Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230


Pimpsick
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mia erotisi kai apo emena.Exo sosi oles tis epafes apo to p900 san Vcard.Pos mporo na tis peraso sto 6230????Arnite katigorimatika na tis diavasi....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

swsta ola afta pu eipes alla 3.5 meres? :!: :confused: :cool:

 

emena 2.5 me arketi xrisi ke ime xarumenos ;)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αν γράφατε και σε Ελληνικά και δεν παιδευόμασταν να καταλάβουμε τα ορνιθοσκαλισματο-Greeklish θα ήμουν και εγώ ιδιαίτερα χαρούμενος :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. βλέπετε ποστ μου με greeklish? είναι από το Pocket pc μου!
.Απο την υπογραφη του Alexkass.Αυτος δικαιολογειται.Εν μερη ομως εχεις δικαιο!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ssb ( 1 Μάι. 2004 , 17:09)

 

Αν γράφατε και σε Ελληνικά και δεν παιδευόμασταν να καταλάβουμε τα ορνιθοσκαλισματο-Greeklish θα ήμουν και εγώ ιδιαίτερα χαρούμενος :wacko:

 

 

Όντως, διαβάζοντας το μακροσκελές ποστ του παιδιού πιο πάνω και εγώ αυτό σκεφτόμουν :o

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (6230: Mozilla/4.08 (PDA; Windows CE/1.0.0) NetFront/3.1)

 

Αρχικό Μήνυμα από eirini_any

Μπορω να βαλω ως ηχο κλησης στο 6230 αρχειο .amr?

 

ame ;)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Eμένα πάντως με μετρια χρήση τηλεφωνικών παραμέτρων και αρκετή toy bt και mp3 και βρίσκεται αισίως στην τέταρτη μέρα, έστω και με μια γραμμή, αλλά το βράδυ σίγουρα θα θελει το "φιλί της ζωής".... :* :whistle:
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εχει κρατησει το πολυ 1.5 24ωρο, το ελιωσα βεβαια στα μυνηματα, τηλεφωνα κτλπ. νωρις ειναι ακομα ισως στη συνεχεια να μοθ αποδιδει περισσοτερο η μπαταρια.

 

Alexkas δεν εχει option για να απενεργοποιησεις εντελως την αποθηκευση μηνυματων στα sent items εχει μονο για ενεργοποιηση/απενεργοποιηση του overwriting (αυτο που ειπες και εσυ δηλαδη, το να γραφει απο πανω οταν τα sent items 20)

 

εσεις τι mp3 εχετε βαλει για ηχο κλησης? ετσι για να παρω καμια ιδεα. το καλυτερο θα ηταν να βαζει κανεις sample του τραγουδιου που του αρεσει για να ακουσει το καλυτερο οταν χτυπαει το τηλεφωνο και οχι μονο το intro ;p

 

απο παιχνιδια εχετε να προτεινετε κατι? καποιο παιχνιδι? καποιο site ισως?

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Ξokia 6230 Rulez: Nokia6230/2.0 (03.15) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

To proto mΞΏu pΞΏst apo to 6230.Ξa rwtisw.Mexri posa MB karta dexetai??Tin foulara

Link to comment
Share on other sites

Kαι κατι ακομα.Εχω συνδεσει το κινητο με το PC μεσω MA-620 IR Adapter(εως οτου παρω το Bluetooth) και θελω να "σερφαρω" στον υπολογιστη χρησιμοποιωντας το GPRS.Εχω ενεργοποιησει το GPRS και γενικα τα παντα αλλα....δεν ξερω τι πρεπει να κανω!Εχω Vodafone CU και στον υπολογιστη Otenet ISDN 64K...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass ( 1 Μάι. 2004 , 13:23)

 

με το πρόγραμμα της νόκια? μόνο με το application installer να τα βάζεις.

 

 

Απο που το κανω download αυτο ?

Α το logomanager υποστηριζει το usb καλωδιο μας γιατι βλεπω πως οχι εγω!

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gregorisvas ( 1 Μάι. 2004 , 23:42)

 

Μεσα στο CD του κινητου το εχει..Στο PC Suite 5.8.Εμενα δουλευει κανονικα!! :)

 

Ναι με αυτο μου βγαζει προβλημα. Πεσ μου εσυ μια εχτρα γαμε που εβαλες να το κατεβασς το ιδιο να δοκιμασς να δς τι γινετε.

Ευχαριστς

Κοστασ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gregorisvas ( 1 Μάι. 2004 , 22:35)

 

Kαι κατι ακομα.Εχω συνδεσει το κινητο με το PC μεσω MA-620 IR Adapter(εως οτου παρω το Bluetooth) και θελω να "σερφαρω" στον υπολογιστη χρησιμοποιωντας το GPRS.Εχω ενεργοποιησει το GPRS και γενικα τα παντα αλλα....δεν ξερω τι πρεπει να κανω!Εχω Vodafone CU και στον υπολογιστη Otenet ISDN 64K...

 

Πρέπει να σου πω ότι για να σερφάρεις από το pc μέσω 6230 δεν χρειάζεσαι σύνδεση isp όπως η otenet που έχεις ;) . Δυστηχώς όμως, με το cu δεν υπάρχει η δυνατότητα internet over gprs. Μόνο στα συμβόλαια vodafone. :)
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (6230: Mozilla/4.08 (PDA; Windows CE/1.0.0) NetFront/3.1)

 

ke me dial-up otenet se liga lepta den tha exeis karta. :worry:

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου sorry για τα greeklish στο προηγουμενο post αλλα οταν εκανα τα πρωτα μου βήματα στους υπολογιστές τα ελληνικα ηταν πολυ μπερδεμενη υποθεση με αποτέλεσμα να εχω συνηθίσει τα greeklish...Αυτό το post τώρα με παιδέυει αφάνταστα αλλά θα προσπαθήσω! Πάντως σε περίπτώση που βιάζομαι δυστηχώς θα ξαναδείτε greeklish απο μένα και ζητάω συγνώμη προκαταβολικά σε οσους τους δυσκολέυουν!

 

Κάτι αλλο: εχει βρεί κανείς το Nokia Game Installer σε εκδοση που να δουλεύει με το Pc Suite 6.1? Τα games στο φάκελο Συλλογή με εκνέυριζουν αφάνταστα! Καμία αλλη λύση υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Aν μπορεί ας βοηθήσει κάποιος... Aγόρασα μια κάρτα 256 takeMS, αλλά δυστυχώς το πίσω κάλυμμα δεν ανοίγει με τίποτα. H μόνη λύση που σκέφτομαι είναι να το πετάξω από τον 3ο η να χρησιμοποιήσω κατσαβίδι. Eχω προσπαθήσει με όλους τους τρόπους, μέχρι που ματωσα τα χέρια μου από την προσπάθεια...
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (6230: Mozilla/4.08 (PDA; Windows CE/1.0.0) NetFront/3.1)

 

Αρχικό Μήνυμα από andreas73

Aν μπορεί ας βοηθήσει κάποιος... Aγόρασα μια κάρτα 256 takeMS, αλλά δυστυχώς το πίσω κάλυμμα δεν ανοίγει με τίποτα. H μόνη λύση που σκέφτομαι είναι να το πετάξω από τον 3ο η να χρησιμοποιήσω κατσαβίδι. Eχω προσπαθήσει με όλους τους τρόπους, μέχρι που ματωσα τα χέρια μου από την προσπάθεια...

 

patas to asimenio pliktro, ke me to allo xeri travas to kapaki pros to meros tis kameras. TIP: vazis ton ena adixeira stin kamera gia na vriski adistasi.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...