Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωραιος.... :clap:

Θα το επαιρνα και εγω αλλα ειναι πανακριβο. Και πλεον δεν υπαρχει στο σκρουτζ απ'οτι ειδα

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λιγο ασχετο αλλα υπαρχει κανεις εδω μεσα που να εχει το ασπρο και να μενει στο Ηρακλειο Κρητης να το δω και απο κοντα;

Έλα χερσόνησο να με κερασεις καφεδάκι

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Google services είναι με τις ώρες του... Την μια βγαίνει στο Θεό και άλλες φορές δεν το βλέπεις καθόλου .. Αβυσσος η ψυχή της Google...

Τα πιο πολλά τα έχω απενεργοποιημενα

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρετώ την παρέα..

Πριν λίγο παρέλαβα και εγώ το lg v10 σε μαύρο και θέλω να ρωτήσω το έξεις ..

Να περάσω την 6 η να περιμένω να περάσει OTA … μια και το κινητό δεν το έχω στήσει ακόμα ..

Η μόνη αγωνιά που έχω είναι να δω η μπαταρία ποσό κρατεί με τόσα που ακούγονται .. μια και το note 3 που είχα με μπαταρία 3200 έβγαζε άνετα μέρα… γιατί πολύ κάνουν παράπονα και λένε ότι δεν βγάζει μέρα … δεν είναι και το καλύτερο αυτό .

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα..

Πριν λίγο παρέλαβα και εγώ το lg v10 σε μαύρο και θέλω να ρωτήσω το έξεις ..

Να περάσω την 6 η να περιμένω να περάσει OTA … μια και το κινητό δεν το έχω στήσει ακόμα ..

Η μόνη αγωνιά που έχω είναι να δω η μπαταρία ποσό κρατεί με τόσα που ακούγονται .. μια και το note 3 που είχα με μπαταρία 3200 έβγαζε άνετα μέρα… γιατί πολύ κάνουν παράπονα και λένε ότι δεν βγάζει μέρα … δεν είναι και το καλύτερο αυτό .

Εννοείται να περάσεις την 6. Είτε με την 5 είτε με την 6, τη μέρα δε θα την βγάλεις.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Edited by Hierophant
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται να περάσεις την 6. Είτε με την 5 είτε με την 6, τη μέρα δε θα την βγάλεις.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Σίγουρα δεν χάνουμε κάτι κάποια ρύθμιση αν πάμε σε MM?

Το κρυφο μενου δουλεύει κανονικά για πχ?

Sent from my LG-H960

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν χάνουμε κάτι κάποια ρύθμιση αν πάμε σε MM?

Το κρυφο μενου δουλεύει κανονικά για πχ?

Sent from my LG-H960

 

Εγω απο πειρα λεω μεινε στην 5 και την 6 την περνας οποτε θες μερα θα βγαζεις σιγουρα εκτος αν δεν αφηνεις το κινητο απο τα χερια σου μετα απο 7 φορτισεις η μπαταρια περνει τα πανω της πληρως

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν χάνουμε κάτι κάποια ρύθμιση αν πάμε σε MM?

Το κρυφο μενου δουλεύει κανονικά για πχ?

Sent from my LG-H960

Δουλεύει κανονικα το κρυφό μενού

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο πειρα λεω μεινε στην 5 και την 6 την περνας οποτε θες μερα θα βγαζεις σιγουρα εκτος αν δεν αφηνεις το κινητο απο τα χερια σου μετα απο 7 φορτισεις η μπαταρια περνει τα πανω της πληρως

Να δω μέχρι πότε θα αντέξω...αλλά κάτι που δουλεύει δεν το πειράζουν...λένε

 

Sent from my LG-H960

Link to comment
Share on other sites

Να δω μέχρι πότε θα αντέξω...αλλά κάτι που δουλεύει δεν το πειράζουν...λένε

 

Sent from my LG-H960

Κοιτα εγω το πηρα απο τους πρωτους 10 στην ελλαδα υποθετω και δουλευει και δουλευει και δουλευει απροβληματιστα.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

http://s32.postimg.org/54grqs4qp/20160519_141341.jpg

Το χτύπησα και εγώ σήμερα.Ελπίζω να έκανα καλή επιλογή.

Θα περάσω κατευθείαν 6 γιατί βαριέμαι τα στησίματα.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με την 6, αναβαθμιστε άφοβα!

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με την 6, αναβαθμιστε άφοβα!

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μπορεις να μου πεις ποιες οι διαφορες με την 5; σοβαρες ομως οχι οτι πχ εχει αλλα εικονιδια κλπ.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου πεις ποιες οι διαφορες με την 5; σοβαρες ομως οχι οτι πχ εχει αλλα εικονιδια κλπ.

https://www.androidpit.com/android-m-release-date-news-features-name

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω μονο ελληνικα ξερω οποτε αχρηστο για μενα.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου πεις ποιες οι διαφορες με την 5; σοβαρες ομως οχι οτι πχ εχει αλλα εικονιδια κλπ.

Εύκολο....μη είσαι άδικος

https://www.androidpit.com/android-m-vs-android-lollipop-comparison

 

Sent from my LG-H960

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σημερα παραγγειλα κ εγω το κιν τωρα θελω να παρω μια θηκη και ειμαι αναμεσα στην γνησια με το πορτακι http://www.ebay.com/itm/Original-LG-CFV-140-Quick-Cover-Folio-Case-For-V10-F600-Black-White-/321903472567?var=&hash=item4af2f12fb7:m:mPb51jwDNqDxphrFfBesurQ και την versus http://www.ebay.co.uk/itm/New-LG-V10-F-600-Case-VERUS-High-Pro-Shield-Steel-Silver-Cover-/272034222735?hash=item3f5680d28f:g:If8AAOSw14xWKZEV της εχετε δοκιμασει?καρτα μνημης λεω να παρω αυτην http://www.ebay.com/itm/32-64-128GB-Samsung-EVO-plus-Micro-SD-SDHC-SDXC-Card-CLASS-10-UHS-1-/311614189396?var=&hash=item488da72f54:m:mkzNHGVreCCIY4Y0EISVQQw ειναι αξιοπιστες απο εξω? Edited by komatias
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω μονο ελληνικα ξερω οποτε αχρηστο για μενα.

Κρίμα. Λυπάμαι πολύ που ξέρεις μόνο ελληνικά. Χάνεις έναν ολόκληρο κόσμο πληροφοριών.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Ένα link στο youtube για 2 από τις διαφορές στη ΜΜ που εγώ έχω βρει πιο χρήσιμες. Ωστόσο επαναλαμβανόμαστε συνέχεια και έχει αρχίσει και γίνεται κουραστικό το thread.

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν έχω αναβαθμίσει ακόμα σε MM γιατι απλά δεν είναι nexus....καταλαβαινετε τι εννοώ...αλλά αφού λέτε ότι δεν έχετε πρόβλημα....θα την περάσω σύντομα

 

Sent from my LG-H960

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα. Λυπάμαι πολύ που ξέρεις μόνο ελληνικά. Χάνεις έναν ολόκληρο κόσμο πληροφοριών.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Ε τι να γινει ειμαι απο φτωχη οικογενεια, και δεν μπορεσα να μορφωθω οπως τεινουν οι καιροι και δεν ειρωνευομαι τελος παντων.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν υπάρχει λόγος να χαλάσουμε τις καρδιές μας, εδώ επικεντρώνομαστε και συζητάμε τα του V10 και όχι το μορφωτικό επίπεδο μας, :confused:

Ένα κομμάτι που βλέπω να μην υπάρχει ενδιαφέρον είναι αυτό του ήχου και καλό θα ήταν εαν έχει ασχοληθεί κάποιος και έχει να δώσει κάποιες πληροφορίες-παρατηρήσεις θα είχε ενδιαφέρον:)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ε τι να γινει ειμαι απο φτωχη οικογενεια, και δεν μπορεσα να μορφωθω οπως τεινουν οι καιροι και δεν ειρωνευομαι τελος παντων.

Η μόρφωση δεν είναι στις γλώσσες... Τεσπα θεωρώ άτυχη στιγμή το όλο θέμα...

Στα του θέματος εγώ που της δοκίμασα και της δύο δεν ειδα κάποια τρελή διαφορά. Ίσως λίγο πιο πρόθυμο το τηλέφωνο αλλά ούτως ή άλλως πήγαινε πολύ καλά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παντως νομιζω μεγα σφαλμα της ελτζι να μην το εισαγει κανονικα αυτο το τηλεφωνο,το τζι5 παντως απατο θα παει και κριμα η τιμη του πεφτει πολυ γρηγορα νομιζω.:(
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σημερα παραγγειλα κ εγω το κιν τωρα θελω να παρω μια θηκη και ειμαι αναμεσα στην γνησια με το πορτακι http://www.ebay.com/itm/Original-LG-CFV-140-Quick-Cover-Folio-Case-For-V10-F600-Black-White-/321903472567?var=&hash=item4af2f12fb7:m:mPb51jwDNqDxphrFfBesurQ και την versus http://www.ebay.co.uk/itm/New-LG-V10-F-600-Case-VERUS-High-Pro-Shield-Steel-Silver-Cover-/272034222735?hash=item3f5680d28f:g:If8AAOSw14xWKZEV της εχετε δοκιμασει?καρτα μνημης λεω να παρω αυτην http://www.ebay.com/itm/32-64-128GB-Samsung-EVO-plus-Micro-SD-SDHC-SDXC-Card-CLASS-10-UHS-1-/311614189396?

var=&hash=item488da72f54:m:mkzNHGVreCCIY4Y0EISVQQw

ειναι αξιοπιστες απο εξω?

 

Για την κάρτα μνήμης, άν σκοπεύεις κάποια στιγμή να τραβήξεις βίντεο 4Κ, μήν την πάρεις. Μέχρι FHD αντέχει ή κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως νομιζω μεγα σφαλμα της ελτζι να μην το εισαγει κανονικα αυτο το τηλεφωνο,το τζι5 παντως απατο θα παει και κριμα η τιμη του πεφτει πολυ γρηγορα νομιζω.:(

Δεν ξέρω πραγματικά οι φωστηρες τις lg Hellas τι σκεφτοντουσαν... Δεν θα το συγκρίνω με το g5 (που το θεωρώ καλό τηλέφωνο για όταν φτάσει τα 350-400€) καθώς είναι άλλη κατηγορία αλλά αν ήθελε να μπει στο παιχνίδι για να μπορέσει να κυνηγήσει τα note που σε αυτή τη κατηγορία παίζουν μπάλα μόνα τους έπρεπε να το εισάγει και επίσημα. Είναι ένα εξαιρετικό τηλέφωνο σε όλα με μόνο μέτριο την μπαταρία, η οποία ενδεχομένως με την δική μου χρήση να μην είναι οκ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ε ποσο να πάει πια???

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160519/e3c7e07d582882577c64926bafacd52f.jpg

Κι έχει ακόμα....Μόλις το έβαλα σε edge απο wifi που ήταν μετά τις 4 το απόγευμα

Sent from my LG-H960

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...