματια μαλλον......:wacko:

 

ως δείχνει...η που θα το πάω για φτιάξιμο η για ανακύκλωση

Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Βάλε τη μπαταρία που είναι σίγουρα φορτισμένη και δοκίμασε να πατήσεις vol+ και κατευθείαν power..πάτα τα για λίγο και δες αν εμφανίζεται το μενού του boot loader. .
Link to comment
Share on other sites

Βάλε τη μπαταρία που είναι σίγουρα φορτισμένη και δοκίμασε να πατήσεις vol+ και κατευθείαν power..πάτα τα για λίγο και δες αν εμφανίζεται το μενού του boot loader. .

Σωστος εδω ο φιλος.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

τζίφος συνάδελφοι,ούτε στο recovery μπαίνει,έτρεξα ένα Memory test που έχει το flash tool,και μου έβγαλε ένα error "NAND flash was not detected",το οποίο αν κ δεν είμαι σίγουρος δεν μου ακούγεται καλό
Android uber alles
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...