Jump to content

Xiaomi Mi 4C


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την εγκατεστησα μολις, και το σκορ στο Antutu με απογοητευσε πληρως :( ... Κριμα γιατι το ui ειναι πολυ καλυτερο απο το miui για μενα. Θα περιμενω να βγει η επισημη και θα ξαναδοκιμασω τοτε.

Πραγματικα αν αλλαξες ρομ για το αντουτου και γω δεν ξερω τι να πω...δεν εχω καν την εφαρμογη και ουτε προκειται να την βαλω για να ξερω τι ειναι αυτες οι 15000 που σε στεναχωρουν

Dalas - Mi-4c

Rom - sMiui

Kernel - Stock

Root SuperSU | TWRP

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

συγνωμη παιδια που θα ξαναγαψω το ιδιο αλλα εχει egkatastisei κανεις to asphalt8 να μου πει αν του τρεχει κανονικα? emena κολλαει με το που παει να ξεκινησει φοραω την ρομ της ελληνικης κοινοτητας υπαρχει περιπτωση να ειναι fake to κινητο η τι αλλο μπορει να συμβαινει.....
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μεταξύ minideal και to2c τι να προτιμήσω; γιατί το vickmall δεν έχει απόθεμα στο χρώμα που θέλω και τζάμπα χάνω την ώρα μου μαζί τους. στο to2c έχω δει πολλά σχόλια με μηνύματα ότι αργεί κτλ, πήρε κανείς από minideal για να μου πει περίπου πόσο του έκανε για να'ρθει;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μεταξύ minideal και to2c τι να προτιμήσω; γιατί το vickmall δεν έχει απόθεμα στο χρώμα που θέλω και τζάμπα χάνω την ώρα μου μαζί τους. στο to2c έχω δει πολλά σχόλια με μηνύματα ότι αργεί κτλ, πήρε κανείς από minideal για να μου πει περίπου πόσο του έκανε για να'ρθει;

 

Φίλε μου εδω και 2+ χρόνια ψωνιζω απο minideal και τους εχω αφήσει πανω απο 1200 - 1300 ευρω για παραγγελιες που εχω κάνει για μένα και φίλους. Συνήθως 17-20 μέρες κάνουν να έρθουν. Πρόσφατο παραδειγμα την προηγουμενη βδομαδα παρέλαβα ενα lenovo K3 note της γυναικας σε 17 μερες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι σημαινουν οι ενδειξεις απο το 17track?Ποτε θα παραλαβω την συσκευη?

http://s29.postimg.org/53j2t2ojr/untitled.png

 

http://s7.postimg.org/p3xowy1l7/image.png

Edited by Evil_13
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι σημαινουν οι ενδειξεις απο το 17track?Ποτε θα παραλαβω την συσκευη?

http://s29.postimg.org/53j2t2ojr/untitled.png

 

http://s7.postimg.org/p3xowy1l7/image.png

 

Ίσως παραλαβεις μέσα στην βδομάδα υπολογισε περίπου 15απο όταν στο στειλαν

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εχω περασει απο την προηγούμενη βδομαδα την 5.11.5 την ελληνική GTV και σήμερα μου ήρθε ΟΤΑ αναβάθμιση η 5.11.12. Ειναι δυνατόν να περασει την GTV και πάλι ή θα μου βαλει την κλασική Multi???Δεν ξέρω αν θα πρεπει να την περασω ή οχι...Εχει κανείς άποψη?/??
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έκανα το ota update και με πέταξε σε ένα τσεχοσλοβακικό φόρουμ δεν νομίζω να είναι ελληνική Ρομ αλλά έχει ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έκανα το ota update και με πέταξε σε ένα τσεχοσλοβακικό φόρουμ δεν νομίζω να είναι ελληνική Ρομ αλλά έχει ελληνικα

 

οκ καταλαβα δεν θελω να περασω αλλη ρομ εκτός της Ελληνικής...γιατι τα παιδια κανουν σοβαρή δουλεια...Ρε παιδια εχω χασει το ραδιο ή μου φαίνεται...???Το ειχα οταν ήρθε αρχικά ως εφαρμογή με την multi. Που πήγε τωρα??

Link to comment
Share on other sites

οκ καταλαβα δεν θελω να περασω αλλη ρομ εκτός της Ελληνικής...γιατι τα παιδια κανουν σοβαρή δουλεια...Ρε παιδια εχω χασει το ραδιο ή μου φαίνεται...???Το ειχα οταν ήρθε αρχικά ως εφαρμογή με την multi. Που πήγε τωρα??

 

Δεν υπαρχει ραδιοφωνο ! Δεν το υποστηριζει η συσκευη. Μονο εφαρμογες οnline

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει ραδιοφωνο ! Δεν το υποστηριζει η συσκευη. Μονο εφαρμογες οnline

 

ωχ....γιατι τοτε ειχε εφαρμογή ραδιο...Ειμαι σιγουρος γιαυτο...αν και ποτε δεν την δοκιμασα...Λετε να ήταν για συνδεση με δίκτυο...τι να πω δεν ξερω...ΟΚ θα ζήσουμε και χωρίς αυτο.....

 

παιδια εμενα παντως με 5.11.5 καποιοι που εχουν και λενε για Notifications προβληματα παιζουν κανονικα...messenger Facebook (μαλιστα βρήκα και απου που ανοιγει το Pop up μήνυμα) αλλα και skype Ολα καλα ...δεν δοκιμασα viber και watchup αφου δεν τα χρησιμοποιω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα τελικα μου βαλανε την 5.11.5 dev rom κ ολα καλα ως τώρα μόνο που χει πολλες εφσρμογες που δεν τις θελω. Πειτε μου ποιες μπορώ να διαγραψω χωρις να χω κανα θεμα παλι. Δηλ να μην ξσνανοιγει το κιν. Ευχαριστω[
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα ηρθε tracking απο banggood για 3 32 με το καλο να μας ερθει.

Gfer7 εχεις την ρομ της ελληνικης κοινοτητας?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να πάρω το κινητό, αυτή τη στιγμη έχω ένα Nokia N8 (σκυλί), μπορείται εν συντομία να μου πειτε τα μειον του τηλεφώνου

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά σκέφτομαι να πάρω το κινητό, αυτή τη στιγμη έχω ένα Nokia N8 (σκυλί), μπορείται εν συντομία να μου πειτε τα μειον του τηλεφώνου

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Η συσκευή είναι άψογη... προτίμησε την έκδοση με τα 3GB RAM.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους μετά από μαραθώνια επικοινωνία με minideal έφυγε και το δικό μου, λευκό 32άρι. Σε 15-20 μέρες πιστεύω θα σκάσει μύτη. Έχουμε κανένα νεότερο με τα notifications - δουλεύουν όπως λένε με την τελευταία έκδοση; Αν και απ' ότι διάβασα με wifi μόνο υπάρχει το θέμα αυτό και όχι με δεδομένα, δε ξέρω όμως κατά πόσο ισχύει σίγουρα αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε παρα πολυ η λειτουργία που εχει να αναβει το φλας σε καθε εισερχομενη κληση. ειδικα όταν βγαίνω το βραδυ σε χώρους με χαμηλό φωτισμό και εντονη μουσική.... πολυ χρήσιμο....Δεν χανεις ποτε κλήση....

Την λειτουργία μπορείτε να την ενεργοποιήσετε απο την εφαρμογή τηλεφωνο πανω δεξια τις τρεις τελιτσες...ρυθμίσεις-ρυθμίσεις εισερχόμενων κλήσεων-και ενεργοποιείτε το αναβοσβήνει οταν κουδουνίζει...Εδω εχει και καποιες αλλες λειτουργίες αλλα δεν τις εχω δοκιμασει....

Link to comment
Share on other sites

Camera Shootout: OnePlus X vs LeTV Le1S vs Xiaomi Mi4c

The Xiaomi Mi4C is the real shock of the test. I knew it was a great camera , but I really didn’t expect the Xiaomi to come out on top. In daylight tests I find the Xiaomi Mi4C handles shadows better than the OPX, and in night test the sensor can handle lower light situations better than the other phones.

Περισσότερα και φωτογραφίες:

http://www.gizchina.com/2015/11/16/camera-shootout-oneplus-x-vs-letv-le1s-vs-xiaomi-mi4c/

Link to comment
Share on other sites

Mια ερωτηση σχετικα με τις επαφες :

οταν παω στις επαφες και κανω προβολη μου εμφανιζει ΟΛΕΣ τις επαφες (google, viber, email κλπ) ενω εγω θελω να βλεπω ΜΟΝΟ τις επαφες google .

Yπαρχει επιλογη ;

Γιατι μου εχει φερει και ολα τα email που υπαρχουν απο το google account .

Link to comment
Share on other sites

Πας στις επαφές και αν από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου έχεις ενεργοποιησει να βγάζεις ρυθμίσεις με παρατεταμένο πάτημα του κουμπιού με τις 3 γραμμούλες θα πας στις ρυθμίσεις της εφαρμογής των επαφών. Από εκεί θα βρεις κατηγορία για το τι θες να βλέπεις.

 

Τρόπος να πας στις ρυθμίσεις των μαμά επαφών υπάρχει και από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου, στις εφαρμογές συστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Eβαλα να μου εμφανιζει τις επαφες Google αλλα μου φερνει ως επαφες και ολα τα email των ατομων που εχω στειλει email μεσω το Gmail (εμφανιζονται στην προεπισκοπηση ως "αλλες επαφες" ).

Eνω εχω 333 επαφες , μου εμφανιζει 436

Edited by GeorgeKa
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι και εμένα. Το να σου πω. Dialer με το κιλό υπάρχουν

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορείς να επιλέξεις απόκρυψη ελλιπών αριθμών. Δεν θα βλέπεις τα email αλλά δεν παίρνω και όρκο ότι θα βλέπεις και όλες τις επαφες

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι και εμένα. Το να σου πω. Dialer με το κιλό υπάρχουν

 

Σωστα τα λες !

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορείς να επιλέξεις απόκρυψη ελλιπών αριθμών. Δεν θα βλέπεις τα email αλλά δεν παίρνω και όρκο ότι θα βλέπεις και όλες τις επαφες

 

Το δοκιμασα και "μου τρωει" 5-6 επαφες και σιγα μη ψαξω τωρα μια μια να δω τι γινεται

 

 

Σ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...