Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

#johnnyman25 μεγειές και καλές φωτογραφίσεις !

 

Το ύψος του - όταν είναι κλειστό - όπως διαβάζω στα χαρακτηριστικά του στο ebay είναι 35cm ?

Αν ναι, πρέπει να ψάξω κάποιο πολύ μικρότερο, αν υπάρχει... Το καλύτερο θα ήταν βέβαια να μπορούσα να βρω μόνο την βάση του κινητού που να μπορούσε να βιδώσει πάνω στα τρίποδα που ήδη έχω...

 

Α,, για πες... η βάση μπας και είναι αποσπώμενη και μπορει να βιδωθεί αλλού ?

 

Edit > Άστο... είδα στις φωτογραφίες ότι ναι, είναι αποσπώμενη... καλή φάση !

Edited by harmon17

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω πολυ!!H βαση βιδωνει και αλλου βγαινει οπως ειδες και στις φωτος!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και καλοδουλευτο να είναι! Της nillkin από ebay για μένα

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λες για την spigen.. Η nillkin είναι απίστευτη που ήρθε σήμερα. . Παρά πολύ καλή. Παρειγγειλα και μια σε Brown.

Της obliq την έχει δοκιμάσει κανείς?

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Στο glass της nillkin είχε και protector για την κάμερα.

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; άρα αξίζει ακόμα περισσότερο. Σρυ που γίνομαι λίγο σπαστικό αλλά μήπως μπορείτε να δώσετε άλλο ένα λινκ από εbay?
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; άρα αξίζει ακόμα περισσότερο. Σρυ που γίνομαι λίγο σπαστικό αλλά μήπως μπορείτε να δώσετε άλλο ένα λινκ από εbay?

 

Εδω ειναι απο κινα

 

http://www.ebay.co.uk/itm/For-LG-V10-NIllkin-9H-Hardness-2-5D-H-Tempered-Glass-Screen-Protector-Film-V10-/221923852152?hash=item33abb13f78:g:-rwAAOSwl9BWLlN5

 

Και εδω απο αγγλια τελευταιο κομματι!

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Nillkin-Amazing-H-9H-Tempered-Glass-Screen-Protector-Cover-for-LG-V10-Clear-/182011853183?hash=item2a60c0797f:g:1hYAAOSwmtJXbu70

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; άρα αξίζει ακόμα περισσότερο. Σρυ που γίνομαι λίγο σπαστικό αλλά μήπως μπορείτε να δώσετε άλλο ένα λινκ από εbay?

 

Έδωσα και εγώ λινκ λίγο πιο πίσω.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Στήριγμα για το V10 σε selfie stick ή τρίποδο, αποσπωμενο, που να το κρατάει χωρίς ζόρι φορώντας και θήκη, υπάρχει κάπου Ελλαδα?

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Στήριγμα για το V10 σε selfie stick ή τρίποδο, αποσπωμενο, που να το κρατάει χωρίς ζόρι φορώντας και θήκη, υπάρχει κάπου Ελλαδα?

Στον τσιγγουνι θα βρεις πολλές ;)

 

Στάλθηκε από το LG-H650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Στον τσιγγουνι θα βρεις πολλές ;)

 

Στάλθηκε από το LG-H650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχω δει αρκετά. Αλλά έχεις δει κάποιο που να περιγράφει ότι μπορεί να στηρίξει (χωρίς ζόρι) κινητό 5,7 ιντσών?

Πήρα ένα από ΠΛΑΙΣΙΟ, το κρατάει μαζί με τη θήκη, αλλά το πιέζει, είναι στα όριά του, αφήνει σημάδι στη θήκη, και γενικά φοβάσαι ότι θα πεταχτεί το ελατήριό του έξω.

Στο τρίποδο του φίλου πιο πάνω, η στήριξη φαίνεται φαρδιά. Αλλά ψάχνω κάτι από δω. Τέτοια ώρα τέτοια λόγια βέβαια που όλα θα είναι κλειστά....

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Η θηκη της Spigen το πιανει σφιχτα το κινητο γυρω-γυρω ; Ανεβαστε αν μπορειτε καμια φωτο να δω πως εφαρμοζει και καμια με το τζαμακι της Nillkin. Κατι ακομα, δεν ξερω αν φταιει τοσο πολυ που δεν εχω καλο σημα (δικτυου για τηλεφωνα) σπιτι αλλα με wifi μονο με facebook πχ αυτοματη φωτεινοτητα στο 40 % και τιποτα στο παρασκηνιο βλεπω τα ποσοστα της μπαταριας να κατεβαινουν το ενα μετα το αλλο με διαφορα 5 λεπτων περιπου.... υπερβολικο μου φαινεται με εσας τι γινεται ? :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Πως λέγεται το πρόγραμμα που κόβει τις διαφημίσεις; για συσκευή χωρίς ροοτ λεω...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Πως λέγεται το πρόγραμμα που κόβει τις διαφημίσεις; για συσκευή χωρίς ροοτ λεω...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

Adguard, για να κοψει παντού θέλει την premium έκδοση.

 

Block this, κόβει παντου δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Ποιό να βάλω καλύτερα;

Απο το store κατεβαζω;

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

Όχι από το store. Ψάξε το στο google.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Η θηκη της Spigen το πιανει σφιχτα το κινητο γυρω-γυρω ; Ανεβαστε αν μπορειτε καμια φωτο να δω πως εφαρμοζει και καμια με το τζαμακι της Nillkin. Κατι ακομα, δεν ξερω αν φταιει τοσο πολυ που δεν εχω καλο σημα (δικτυου για τηλεφωνα) σπιτι αλλα με wifi μονο με facebook πχ αυτοματη φωτεινοτητα στο 40 % και τιποτα στο παρασκηνιο βλεπω τα ποσοστα της μπαταριας να κατεβαινουν το ενα μετα το αλλο με διαφορα 5 λεπτων περιπου.... υπερβολικο μου φαινεται με εσας τι γινεται ? :)

Ναι η Spigen πιάνει πολύ σφιχτά το κινητό γύρω γύρω. Αν σου αρέσει να βγάζεις πότε πότε το κινητό και να το έχεις γυμνό, θα σε δυσκολέψει.

Το τζάμι της ίδιας εταιρείας εφαρμόζει άψογα.

 

"V" for V10

"Greek LG V10 community" FB forum

Link to comment
Share on other sites

Τα βρήκα οκ αλλά ποιο είναι καλύτερο;

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

 

Την ιδια δουλειά εχω δει οτι κάνουν, τα χω δοκιμασει αμφοτερα.

Απλα το block this ειναι δωρεαν ;)

Link to comment
Share on other sites

Την ιδια δουλειά εχω δει οτι κάνουν, τα χω δοκιμασει αμφοτερα.

Απλα το block this ειναι δωρεαν ;)

Μπορείς να το ρυθμίσεις? Δεν βλέπω κάτι

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το ρυθμίσεις? Δεν βλέπω κάτι

 

Τι εννοείς να το ρυθμίσεις?

Απλά το ανοίγεις, πάτας ''start'' & είναι οκ. Εμφανίζει και το κλειδάκι στη status bar, δηλώνοντας ότι είναι ενεργό.

Link to comment
Share on other sites

Όπως το adguard

Τι εννοείς να το ρυθμίσεις?

Απλά το ανοίγεις, πάτας ''start'' & είναι οκ. Εμφανίζει και το κλειδάκι στη status bar, δηλώνοντας ότι είναι ενεργό.

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...