Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να είναι καλά κάτι χαζοί σαν κι εμάς που τους δώσαμε 240$ μήπως το παραλάβουμε πριν τα Χριστούγεννα και από τις 5 είναι κολλημένο στο information received.Τσάμπα τα 25 ευρώ παραπάνω.

Προφανώς και τζάμπα , Γιατί βιάζεστε; με τα ίδια λεφτά θα το έπαιρνες από eu κι θα ερχόταν κι γρήγορα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προφανώς και τζάμπα , Γιατί βιάζεστε; με τα ίδια λεφτά θα το έπαιρνες από eu κι θα ερχόταν κι γρήγορα

 

To vickmall δεν εχει προλάβει ακόμα να το στείλει στην ευρωπαική του αποθήκη.

Εκτός αν εννοείς το Honorbuy που το τιμολογεί 240 + 39 τα μεταφορικά μεσω DHL πάμε στα 279.

 

Επίσης βιάζομαι γιατί δεν έχω ΚΑΝ τηλέφωνο και θέλω τις γιορτές να έχω παραλάβει.Δεν το παίρνω για δεύτερο ή για το χαβαλέ μου.

Αν το βρήκες εσύ απο EU με 239 μαζι με τα μεταφορικά να μας το πεις να ξέρουμε.

 

PS οι αναφορές είναι σε $

Link to comment
Share on other sites

Λετε να πεσει και αλλο η τιμη μερα με την μερα? απο 240$ στο vickmall πλεον εχει 210$ με τα δωρα.

Να το παραγγειλω τωρα η να περιμενω 2-3 μερες; :p

Link to comment
Share on other sites

Το to2c το έχει στα 186 ευρώ και 20 ευρώ για αποστολή με Dhl. Θα ήθελα να σας ρωτήσω πόσο αξιόπιστη είναι αυτή η εταιρεία και αν κάποιος από εσάς έχει αγοράσει στο παρελθόν κάποιο κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Το to2c το έχει στα 186 ευρώ και 20 ευρώ για αποστολή με Dhl. Θα ήθελα να σας ρωτήσω πόσο αξιόπιστη είναι αυτή η εταιρεία και αν κάποιος από εσάς έχει αγοράσει στο παρελθόν κάποιο κινητό.

Αυξάνονται κατακόρυφα οι πιθανότητες να περάσεις τελωνείο έτσι όμως..

Link to comment
Share on other sites

Το to2c το έχει στα 186 ευρώ και 20 ευρώ για αποστολή με Dhl. Θα ήθελα να σας ρωτήσω πόσο αξιόπιστη είναι αυτή η εταιρεία και αν κάποιος από εσάς έχει αγοράσει στο παρελθόν κάποιο κινητό.

 

Το to2c το έχει στα 186 ευρώ και 20 ευρώ για αποστολή με DHL +αρκετά χρήματα στο τελωνείο

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυξάνονται κατακόρυφα οι πιθανότητες να περάσεις τελωνείο έτσι όμως..

 

δεν αυξάνονται οι πιθανότητες, είναι σίγουρο ότι θα πληρώσει

από το διπλανό φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

Το to2c το έχει στα 186 ευρώ και 20 ευρώ για αποστολή με Dhl. Θα ήθελα να σας ρωτήσω πόσο αξιόπιστη είναι αυτή η εταιρεία και αν κάποιος από εσάς έχει αγοράσει στο παρελθόν κάποιο κινητό.

 

στο to2c πλήρωσα τελωνείο χωρίς καν να έρθει με dhl , φαντάσου με dhl τι έχει να γίνει :)))

Link to comment
Share on other sites

Για όσους το έχουμε παραγγείλει, μου είπε το vickmall πως υπάρχουν μεγάλες καθυστερήσεις. Μου έδειξε tracking numbers και είναι όλα στη φάση Information received. Λέει κανονικά όταν φύγουν κάνουν 15 μέρες να φτάσουν Ελλάδα, αλλά λέει πως και εδώ αργούν πολύ. Άρα αν παραλάβουμε πριν το νέο έτος είμαστε καλά!

 

Μου το έχουν στείλει από 3/12 και το tracking δεν έχει προχωρήσει ακόμα:

http://www.17track.net/en/track?nums=RF365067375SG

Link to comment
Share on other sites

Μου το έχουν στείλει από 3/12 και το tracking δεν έχει προχωρήσει ακόμα:

http://www.17track.net/en/track?nums=RF365067375SG

 

κι εμενα το ιδιο φιλε τι να κανουμε υπομονη..

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που παρηγγειλα δυο φορες απο To2c (30/8 και 23/1) δεν ειχα κανενα προβλημα.

Αλλα με singapore post.

Και απο κει σκεφτομαι να παραγγειλω αυριο και γω με την σειρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Να είναι καλά κάτι χαζοί σαν κι εμάς που τους δώσαμε 240$ μήπως το παραλάβουμε πριν τα Χριστούγεννα και από τις 5 είναι κολλημένο στο information received.Τσάμπα τα 25 ευρώ παραπάνω.

 

Άμα βιάζεσαι γιατί παραγγέλνεις από Κίνα;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με τρώει το χέρι μου,

Από αυτά που διάβασα είναι πλέον ΟΚ να το πάρουμε σωστά?

 

Ρωτάω καθώς κάτοχος μόνο wp κινητών δε ξέρω τι παίζει με rom και ιστορίες με αρκούδες.

Link to comment
Share on other sites

Άμα βιάζεσαι γιατί παραγγέλνεις από Κίνα;

 

Γιατί δεν πουλάνε το Xiaomi mi note 3 στην Ελλάδα.Ας επικεντρωθούμε στο τηλέφωνο και ας αφήσουμε τις προσωπικές ερωτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

To vickmall δεν εχει προλάβει ακόμα να το στείλει στην ευρωπαική του αποθήκη.

Εκτός αν εννοείς το Honorbuy που το τιμολογεί 240 + 39 τα μεταφορικά μεσω DHL πάμε στα 279.

 

Επίσης βιάζομαι γιατί δεν έχω ΚΑΝ τηλέφωνο και θέλω τις γιορτές να έχω παραλάβει.Δεν το παίρνω για δεύτερο ή για το χαβαλέ μου.

Αν το βρήκες εσύ απο EU με 239 μαζι με τα μεταφορικά να μας το πεις να ξέρουμε.

 

PS οι αναφορές είναι σε $

 

καταρχάς αν έκανα χαβαλέ θα σου έλεγα να πρόσεχες να πουλούσες αργότερα το κινητό σου :))

 

κοίτα αν το θέμα είναι τα 20-30 ευρώ τότε κι εγώ λέω ότι το έβρισκες από ali με 220 με δωρεάν μεταφορικά φυσικά α και ξέρεις θα το παραλάβεις περίπου τον Φλεβάρη αλλά μην παραπονιέσαι για αυτό γιατί εσύ το επέλεξες

 

265 (ευρώ) στο honor (με την dhl) και προφανώς θα πέσει κι άλλο

 

είναι δύσκολη περίοδος πως να το κάνουμε , υπομονή θέλει

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν πουλάνε το Xiaomi mi note 3 στην Ελλάδα.Ας επικεντρωθούμε στο τηλέφωνο και ας αφήσουμε τις προσωπικές ερωτήσεις.

 

Αγορά από Κίνα και γρήγορα δεν πάνε μαζί τα τελευταία 1000 χρόνια, το ξέρουν και οι πέτρες, πόσο μάλλον σε περιόδους εορτών.

 

Άμα θέλεις να αφήσουμε έξω τις προσωπικές ερωτήσεις, ας αφήσουμε απέξω τις ανούσιες κατηγορίες.

 

Τι λες; :)

 

Στα του κινητού... Έχει ακουστεί τίποτα για 64gb? Στα 32 gb για μένα είναι κάπως οριακά.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρήγγειλα κι εγώ πριν από λίγο από Vickmall, ελπίζω να πάνε όλα καλά. Τώρα περιμένουμε.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι αν έχετε ακούσει. Θέλει να πάρει ένας φίλος κινητό και θέλω να του προτείνω αυτό. Αλλά έχω κάποιους ενδοιασμούς για το αν θα λειτουργεί κομπλέ το gps, καθώς υπάρχει μία φήμη ότι τα κινέζικα δεν έχουν καλο gps. Από προσωπική εμπειρία (εγώ έχω το Meizu m1 note) έχω δει ότι όντως δεν τσουλάει και πολύ καλά. Ξέρει κάποιος πόσο καλό μπορεί να είναι το gps; Και σε σχέση ακόμα με τα προηγούμενα redmi note που υποθέτω ότι δε μπορεί να έχουν και μεγάλη διαφορά. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι αν έχετε ακούσει. Θέλει να πάρει ένας φίλος κινητό και θέλω να του προτείνω αυτό. Αλλά έχω κάποιους ενδοιασμούς για το αν θα λειτουργεί κομπλέ το gps, καθώς υπάρχει μία φήμη ότι τα κινέζικα δεν έχουν καλο gps. Από προσωπική εμπειρία (εγώ έχω το Meizu m1 note) έχω δει ότι όντως δεν τσουλάει και πολύ καλά. Ξέρει κάποιος πόσο καλό μπορεί να είναι το gps; Και σε σχέση ακόμα με τα προηγούμενα redmi note που υποθέτω ότι δε μπορεί να έχουν και μεγάλη διαφορά. Ευχαριστώ

Αυτή τη στιγμη δε μπορεί να πει κανείς τίποτα με σιγουριά για τη συσκευή μιας κ δεν έχει παραλάβει κανείς ακόμα. Αυτό που μπορω να σου πω εγώ είναι οτι με το note 2 που έχω το gps είναι αστραπή. Το δουλεύω με Google maps και με σα σε 3-5sec πιάνει δορυφόρο δεν εχω αντιμετωπίσει μέχρι τώρα κάποιο πρόβλημα και ειναι σαφως καλυτερο απο του meizu m1 note που είχα

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμη δε μπορεί να πει κανείς τίποτα με σιγουριά για τη συσκευή μιας κ δεν έχει παραλάβει κανείς ακόμα. Αυτό που μπορω να σου πω εγώ είναι οτι με το note 2 που έχω το gps είναι αστραπή. Το δουλεύω με Google maps και με σα σε 3-5sec πιάνει δορυφόρο δεν εχω αντιμετωπίσει μέχρι τώρα κάποιο πρόβλημα και ειναι σαφως καλυτερο απο του meizu m1 note που είχα

 

Κατάλαβα. Αυτό ήθελα, με κάλυψες πλήρως.

Σε ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...