Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και τώρα δείχνει (στη δική μου συσκευή). Δεν έτυχε να αντιμετωπίσω όμως το γνωστό πρόβλημα με τις επαφές και το συγχρονισμό. Αν φταίει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πλακάκι εννοώ. Έδειχνε appointments, birthdays,events κλπ κλπ αναλόγως με τα ημερολόγια που συγχρονίζεις.

Α ναι. Όχι εμένα κανονικά τα δείχνει όλα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερίζω και ρωτώ: Έχουμε νέα για το πρόβλημα με την εφαρμογή ή με τον συγχρονισμό της εφαρμογής επαφές με το outlook account? Πχ εγω βλέπω τις επαφές μου στο 640 ds επειδή τις είχα περασμένες και στο yahoo meil που ειχα. Διαφορετικά τίποτα. Ξέρουμε αν θα διορθωθεί?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
νέες εκδόσεις βγήκανε

https://changewindows.org/rings/mobile

Άργησες. Η .248 από χθες το βράδυ ήρθε. ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στο 435 πάλι κολλάει στην εγκατάσταση και δεν περνάει.

Ούτως ή άλλως, δεν ξέρω αν είναι και τυχαίο, τελευταία τίποτα δε δουλεύει συνέχεια ή σωστά.

Το WiFi δε συνδέεται παρά μόνο αν μπω και πατήσω σύνδεση με ήδη αποθηκευμένα δίκτυα...

Οι ήχοι μια ακούγονται, μια όχι...

Όλες οι εφαρμογές μία λειτουργούν και μία όχι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πέρασε, άρα έχεις πρόβλημα. Κάνε μια επαναφορά και μετά πέρνα την νέα έκδοση να στρώσει.
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε και σε σας λογότυπο στο live tile η εφαρμογή Flow for Facebook; Το F έφυγε και ηρθε ένα S. Μετονομάστηκε σε Socialbook free! :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε και σε σας λογότυπο στο live tile η εφαρμογή Flow for Facebook; Το F έφυγε και ηρθε ένα S. Μετονομάστηκε σε Socialbook free! :worry:

 

Δεν χρησιμοποιώ τέτοιες εφαρμογές...όταν χρειάζετε κάτι (σπάνια) από τον browser

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 Pro,Mate 50 Pro)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT(LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA(DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG(I800,note10+)SHARP(S2)SIEMENS(SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)VIVO(X90 Pro)XIAOMI(Redmi Note 5,Redmi Note 6 Pro,Redmi Note 8 Pro,Redmi Note 9 Pro,Redmi Note 10 Pro,Redmi Note 12 Pro,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro,12x,)

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρησιμοποιώ τέτοιες εφαρμογές...όταν χρειάζετε κάτι (σπάνια) από τον browser

Ρωτάω γενικά. Σίγουρα κάποιος έχει την εφαρμογή αυτή εδώ στο myphone. Δεν μπορεί....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η εφαρμογή Flow for Facebook ενημερώθηκε και ταυτόχρονα άλλαξε ονομασία. Ενώ ενημερώθηκε ως Flow for Facebook, ξαφνικά το βλέπω στις πρόσφατες δραστηριότητες ως Socialbook free!!!

Υπάρχει και Socialbook pro επί πληρωμή (1,09€). Το Flow εξαφανίστηκε από το store.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε και σε σας λογότυπο στο live tile η εφαρμογή Flow for Facebook; Το F έφυγε και ήρθε ένα S. Μετονομάστηκε σε Socialbook free! :worry:

Μπες μέσα στα settings τέρμα κάτω και πάτα pin Facebook tile. Έτσι θα έχεις πάλι κανονικό πλακάκι. :D

Link to comment
Share on other sites

Μπες μέσα στα settings τέρμα κάτω και πάτα pin Facebook tile. Έτσι θα έχεις πάλι κανονικό πλακάκι.
Link to comment
Share on other sites

Μπες μέσα στα settings τέρμα κάτω και πάτα pin Facebook tile. Έτσι θα έχεις πάλι κανονικό πλακάκι.

Σωστός. Είναι και διάφανο ευτυχώς. Είχε και το Messenger tile, αλλά εντάξει. Δεν ήθελα να μπερδεύομαι και το ξεκαρφιτσωσα πάλι. ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και κάποιες μέρες δε μου ανοίγει ο edge τα pdf. Συμβαίνει και σε άλλους;

Είναι σφάλμα της τελευταίας έκδοσης το

pdf δεν δουλεύει ούτε σε έκδοση .249 φαστ, και κατέβασα το

PDF viewer plus που δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θυμάται κανείς ποτέ έγινε η τελευταία ενημέρωση σε fb και messenger;
scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς ποτέ έγινε η τελευταία ενημέρωση σε fb και messenger;

Κάπου μέσα στο 2016. Γιατί από το 2017 δεν έγινε ποτέ!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κάπου μέσα στο 2016. Γιατί από το 2017 δεν έγινε ποτέ!

Α! Τόσο καλά. Δηλαδή μόνο οι εφαρμογές της ms ενημερώνονται; Κρίμα! Τι εγκλωβισμός είναι αυτός; Και οι συσκευές μας γμτ είναι πολύ ωραίες!!!

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Α! Τόσο καλά. Δηλαδή μόνο οι εφαρμογές της ms ενημερώνονται; Κρίμα! Τι εγκλωβισμός είναι αυτός; Και οι συσκευές μας γμτ είναι πολύ ωραίες!!!

Το Instagram ενημερώθηκε κάπου τον Νοέμβριο του 2017 τελευταία φορά. Δεν ξέρω αν το σταμάτησαν. Μόνο το WhatsApp συνεχίζει κανονικά νομίζω.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τι κανουμε οταν δεν κατεβαινουν οι γλωσσες για προβλεψη κειμενου ;

 

Απλά αναμονή, κάποια στιγμή κατεβαίνουν

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως κάνεις upload εδώ εικόνα από το Flickr; Πριν το κατάφερνα και τώρα δεν μπορώ. Κάνει τον κύκλο ότι φορτώνει την εικόνα, αλλά ποτέ δεν τελειώνει! :( Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως κάνεις upload εδώ εικόνα από το Flickr; Πριν το κατάφερνα και τώρα δεν μπορώ. Κάνει τον κύκλο ότι φορτώνει την εικόνα, αλλά ποτέ δεν τελειώνει! :(
Είχα μία καλή εφαρμογή, το super flicker. Σου έδινε άμεσα το BBC code για επικόλληση. Για wp μιλάω.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...