Jump to content

P800/P900: Accessories


Fokias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel ( 1 Ιαν. 2004 , 22:11)

 

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους :) Φιλε εγω θα σου προτεινα το HS-810 της Motorola,μικρο σε μεγεθος, μεγαλη αυτονομια φυσικα υποστηριζεται απο το ρ800 και στοιχιζει 109€

 

Thanks,...alla endiaferome gia afta me to clip kai oxi ta alla pou kathonte monima sto afti, nomizo den einai volika, ...to HBH-20 to exei dokimasei kaneis? o Germanos to dinei peripou 120 Euros

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 884
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aν είχες το Ρ900 τότε θα σου πρότεινα ανεπιφύλακτα το ΗΒΗ-200 της SonyEricsson!!!!!Έχει και φωνητική κλήση και ήχο το ίδιο το Handsfree βλέπεις το νούμερο του καλούντος δεν το έχεις συνέχεια στο αυτί και το κυριότερο είναι SonyEricsson!!!!!

βέβαια στο Ρ800 δεν υποστηρίζοναι όλες οι Extra λειτουργίες αλλά νομίζω αυτέsς που ζητάς υποστηρίζονται!!

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Johnies ( 6 Ιαν. 2004 , 21:18)

 

to HS 810 ipostirizete apo to p800?

 

Ναι παιζει κανονικα,εγω το'χω 1 μηνα περιπου και ειμαι ευχαριστημενος :)
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Johnies ( 6 Ιαν. 2004 , 21:26)

 

mipos 8a mporouses na mou pis akrivos tis litourgies tou?

 

Κοιτα μπορει να συνδεθει μεχρι και σε 8 διαφορετικες συσκευες,εχει μεγαλη αυτονομια (πανω απο 100 ωρες), φωνητικη κληση.Γενικα πιστευω οτι πανω κατω εχει τις ιδιες λειτουργιες που εχουν και τα αλλα ΒΤ HEADSET.Βεβαια ενταξει δεν ειναι και ΗΒΗ-200 :p

Δες και αυτο αν και δεν νομιζω οτι αναφερει κατι περισσοτερο...http://www.allmobileaccessories.co.uk/buy/product_motorola_hs810.shtml

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Johnies ( 6 Ιαν. 2004 , 21:54)

 

merikes leptomeries gia to HBH200 ?

 

Δες εδω http://www.sonyericsson.com/gr/spg.jsp?page=start

αν και νομιζω πως δεν παιζει στο ρ800

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος htrul18 ( 3 Ιαν. 2004 , 13:48)

 

Eυχαριστώ αλλά την πήρα στις 21 του μηνός προς 75 ευρώ απ' τον γερμανό στην Τσιμισκή.

Α, και κάτι άλλο που είδα σήμερα και μου έκανε τρομερή εντύπωση:

Πηγαίνω σε ένα κατάστημα Mobitel-Vodafone και αγοράζω τα Stereo FM Radio Handsfree HPR-20 (τα παλιά αυτά που ήταν ασημί με γαλάζιο) προς 24,50 ευρώ και μετά πάω στο Γερμανό για να δω απο περιέργια πόσο κάνουν εκεί. Είχαν μόνο τα καινούργια (ασπρο-γκρι) προς 39,90!!!! Γιατί τέτοια διαφορά ρε παιδιά; (όλα αυτά έγιναν στη Δράμα)

 

 

Ενα εχω να σου πω.....το πηρες πολυ φθηνα.....κανονικα εχει οσο και το ασπρο και ο Γερμανος εχει και την φθηνοτερη τιμη.....τωρα γιατι το δινουνε 24.5€ δεν ξερω...εγω το πηρα οσο εχει το ασπρο..... :)

Link to comment
Share on other sites

Exei akousei kaneis gia kanena acces' pou na sou epitrepei na parakolouthiseis tv meso tou p800?

Mipos zitao polla?....

Με ρώτησαν κάποτε πώς πιστεύω να είναι ο παράδεισος...Αμέσως σε έφερα στο μυαλό μου.

Γιατί κάθε στιγμή που περνάω μαζί σου είναι σαν να είμαι στον παράδεισο...Είσαι ο δικός μου παράδεισος...

GeoJane

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Johnies ( 6 Ιαν. 2004 , 21:54)

 

merikes leptomeries gia to HBH200 ?

 

Γιά 1 μέρα που το είχα στα χέρια μου:Μικρό-κομψό αλλά έχασε τις 7 στις 10 κλήσεις, πράγμα που το καθιστά πρακτικά άχρηστο.Επίσης δεν κρατάει λίστα κλήσεων και γενικά μου άφησε άσχημες εντυπώσεις.Επίσης τα 139 ευρώ που κάνει δεν τα αξίζει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Terminator ( 7 Ιαν. 2004 , 20:46)

 

Γιά 1 μέρα που το είχα στα χέρια μου:Μικρό-κομψό αλλά έχασε τις 7 στις 10 κλήσεις, πράγμα που το καθιστά πρακτικά άχρηστο.Επίσης δεν κρατάει λίστα κλήσεων και γενικά μου άφησε άσχημες εντυπώσεις.Επίσης τα 139 ευρώ που κάνει δεν τα αξίζει.

 

 

Symfwnw kai epauksanw.1 koubeda mono "padelws anaksiopisto" kai to exw kana mina.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MadKetch ( 7 Ιαν. 2004 , 21:44)

 

Symfwnw kai epauksanw.1 koubeda mono "padelws anaksiopisto" kai to exw kana mina.

 

Toso mapa einai re paidia?
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Δε με λετε? Τελικα απο που με συμφερει να παρω το Stereo FM Radio Handsfree HPR-20 και σε ποια τιμη ? -Μη με πειασουν κοροϊδο- :lol:

 

Απο ογκο πως παει με το radio? Στην θηκη του μπαινει με αυτο μαζι?

 

Tnx ;) :) ;)

Link to comment
Share on other sites

1)Θα ήθελα να μάθω ποια είναι η πιο αξιόπιστη διεύθυνση στο ίντερνετ για παραγγελία αξεσουάρ καθώς επίσης αν από τις αναγραφόμενες τιμές υπάρχει επιβάρυνση σε μεταφορικά, φόρο, τελωνεία, κούριερ κ.λ.π.

2)ΗΒΗ 35 ή ΗΒΗ 65 και γιατί?

3)Προτείνετε ποια είναι τα απαραίτητα αξεσουάρ για το Ρ 900.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Terminator ( 7 Ιαν. 2004 , 20:46)

 

Γιά 1 μέρα που το είχα στα χέρια μου:Μικρό-κομψό αλλά έχασε τις 7 στις 10 κλήσεις, πράγμα που το καθιστά πρακτικά άχρηστο.Επίσης δεν κρατάει λίστα κλήσεων και γενικά μου άφησε άσχημες εντυπώσεις.Επίσης τα 139 ευρώ που κάνει δεν τα αξίζει.

 

 

7 στίς 10 κλήσεις???? Εγώ πάντως που το έχω 15 μέρες έχει χάσει 2-3 κλήσεις μέσα στο αυτοκίνητο κυρίως και αναλόγως που το έχω το τηλέφωνο. Μήπως δεν έχεις τελευταίο software στο κινητό σου? ¨οντως τα χρήματα είναι αρκετά αλλά εαν θέλεις αναγνώριση κλήσεων είναι μονόδρομος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GeoLoLJ ( 7 Ιαν. 2004 , 17:20)

 

Exei akousei kaneis gia kanena acces' pou na sou epitrepei na parakolouthiseis tv meso tou p800?

Mipos zitao polla?....

 

 

mwre polla de zhtas alla 8a fenete xalia me 4096 xrwmata pantws th thleorasitsa pou tha bgaloun se karta mallon 8a thn parw an to xw akoma :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

egw pantws to hbh -200 to exw 5 meres kai den mou exei xasei kamia klhsh mono mia fora pou anoiksa prwta to p900 kai meta to hbh 200 kai mono pou exei anagnwrish klhshs aksizei nomizw oso gia thn mh diaxeirish ths listas klhshs pisteuw oti se kapoia anabathmish tha ftiaxtei kai auto apo hxo einai polh poio katharo apo to 60 pu exw h fwnhthki klhsh paizei apsoga :) :o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...