Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την ΜΜ την έχουν δώσει κανονικότατα. Απλά δεν έχει έρθει ΟΤΑ αλλά μέσω LG bridge.

Είναι επίσημη tool της LG για αναβάθμιση?

 

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι επίσημη tool της LG?

 

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

ναι βρε κανονικά. Το LG bridge είναι το επίσημο tool της LG

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μονο μεσω ΟΤΑ ειναι απαλαγμενες απο προβληματακια το λεω εκ πειρας και απο αλλη κιολας μαρκα κινητου οποιος θελει να μην ασχολειται με μικρομα....ες μονο μεσω ΟΤΑ.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε φίλε, φυσικά και μας ενδιαφέρουν οι αλλαγές στις version... Απλά μου χτύπησε κάπως το "έχει βελτιωθεί μακράν" ...

 

Πάντως το έχω ξαναπεί... δεν σκοπεύω ακόμα να πάω σε Μ.Μ αν δεν σιγουρευτώ 100% ότι είναι οκ... ιδίως αν πρόκειται για (κατά την γνώμη μου πάντα) για επουσιώδεις βελτιώσεις...

Τι να σου πω, εμένα μου φάνηκε πολύ εμφανής η διαφορά, δεν προσπαθώ να σε πείσω να βάλεις ΜΜ, αυτά που διαπίστωσα έγραψα. Ούτως ή άλλως κι εγώ όταν πρωτοβγηκε η ΜΜ έγραφα ότι επιφυλασσομαι γιατί διάβαζα διάφορα για grain στην φωτογραφία και χειρότερο ήχο στα ακουστικά, που ευτυχώς δεν επιβεβαιωθηκαν.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε κανονικά. Το LG bridge είναι το επίσημο tool της LG

Και γιατί δέν το δίνει OTA?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μονο μεσω ΟΤΑ ειναι απαλαγμενες απο προβληματακια το λεω εκ πειρας και απο αλλη κιολας μαρκα κινητου οποιος θελει να μην ασχολειται με μικρομα....ες μονο μεσω ΟΤΑ.

 

Ενδεχομένως και να έχεις δίκιο απλά στο G3 η 5.0 δεν μου ήρθε ποτέ ΟΤΑ μόνο μέσω pc suite, ομοίως και στο G2 που έχω. Πάντα στα μεγάλα updates ισχύει το κάθε αρχή και δύσκολη και σίγουρα υπάρχουν και bugs τα οποία η beta users δεν έχουν βρει. Σε επερχόμενα updates σίγουρα θα ομαλοποιήθει η κατάσταση (τουλάχιστον ελπίζω). Εγώ κάνω σχεδόν πάντα τα update και μέχρι τώρα δεν μου έχει βγει σε κακό εννοώντας οτι δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο σοβαρό πρόβλημα πέραν των μικροbugs. Ίσως έχω συνηθίσει απο το nexus 6 που έσκαγαν τα update βροχή .

 

Και γιατί δέν το δίνει OTA?

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

Δεν γνωρίζω τον λόγο αλλά δεν είναι η πρώτη φορά.

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Δεν γνωρίζω τον λόγο αλλά δεν είναι η πρώτη φορά.

Στο build number τι έχετε?

 

 

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο build number τι έχετε?

 

 

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

αν κοιτάω σωστά είναι MRA58K στο δικό μου.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σωστά κοιτάς..Πέρισυ του οκτώμβρη

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

πώς το βρήκες αυτό?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Google it.....στο Nexus 5 είναι MOB30H

Χθες ήρθε...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

αααααα Οκ. Δεν μου είχε πάει ποτέ το μυαλό να το googlaρω. Thanks

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είναι bug της 6.0 αλλά διορθώθηκε με update ..τουλάχιστον στα Nexus 5 που ξερω

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

Ρε παιδιά να σας πω κάτι που μου κάνει να δω αν το κάνει και σε εσάς; μου το έκανε και το προηγούμενο μου τηλ, το g3 τον τελευταίο καιρό. Όταν κλείνω το Wi-Fi κι ενώ έχω ανοικτά τα δεδομένα δεν πιάνει σήμα 3g ή 4g... Ακόμα κι αν τα κλείσω και τα ξανανοίξω πάλι τίποτα... Ο μόνος τρόπος είναι να το βάλω σε airplane mode για μια στιγμή και μετά επανέρχονται... Το έχει παρατηρήσει κανείς; δεν το κάνει πάντα αλλά τις περισσότερες φορές το κάνει και μου σπάει τα νεύρα.. Δεν είναι λογικό. Έχω την 6άρα

 

Το κάνει και στο V10 (έχω την 6.0) , μου το έκανε και στο G4. Μάλλον είναι κάποιο bug της 6.0

Τι είπατε τωρα ρε παιδιά.. :eek:

Το παθαινα στο Note 5,νομιζω οτι εφταιγε η κομμενη sim,αλλαζω sim,αλλαζω συσκευή (s6 edge+) τα ιδια..Φρικαρα.Πριν 3 μερες περασα ενα τελευταιο update και δεν εχει ξαναγίνει. Ελπιζω να φτιαξει με update σε ολους,ειναι τραγικο!

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο, γιατί δεν μου έχει συμβεί από την ημέρα που πέρασα την 6 στο V10, όσες φορές καθημερινά χρειάζομαι τα δεδομενα κινητής είναι άψογα, έτσι όπως το περιγράφεται είναι σπαστικό όντως και ελπίζω να διορθωθεί για όλους.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο, γιατί δεν μου έχει συμβεί από την ημέρα που πέρασα την 6 στο V10, όσες φορές καθημερινά χρειάζομαι τα δεδομενα κινητής είναι άψογα, έτσι όπως το περιγράφεται είναι σπαστικό όντως και ελπίζω να διορθωθεί για όλους.

Και εμένα δεν το κάνει πάντα αλλά κάποιες φορές

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα δεν το κάνει πάντα αλλά κάποιες φορές

 

Μάλιστα, αυτό το κάποιες φορές με προβλημάτισε οπότε θα το παρακολουθήσω και εγώ:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οφείλω να πω ευχαριστώ δημόσια στον Dr electronics που πήρε πίσω το V10 και μου επέστρεψε στο ακέραιο τα χρήματα μου και άμεσα! Είχα αμφιβολίες περί μη ύπαρξης ταινίας ασφαλείας και το δέχτηκε πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Οφείλω να πω ευχαριστώ δημόσια στον Dr electronics που πήρε πίσω το V10 και μου επέστρεψε στο ακέραιο τα χρήματα μου και άμεσα! Είχα αμφιβολίες περί μη ύπαρξης ταινίας ασφαλείας και το δέχτηκε πίσω.

Μια χαρά τότε, να φανταστώ θα πάρεις άλλο?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έτσι λέω Τάκαρε, αν και έχω την πρόκληση του xiaomi mi5 και ίσως huawei mate 8!

 

Μετά το V10 σου προτείνω να πας μόνο σε Mate 8 ή να περιμένεις την έλευση του GALAXY NOTE 6....

Πάντως μετά από 2,5 μήνες με το Mate 8 δεν θα μπορούσα να ξανά γυρίσω σε V10...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!!Μετα απο ενα χρονο με το 6 plus ηρθε η ώρα να αλλάξω παραστάσεις!Γλυκοκοιταζω το v10 διότι ειναι αρκετά ενδιαφέρον και όμορφο κινητό!Θεωρειτε αυτήν την κίνηση πισωγύρισμα και γενικά ποιες οι εντυπώσεις σας απο το v10?

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!!Μετα απο ενα χρονο με το 6 plus ηρθε η ώρα να αλλάξω παραστάσεις!Γλυκοκοιταζω το v10 διότι ειναι αρκετά ενδιαφέρον και όμορφο κινητό!Θεωρειτε αυτήν την κίνηση πισωγύρισμα και γενικά ποιες οι εντυπώσεις σας απο το v10?

Όταν λες 6 Plus εννοείς αυτό με τους 2 πυρήνες, το 1GB RAM, τα 16GB ROM, και 8MP κάμερα?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες 6 Plus εννοείς αυτό με τους 2 πυρήνες, το 1GB RAM, τα 16GB ROM, και 8MP κάμερα?

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Αυτο απλα με τα 128 γίγα ραμ!Μην πάμε όμως σε αντιπαράθεση ,μην ξεχνάς οτι το μεγαλύτερο πλεονέκτημα των iPhones ειναι το λειτουργικό που λογω του οτι ειναι γραμμένο σε γλώσσα c έναντι της Java των android δεν τρώει ποτε χαζό κολλήματα !Ειχα πολλα android και γνωρίζω γι αυτο το λέω!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έτσι λέω Τάκαρε, αν και έχω την πρόκληση του xiaomi mi5 και ίσως huawei mate 8!

Το 1ο ουτε να το σκεφτεις....το 2ο ανετα θα στο προτεινα.

Και προτου προλαβετε να ρωτησετε...ναι τα ειχα και τα 2.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτο απλα με τα 128 γίγα ραμ!Μην πάμε όμως σε αντιπαράθεση ,μην ξεχνάς οτι το μεγαλύτερο πλεονέκτημα των iPhones ειναι το λειτουργικό που λογω του οτι ειναι γραμμένο σε γλώσσα c έναντι της Java των android δεν τρώει ποτε χαζό κολλήματα !Ειχα πολλα android και γνωρίζω γι αυτο το λέω!

Το v10 δεν ξερει τι ειναι τα χαζοκοληματα, αλλα εσυ να αφησεις το μηλο, συνηθως οι αηφονακιδες δεν μπορουν να αλλαξοπιστησουν εχουν συνιθισει χωρις μπλε δοντι ραδιοφωνο το απλο λιτο λειτουργικο κλπ.Ξανασκεψουτο μην μετανιωσεις.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...