Jump to content

Google Nexus 5X (by LG)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με πρόλαβες!Εγω θα την δοκιμάσω πάντως.Θετικότατο το οτι επαναδραστηριοποιούνται,όσο πιο πολλοί devs,τόσο το καλύτερο.Να και το επίσημο σαιτ http://aospa.co/

 

Και βίντεο

 

Αν με προλάβεις ποσταρε εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απ' ότι βλέπω είναι 6,0. Θα υπάρχει πρόβλημα να την εγκαταστήσει κανείς από 6,01;

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η έκδοση της paranoid είναι 6. Απλά για να δείξει ότι είναι στην marsmellow. Η έκδοση του android είναι 6.0.1 με το patch του Μαΐου.

:D
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό ρωτάω, επειδή έχω την 6.0.1 με pure nexus. Υπάρχει θέμα επειδή κατεβαίνεις έκδοση;

 

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό ρωτάω, επειδή έχω την 6.0.1 με pure nexus. Υπάρχει θέμα επειδή κατεβαίνεις έκδοση;

 

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν δεις το βίντεο που δώσανε παραπάνω, η έκδοση που δείχνει είναι η 6.0.1. Το 6 που είδες είναι απλά η paranoid που σου λέει ότι είναι στην mm.

:D
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Θα την δοκιμάσω και θα ποστάρω εντυπώσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση στα παιδιά που έχουν την krexus. Στην εφαρμογή της κάμερας, έχει στις επιλογές του βίντεο, video stabilization;

 

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι να αγορασω το 32αρη... Μετα απο διαφορα περιεργα με το G4...bootloop και τα σχετικα θελω να ξερω αν βγαζει καποιο προβλημα η συσκευη η παιζει κατι με τις παρτιδες κτλ...

Με unlocked bootloader υπαρχει θεμα με την εγγυηση?

Φαινεται καπου αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Το 32αρι παίζει κάτω από τριακόσια στο eshop. Για εμένα είναι ή καλύτερη επιλογή ανεξαρτήτως τιμής

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες

. Με ενδιαφέρει πάρα πολύ το κινητό

Το βασικό για μένα είναι το service.Σε περίπτωση που κάτι συμβεί έχει καλό service και ποιο;εγγύηση;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση στα παιδιά που έχουν την krexus. Στην εφαρμογή της κάμερας, έχει στις επιλογές του βίντεο, video stabilization;

 

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Video stabilization. Αλλά γιατί το διαχωριζεις αφού όλοι έχουν Google camera που είναι άσχετη από ρομ. Επίσης δοκιμάστε και footej. Είναι επίσης αξιόλογη.

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Video stabilization. Αλλά γιατί το διαχωριζεις αφού όλοι έχουν Google camera που είναι άσχετη από ρομ. Επίσης δοκιμάστε και footej. Είναι επίσης αξιόλογη.

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Γιατί σε φίλου Nexus 5x στοκ, δεν το είχε. Με την ίδια έκδοση κάμερας. Μου έκανε εντύπωση, γιαυτό και ρώτησα.

 

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται για την paranoid καλό είναι να περιμένει λίγο καθώς η rom δεν έχει σχεδόν τπτ από παραμετροποίηση. Είναι σχεδόν stock πέρα από τρία τέσσερα tweaks.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω έχω περάσει την omni rom αφού έκανα backap την stok rom με twrp όταν θέλω να κάνω restore το backap που είχα κάνει κάνω wipe ή κατευθείαν επαναφερω το backap
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω έχω περάσει την omni rom αφού έκανα backap την stok rom με twrp όταν θέλω να κάνω restore το backap που είχα κάνει κάνω wipe ή κατευθείαν επαναφερω το backap

Κατευθείαν, τα κάνει μόνη της.

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες

. Με ενδιαφέρει πάρα πολύ το κινητό

Το βασικό για μένα είναι το service.Σε περίπτωση που κάτι συμβεί έχει καλό service και ποιο;εγγύηση;

Ευχαριστώ

 

Procordia το επισημο σερβίς,απ τα καλυτερα στην Ελλάδα.2φορες που έχει χρειαστεί,έμεινα ευχαριστημένος.Εγγύηση έχει 1 ή 2 χρόνια,δεν είμαι σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται για την paranoid καλό είναι να περιμένει λίγο καθώς η rom δεν έχει σχεδόν τπτ από παραμετροποίηση. Είναι σχεδόν stock πέρα από τρία τέσσερα tweaks.

 

+1

 

Την έβγαλα αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Procordia το επισημο σερβίς,απ τα καλυτερα στην Ελλάδα.2φορες που έχει χρειαστεί,έμεινα ευχαριστημένος.Εγγύηση έχει 1 ή 2 χρόνια,δεν είμαι σιγουρος

 

Σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Και δεν είναι pre rooted. Την έβγαλα αμέσως κι εγώ.

 

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλά το ότι δεν είναι prerooted μια ρομ δεν είναι λόγος να την απορριψουμε. Άλλωστε ένα ακόμα ζιπ είναι να φλασάρουμε για Root. Η ΡΑ έχει παράδοση σε καινοτομίες και σε σταθερότητα. Πρώτο build είναι, σίγουρα θα γίνει καλύτερη. Το να έχει 100 features δεν την κάνει καλύτερη ή χειρότερη.

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλιστα την "πάτησα" και προσπαθούσα να την ρουτάρω με το SuperSU 2.46 και κολλούσε στο boot animation.

Μετά πήρα χαμπάρι ότι υπάρχει πιο πρόσφατη έκδοση...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλιστα την "πάτησα" και προσπαθούσα να την ρουτάρω με το SuperSU 2.46 και κολλούσε στο boot animation.

Μετά πήρα χαμπάρι ότι υπάρχει πιο πρόσφατη έκδοση...

Πάντα όταν θέλουμε τέτοια πράγματα, χρησιμοποιούμε τα τελευταία stable και αν δεν πετύχει τα beta builds του superSU. Όχι ξεχασμένα από παλιά ζιπ του. Χρησιμοποίησε το thread του στο xda για να παίρνεις πάντα τη φρέσκια έκδοση.

 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 5X (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...