Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια οσοι εχεται 2η μπαταρια με το βγαλε βαλε καπακι παρατηρησατε τπτ χαλαρωσει τριξιμο κτλ?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστω Κατερινα, ειναι ολα οκ με το τζαμακι ποιοτητα, εφαρμογη... κτλ. Επισης την βγαζω την εργοστασιακη για να το περασω ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οσοι εχεται 2η μπαταρια με το βγαλε βαλε καπακι παρατηρησατε τπτ χαλαρωσει τριξιμο κτλ?

 

Μικρο ελαχιστο τριξιμο στο μεσο υψος της συσκευης ακριβως. Στην ακρη εκει που ακουμπαει το ατσαλι. Με αλλαγη πλατης δεν εχουμε θεμα. Φθηνο ειναι σχετικα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προφανώς η εμείς έχουμε άλλο τηλεφωνο η αυτοί και τα δύο μαζί δεν γίνονται..ο νοών νοειτω

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

 

Φιλε μου συμφωνώ απολυτα. Γραφουν οτι να ναι απλα να υπαρχει θεμα να κουβεντιαζουμε.

Εγω θα ξαναπω οτι.. Με τα μεχρι τωρα δεδομενα (αυριο δεν ξερω τι θα ξημερώσει lg ειναι αυτη) ...δεν υπαρχει θεμα bootloop στο V10. Και μη ξεχναμε ηδη πλησιαζει ενα χρονο κυκλοφορίας. Πιστευω οτι ηταν θα ειχε γινει. Αλλα ειπαμε...lg...οψομεθα.

 

Προσωπικη αποψη παντα δεν νομιζω να γινει κατι...ηδξ θα ειχε βγει. Και ειναι κριμα που σε ερωτησεις συνανθρωπων μας για αγορα συσκευης ταυτιζουν το V10 με αλλες συσκευες της lg που εβγαλαν πραγματικα θεμα ( βλεπε G4) και τους αποθαρρύνουν στο να το αγορασουν. Και ειναι σχετικα φθηνό για αυτα που προσφερει. Αλλα ειπαμε ακομα και τοτε πρεπει να πουμε οτι το δικο μας ειναι το καλυτερο και ολα τα αλλα για πεταμα.

Link to comment
Share on other sites

Μικρο ελαχιστο τριξιμο στο μεσο υψος της συσκευης ακριβως. Στην ακρη εκει που ακουμπαει το ατσαλι. Με αλλαγη πλατης δεν εχουμε θεμα. Φθηνο ειναι σχετικα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Φιλε μου συμφωνώ απολυτα. Γραφουν οτι να ναι απλα να υπαρχει θεμα να κουβεντιαζουμε.

Εγω θα ξαναπω οτι.. Με τα μεχρι τωρα δεδομενα (αυριο δεν ξερω τι θα ξημερώσει lg ειναι αυτη) ...δεν υπαρχει θεμα bootloop στο V10. Και μη ξεχναμε ηδη πλησιαζει ενα χρονο κυκλοφορίας. Πιστευω οτι ηταν θα ειχε γινει. Αλλα ειπαμε...lg...οψομεθα.

 

Προσωπικη αποψη παντα δεν νομιζω να γινει κατι...ηδξ θα ειχε βγει. Και ειναι κριμα που σε ερωτησεις συνανθρωπων μας για αγορα συσκευης ταυτιζουν το V10 με αλλες συσκευες της lg που εβγαλαν πραγματικα θεμα ( βλεπε G4) και τους αποθαρρύνουν στο να το αγορασουν. Και ειναι σχετικα φθηνό για αυτα που προσφερει. Αλλα ειπαμε ακομα και τοτε πρεπει να πουμε οτι το δικο μας ειναι το καλυτερο και ολα τα αλλα για πεταμα.

Βλέπω το γνήσιο έχει κανα 25αρι και δεν το έχουν και πολλοί..

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω το γνήσιο έχει κανα 25αρι και δεν το έχουν και πολλοί..

 

Sent from my awesome LG V10 Black

 

Δεν χρειαζεται αμεσα αντικατάσταση φιλε μου. Για ενδεχομενο παραπερα χειροτερεμα του αναφέρθηκα.

Αλλωστε με μια θηκη δεν ακους τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται αμεσα αντικατάσταση φιλε μου. Για ενδεχομενο παραπερα χειροτερεμα του αναφέρθηκα.

Αλλωστε με μια θηκη δεν ακους τιποτα...

 

Aν όμως έχεις θήκη, η λύση της 2ης μπαταρίας σε καθημερινή βάση γίνεται μεγάλη μανούρα. (Για μένα τουλάχιστον)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν έχεις της Spigen. Αν έχεις τη λεπτή της Nillkin, όλα καλά.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν έχεις της Spigen. Αν έχεις τη λεπτή της Nillkin, όλα καλά.

 

Αν αναφέρεσαι σε μένα, το ιδιο ειναι & πάλι.

Βασικα με οποιαδήποτε θήκη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τρεις μπαταριες και τον εξωτερικό φορτιστή και έχω καταβολευτει.. Δεν σκέφτομαι καν την χρήση.

Απλά με ένα δερμάτινο καπακι που έχω η nillkin δεν κάθεται πολύ καλά στα πλάγια οπότε έχω το μανισιο.

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τρεις μπαταριες και τον εξωτερικό φορτιστή και έχω καταβολευτει.. Δεν σκέφτομαι καν την χρήση.

Απλά με ένα δερμάτινο καπακι που έχω η nillkin δεν κάθεται πολύ καλά στα πλάγια οπότε έχω το μανισιο.

 

Sent from my awesome LG V10 Black

 

Καλα ρε θηριο χρειαζεσαι 3 μπαταριες σε καθημερινη χρηση;

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε θηριο χρειαζεσαι 3 μπαταριες σε καθημερινη χρηση;

 

Δεν ξέρω για τον johnnyman, αλλά αυτές τις μέρες που είμαι επαρχία, μόνο με data & πολύ βαριά χρήση είναι η αλήθεια, τις περισσότερες μέρες μπαίνει και 3η φορά στη φόρτιση. (Καλά η 2η είναι δεδομένη :p)

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε θηριο χρειαζεσαι 3 μπαταριες σε καθημερινη χρηση;

Χαχαχαχχαχα. Όχι ρε συ. Την Τρίτη την πήρα να μου βρίσκεται. 1 με χρειάζεται. Απλά με τρεις μπαταριες δεν σκέφτεσαι την χρήση ειδικά άμα είσαι έξω.

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω Κατερινα, ειναι ολα οκ με το τζαμακι ποιοτητα, εφαρμογη... κτλ. Επισης την βγαζω την εργοστασιακη για να το περασω ?

 

Ειναι άψογη η εφαρμογή. Δεν είχα ξαναβάλει σε καμία συσκευή και έπαθα πλάκα πόσο καλό είναι. Ναι τη βγάζεις την εργοστασιακή.

Δώστε κανένα λινκ για μπαταρία. Δεν με ενδιαφέρει και ο φορτιστής. Γενικώς τη βγαζω τη μέρα απλά θέλω να έχω μια επιπλέον φορτισμενη σε περίπτωση που χρειαστεί.

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

ειδικά άμα είσαι έξω.

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Νύχτα να βγαίνεις :p

 

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Ειναι άψογη η εφαρμογή. Δεν είχα ξαναβάλει σε καμία συσκευή και έπαθα πλάκα πόσο καλό είναι. Ναι τη βγάζεις την εργοστασιακή.

Δώστε κανένα λινκ για μπαταρία. Δεν με ενδιαφέρει και ο φορτιστής. Γενικώς τη βγαζω τη μέρα απλά θέλω να έχω μια επιπλέον φορτισμενη σε περίπτωση που χρειαστεί.

 

Κατερινα καποιο παλικάρι απο εδω μεσα πηρε απο procordia κατω απο 20 ευρω. Κανα 17αρι αν δεν κανω λαθος. Παρε ενα τηλ. Και ρωτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την 3η μπαταρία που αγόρασα από Κίνα με ήρθε σε 10 μέρες την πήρα 10 ευρώ γνήσια. Θα σε στείλω το λινκ μετά από το pc! :)

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Φωτό του κινητού με τις θήκες της Spigen και της Nilkin

 

1. Με την θήκη Spigen

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/DSCN4354_B_zpsmu9iacxy.jpg

 

2. Με την θήκη Nilkin

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/DSCN4352_B_zpsqjunxvzl.jpg

 

3. Με την θήκη Spigen

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/DSCN4358_B_zpsxvbmlpzz.jpg

 

4. Με την θήκη Nilkin

http://i298.photobucket.com/albums/mm261/X-HarrisX/DIAFORA/DSCN4359_B_zpsibvfnipa.jpg

 

Μεγάλη παντόφλα η θήκη της Spigen τζάμπα τα 23 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά κλπ

Link to comment
Share on other sites

Είναι παντόφλα ναι αλλά έχει σούπερ προστασία παρόλο αυτά δεν τη στιγμή βάζω στο κινητό,χαχα!

Αυτές τις μέρες εχω την διαφανη nillkin που είναι φοβερή. Παρειγγειλα και μια σε Brown.

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πραγματικά αν συνηθίσεις το θέμα της "κακής" μπαταρίας (εγώ επιμένω κι ας είμαι ίσως λάθος, ότι είναι θέμα διαχείρισης) είναι ότι καλύτερο "είχα" δουλέψει μετά το τίμιο ΝΟΤΕ 2...;)

 

Στάλθηκε από το LG-H650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πραγματικά αν συνηθίσεις το θέμα της "κακής" μπαταρίας (εγώ επιμένω κι ας είμαι ίσως λάθος, ότι είναι θέμα διαχείρισης) είναι ότι καλύτερο "είχα" δουλέψει μετά το τίμιο ΝΟΤΕ 2...;)

 

Ναι, ισχύει ότι κατ'άλλα έχει κάνει εξαιρετική δουλειά η Lg, αλλά και η μπαταρία είναι αντιστρόφως ανάλογη της υπόλοιπης εξαιρετικής δουλειάς. :( (Προσωπικά διαφωνώ ότι είναι θέμα διαχείρισης)

Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα δεν παίζει η θήκη της Nillkin;

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η μπαταρία είναι ότι χειρότερο έχω δει σε smartphone από αυτά που πέρασαν απο τα χέρια μου (htc 8s,lg g2,lumia 930,lumia 640XL)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Μίλτο. Αν την βρω γύρω στα δέκα ευρώ θα το προτιμούσα. Αν είναι γνήσια. Οπότε περιμένω λινκ από Κίνα μεριά
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι η μπαταρια εσεις ειστε περιεργοι χαχαχαχα :lol::lol: η lg το εβγαλε ως κινητο πρωτα απο ολα με νορμαλ χρηση και τα τηλεφωνα σου και τα μυνηματα σου και σερφαρισμα σε βγαζει μερα ανετα τωρα για κσποιους απο εμας που δε σηκωνουμε κεφαλι και δε μιλαμε σε ανθρωπο δε φτανει.:cool:
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά νορμάλ χρήση κάνω αυτά που λες,την δευτερη φορτιση δεν την γλιτώνω,αν ήταν να κόψω και το σερφάρισμα έπαιρνα κάνα 3310.Ούτε παιχνίδια παίζω ουτε τίποτα,απλά η οθόνη αυτής της ανάλυσης σε αυτό το μέγεθος και με αυτη την μπαταρία δεν είναι και ο καλύτερος συνδυασμος.. Edited by Giwrgos_Gk
Link to comment
Share on other sites

Οι τωρινές συσκευές ειναι φορητοί υπολογιστές που τυγχάνει να παίρνουν και τηλέφωνα.

Αν η εκάστοτε lg το βγαζει με σκοπό να γίνεται κυρίως, χρήση τηλεφώνου κάτι κανει λάθος. Αν και δεν νομίζω οτι αυτος είναι ο προσανατολισμός τους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...