Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230


Pimpsick
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια να ξαναπω πως το τηλεφωνάκι ειναι τελειο.... :)

 

Ποτε δεν ήμουν τοσο ενθουσιασμένος με ένα κινητό.... :D

 

Να είσαστε βεβαιοι πως αν υπήρχε το παραμικρό θα το ανέφερα...Είναι γνωστο πόσο αυστηρός είμαι με τα κινητά....Σχεδόν όλα κατα διαστήματα τα έχω "θαψει"....Εδώ μενω άφωνος.... :eek: Κανένα σοβαρό και οφθαλμοφανές bug....Aψογο.... :D Η οθόνη που τόσο κατακρίθηκε,

τέλεια και σου δίνει την εντύπωση με την ζωντάνειά της, πως έχει περισσότερα απο 65 χιλ. χρώματα....Φαίνεται ευκρινώς με όλες τις συνθήκες και έχει μια μοναδική λεπτομέρεια.....Με εντυπωσίασε!

 

Την αυτονομία του την μελετώ ακόμα, δεδομένου ότι ή μπαταρία βρίσκεται στο ρονταζ και συνέχεια μου δίνει καλύτερους χρόνους....Πάντως μπορώ να πω ότι η αυτονομία δεν είναι το μεγάλο του αβανταζ....Το τηλεφωνο όμως χρησιμοποιείται κατα κόρον....Μια μεση αυτονομια με μικτή χρήση είναι περίπου δύο μερες....Στο μελλον θα αναφερθώ πιο επισταμένα στο θέμα αυτό....καθώς οι εξελίξεις και η χρήση τρέχουν και ποικίλουν....

 

Τώρα τι θα ήθελα ακόμα;;;; Από το μελλοντικό 6240 πιθανώς!!! Λίγο μεγαλύτερη οθονη (με τα ίδια χρακτηριστικά ευκρίνειας και ζωντανειας του 6230) πιθανώς με 262Κ....Καλύτερη ποιότητα βίντεο, καμερα 1ΜΠΧ για τον ανταγωνισμό και μόνο, και φλας...για να το χρησιμοποιώ σαν φακό, γιατί πιστέψτε με το night mode του κάνει θαύματα....Ααα...και επιτέλους φωτεινό φοντο στα γράμματα του λογοτύπου, όπου και επικεντρώνω την άμεση αναγκη της ΝΟΚΙΑ για βελτίωση..... :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος biller (20 Απρ. 2004 , 22:00)

 

Εpanaferw ta erwtimata, an mporeite apantiste estw se kapoia...thanx

 

 

1. 12 ώρες κλειστό (αφού αδειάσει η αρχική μπαταρία)

 

2. ΒΤ για συγχρονισμό, μεταφορά εικόνων κλπ κλπ, card reader (usb) για μεταφορά ΜΡ3 ;)

 

3. απάντησα πιο πάνω, όπου εσύ διαλέξεις.

 

4. ο μηδενισμός της ώρας είναι αν μείνει το κινητό χωρίς μπαταρία για αρκετή ώρα (λογικό). το θέμα με τις ομάδες το έλυσε ένας φίλος μας αρχικά και αναφέρω τον τρόπο του πιο πάνω ;)

 

5. σου αποστέλονται από εκεί με σμς-ρυθμίσεων

 

6. *#0000# για να δεις την έκδοση σου, τον άλλο δεν τον ξέρω (για να στρώσει κάμεις επαναφορά εργ. ρυθμ.)

 

7. για το ΒΤ θα έχει στο σιντί του BT adaptor που θα αγοράσεις, για καλώδιο έχει :)

όσο για προγράμματα για τα 3gp έχει μέσα στο σιντί στο pc suite το νοκια mutlimedia player.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος haki (20 Απρ. 2004 , 23:21)

 

Κερνας ποτο οταν κατεβω στην Αθηνα!

 

 

δεν το βρήκα εγώ :)

 

ένα φίλος παραπάνω, που θα με συγχωρέσει αλλά ξεχνάω το όνομά του. :(

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

απορίες.......

θέλω να φορτώσω java games στο 6230.

1. που θα βρω παιχνιδια; (sites or breifcase)

2. πόσα μπορώ να ρίξω στο κινητό;

3. με τον nokia application installer τα ριχνω μόνο στα "εφαρμογές>συλλογή";

4. υπάρχει τρόπος να τα βάλω στην mmc και να τα παίζω από εκεί; εάν ναι..., με ποιον τρόπο τα ρίχνω εκεί; (πρόγραμμα, ρυθμίσεις κτλ)

5. ξέρει κανείς εάν γίνεται να δέχομαι τις κλήσεις μόνο απ'τα νούμερα που εχώ στις ομάδες ή στον κατάλογο κι όλες οι υπόλοιπες να απορρίπτονται (σαν απασχολημένο);;; στο Τ630 μπορούσα να το κάνω αυτό...

 

τέλος, haki & alexkass, thanks για τη λύση του bug των ομάδων χρηστών!!!

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass (21 Απρ. 2004 , 00:20)

 

1. 12 ώρες κλειστό (αφού αδειάσει η αρχική μπαταρία)

 

 

 

 

Ayto ehei nomizo sizitithei apeires fores!

Se kanena manual den anaferetai oti hreiazetai i proti fortisi na einai toso megalis diarkeias!

An itan toso simantiko , eimai sigouros oti tha anagrafotan ekei.

Mia kali fortisi gyro stis 3 ores einai yperarketi.

Ego synisto tis treis protes fortiseis na ginontai me proigoumeno plires adeiasma tis batarias(styl conditioning)...Ohi omos toses polles ores.

Den to krino aparaitito.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass (21 Απρ. 2004 , 00:20)

 

1. 12 ώρες κλειστό (αφού αδειάσει η αρχική μπαταρία)

 

2. ΒΤ για συγχρονισμό, μεταφορά εικόνων κλπ κλπ, card reader (usb) για μεταφορά ΜΡ3 ;)

 

3. απάντησα πιο πάνω, όπου εσύ διαλέξεις.

 

4. ο μηδενισμός της ώρας είναι αν μείνει το κινητό χωρίς μπαταρία για αρκετή ώρα (λογικό). το θέμα με τις ομάδες το έλυσε ένας φίλος μας αρχικά και αναφέρω τον τρόπο του πιο πάνω ;)

 

5. σου αποστέλονται από εκεί με σμς-ρυθμίσεων

 

6. *#0000# για να δεις την έκδοση σου, τον άλλο δεν τον ξέρω (για να στρώσει κάμεις επαναφορά εργ. ρυθμ.)

 

7. για το ΒΤ θα έχει στο σιντί του BT adaptor που θα αγοράσεις, για καλώδιο έχει :)

όσο για προγράμματα για τα 3gp έχει μέσα στο σιντί στο pc suite το νοκια mutlimedia player.

 

 

oson afora to provlima midenismou tis wras, auto einai yparkto, toulahiston sto diko mou, akoma kai me fortisti mpatarias epanw, kleisimo kai ksanaanoigma... mallon prepei na to paw se nokia magazi

 

allos me to idio provlima?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Lion (21 Απρ. 2004 , 02:28)

 

Ayto ehei nomizo sizitithei apeires fores!

Se kanena manual den anaferetai oti hreiazetai i proti fortisi na einai toso megalis diarkeias!

An itan toso simantiko , eimai sigouros oti tha anagrafotan ekei.

Mia kali fortisi gyro stis 3 ores einai yperarketi.

Ego synisto tis treis protes fortiseis na ginontai me proigoumeno plires adeiasma tis batarias(styl conditioning)...Ohi omos toses polles ores.

Den to krino aparaitito.

 

Kαλημέρα.Καταρχήν σαν μοντερέιτορ θα περίμενα να έδινες πρώτος το παράδειγμα στην χρήση της Ελληνικής γλώσσας και όχι των greekglish.Επειτα όσον αφορά την μπαταρία έχω μιλήσει ξανά και ξανά και ξανά σαν ηλεκτρονικός πολλές φορές και εδώ και στο unwired.Ο Global moderator εχει παραθέσει και λινκ σ ξένα ειδικά σαιτ που επιβεβαιώνουν αυτά που έχω αναφέρει στοο παρελθόν.Οι 2 πρώτες φορτίσεις είναι απαραίτητο να είναι για αρκετές ωρες στην φόρτιση καθότι ακόμα και χωρίς ενδειξη΄δέχεται φορτίο μικρό μεν αλλά ικανό να ανοίξει τα στοιχεία.Επειτα το γεγονός ότι οι κατασκευαστές δεν αναφέρουν τίποτα στα μάνιουαλ περί του θέματος(πλην περιπτώσεων σε κάποι κινητά)δεν έχει να κάνει με την πραγματικότητα.Οι συγγραφείς των οδηγιών (manual)είναι οι κατασκευαστές των κινητών.ΚΑΜΙΑ μπαταρία δεν παράγεται στο ίδιο εργοστάσιο με το κινητό αλλά σε τρίτες χώρες όπως Τσεχία,Ουγγαρία,Κίνα,Ιαπωνία,οπότε ο κατασκευαστής του κινητού δεν μπορεί να πει εκτενώς για ξένη κατασκευή παρά μόνο τα βασικά και βάση των τεχνικών προδιαγραφών-στάνταρς που έχει ζητήσει από τον κατασκευαστή των μπαταριών,ΚΑΙ για λόγους χρόνου και όγκου φυλλαδίου.

Καλό λοιπόν θα ήταν να κάναμε μια αναζήτηση με βάση αυτό το θέμα και σε κάθε κινητό να μην ρωτάμε το ίδιο και το ίδιο.Από εκεί και πέρα ελευθερία έχουμε βέβαια ,αν κάποιος νομίζει ότι γνωρίζει καλύτερα την φορτίζει όπως θέλει.Επίσης έχει αναφερθεί και από μέλος του myphone πως <σιγά μην γίνω δέσμιος μιας μπαταρίας,30 ευρώ κάνει παίρνω μια νέα...>ΚΑΙ αυτό σωστό ,ιδίως άν ο κάτοχος αυτός δεν αντιμετωπίζει οικονομικά στριμώγματα(αυτός ή ο μπαμπάς του ;) )

Τέλος θα ήθελα μιας και εγώ ακόμα δεν το έχω χρησιμοποιήσω ακόμα αυτό το κινητό να ρωτήσω τα παιδιά που το έχουν αν κάνοντας μια πολύ γρήγορη αναζήτηση στον τηεφωνικό κατάλογο κι έχοντας ταυτόχρονα μια εφαρμογή ανοιχτή ,ή και γράφοντας μ΄θνημα γρήγορα,ΑΝ κάπου <κόλωσε-καθυστέρησε ->το κινητό σήμα κατατεθέν της Νόκια,ή αν παίζει κανονικά.Μακάρι να είναι Χρήστο όπως τα λες μιας και όντως ξέρω ότι είσαι αυστηρός στα τηλέφωνα και δεν το...χαιδεύεις... :)

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς εάν γίνεται να δέχομαι τις κλήσεις μόνο απ'τα νούμερα που εχώ στις ομάδες ή στον κατάλογο κι όλες οι υπόλοιπες να απορρίπτονται (σαν απασχολημένο);;; στο Τ630 μπορούσα να το κάνω αυτό(αποδοχή κλήσεων), αλλά δεν το εχω βρει στο nokia 6230. Υπάρχει αυτή η δυνατότητα;;;

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τις μπαταριες

 

πλιζ ας ποσταρει καποιος το σχετικο σαητ γιατι δεν το βρισκω εδω γυρω

Link to comment
Share on other sites

balakof: ginetai ayto poy zhtas. Mesa apo th diamorfvsh toy kathe profil mporeis na diale3eis na dexesai oles tis klhseis h mono apo opoia/opoies omades 8es:

Menu-->Rythmyseis-->Profil-->(dialegeis to profil poy 8es)-->Eidopoihsh gia...

Yparxei kai kapoia allh rythmhsh me tis kleistes omades xrhstvn alla den to exw xrhsimopoihsei pote kai den 3erw pws akribvs leitoyrgei. Elpizw na boh8hsa!

Link to comment
Share on other sites

oxi, eidimona, me mp3 na trexei sto background ke sindesi gprs mesw bt kanei anazhthsh opws ke prin, taxitata! (oxi opws ta series 60 dld)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Καλα... Κανενας πια δεν το εχει εκτος των Nokia Shops ;;; !!!

 

Αποφευγω να αγοραζω απο το καταστημα Nokia της Ροδου γιατι ειναι ψιλομπαζα ( :whistle: ) τα παιδια που δουλευουν εκει αλλα απο την αλλη δεν το εχω βρει πουθενα αλλου !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexkass (21 Απρ. 2004 , 12:06)

 

agorazeis me vasi to iq-omorfia tu pwwlhth? :lol: :D

 

 

NAI ! Απαιτω το "χερι" που θα μου δωσει το κινητο να ειναι γλυκο και τρυφερο ετσι ωστε να παει γλυκα και η ζωη του κινητου... :blink: :wacko:

Φυσικα και δεν με ενδιαφερει το IQ και η εμφανιση του πωλητη, και ο κουασιμοδος να μου το δωσει εγω θα το παρω !!! ( μακαρι μακαρι... :alien: )

Απλα καποτε υπηρξε καποιο προβλημα με ενα κινητο και μου βγαλανε την ψυχη μεχρι να καταλαβουν τι θελω και γιατι το θελω... Απλα τα παιδια δεν ειχαν ιδεα απο κινητα τηλεφωνα ! ( αυτο εννοω μπαζα )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kinitoneidimonas (21 Απρ. 2004 , 07:21)

 

Kαλημέρα.Καταρχήν σαν μοντερέιτορ θα περίμενα να έδινες πρώτος το παράδειγμα στην χρήση της Ελληνικής γλώσσας και όχι των greekglish.Επειτα όσον αφορά την μπαταρία έχω μιλήσει ξανά και ξανά και ξανά σαν ηλεκτρονικός πολλές φορές και εδώ και στο unwired.Ο Global moderator εχει παραθέσει και λινκ σ ξένα ειδικά σαιτ που επιβεβαιώνουν αυτά που έχω αναφέρει στοο παρελθόν.Οι 2 πρώτες φορτίσεις είναι απαραίτητο να είναι για αρκετές ωρες στην φόρτιση καθότι ακόμα και χωρίς ενδειξη΄δέχεται φορτίο μικρό μεν αλλά ικανό να ανοίξει τα στοιχεία.Επειτα το γεγονός ότι οι κατασκευαστές δεν αναφέρουν τίποτα στα μάνιουαλ περί του θέματος(πλην περιπτώσεων σε κάποι κινητά)δεν έχει να κάνει με την πραγματικότητα.Οι συγγραφείς των οδηγιών (manual)είναι οι κατασκευαστές των κινητών.ΚΑΜΙΑ μπαταρία δεν παράγεται στο ίδιο εργοστάσιο με το κινητό αλλά σε τρίτες χώρες όπως Τσεχία,Ουγγαρία,Κίνα,Ιαπωνία,οπότε ο κατασκευαστής του κινητού δεν μπορεί να πει εκτενώς για ξένη κατασκευή παρά μόνο τα βασικά και βάση των τεχνικών προδιαγραφών-στάνταρς που έχει ζητήσει από τον κατασκευαστή των μπαταριών,ΚΑΙ για λόγους χρόνου και όγκου φυλλαδίου.

Καλό λοιπόν θα ήταν να κάναμε μια αναζήτηση με βάση αυτό το θέμα και σε κάθε κινητό να μην ρωτάμε το ίδιο και το ίδιο.Από εκεί και πέρα ελευθερία έχουμε βέβαια ,αν κάποιος νομίζει ότι γνωρίζει καλύτερα την φορτίζει όπως θέλει.Επίσης έχει αναφερθεί και από μέλος του myphone πως <σιγά μην γίνω δέσμιος μιας μπαταρίας,30 ευρώ κάνει παίρνω μια νέα...>ΚΑΙ αυτό σωστό ,ιδίως άν ο κάτοχος αυτός δεν αντιμετωπίζει οικονομικά στριμώγματα(αυτός ή ο μπαμπάς του ;) )

Τέλος θα ήθελα μιας και εγώ ακόμα δεν το έχω χρησιμοποιήσω ακόμα αυτό το κινητό να ρωτήσω τα παιδιά που το έχουν αν κάνοντας μια πολύ γρήγορη αναζήτηση στον τηεφωνικό κατάλογο κι έχοντας ταυτόχρονα μια εφαρμογή ανοιχτή ,ή και γράφοντας μ΄θνημα γρήγορα,ΑΝ κάπου <κόλωσε-καθυστέρησε ->το κινητό σήμα κατατεθέν της Νόκια,ή αν παίζει κανονικά.Μακάρι να είναι Χρήστο όπως τα λες μιας και όντως ξέρω ότι είσαι αυστηρός στα τηλέφωνα και δεν το...χαιδεύεις... :)

 

Σαν τα χιόνια.... :p

 

Λοιπόν για να αναζητήσεις τον κινητοειδήμονα, ένας τρόπος υπάρχει....Μίλα για λανθασμένη φόρτιση μπαταρίας και ουπς...σαν το τζίνι!!!! :p :lol:

 

Μάρκο το κινητό δεν κολλά με τίποτα και είναι και ταχύτατο....Το μόνο πρόβλημα που είχα είναι όταν διέκοπτα τη σύνδεση GPRS από το κινητό και όχι από το πισι, τότε έτρωγε το κόλλημα της ζωής του και μετα από κανένα λεπτό έκανε μόνο του ρισταρτ....Απλώς διακόπτω πρώτα τη σύνδεση από το πισι και δεν υπάρχει πρόβλημα....

 

Πώς και σε πρόδοσε αυτή τη φορά η νοκια και δεν έχεις πρώτος 6230;;;

Θα περάσω καποια στιγμή να στο δείξω.... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είμαι κανένας ειδικός στις μπαταρίες, όταν είχα αγοράσει το Τ39 μου, στο κουτι του είχε ένα εξτρα χαρτάκι το οπίο ήταν αφιερωμένο στη 1η φόρτιση και ανέφερε πως αυτή πρέπει να διαρκέσει 6 ώρες, ασχετα αν αυτό έχει γεμίσει. Οπότε μαλλον η αλήθεια είναι κάπου στη μέση...

 

Τώρα κατι άλλο, αν πάρω εναν MMC reader, δεν θα μπορώ να περνάω εφαρμογές, λογότυπα, εικόνες, κτλ κτλ απο και πρός το τηλέφωνο;; Θα χρειαστώ και μπλε δόντι; Η απλά το λέτε για την ευκολία;;

 

Αχ αχ αχ δεν μπορώ να περιμένω αλλο! Θέλω να ενδώσω στον πειρασμό που είπε και ο Oscar Alex! ;) Eπίσημη ημερομηνία κυκλοφορίας δεν υπάρχει; Ειδήμονα, κρέμομαι απ τα χείλη σου! :)

 

 

Papajohn

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Lion (21 Απρ. 2004 , 02:31)

 

MMC TakeMS 256 Mb

Doulevei apsoga sto 6230.

Tahytati..

Teliki 85 euro :)

 

 

Απο που την αγόρασες Lion;; Την πήρες με κριτήριο την τίμη;; Ήταν η φθηνότερη;;

 

papajohn

Link to comment
Share on other sites

AS ME BOI8ISI KAPIOS !!! agorasa apo to plaisio simera siskebi bluetooth gia to kinito 6230 ekana eggatastasi teliosa ta panta ola ok energopio tou kinitou to bluetooth kai to anagnorizi ola kalla ok me to pou pataw anigma gia na litourgisi sto kinito h sikebi pou brike tou bluetooth mou zitai na dosw kodiko prozbasis !!!!!!! h siskebi bluetooth pou agorasa einai markas CHRONOS thn agorasa apo to plaisio .sta xartia tis siskebis den leei pou8ena gia kodiko !! kseri kanis na mou apantisi plizzzzzzz an exei kapios thn idia siskebi
[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είδα καλά σχόλια για το κινητό και ενδιαφέρομαι για την αγορά του (αφού το x700 αργεί), θα ήθελα να ρωτήσω αν παίρνει sd cards;Λογικά μόνο mmc παίρνει έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Oπότε έχουμε ένα κινητό εξαίρεση για την Νόκια...Για να δούμε και την συνέχεια.Μακάρι να συνεχίσει έτσι.christ-k,είπαμε δεν το έφερε η Νόκια,αλλά ξεχωριστός ανεξάρτητος εισαγωγέας από τον οποίο πήραν και κάποια Νόκια κλάμπ.Αν τοχα πρώτος από μένα δεν θα το έπαιρνες δηλαδή τι ρωτάς :p :) Εδώ γύρω είμαι ,κυρίως στο Μοτορόλα τόπικ και Τιμ,και ξέρεις που αλλού,γιατί ο χρόνος τείνει στο μηδέν :)

Δοκίμασε κανείς να περάσει το πρόγραμμα της ΕΤΙ για το βίντεο μέσα??Δουλεύει?

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

skeftomai kai egw na agorasw to kinito alla den exw dei pouthena sto post na anaferestai sto video pou travaei :worry:

posh diarkeia video rec exei?

h poiothta pws einai?

se ti analysh travaei?

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GTV (21 Απρ. 2004 , 17:57)

 

skeftomai kai egw na agorasw to kinito alla den exw dei pouthena sto post na anaferestai sto video pou travaei :worry:

posh diarkeia video rec exei?

h poiothta pws einai?

se ti analysh travaei?

 

Eχει αναφερθεί επαναλημενα...Εν τούτοις να πούμε πως η διάρκεια είναι μεχρι τεσσερα λεπτά η δε ποιότητα κατω του μετρίου.... :o

Link to comment
Share on other sites

Να δώσω και μια φωτό της περιβόητης οθόνης,...

 

να πω πως είναι αδύνατο φωτογραφικά, τουλάχιστον με την cybershot να αποδοθούν πιστα τα χρώματα, παρα τις προσπάθειές μου....Τα χρώματα χάνουν περίπου 25% από τις πραγματικές συνθήκες....Συγκριτικά την εβγαλα μπροστα από την οθόνη του pc με τα εκατομμύρια χρώματα, για να υπάρξει μια έστω παρακινδυνευμένη σύγκριση....Επαναλαμβάνω τα χρώματα είναι πολύ πιό έντονα και εμφανή στην πραγματικότητα.....

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/christk64/18597/248282/0/Picture+007.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...