Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230


Pimpsick
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kalimera,

 

pws mporw na metaferw apo to 6230, 650 tilefona toy katalogoy tis siskeuis,

sto samsung z510???:wacko:

kai enoite xwris problimata stin grammatoseira.

Gnorizei kaneis>>???:O

 

eyxaristw ek tvn proterwn gia mia amesi apantisi....:!:

 

 

me sygxronismo mesw aoutlook dokimases?:confused:

fantazomai etsi tha exeis to kalytero apotelesma!:p

alla mi se parw sto laimo mou!:confused:

as sou poun kai ta alla paidia!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

to eperxomeno nokia 6233 (kai 6234 gia vodafone)!

exairetikes siskeves pou akomi den exoun erthei ellada!

yparxei thema gia aytes sto forum twn nokia s40.

rixe mia matia!!!!

:D

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε για την ενημέρωση. Πράγματι ενδιαφέρουσες συσκευές...Θα περιμένουμε λοιπόν...

 

:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]....a dozen summers against the world....
Link to comment
Share on other sites

me sygxronismo mesw aoutlook dokimases?:confused:

fantazomai etsi tha exeis to kalytero apotelesma!:p

alla mi se parw sto laimo mou!:confused:

as sou poun kai ta alla paidia!:)

Μάλλον είναι ο πιο σωστός τρόπος

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε για την ενημέρωση. Πράγματι ενδιαφέρουσες συσκευές...Θα περιμένουμε λοιπόν...

 

:cool:

 

 

parakalw!!!!:)

kai egw gia na sou pw tin alitheia to 6233 einai apo tis elaxistes siskeves pou perimenw na dw mpas kai agorasw!!!:p

na doume kai ti teliki timi kai tha praxw analogws!:rolleyes:

kalo kouragio!!!:blink:

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή, ναι, τι άλλο.... Όλοι εμεις οι "κολλημένοι" με τα ΝΟΚΙΑ (6110-7110-8210-6610-6230) περιμένουμε να δούμε όλο και κάτι καλύτερο.Απλά ελπίζω να μην περιμένουμε πολύ. Άλλωστε ο προβληματισμός για το αν πρέπει ν επενδυθεί η πριμοδότηση της εταιρείας για συσκευή, στο 6280, ήδη μου έχει φέρει αρκετούς πονοκεφάλους...
[sIGPIC][/sIGPIC]....a dozen summers against the world....
Link to comment
Share on other sites

..μηπως εχει παρατηρησει καποιος αλλος το εξης προβλημα στο 6230??..εχω περασμενα καποια ονοματα στο καταλογο και οταν με παιρνουν τηλ ομως δεν μου βγαζει το ονομα αλλα τον αριθμο..το πηγα για αναβαθμιση αλλα μου κανει παλι τα ιδια..καμια ιδεα???(φυσιολογικα καπου θα εχει συζητηθει)...
Link to comment
Share on other sites

..μηπως εχει παρατηρησει καποιος αλλος το εξης προβλημα στο 6230??..εχω περασμενα καποια ονοματα στο καταλογο και οταν με παιρνουν τηλ ομως δεν μου βγαζει το ονομα αλλα τον αριθμο..το πηγα για αναβαθμιση αλλα μου κανει παλι τα ιδια..καμια ιδεα???(φυσιολογικα καπου θα εχει συζητηθει)...

 

 

Αυτο συμβαινει οταν υπαρχει διπλο-εγγραφη (ισχυει και στη περιπτωση που τα

ονοματα ειναι περασμενα και στην καρτα σιμ)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αυτο συμβαινει οταν υπαρχει διπλο-εγγραφη (ισχυει και στη περιπτωση που τα

ονοματα ειναι περασμενα και στην καρτα σιμ)

 

 

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα και καλως σας βρηκα...

 

πριν κανω αυτο το ποστ σαφως και εψαξα μηπως βρω πληροφοριες αλλα ματαια...η δεν ψαχνω καλα η δεν βοηθαει το οτι υπαρχουν ποστς με 5000 ryplies...anyway...αν μπορει καποιος να βοηθησει σε ενα θεμα μου θα ειναι καλοδεχουμενη καθε απαντηση...

 

Εχω Νokia 6230 συνδεση ΤΙΜ με συνδρομη και θελω το πολυ απλο....

να ρυθμισω το κινητο μου να λαμβανει και να στελνει emails απο εναν POP account που εχω με την Τελλας...πολλα ζηταω?:shifty:

Μη τα πολυλογω εχω μιλησει 5 φορες με το τμημα εξυπερετησης ΤΙΜ και αλλες τοσες με το τμημα εξυπερετησης της Νοkia (μιας που πηγαν να μου βγαλουν το κινητο χαλασμενο απο την TIM) και δεν μπορω αλλο!!!τα εχω παιξει οι τυποι ειναι φανταστικοι...ο καθενας μου λεει κατι διαφορετικο,ελεος...

 

το εχει κανει κανεις????πως????

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλως σας βρηκα...

 

πριν κανω αυτο το ποστ σαφως και εψαξα μηπως βρω πληροφοριες αλλα ματαια...η δεν ψαχνω καλα η δεν βοηθαει το οτι υπαρχουν ποστς με 5000 ryplies...anyway...αν μπορει καποιος να βοηθησει σε ενα θεμα μου θα ειναι καλοδεχουμενη καθε απαντηση...

 

Εχω Νokia 6230 συνδεση ΤΙΜ με συνδρομη και θελω το πολυ απλο....

να ρυθμισω το κινητο μου να λαμβανει και να στελνει emails απο εναν POP account που εχω με την Τελλας...πολλα ζηταω?:shifty:

Μη τα πολυλογω εχω μιλησει 5 φορες με το τμημα εξυπερετησης ΤΙΜ και αλλες τοσες με το τμημα εξυπερετησης της Νοkia (μιας που πηγαν να μου βγαλουν το κινητο χαλασμενο απο την TIM) και δεν μπορω αλλο!!!τα εχω παιξει οι τυποι ειναι φανταστικοι...ο καθενας μου λεει κατι διαφορετικο,ελεος...

 

το εχει κανει κανεις????πως????

 

Ευχαριστω

 

 

μα κανεις δεν το εχει κανει? :confused:

Link to comment
Share on other sites

lypamai alla egw toulaxiston vlepw ta mail mou mesw gprs(non stop plus)!

alla alitheia, kaneis de kanei tetoia xrisi???:(

 

 

απο τα λιγα που ξερω το GPRS ειναι απλα πως θα συνδεθεις στην εταιρεια κινητης τηλεφωνιας...πχ οταν στελνω ενα mms μου βγαζει το σχετικο G στην οθονη οποτε GPRS επικοινωνια εχω και δουλευει...μαλλον μου λειπουν οι ρυθμισεις αλλα ολοι μου λενε κατι διαφορετικο και δεν εχει παιξει τιποτα απο ολα αυτα...αν δεν σου ειναι κοπος και εχεις 6230 πες μου τις ρυθμισεις οταν πας στο Μηνυματα->Ρυθμ Μηνυματων->Μηνυματα e-mail->Ενεργες ρυθμισεις email τι εχεις? Tim Gprs? επισης στην επεξεργασια ενεργων ρυθμισεων e-mail->Aλλες ρυθμισεις-Ρυθμισεις συνδεσης SMTP εκει εσυ τι εχεις?

 

αληθεια το Non stop plus τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

απο τα λιγα που ξερω το GPRS ειναι απλα πως θα συνδεθεις στην εταιρεια κινητης τηλεφωνιας...πχ οταν στελνω ενα mms μου βγαζει το σχετικο G στην οθονη οποτε GPRS επικοινωνια εχω και δουλευει...μαλλον μου λειπουν οι ρυθμισεις αλλα ολοι μου λενε κατι διαφορετικο και δεν εχει παιξει τιποτα απο ολα αυτα...αν δεν σου ειναι κοπος και εχεις 6230 πες μου τις ρυθμισεις οταν πας στο Μηνυματα->Ρυθμ Μηνυματων->Μηνυματα e-mail->Ενεργες ρυθμισεις email τι εχεις? Tim Gprs? επισης στην επεξεργασια ενεργων ρυθμισεων e-mail->Aλλες ρυθμισεις-Ρυθμισεις συνδεσης SMTP εκει εσυ τι εχεις?

 

αληθεια το Non stop plus τι ειναι?

 

gia to non stop des to katallilo forum(=30 meres free gprs me peripu 4euro:offtopic: )!

tis rithmiseis gprs tha sou tis steilw se liges meres giati twra xrisimopoiw alla siskevi...

Link to comment
Share on other sites

tilefwneis sto 1260 kai zitas na sou tis steiloun!!!

kai sta kapakia erxontai!

tipote apisteyto dokimase to!!!

 

 

ase ta eho kanei ola auta ala den vlepo fos...tous eho parei apeira tilefona leme ala den vgazo akri...ta noumera!!!

Link to comment
Share on other sites

exeis emfanisei sto panw aristero meros tis othon:blink: is sou to G????

 

 

auto to G emfanizete mono otan stelno i lamvano mms....gia na mou to vgazei sineheia stin othoni mou prepei na kano tin rithimisi GPRS sinehi sindesi pou pistevo oti den simferei na eisai sineheia sindedemenos...mipos mono tote omos tha doulepsei?

Link to comment
Share on other sites

den xrewnei otan exeis monima to G energopoiimeno panw aristera!:lol:

ayto einai to provlima sou!:p

kane to kai tha exeis brei ti lisi!:rolleyes:

perimenw nea sou!:D

kai egw monima to exw!:cool:

 

file ontos kanei ena vima pio poli otan paei na sindethei ala akoma mou vgazei egraftite sto GPRS prota...:cry:

Link to comment
Share on other sites

ok na to kano...ala otan tous paro na mou steiloun tis nees rithmiseis pies na tous po na mou steiloun? MMS? GPRS? INTERNET? otan tous eperna til o kathenas mou elege kai apo mia diaforetiki epilogi gia na peksei to email

 

:lol:

 

:blink:

 

:O

Link to comment
Share on other sites

ok na to kano...ala otan tous paro na mou steiloun tis nees rithmiseis pies na tous po na mou steiloun? MMS? GPRS? INTERNET? otan tous eperna til o kathenas mou elege kai apo mia diaforetiki epilogi gia na peksei to email

 

:lol:

 

:blink:

 

:O

 

 

 

gprs tha elega!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ρε παιδιά, έχω το Νόκια 6230 εδώ και μισό χρόνο... Απλώς, θα ήθελα να μου πείτε πως διαγράφω ρυθμίσεις!!! Το κινητό μου είναι γεμάτο με ρυθμίσεις... Πως τις διαγράφω;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...