Jump to content

Meizu Pro 5


antdel_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απαγορευτική σχεδόν θα έλεγα... Εγώ περίμενα με ενα 400ρι να ξεμπερδευαμε. Τουλάχιστον ελπίζω να πεσει γρήγορα. Θα μεινουμε με το ψωροG3 λιγο ακομα... Τι να κάνουμε...

 

κι εγω αυτο ειπα ..αλλα τι να κανουμε θα περιμενουμε να πεσει,ξερεις καποιος αλλος κανα καλο και αξιοπιστο κινεζομαγαζο με καλες τιμες?

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 719
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορει να μας πει ο φιλος για το μενου- λειτουργια dual sim (μιας και δεν γνωριζω το flyme) τι επιλογες σου δεινει???

1)Αν μπορεις να βαλεις καποιες συγκεκριμένες επαφες να τις καλει παντα με την σιμ 2 (sim contact assosiation) ενώ εχεις επιλεξει σαν σιμ για κλησεις παντα την σιμ 1???

2)Αν υπαρχει η δυνατοτητα να καθοριζεις το χρωμα της κάθε σιμ που θα εμφανίζεται π.χ. σιμ1 μπλε & σιμ2 κοκκινο κτλ???

3)Αν βαλεις σαν widget μια επαφη στην επιφανια εργασιας ως ''αμεση κληση'' αν εξακολουθεί να ισχυει η ερωτηση (1)???

4)Sms με 160 χαρακτήρες με την original εφαρμογη????

 

Αν ισχυουν τα παραπανω τοτε μιλαμε για μια παρα πολύ ολοκληρωμενη συσκευη....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μας πει ο φιλος για το μενου- λειτουργια dual sim (μιας και δεν γνωριζω το flyme) τι επιλογες σου δεινει???

1)Αν μπορεις να βαλεις καποιες συγκεκριμένες επαφες να τις καλει παντα με την σιμ 2 (sim contact assosiation) ενώ εχεις επιλεξει σαν σιμ για κλησεις παντα την σιμ 1???

2)Αν υπαρχει η δυνατοτητα να καθοριζεις το χρωμα της κάθε σιμ που θα εμφανίζεται π.χ. σιμ1 μπλε & σιμ2 κοκκινο κτλ???

3)Αν βαλεις σαν widget μια επαφη στην επιφανια εργασιας ως ''αμεση κληση'' αν εξακολουθεί να ισχυει η ερωτηση (1)???

4)Sms με 160 χαρακτήρες με την original εφαρμογη????

 

Αν ισχυουν τα παραπανω τοτε μιλαμε για μια παρα πολύ ολοκληρωμενη συσκευη....

 

ειχα το meizu mx5,ιδιο λογισμικο.

1)δηλωνεις ποια καρτα θες να παιρνει τηλεφωνο,ποια να στελνει sms και με ποια να μπαινει στο ιντερνετ.

2)κανονικα την βαζεις χρωμα και την ονομαζεις.

3)αυτο δεν το εκανα να σου πω την αληθεια.αλλα νομιζω θα καλει απο την καρτα που εχεις δηλωσει για τις κλησεις.

4)ειχα γραψει μικρα μηνυματα,μαλλον υποστιριζει 160 χαρακτηρες.

Link to comment
Share on other sites

ειχα το meizu mx5,ιδιο λογισμικο.

1)δηλωνεις ποια καρτα θες να παιρνει τηλεφωνο,ποια να στελνει sms και με ποια να μπαινει στο ιντερνετ.

2)κανονικα την βαζεις χρωμα και την ονομαζεις.

3)αυτο δεν το εκανα να σου πω την αληθεια.αλλα νομιζω θα καλει απο την καρτα που εχεις δηλωσει για τις κλησεις.

4)ειχα γραψει μικρα μηνυματα,μαλλον υποστιριζει 160 χαρακτηρες.

 

Ευχαριστω για την απαντηση σου αλλα θα ηθελα αν μπορεις να δεις και να μου πεις αν υπαρχει η ρυθμιση που περιγραφω παρακατω....

Ας πουμε ότι εχω επιλεξει για για ολες τις κλησεις την σιμ1.....υπαρχει η δυνατοτητα σε καποιο μενου ειτε στον τηλεφωνικο καταλογο ειτε στις ρυθμισεις των σιμ, ειτε μεσα σε μια συγκεκριμενη επαφη να εχω προ-καθορισει π.χ. τον δικο σου τηλεφωνικο αριθμο να το παιρνει με την σιμ2 και εννοείτε ότι αυτό θα παρακαμπτει την γενικη ρυθμιση για κλησεις από την σιμ1????

Αυτό για μενα είναι το Α και το Ω για την χρηση dual sim συσκευης.....είναι μια λειτουργια που λειπει από όλα τα samsung dual sim και ευτυχος υπαρχει στο Lg G4 dual sim το οποιο και εχω.....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση σου αλλα θα ηθελα αν μπορεις να δεις και να μου πεις αν υπαρχει η ρυθμιση που περιγραφω παρακατω....

Ας πουμε ότι εχω επιλεξει για για ολες τις κλησεις την σιμ1.....υπαρχει η δυνατοτητα σε καποιο μενου ειτε στον τηλεφωνικο καταλογο ειτε στις ρυθμισεις των σιμ, ειτε μεσα σε μια συγκεκριμενη επαφη να εχω προ-καθορισει π.χ. τον δικο σου τηλεφωνικο αριθμο να το παιρνει με την σιμ2 και εννοείτε ότι αυτό θα παρακαμπτει την γενικη ρυθμιση για κλησεις από την σιμ1????

Αυτό για μενα είναι το Α και το Ω για την χρηση dual sim συσκευης.....είναι μια λειτουργια που λειπει από όλα τα samsung dual sim και ευτυχος υπαρχει στο Lg G4 dual sim το οποιο και εχω.....

 

το ειχα και το πουλησα φιλε και αναμενω το προ.

νομιζω δεν γινεται.αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

 

μου εχει δωσει η meizu tracking number NL αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα,ουτε στο site του elta και ουτε στο 17track.

ξερει κατι καποιος κατι παραπανω να το βρω?

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

μου εχει δωσει η meizu tracking number NL αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα,ουτε στο site του elta και ουτε στο 17track.

ξερει κατι καποιος κατι παραπανω να το βρω?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316;)

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη για την οθόνη δεν το ήξερα να σου πω την αλήθεια. Επί του θέματος είναι από τις καλύτερες οθόνες που έχω δει αλλά όχι η καλύτερη. Τα σκήπτρα τα κρατάει το s6 edge Plus.. Έχοντας συμβιωσει πρόσφατα με LG g4 και note 4 μπορώ να πω ότι είναι ανώτερη του g4 και με το Note παίζουν στα ίσια.. Βέβαια έχει χαμηλότερη ανάλυση.. Είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα.. 4.5 έχω στο κινητό l.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

International rom..

Για τις φωτογραφίες παιδιά θα περιμένετε γιατι λόγω περίεργου ωραρίου δεν μπορώ να ασχοληθώ εκτενώς. Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω... Για την ιστορία χθές τσέκαρα πάλι την μπαταρία.. Με φωτεινότητα 60% χρήση Wi-Fi αποκλειστικά με ελάχιστες κλήσεις μου άγγιξε 7 ώρες 48 λεπτά με 3% πριν μπει στην μπριζα..ούτε εξοικονομήσεις ούτε τίποτα!

ευχαριστω για την αναλυση σου.

Ναι πιστευω πλεον ειναι μια οθονη καλη αλλα δεν πιανει του G4.Λογικο.Δεν το χρειαζομαι.

τα λευκα ειναι ομοιομορφα;Στον ηλιο βλεπεις καλα;

 

να σαι καλα να το χαιρεσαι φιλε

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μιας και είσαι ο μόνος που το έχει γραψε μας κάποια πραγματάκια παραπανω.....Αν έχεις βρει κάποιο Bug μιας και πέρασαν κάποιες μέρες για την μπαταρία (είχες γράψει 7+ ώρες αθονη) για το GPS και αν έχεις πάνω 2 σιμ Εάν υποστηρίζει η ρομ να βάζεις κάποιες επαφές να καλούν με μια συγκεκριμένη σιμ και να παρακάμπτουν την προεπιλογή....Ευχαριστώ.... Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

αυτοι στο meizusale ειναι απαραδεκτοι,παραγγειλα 3 του μηνος,κατα τις 10 του μηνος λεγανε θα το στειλουνε,μπαινω στην παραγγελεια και εχουνε ενα νουμερο αποστολης το οποιο δεν βγαζει πουθενα,στελνω καμοια 4 μηνυματα και δεν παιρνω απαντηση.σημερα παιρνω τηλεφωνο και μια μου ειπε στειλε μας την ταυτοτητα σου για να στο στειλουμε.μετα ξαναπαιρνω τηλεφωνο και βγαινει ενας που μου λεει οτι δεν εχουν χρυσο χρωμα και να διαλεξω καποιο αλλο.αυτος ηξερε καλυτερα αγγλικα αλλα με μια αθλια προφορα καταλαβαινα τα μισα και απο τους δυο και τελικα αλλαξα χρωμα σε white-silver και θα το στειλουνε τις επομενες μερες.πολυ απαραδεκτη εταιρεια.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Εχω το MEIZU MX4 και είμαι ικανοποιημένος. Πολύ ικανοποιημένος. Αν μου λείπει κάτι, είναι...... οι υπέρυθρες!!!....

Παρακολουθώ λοιπόν την εξέλιξη της MEIZU. Αλλά αναρρωτιέμαι, τι παραπάνω έχει (και σε τι βαθμό) το ΜΧ5 pro, σε σχέση με το LG όταν μάλιστα το τελευταίο έχει την ίδια ή και χαμηλότερη τιμή εδώ και με 2 χρόνια εγγύηση....

Δεν είναι ειρωνικό σχόλιο, ούτε προμοτάρισμα του G4, απλά απορία, μιας και με τρώει το χέρι για αλλαγή προς τα Χριστούγεννα...

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Εχω το MEIZU MX4 και είμαι ικανοποιημένος. Πολύ ικανοποιημένος. Αν μου λείπει κάτι, είναι...... οι υπέρυθρες!!!....

Παρακολουθώ λοιπόν την εξέλιξη της MEIZU. Αλλά αναρρωτιέμαι, τι παραπάνω έχει (και σε τι βαθμό) το ΜΧ5 pro, σε σχέση με το LG όταν μάλιστα το τελευταίο έχει την ίδια ή και χαμηλότερη τιμή εδώ και με 2 χρόνια εγγύηση....

Δεν είναι ειρωνικό σχόλιο, ούτε προμοτάρισμα του G4, απλά απορία, μιας και με τρώει το χέρι για αλλαγή προς τα Χριστούγεννα...

Καλύτερο επεξεργαστή, ένα gb ram παραπάνω (στην έκδοση 64),καλύτερη οθόνη. Μιλάω εκ πείρας μιας και το g4 το έδωσα στην γυναίκα και είναι κλάσεις ανώτερο σε ποιότητα κατασκευής από το πλαστικό σκουπίδι της lg0

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορει να μας πει ο φιλος για το μενου- λειτουργια dual sim (μιας και δεν γνωριζω το flyme) τι επιλογες σου δεινει???

1)Αν μπορεις να βαλεις καποιες συγκεκριμένες επαφες να τις καλει παντα με την σιμ 2 (sim contact assosiation) ενώ εχεις επιλεξει σαν σιμ για κλησεις παντα την σιμ 1???

2)Αν υπαρχει η δυνατοτητα να καθοριζεις το χρωμα της κάθε σιμ που θα εμφανίζεται π.χ. σιμ1 μπλε & σιμ2 κοκκινο κτλ???

3)Αν βαλεις σαν widget μια επαφη στην επιφανια εργασιας ως ''αμεση κληση'' αν εξακολουθεί να ισχυει η ερωτηση (1)???

4)Sms με 160 χαρακτήρες με την original εφαρμογη????

 

Αν ισχυουν τα παραπανω τοτε μιλαμε για μια παρα πολύ ολοκληρωμενη συσκευη....

Αρχικώς με συγχωρείς για το ετεροχρονισμένο της απάντησης αλλά έλειπα Γερμανία και γύρισα σήμερα το πρωί. 1) μπορείς κανονικότατα όπως απάντησε ο φίλος παραπάνω. Την καθοριζεις εσύ! 2)εσυ καθοριζεις χρώμα! 3)ισχυει κανονικά! 4)υποστηριζει το σύστημα των 160 χαρακτήρων!

Link to comment
Share on other sites

Σε έχουμε ξαναρωτήσει βέβαια, αλλά επειδή η φωτογραφία έχει καταλήξει να είναι για πολλούς (σίγουρα για μένα), βασικός παράγοντας στην επιλογή κινητού, αν μπορέσεις ανέβασε κανά δυο φωτογραφίες εξωτερική και εσωτερική... Θα είμασταν ευγνώμονες.....
"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο επεξεργαστή, ένα gb ram παραπάνω (στην έκδοση 64),καλύτερη οθόνη. Μιλάω εκ πείρας μιας και το g4 το έδωσα στην γυναίκα και είναι κλάσεις ανώτερο σε ποιότητα κατασκευής από το πλαστικό σκουπίδι της lg0

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αρχικώς με συγχωρείς για το ετεροχρονισμένο της απάντησης αλλά έλειπα Γερμανία και γύρισα σήμερα το πρωί. 1) μπορείς κανονικότατα όπως απάντησε ο φίλος παραπάνω. Την καθοριζεις εσύ! 2)εσυ καθοριζεις χρώμα! 3)ισχυει κανονικά! 4)υποστηριζει το σύστημα των 160 χαρακτήρων!

 

Μπορεις να μου πεις πως επιλεγω ορισμενες επαφες να τις καλει απο μια συγκεκριμενη και πως βαζω συντομευση μια κληση στην εππιφανεια εξω?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου πεις πως επιλεγω ορισμενες επαφες να τις καλει απο μια συγκεκριμενη και πως βαζω συντομευση μια κληση στην εππιφανεια εξω?

 

Αυτή την ερώτηση έκανα και εγώ αλλά ο φίλος μαλον δεν κατάλαβε καλά....η ερώτηση 1 που έκανα είναι το Α & το Ω για dual SIM κινητό....αν δηλαδη ας πούμε οτι έχω επιλέξει την σιμ 1 Για όλες τις κλήσεις θέλω να μπορώ να έχω προκαθορισει σε κάποιες επαφές να της παίρνει από την σιμ 2 παρακάμπτοντας έτσι την γενική ρύθμιση (ότι Δηλαδή όλες οι κλήσεις θα γίνονται πάντα από την σιμ1) Και οσες δεν έχω προκαθορισει να τις παίρνει κανονικά από την σιμ 1

Γι'αυτό επιμένω τόσο πολύ να μας πει κάποιος....π.χ. σε όλα τα samsung dual SIM Αυτό δεν γίνεται...στο LG g4 dual SIM......γίνεται......όπως και σε όλα τα ΜΤΚ Dual SIM

 

Η 2η ερώτηση μου είναι ότι εφόσον ισχύει η πρωτη αν από τα widget επιλέξεις το "άμεση κλήση" και βάλεις μια επαφή από αυτές που ανήκουν στην σιμ που δεν είναι προκαθορισμένη με ποια σιμ την παίρνει τελικα???στο LG δυστυχώς την παίρνει με την γενική ρύθμιση δηλ την σιμ ένα.....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενδιαφερομε για το Meizu MX5 Pro σε Χρυσο.

Ξερει κανεις ποσο κανει και που θα το βρω;

Eχει καιρο που εβλεπα για το MX5, και τωρα που ηρθε η ωρα για αγορα δεν ηξερα οτι εχει βγει και Pro. (αν καταλαβα καλα το Pro ειναι λιγο καλυτερο ε; )

Δεν εχω πιστωτικη υπαρχει καποιος τροπος να το παρω;

Πιστευω οτι τα λεφτα μου φτανουν για το Pro αν και δεν ξερω ακριβως τιμη.

Edited by elder
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενδιαφερομε για το Meizu MX5 Pro σε Χρυσο.

Ξερει κανεις ποσο κανει και που θα το βρω;

Eχει καιρο που εβλεπα για το MX5, και τωρα που ηρθε η ωρα για αγορα δεν ηξερα οτι εχει βγει και Pro. (αν καταλαβα καλα το Pro ειναι λιγο καλυτερο ε; )

Δεν εχω πιστωτικη υπαρχει καποιος τροπος να το παρω;

Πιστευω οτι τα λεφτα μου φτανουν για το Pro αν και δεν ξερω ακριβως τιμη.

χρυσο δεν υπαρχει πουθενα,εγω σε χρυσο το παραγγειλα απο το επισιμο site meizusale και θα το στειλουν σε ασημι.

500 δολαρια απο vickmail.

χωρις πιστωτικη η χρεωστικη δεν μπορεις φιλε και φυσικα χωρις paypal.

Link to comment
Share on other sites

χρυσο δεν υπαρχει πουθενα,εγω σε χρυσο το παραγγειλα απο το επισιμο site meizusale και θα το στειλουν σε ασημι.

500 δολαρια απο vickmail.

χωρις πιστωτικη η χρεωστικη δεν μπορεις φιλε και φυσικα χωρις paypal.

Πω ρε φιλε και μας γεμισαν διαφημηση του χρυσου.

Το ασπρο με το χρυσο περιγραμμα με κερδισε στη συγκεκριμενη συσκευη.

Αυριο ειναι να παω για κινητο, η αλλη μου επιλογη ειναι Samsung Galaxy S6 η S6 edge, που και εδω δεν ξερω τι απ τα δυο.

Link to comment
Share on other sites

Με φωτεινότητα πάντοτε στο 60% και αποκλειστική χρήση Wi-Fi με κλήσεις και τα συναφή μόνιμα 7 ώρες οθόνη και πάνω... Χθές έπιασα ρεκόρ με 7 ώρες 53 λεπτά με 1% να απομένει.. Αν βρείτε κάτι καλύτερο πείτε μου το να το πάρω... Σήμερα μου έφτασα η παραγγελία από ibuygou .2 meizu Pro 5 64αρια(για φίλους) .χρονος αναμονής με ταχυδρομείο 8 μέρες ..φωτογραφίες θα ανεβάσω σύντομα.
Link to comment
Share on other sites

Με φωτεινότητα πάντοτε στο 60% και αποκλειστική χρήση Wi-Fi με κλήσεις και τα συναφή μόνιμα 7 ώρες οθόνη και πάνω... Χθές έπιασα ρεκόρ με 7 ώρες 53 λεπτά με 1% να απομένει.. Αν βρείτε κάτι καλύτερο πείτε μου το να το πάρω... Σήμερα μου έφτασα η παραγγελία από ibuygou .2 meizu Pro 5 64αρια(για φίλους) .χρονος αναμονής με ταχυδρομείο 8 μέρες ..φωτογραφίες θα ανεβάσω σύντομα.

 

πες μας τιμη κι απο ποιο καταστημα..

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

πες μας τιμη κι απο ποιο καταστημα..

 

Ο ξάδερφος μου που είναι ναυτικός μου το έφερε από Κίνα. 500 δολλάρια το 64αρι!

Link to comment
Share on other sites

Ο ξάδερφος μου που είναι ναυτικός μου το έφερε από Κίνα. 500 δολλάρια το 64αρι!

 

Και στο χρόνο που βρεις αν ανεβάσεις κανά δείγμα της φωτογραφικής θα ήμασταν ευγνώμονες, δεν υπάρχει σχεδόν πουθενά, από κάτοχο, δείγμα στο ίντερνετ

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

εγω το παραγγειλα απο το επισημο σιτε της meizu στις 3/10,αυτοι μαλλον αναθετουν τις παραγγελειες σε ενα αλλο site.και μετα απο πολυ αναμονη και αλλαγη χρωματος χτες εφυγε απο Ολλανδια και ερχεται εδω.οποτε αρχη της επομενης εβδομαδος θα γραψω οτι θελετε και θα ανεβασω οτι θελετε.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...