Jump to content

Microsoft Lumia 950 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα σας πω από βδομάδα που θα την δοκιμάσω!!!!

Δεν είχε κανένα αυτοκόλλητο αλλά όταν τον ρώτησα εάν είναι γνήσια που απαντησε πως είναι!!

Δεν ξέρω εάν είναι αλήθεια αυτό κ θα φανεί με την χρήση!

 

Χωρίς να θέλω να σε ταλαιπωρώ, αν σου είναι εύκολο βγάλε την μια φώτο και ανέβασέ την..Ευχαριστώ

iPhone 3GS - iPhone 4s - Nokia Lumia 735 - Nokia Lumia 930 - Lumia 650 - Lumia 950 XL

iPad 2 Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να σε ταλαιπωρώ, αν σου είναι εύκολο βγάλε την μια φώτο και ανέβασέ την..Ευχαριστώ

 

Πολύ ευχαρίστως :)

Edited by evelinalex
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Ιδού οι φώτο

https://www.dropbox.com/sc/b7o3i4b9yssh4kb/AACKkZXAVUi55WSq9rAPoNy_a

 

Αυτό κάνει για συνδέση με φλασακι???

 

SAMSUNG OTG ADAPTER USB TYPE-A TO USB TYPE-C BLACK BULKhttps://www.dropbox.com/sc/b7o3i4b9yssh4kb/AACKkZXAVUi55WSq9rAPo

Edited by evelinalex
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ.

Φαίνεται (επιτέλους) όντως γνήσια!

iPhone 3GS - iPhone 4s - Nokia Lumia 735 - Nokia Lumia 930 - Lumia 650 - Lumia 950 XL

iPad 2 Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ.

Φαίνεται (επιτέλους) όντως γνήσια!

 

Παρακαλώ :D

 

Για να δούμε!!!!

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τον δικό του φορτιστή μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε ένα καλώδιο usb κ έναν φορτιστή Samsung ή του iPhone??
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τον δικό του φορτιστή μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε ένα καλώδιο usb κ έναν φορτιστή Samsung ή του iPhone??

Εγώ το φορτίζω κι έτσι. Με usb δικό του και το ενώνω με φορτιστή της Samsung. Φορτίζει λίγο πιο αργά.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Report για την καινούργια μπαταρία, μιας και το θέμα καίει αρκετούς απο οτι φαίνεται.

Εμφάνιση άψογη, καρμπόν η μανίσια χωρίς Phone Version και ιστορίες.

Ήρθε με 50% φόρτιση, το τηλέφωνο την αναγνώρισε κανονικά και όλα μια χαρά. Την φόρτισα στο 100% , soft reset όπου έχασε μόνο 5% (!!) και απο τότε δουλεύει non stop μέχρι να αδειάσει εντελώς (για πρώτη και τελευταία φορά).

10 φωτός με φλάς, κανένα απολύτως κόλλημα/πρόβλημα. Απο χτές το απόγευμα που την έβαλα, καμία επανεκκίνηση, κανένα πάγωμα.

Τώρα είναι στο 22%, κανένα πρόβλημα απολύτως, υποδειγματική συμπεριφορά (φτού φτού) :p

Μι βέρι χάπι ιντίντ :)

Edit : φορτίστηκε με wireless charger της Nokia, όπως κάνω κατά 99%. Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα τον μαμά ταχυφορτιστή. Θα επανέλθω.

Edited by Redragon7

iPhone 3GS - iPhone 4s - Nokia Lumia 735 - Nokia Lumia 930 - Lumia 650 - Lumia 950 XL

iPad 2 Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Link to comment
Share on other sites

Report για την καινούργια μπαταρία, μιας και το θέμα καίει αρκετούς απο οτι φαίνεται.

Εμφάνιση άψογη, καρμπόν η μανίσια χωρίς Phone Version και ιστορίες.

Ήρθε με 50% φόρτιση, το τηλέφωνο την αναγνώρισε κανονικά και όλα μια χαρά. Την φόρτισα στο 100% , soft reset όπου έχασε μόνο 5% (!!) και απο τότε δουλεύει non stop μέχρι να αδειάσει εντελώς (για πρώτη και τελευταία φορά).

10 φωτός με φλάς, κανένα απολύτως κόλλημα/πρόβλημα. Απο χτές το απόγευμα που την έβαλα, καμία επανεκκίνηση, κανένα πάγωμα.

Τώρα είναι στο 22%, κανένα πρόβλημα απολύτως, υποδειγματική συμπεριφορά (φτού φτού) :p

Μι βέρι χάπι ιντίντ :)

Edit : φορτίστηκε με wireless charger της Nokia, όπως κάνω κατά 99%. Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα τον μαμά ταχυφορτιστή. Θα επανέλθω.

Μακάρι να μας πεις τα ίδια και σε κανένα μήνα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εμφάνιση άψογη, καρμπόν η μανίσια χωρίς Phone Version

 

Και μένα η μαμίσια δεν είχε phone version κτλ, άλλα ούτε και η δεύτερη που πήρα. Τώρα πια είναι η μαμίσια κανείς δεν ξέρει.

Link to comment
Share on other sites

Και μένα η μαμίσια δεν είχε phone version κτλ, άλλα ούτε και η δεύτερη που πήρα. Τώρα πια είναι η μαμίσια κανείς δεν ξέρει.

Τι εννοείς με phone version;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς με phone version;

 

Είναι πολλές μπαταρίες του ίντερνετ που γράφουν όλους τους σειριακούς αριθμούς και από κάτω γράφουν και ένα π.χ. Phone Version 5.1 κτλ

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά χρησιμοποιώ τους Sygic.

 

Ίδιους χάρτες έχει με την εφαρμογή Χάρτες της Microsoft.

Link to comment
Share on other sites

Ίδιους χάρτες έχει με την εφαρμογή Χάρτες της Microsoft.

Καμιά σχέση.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Επί πληρωμή είναι??

Διάβασα ότι υπηρχε τo here maps αλλα το έβγαλαν!!!

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Ψάξτο λίγο και θα καταλάβεις.

Τι να ψάξω; Τα έχω και τα δύο μαζί. Πρόσφατα ξανακατέβασα τους χάρτες της Microsoft. Μπας και δω τίποτα διαφορετικό, αλλά δεν....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι να ψάξω; Τα έχω και τα δύο μαζί. Πρόσφατα ξανακατέβασα τους χάρτες της Microsoft. Μπας και δω τίποτα διαφορετικό, αλλά δεν....

 

Το μόνο διαφορετικό είναι στα σημεία ενδιαφέροντος. Επειδή χρησιμοποιώ και τα δυο είναι ακριβώς οι ίδιοι χάρτες και με τις ίδιες ελλείψεις.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο διαφορετικό είναι στα σημεία ενδιαφέροντος. Επειδή χρησιμοποιώ και τα δυο είναι ακριβώς οι ίδιοι χάρτες και με τις ίδιες ελλείψεις.

Μπα όταν μετακινούμαι έτσι απλά οι χάρτες της Microsoft με δείχνουν ότι πάω προς τα πίσω! Ενώ στο Sygic με δείχνουν κανονικά που πάω. Για να με δείξουν κανονικά προς τα που κατευθύνομαι, πρέπει να πηγαίνω βόρεια, με τους χάρτες της Microsoft. Ένας βασικός λόγος που κατέβασα τους Sygic.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μπα όταν μετακινούμαι έτσι απλά οι χάρτες της Microsoft με δείχνουν ότι πάω προς τα πίσω! Ενώ στο Sygic με δείχνουν κανονικά που πάω. Για να με δείξουν κανονικά προς τα που κατευθύνομαι, πρέπει να πηγαίνω βόρεια, με τους χάρτες της Microsoft. Ένας βασικός λόγος που κατέβασα τους Sygic.

 

Άλλο η πλοήγηση evris και άλλο οι χάρτες. Μπερδεύεσαι.

Επίσης υπάρχει ρύθμιση σε αυτό που αναφέρεις για να σε πηγαίνει σωστά (αν κατάλαβα σωστά).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Άλλο η πλοήγηση evris και άλλο οι χάρτες. Μπερδεύεσαι.

Επίσης υπάρχει ρύθμιση σε αυτό που αναφέρεις για να σε πηγαίνει σωστά (αν κατάλαβα σωστά).

Ότι και να έκανα, πάντα ανάποδα με πάει. Αυτό έγινε χωρίς να πειράξω τις ρυθμίσεις. Μετά από κάποιο update έγινε. Το πως δεν ξέρω. Δεν το θέλω μόνο για πλοήγηση, το θέλω και για περιήγηση. Να μου δείχνει που βρίσκομαι όταν κινούμαι με το αυτοκίνητο.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει πριν καιρό το συγκεκριμένο κινητό για δοκιμή αλλά δεν μου έκατσε καλά κ το έδωσα!!!Την προηγούμενη εβδομάδα έτυχε κ έκανα μια ανταλλαγή με μια φίλη,ένα παλιό iPhone που είχα με το lumia!!!

Του έδωσ μια ευκαιρία να το δουλέψω λίγο σαν 2η συσκευή -σαν κύρια δεν θα μπορούσα μιας κ είμαι φαν του οικοσυστηματος της Apple :p

Γενικα είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα συσκευή!!!!

Εάν δίνονταν περισσότερη προσοχή στις εφαρμογές πιστεύω θα ητο από τα καλύτερα λειτουργικά!!:mad:

 

2.5 χρόνων μοντέλο και είχε συμπεριλάβει τεχνολογία που άλλες εταιρίες το κάνουν τώρα!!

Google apps δεν υπάρχουν??:confused:

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 950 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...