Jump to content

Redmi 3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οποτε εχεις multilanguage ετσι?εχει ελληνικα?μαλλον η ρομ φταιει.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οποτε εχεις multilanguage ετσι?εχει ελληνικα?μαλλον η ρομ φταιει.

 

Άρα να flashάρω κάποια άλλη; Μπορεί κάποιος να μου προτείνει rom και ένα tutorial ή (προτιμότερα) να μου πει τι μπορώ να κάνω για το πρόβλημα με την υπάρχουσα rom?

History: Nokia 5210, samsung e720, s.ericsson w810, s.ericsson w705, LG optimus black, LG optimus L9 ii

Current device: LG G4 Dual

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαστε να πάρουμε το χρυσό για τη κοπελιά. Όποιος το έχει πάρει προτίμησε το απλό η το classic golden? H μόνη διαφορά της είναι στο πίσω μέρος που το ένα έχει αυτό το δίχτυ? Αλλάζει και η υφή τους το ένα να γλιστράει το άλλο όχι;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαστε να πάρουμε το χρυσό για τη κοπελιά. Όποιος το έχει πάρει προτίμησε το απλό η το classic golden? H μόνη διαφορά της είναι στο πίσω μέρος που το ένα έχει αυτό το δίχτυ? Αλλάζει και η υφή τους το ένα να γλιστράει το άλλο όχι;

 

φίλε μου να ξέρεις οτι και με το σχέδιο γλιστράει ,αρα είναι το ίδιο πράμα(ασε που ολα τα κινητά τα έχουμε πλέον πάντα σε θήκη).

απλά ειναι θέμα αισθητικής,ποιο αρέσει στην κοπέλα σου,εγω πάντως εαν υπήρχε επιλογή στο μαύρο που πήρα θα το είχα πάρει χωρίς το σχέδιο :down:.

βλέπω οτι δεν υπάρχει κάποιο σχετικό βίντεο με το χρυσό,μήπως δεν εχει βγει ακόμη?

Edited by aristidis540
siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

φίλε μου να ξέρεις οτι και με το σχέδιο γλιστράει ,αρα είναι το ίδιο πράμα(ασε που ολα τα κινητά τα έχουμε πλέον πάντα σε θήκη).

απλά ειναι θέμα αισθητικής,ποιο αρέσει στην κοπέλα σου,εγω πάντως εαν υπήρχε επιλογή στο μαύρο που πήρα θα το είχα πάρει χωρίς το σχέδιο :down:.

βλέπω οτι δεν υπάρχει κάποιο σχετικό βίντεο με το χρυσό,μήπως δεν εχει βγει ακόμη?

Αλήθεια και εγώ νόμιζα το αντίθετο ότι με το σχέδιο θα είναι ανάγλυφο και δε θα γλιστράει. Ευχαριστώ για ενημέρωση

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ρε παιδιά έχω ένα θέμα με το viber. Μόλις βγω από την εφαρμογή αποσυνδέεται σαν να την κλείνει τελείως. Έχω βάλει από το κουμπί αριστερά να μην κλείνει με το λουκέτο όπως είπε ο φίλος πιο πάνω αλλά και πάλι δεν.... Καμία ιδέα; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ρε παιδιά έχω ένα θέμα με το viber. Μόλις βγω από την εφαρμογή αποσυνδέεται σαν να την κλείνει τελείως. Έχω βάλει από το κουμπί αριστερά να μην κλείνει με το λουκέτο όπως είπε ο φίλος πιο πάνω αλλά και πάλι δεν.... Καμία ιδέα; ευχαριστώ

Θα πας στο security centre (κέντρο ασφάλειας αν είναι στα εληνικα) μετά στο αυτόματη έναρξη και θα ενεργοποιησεις όλες τις εφαρμογές που θες να σου έρχονται ειδοποιήσεις, που χου: (Facebook) messenger, viber, whatsapp, mail (Αν θες να σου έρχονται άμεσα) και άλλα...

Edited by pillopoulos
Link to comment
Share on other sites

Παντως παρατηρώ οτι εάν κάποιος δεν το εχει στην αυτόματη φωτεινότητα και κατεβάσει απο την μπάρα τον διακόπτη για την φωτεινότητα ξαφνικά απο τέρμα πάνω στο τέρμα χαμηλό δεν κατεβαίνει τελείως άμεσα η φωτεινότητα αλλα κάνει ετσι ενα μικρό <<εφέ>> σαν την κατεβάζεις την φωτεινότητα σιγά-σιγά, σαν μικρό τρεμόπαιγμα στην οθόνη. Αυτο μονο όταν το έχεις εκτός αυτόματης φωτεινότητας και λαός απο την μπάρα και ανεβοκατεβάσεις απότομα απο πάνω-κάτω και αντίθετα....

Τι παρατηρώ......:sick:

Link to comment
Share on other sites

Εχει πάει κανείς από 5.5 ίντσες οθόνη σε 5; Συνηθίζεται ή δυσκολευτήκατε;

 

Eγω σκεφτομαι πολυ σοβαρα να κανω τη μεταβαση απο το Nexus 6, στο Xiaomi Mi5 λογω του redmi 3.

 

Kαι η Miui φαινεται ωραια, και το μεγεθος δεν με χαλαει. Ειχα πολυ καιρο να εχω κινητο κατω απο 5.5"

Link to comment
Share on other sites

Θα γεμισει το θεμα με τα ιδια μηνυματα;

 

ΔΕΝ γινεται να περασουμε την ελληνικη ρομ ακομα γιατι δεν εχει βγει dev rom, ωστε να μπορεσουμε να ξεκλειδωσουμε τον bootloader.

Link to comment
Share on other sites

Θα γεμισει το θεμα με τα ιδια μηνυματα;

 

ΔΕΝ γινεται να περασουμε την ελληνικη ρομ ακομα γιατι δεν εχει βγει dev rom, ωστε να μπορεσουμε να ξεκλειδωσουμε τον bootloader.

 

επειδη εγω αλλα βλεπω εχει δοκιμασει κανενας?

http://en.miui.com/thread-243332-1-1.html

Link to comment
Share on other sites

επειδη εγω αλλα βλεπω εχει δοκιμασει κανενας?

http://en.miui.com/thread-243332-1-1.html

 

Μολις τωρα βγηκε!!!!

 

Θα την περασω παραυτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα βγηκε!!!!

 

Θα την περασω παραυτα!!!!

 

περνα και ενημερωσε με γιατι περιμενω για να το παρω για την γυναικα. μετα drivers για adb υπαρχουν?

Link to comment
Share on other sites

περνα και ενημερωσε με γιατι περιμενω για να το παρω για την γυναικα. μετα drivers για adb υπαρχουν?

 

Eδω με Windows 10, το βλεπει ανετα.

Link to comment
Share on other sites

[Offtopic]Το ότι θα γινόταν τέτοιος χαμός σε διπλανό forum επειδή είπα τη λέξη οικογένεια, δεν το περίμενα :lol:[/Offtopic]
Link to comment
Share on other sites

1. Είμαι με multi και κλειδωμένο boot (από vick)

2. κατέβασα την original αγγλοκινέζικη stable MIUI ROM for Redmi 3 - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum

3. Την έβαλα όπως ήταν στο κίνητό ( το αρχείο zip ,και όχι σε συγκεκριμένο φάκελο)

4. Όταν πάω να κάνω update με την ενσωματομένη εφαρμογή την επιλέγο και μου λέει μετά από λίγο δεν μπορεί να κάνεις verify το πάκέτο

5. ΕΡΩΤΗΣΗ: Χρειάζεται να την βάλω σε συγκεκριμένο φάκελο; Χρειάζεται να την μετονομάσω; Η υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος και δεν το κάνω σωστά;

 

και πια λέτε να βάλω stable ή dev ?

-------> http://howtechbyakis.blogspot.gr/ <------ Τα πάντα για την τεχνολογία
Link to comment
Share on other sites

1. Είμαι με multi και κλειδωμένο boot (από vick)

2. κατέβασα την original αγγλοκινέζικη stable MIUI ROM for Redmi 3 - MIUI Downloads - Xiaomi MIUI Official Forum

3. Την έβαλα όπως ήταν στο κίνητό ( το αρχείο zip ,και όχι σε συγκεκριμένο φάκελο)

4. Όταν πάω να κάνω update με την ενσωματομένη εφαρμογή την επιλέγο και μου λέει μετά από λίγο δεν μπορεί να κάνεις verify το πάκέτο

5. ΕΡΩΤΗΣΗ: Χρειάζεται να την βάλω σε συγκεκριμένο φάκελο; Χρειάζεται να την μετονομάσω; Η υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος και δεν το κάνω σωστά;

 

και πια λέτε να βάλω stable ή dev ?

λογικα πρεπει να βαλεις πρωτα official rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...