Jump to content

Google Nexus 6P (by Huawei)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρω και εγώ βρε Κώστα; Δεν λέει κάτι ή συσκευασία αλλά μάλλον έχεις δίκιο
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ξέρω και εγώ βρε Κώστα; Δεν λέει κάτι ή συσκευασία αλλά μάλλον έχεις δίκιο

 

Δες εδώ...

 

http://www.intelliarmor.com/shop-by-device/nexus-6p.html

 

Το λέει και στα 2. Ένα case friendly ένα max coverage

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν έχω πάρει την max coverage πρέπει να έχω πάρει την τρίτη στην σειρά από το λινκ που εβαλες
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω οτι αφού το έφερε η Vodafone θα το φέρει και ο Κωτσόβολος? Έχω ενα πιστωτικό 100 ευρώ το τραβάω και 24 άτοκες και είμαι μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έφερε και ή vodafone.

 

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Huawei-Nexus-6P

 

Επιτέλους!Άντε να παίρνουν σειρά και οι υπόλοιπες ετσιρίες κ μαγαζιά...

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω οτι αφού το έφερε η Vodafone θα το φέρει και ο Κωτσόβολος? Έχω ενα πιστωτικό 100 ευρώ το τραβάω και 24 άτοκες και είμαι μια χαρά.

Ετοιμάσου και συ σιγά σιγά. Με βλέπω την άλλη εβδομάδα να το έχω στα χέρια. Αν όλα πάνε καλά θα πέσει παραγγελία

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάσου και συ σιγά σιγά. Με βλέπω την άλλη εβδομάδα να το έχω στα χέρια. Αν όλα πάνε καλά θα πέσει παραγγελία

Ωπ τι βλέπω θα μαζευτεί γερη ομάδα!!!

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάσου και συ σιγά σιγά. Με βλέπω την άλλη εβδομάδα να το έχω στα χέρια. Αν όλα πάνε καλά θα πέσει παραγγελία

 

Έτσι έτσι. Ξανά σε thread Nexus μετα το 4! Θα δω αν το φέρει μόνο έτσι με δόσεις. Γονείς γίναμε δεν είμαστε για ανοίγματα και Ντούκου χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν έχω πάρει την max coverage πρέπει να έχω πάρει την τρίτη στην σειρά από το λινκ που εβαλες

Max coverage αγορασα εγω. Έχει 2 τζαμιά μέσα!

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό λέω ότι δεν πήρα την max εμένα είχε ένα τζάμι μέσα τώρα το μόνο που με σώζει είναι να έρθει η nillkin
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160115/913ed81cdf5b23772bd4f8111e7526e6.jpg

 

Ήρθε και εμένα σήμερα. Που γράφει αν είναι Max coverage?

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πουθενά λογικά αν έχει δύο τζάμια μέσα είναι max
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Ηρθα κ γω στο κλαμπ του νεξους ,μετα απο ολιγομηνη περιπλανηση σε samsung [note edge, s6 edge plus].Ερωτας το νεξους παιδια τι να λεμε..

Αντε και καλα φλασαρισματα...

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και από εμένα σε όλους τους χρήστες του forum, ευχαριστημένους κατόχους και μη (το μη πηγαίνει στους κατόχους και όχι στους ευχαριστημένους, φυσικά) της συσκευής που γίνεται λόγος εδώ, ακριβώς...

Μου παρουσιάζεται η δυνατότητα απόκτησης της συσκευής από Αμερική, μέσω φίλου που θα έρθει στο προσεχές διάστημα...

Από εμένα, αρχικά, θα θέσω τα εξής ερωτήματα για όσους από εσάς έχουν και γνωρίζουν να απαντήσουν με σιγουριά και καλή διάθεση...

 

1) Με τα ελληνικά δίκτυα (Cosmote για την ώρα), η συσκευή από Αμερική είναι πλήρως συνεργάσιμη; Εννοώ σίγουρα και τη δυνατότητα υποστήριξης 4G

2) Σε περίπτωση βλάβης της συσκευής, με τους όρους της εγγύησης τι γίνεται; Θα πρέπει να σταλεί πίσω Αμερική για service; Σε περίπτωση αντικατάστασης;

3) Το φλέγον ερώτημα... 32 ή 64 Gb, τώρα; Κάτοχος Nexus 5 (2014) 16Gb για την ώρα, χωρίς ιδιαίτερες ανάγκες αποθήκευσης αρχείων στη συσκευή, καθώς, όλη η δουλειά γίνεται μέσω Goggle Drive... Απλά σκέφτομαι την περίπτωση του 64Gb για λόγους αξίας μεταπώλησης αφενός, αφετέρου για λόγους ανησυχίας για μελλοντική ανάγκη μεγαλύτερου αποθηκευτικού χώρου για λειτουργικό (όχι προσωπικών αρχείων). [Την τελευταία μου πρόταση τη θέτω απλά για σχολιασμό, καθώς, γνωρίζω ότι δεν πρόκειται η συσκευή των 32Gb να γεμίσει από τις ανάγκες του λειτουργικού και μόνο, παρά μόνο με τη χρήση απαιτητικών apps, σωστά;]

Δεν θα έχεις κανένα θέμα, εγώ το λειτουργώ περίπου έναν μήνα και δεν έχω παρατηρήσει απώλεια σήματος. Για την χωρητικότητα θα έλεγα 64, εγώ δεν το μετάνιωσα παρότι έχω και τα 100gb στο drive.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Ψάχνω για μια διαφανη θήκη για το κινητό μας. Και πολύ λεπτή. Έχω δει κάτι puro 0.3mm για τα iPhone και μου άρεσαν πολύ. Έχω ψάξει και στο Amazon αλλά δεν έχω βρει κάτι αντίστοιχο. Όλες έχουν γωνίες και χαλάνε τη σιλουέτα του τηλεφώνου.
Link to comment
Share on other sites

Όπως το περίμενα μια συσκευή σε ένα μαγαζί θα είχαν και το ανακοίνωσαν
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Ψάχνω για μια διαφανη θήκη για το κινητό μας. Και πολύ λεπτή. Έχω δει κάτι puro 0.3mm για τα iPhone και μου άρεσαν πολύ. Έχω ψάξει και στο Amazon αλλά δεν έχω βρει κάτι αντίστοιχο. Όλες έχουν γωνίες και χαλάνε τη σιλουέτα του τηλεφώνου.

 

Έχεις δει την spigen ultra clear;

Δεν υπάρχει θήκη για μένα που να μην χαλάει το τηλέφωνο. Άποψη μου.

 

Ωστόσο αυτή που λέει ο Στέφανος το κάνει σε αρκετά μικρό βαθμό και κάθεται πολύ ωραία στο τηλέφωνο. Την έχω και εγώ και είναι μια χαρά.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Όπως το περίμενα μια συσκευή σε ένα μαγαζί θα είχαν και το ανακοίνωσαν

Το ένα κατάστημα μου είπε από Φεβρουάριο! Βασικά επαρχία δεν παίζει να έχει κανείς

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω καλώδιο φόρτισης για το κινητό;

Η γάτα μου του έδειξε την αδυναμία της... Δεν έχει κοπεί αλλά φοβάμαι μη ξεμείνω κάποια στιγμή.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Το ένα κατάστημα μου είπε από Φεβρουάριο! Βασικά επαρχία δεν παίζει να έχει κανείς

 

Στο site όμως το έχουν άμεσα διαθέσιμο. Τώρα το κατά πόσο ισχύει άγνωστο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...