Jump to content

[Επίσημο] HTC One A9


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσες φορές έχω χρησιμοποιήσει την εφαρμογή δεν είχα κανένα πρόβλημα και πριν και μετά τις αναβαθμίσεις
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 416
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Τα ελληνικά Α9 έχουν πάρει την αναβάθμιση 7.0; επίσης ποιο είναι το ελληνικό Cid;

 

HTC__034 λογικά. Όλα τα ευρωπαικά την πήραν.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

HTC__034 λογικά. Όλα τα ευρωπαικά την πήραν.

 

Μήπως εννοείς HTC-ELL HTC__N34;;

Συμφωνα με αυτη την σελιδα

https://www.droidwiki.org/wiki/CustomerID#cite_note-3

 

το ELL (λογικα Ελληνικο) ειναι το HTC__N34. HTC__034 ειναι το general Europe.

 

Μπορεί κάποιος που εχει παρει την 7.0 να να μου πει σίγουρα μέσα από την εφαρμογή CID getter;;

Θέλω να φλασαρω το δικό μου και θέλω να ξέρω σίγουρα.

 

Ευχαριστώ πολύ

Edited by asikis
Link to comment
Share on other sites

Το 034 είναι για ελληνικά ισπανικά και μερικά ολλανδικα. Δεν υφίσταται άλλο

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Κάτι θα δώσει ακόμη αλλά oreo μου φαίνεται δύσκολο αν και πρέπει να δείχνει εκτίμηση στους πελάτες (όσοι μείναμε)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Χαιρετώ την παρέα. Κάτοχος πλέον ενός A9 που το είχα άχτι (όπως τα M7, M8 παλιότερα) και θα ήθελα κάποιες προτάσεις.

 

Α) Ταχυφορτιστή quick charge 3, Β) Tempered Glass, Γ) Θήκη...κατά προτίμηση flip (εδώ δεν βρίσκω πουθενά την dot view που ήθελα!)

Οποιαδήποτε πληροφορία είναι χρήσιμη και αν κάποιος δίνει κάτι από αυτά μου στέλνει pm, αρκεί να είναι σε άριστη κατάσταση.

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Edit: Ξέρουμε αν είναι αυτή η original dot view; Να την παραγγείλω αν είναι...

Edited by Conception
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε. Ταχυφορτιστή δεν χρησιμοποίησα ποτέ αλλά οι περισσότεροι ανέφεραν τους ταχυφορτιστές της Aukey. Γυαλί δεν χρησιμοποιώ μπροστά και σε πτώση συσκευής αποδείχθηκε αξιόπιστο το gorilla glass. Όσο για την θήκη καλύτερα να την παραγγείλεις από εξωτερικό. Πάντως στο M8 Που είχα dot view ήταν πολύ καλή εμπειρία.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Είχα κι εγώ θήκη dot view στο M8 και μου άρεσε πολύ.

 

Το κινητό δυστυχώς αδικείται από τη μπαταρία του. Θέλεις να το πιάσεις να το ξεζουμίσεις και να ευχαριστηθείς την οθονάρα (η καλύτερη που έχω δει σε HTC) αλλά ξεψυχάει μέχρι το απόγευμα. Απαραίτητη η χρήση powerbank η ταχυφορτιστή.

 

Κι ένα μικρό παράπονο στην κάμερα το βράδυ με φλας που αργεί να εστιάσει και χάνονται ευκαιρίες για μια καλή φωτογραφία (μετακινείται το θέμα ή βγαίνει θολή)

 

Κατά τα άλλα είναι άψογο!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Είχα κι εγώ θήκη dot view στο M8 και μου άρεσε πολύ.

 

Το κινητό δυστυχώς αδικείται από τη μπαταρία του. Θέλεις να το πιάσεις να το ξεζουμίσεις και να ευχαριστηθείς την οθονάρα (η καλύτερη που έχω δει σε HTC) αλλά ξεψυχάει μέχρι το απόγευμα. Απαραίτητη η χρήση powerbank η ταχυφορτιστή.

 

Κι ένα μικρό παράπονο στην κάμερα το βράδυ με φλας που αργεί να εστιάσει και χάνονται ευκαιρίες για μια καλή φωτογραφία (μετακινείται το θέμα ή βγαίνει θολή)

 

Κατά τα άλλα είναι άψογο!

Η μπαταρία είναι τραγική...

Από ταχυφορτιστή έχω τον Aukey PA-T9 - άψογος.

Link to comment
Share on other sites

Το boost+ πιστεύετε πως είναι χρήσιμη εφαρμογή ή καταναλώνει μπαταρία χωρίς να προσφέρει κάτι το ουσιώδες; Βλέπω ότι πλέον είναι προεγκατεστημένο στα HTC. Γενικά μου φαίνεται καλοφτιαγμένη εφαρμογή και το έχω αφήσει προς το παρόν...
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά εφαρμογή είναι την χρησιμοποιώ για καθάρισμα κυρίως. Προκειμένου να βάλεις μια αντίστοιχη από το store πολύ καλύτερα με το boost+
Link to comment
Share on other sites

Ποιά έκδοση Sense φοράει το κινητό μας; Στις πληροφορίες γράφει μόνο την έκδοση λογισμικού. Να υποθέσω ότι δεν θα πάρει άλλη αναβάθμιση...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...