Jump to content

Lenovo Vibe P1 Pro


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

27 παραγγελία, 28 tracking με sg και σήμερα το πήρα... Σφαίρα

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλε μου καλη σου μερα,10/09 μου ηρθε μυνημα:<<Αποστολη αντικειμενου στο εξωτερικο Συγκαπουρη>>,απο την εμπειρια σου ποτε λες να το εχω? Edited by wolf_35
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cm applock είναι η εφαρμογή... Πάντως στο κλείδωμα συνεχίζω να έχω θέμα... https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160910/5e5c9bee174da22260a10151a6d47c1b.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160910/ebb48f452854e0aa10b90bff3b45b3ba.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160910/be70e550de511a51d8e4bbda67f50f9e.jpg

 

Κάνω κάτι λάθος;...

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ψαξτο λίγο...κάτι έχεις τσεκαρει που δεν χρειάζεται και ισως κάτι έχεις ξετσεκαρει που μπορεί να χρειάζεται. Εγώ έχω τσεκαρισμενο το άμεσο κλείδ. κουμπί λειτ.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλη σου μερα,10/09 μου ηρθε μυνημα:,απο την εμπειρια σου ποτε λες να το εχω?

Αν έφυγε από Σιγκαπούρη 10/9 έχεις μέλλον.... Τουλάχιστον άλλες 10 μέρες αν είσαι τυχερός

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσο αφορά το κλείδωμα με το αποτύπωμα βρήκα την λύση. Είχα ενα widget (screen off and lock) που προφανώς δημιουργουσε κάποιο conflict και έκανε όλο αυτό... Άρα βγάλτε τα widget οι ενδιαδερομενοι

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έφυγε από Σιγκαπούρη 10/9 έχεις μέλλον.... Τουλάχιστον άλλες 10 μέρες αν είσαι τυχερός

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

σε ποιον site κανετε tracking γιατι εγω το δικο μου δεν το εντοπιζω αν και εχω νουμερο απο την παρασκευη(rf..........sg)

Link to comment
Share on other sites

σε ποιον site κανετε tracking γιατι εγω το δικο μου δεν το εντοπιζω αν και εχω νουμερο απο την παρασκευη(rf..........sg)

Για δες 17track

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έφυγε από Σιγκαπούρη 10/9 έχεις μέλλον.... Τουλάχιστον άλλες 10 μέρες αν είσαι τυχερός

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το λεω γιατι εσυ οπως τα ειπες,σου ηρθε σε 13 μερες,εγω εβαλα παραγγελια 6/9

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

σε ποιον site κανετε tracking γιατι εγω το δικο μου δεν το εντοπιζω αν και εχω νουμερο απο την παρασκευη(rf..........sg)
Trackcheker στο playstore
Link to comment
Share on other sites

Το λεω γιατι εσυ οπως τα ειπες,σου ηρθε σε 13 μερες,εγω εβαλα παραγγελια 6/9

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Trackcheker στο playstore

Εγώ ήμουν από τους τυχερούς, δεν συμβαίνει συχνά

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν από τους τυχερούς, δεν συμβαίνει συχνά

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ok να σαι καλα,αναμονη λοιπον
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Παρέλαβα και εγώ κ μου ήρθε με την 6αρα, αλλά εμφανίζει ένα μικρό update 25mb το οποίο δεν μπορεί να το εγκαταστήσει. Είναι το a42, καμιά ιδέα???
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή στο κουτί ή στο αυτοκόλλητο στην πλάτη τι λέει p1c πόσο; συμβαδιζει με το νούμερο στις ρυθμίσεις;

Από που το πήρες;

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή στο κουτί ή στο αυτοκόλλητο στην πλάτη τι λέει p1c πόσο; συμβαδιζει με το νούμερο στις ρυθμίσεις;

Από που το πήρες;

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

P1c58 στην πλάτη του κινητου :)

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Λογικά a42... Κοίτα το ποστ 275, έχει γράψει ένας φίλος ένα πλήρες οδηγό, και ξαναπερασε την rom. Μετά θα είσαι οκ... Κάποια βλακεια κάνουν τα καταστήματα

 

Ας μπει ο οδηγός πρώτη σελίδα..

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή μέχρι να σου έρθει. Μετά θα το καταευχαριστηθεις σε όλες του τις δυνατότητες.

Παιδια να ρωτησω κατι,ετσι οπως το στελνει το vickmal (με την 6)μπορουμε να ρουταρουμε απευθειας?

Link to comment
Share on other sites

σε ποιον site κανετε tracking γιατι εγω το δικο μου δεν το εντοπιζω αν και εχω νουμερο απο την παρασκευη(rf..........sg)

 

4px μπαινω εγω, ισως ειναι πιο ακριβες

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι,ετσι οπως το στελνει το vickmal (με την 6)μπορουμε να ρουταρουμε απευθειας? με τον τροπο που εχει ο φιλος στο ποστ 275 η πρεπει να περαστει η P1a42_S288_160721_ROW_RAW_QFIL.rar?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι,ετσι οπως το στελνει το vickmal (με την 6)μπορουμε να ρουταρουμε απευθειας? με τον τροπο που εχει ο φιλος στο ποστ 275 η πρεπει να περαστει η P1a42_S288_160721_ROW_RAW_QFIL.rar?

 

Περίμενε μπας και μπει κάνα παιδί που το χει κάνει και σου απαντήσει. Λογικά το γνωρίζει ο broco_21 που έφτιαξε τον οδηγό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να δώσετε ένα λινκ από vickmall κατά προτίμηση. Θέλω την έκδοση που δε θα ασχοληθώ καθόλου με rom, αν αυτό είναι δυνατόν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να δώσετε ένα λινκ από vickmall κατά προτίμηση. Θέλω την έκδοση που δε θα ασχοληθώ καθόλου με rom, αν αυτό είναι δυνατόν.

http://www.vickmall.com/lenovo-vibe-p1-2gb-16gb-android-5-1-smartphone-64bit-qualcomm-snapdragon-615-octa-core-13-0mp-5-5inch-fhd-screen-5000mah.html

 

Να ξέρεις όμως ότι έρχεται με μαύρη μούρη και έτσι όπως το περνάνε στο μαγαζί δεν περνει αναβάθμιση, θα πρέπει να ξαναφλασαρεις την ρομ (όχι κάτι σοβαρό να σε κάνει να το αποριψεις)

Φυσικά και έτσι δουλεύει απροβληματιστα

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω καποια πραγματακια σε εσας που το εχετε?

 

1.nfc εχει? (καποια ερωτηματα ειναι και επιβεβαιωσης...)

2.ραδιοφωνο εχει? εχει και λειτουργια εγγραφης?

3.υπαρχει η δυνατοτητα ηχογραφησης κλησεων?

4.εχει otg?

 

χμ.. γενικοτερη εμπειρια χρησης και μπαταριας???

 

ευχαριστω παιδια εκ των προτερων.

Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι,ετσι οπως το στελνει το vickmal (με την 6)μπορουμε να ρουταρουμε απευθειας? με τον τροπο που εχει ο φιλος στο ποστ 275 η πρεπει να περαστει η P1a42_S288_160721_ROW_RAW_QFIL.rar?

Καποιος που να ξερει?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω καποια πραγματακια σε εσας που το εχετε?

 

1.nfc εχει? (καποια ερωτηματα ειναι και επιβεβαιωσης...)

2.ραδιοφωνο εχει? εχει και λειτουργια εγγραφης?

3.υπαρχει η δυνατοτητα ηχογραφησης κλησεων?

4.εχει otg?

 

χμ.. γενικοτερη εμπειρια χρησης και μπαταριας???

 

ευχαριστω παιδια εκ των προτερων.

 

Ναι εχει nfc

Ναι εχει ραδιοφωνο και δυνατοτητα εγγραφης αψογη.

Ναι εχει καταγραφη κλησεων αψογη και αυτη.Απο οτι ξερω otg παιρνει εγω δε το εχω δοκιμασει.

Η μπαταρια δεν τελειωνει με τιποτα .

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σου! τελεια!
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...