Jump to content

Doogee X5 Galicia


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για την εμφάνιση του ποσοστού της μπαταρίας εγώ τράβαγα την επάνω μπάρα δύο φορές που το δείχνει (το ποσοστό). Συμβιβάστηκα κι έτσι, είναι συνήθεια :)
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για την εμφάνιση του ποσοστού της μπαταρίας εγώ τράβαγα την επάνω μπάρα δύο φορές που το δείχνει (το ποσοστό). Συμβιβάστηκα κι έτσι, είναι συνήθεια :)

 

Ή, βάζεις ένα app, μικρό σαν εγκατάσταση, που εμφανίζει ποσοστό στην κορυφή της οθόνης.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ,πριν λιγο εψαχνα ebay και ειδα μπαταριες για το κινητο 3000mA κοκκινου χρωματος ,κανεις καμια αποψη;απο otg οσοι ειναι στην τελευταια αναβαθμιση τι γινετε;ξερουμε μελλοντικα αν θα παρει otg? Edited by popc3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους ,πριν λιγο εψαχνα ebay και ειδα μπαταριες για το κινητο 3000mA κοκκινου χρωματος ,κανεις καμια αποψη;απο otg οσοι ειναι στην τελευταια αναβαθμιση τι γινετε;ξερουμε μελλοντικα αν θα παρει otg?

 

βαλε μια το λινκ με τις μπαταριες

Link to comment
Share on other sites

Doogee x5 Red 3100mAh 100 Original Battery UK Stock | eBay http://m.ebay.com/itm/DOOGEE-X5-RED-3100mAh-100-Original-Battery-UK-STOCK-/152029855166?nav=SEARCH (Κοινή χρήση από CM Browser) ebay googlaris με doogee x5 battery και βγαζει 3 σελιδες με αλλες 2 ιδιες ειτε απο ιταλια η λατινο δεν ειμαι σιγουρος Edited by popc3
Link to comment
Share on other sites

Σπερα

Πήρα το Χ5 από Vickmall για ένα φίλο

Κατέβασα μία αναβάθμιση ΟΤΑ και μετά,

 

Και ενώ έχει κανονικη ταχυτητα browsing όταν συνδέεται σε WiFi,

Aν πάει να κατεβασει εφαρμογές από το Google play store η ταχύτητα downloading είναι απελπιστικά αργη...

Κάποια σκέψη;;

Το έχει αντιμετωπίσει άλλος φίλος;;

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Doogee x5 Red 3100mAh 100 Original Battery UK Stock | eBay http://m.ebay.com/itm/DOOGEE-X5-RED-3100mAh-100-Original-Battery-UK-STOCK-/152029855166?nav=SEARCH(Κοινή χρήση από CM Browser) ebay googlaris με doogee x5 battery και βγαζει 3 σελιδες με αλλες 2 ιδιες ειτε απο ιταλια η λατινο δεν ειμαι σιγουρος

:p Πιο ακριβές από το τηλέφωνο. :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είναι γνήσιες αυτές οι μπαταρίες ή θα βγάλουμε το αυτοκόλλητο και θα λέει 1500 από κάτω;

Θα στείλω κανά mail στη Doogee να ρωτήσω.

Link to comment
Share on other sites

Η πιο μεγάλη μπαταρία θα πρέπει να καταλαμβάνει περισσότερο όγκο. Από τη στιγμή που μοιάζει ίδια με τη δικιά του, και δεν λέει ότι είναι μεγαλύτερη μαζί με πιο ογκώδες καπάκι για να τη χωρέσει, δεν θα μου έκανε εντύπωση αν είναι ίδιας χωρητικότητας με την αρχική....

Κρατάτε μικρό καλάθι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είναι γνήσιες αυτές οι μπαταρίες ή θα βγάλουμε το αυτοκόλλητο και θα λέει 1500 από κάτω;

Θα στείλω κανά mail στη Doogee να ρωτήσω.

Σε κάτι σχόλια που διάβασα λένε για 2400 με κάλυμμα 3100

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμενο τηλεφωνο , ας μου πει καποιος φιλος που το εχει , αν εχει ηχογραφηση συνομιλιας ενσωματωμενη ή πρεπει να εγκαταστησω καποιο προγραμμα ? Αν εχει , λειτουργει καλα ?
:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Μόλις πηρα κι εγω για τη σύζυγό μου το κινητό αυτο, αλλά το πλέον βασικό πρόβλημα ειναι οτι δεν κρατάει τις κλήσεις ουτε εισερχόμενες ουτε εξερχόμενες , μου εχει σπάσει τα νεύρα..και το κινητό ...και η γυναίκα μου.. άλλος launcher υπάρχει γιαυτο?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Μόλις πηρα κι εγω για τη σύζυγό μου το κινητό αυτο, αλλά το πλέον βασικό πρόβλημα ειναι οτι δεν κρατάει τις κλήσεις ουτε εισερχόμενες ουτε εξερχόμενες , μου εχει σπάσει τα νεύρα..και το κινητό ...και η γυναίκα μου.. άλλος launcher υπάρχει γιαυτο?

Ευχαριστω.

 

Χιλιάδες launcher, εγώ στο γιο μου έχω περασμένο τον Nova και τον Smart. Όσο για τις κλήσεις δεν ξέρω να απαντήσω.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ...

Τελικά έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και δουλεψε κανονικα.... τελος παντων...

καποιο notification που να δουλευει καλα με αυτο το τηλ? (αναπάντητες-μηνύματα )

 

Ευχαριστω πολυ και πάλι .

Edited by XristosAgrinio
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ...

Τελικά έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και δουλεψε κανονικα.... τελος παντων...

καποιο notification που να δουλευει καλα με αυτο το τηλ? (αναπάντητες-μηνύματα )

 

Ευχαριστω πολυ και πάλι .

 

Βαλε το noled αν και νομιζω οτι θα σου τρωει μπαταρια αν η ειδοποιηση μεινει πολυ ωρα.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμενο τηλεφωνο , ας μου πει καποιος φιλος που το εχει , αν εχει ηχογραφηση συνομιλιας ενσωματωμενη ή πρεπει να εγκαταστησω καποιο προγραμμα ? Αν εχει , λειτουργει καλα ?

Ναι έχει ενσωματωμένη εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι.

Υπάρχει τρόπος να αυξήσω την ένταση του μικροφώνου? Δεν με ακούνε καλα οι συνομιλητές μου, ακούγετε ελάχιστα στον αυνομιλητη μου και αν εχει και λιγο θόρυβο δεν με ακούει καθόλου.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Την ν19 την δοκίμασε κανείς ? Έχει έρθει σε ota ή θα πρέπει να την φλασαρουμε

 

Ήρθε σε εμένα και τη πέρασα, το μόνο σίγουρο είναι πως προσπαθούν να διορθώσουν το touch της οθόνης που δεν είναι και ότι καλύτερο.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε εμένα και τη πέρασα, το μόνο σίγουρο είναι πως προσπαθούν να διορθώσουν το touch της οθόνης που δεν είναι και ότι καλύτερο.

 

Σου ηρθε OTA???Γιατι στο δικο μου που εχω την v18 δεν εχει ερθει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Σου ηρθε OTA???Γιατι στο δικο μου που εχω την v18 δεν εχει ερθει ακομα.

 

Ναι FOTA μου ήρθε, από το Σάββατο την έχω περάσει. Το μόνο που έχω καταλάβει είναι πως η απόκριση στο touch είναι πιο άμεση και πλέον εκεί που πατάς με το δάχτυλο εκεί πατάει και στην οθόνη.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ναι FOTA μου ήρθε, από το Σάββατο την έχω περάσει. Το μόνο που έχω καταλάβει είναι πως η απόκριση στο touch είναι πιο άμεση και πλέον εκεί που πατάς με το δάχτυλο εκεί πατάει και στην οθόνη.

 

Εισαι σιγουρος??σε μενα γιατι δεν εχει ερθει ακομα???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά μια βοήθεια δεν βρίσκω άκρη είχα ξαναγράψει για το θέμα μου, έχω κάνει δώρο στην κόρη μου ένα χ5 δεν είναι κοντά μου για να το δω απο κοντά, έχει την v15, σε τηλέφωνα που δεν είναι στον τηλεφωνικό κατάλογο, άγνωστα η απόρρητες κλήσεις, συνήθως όταν παίρνει κανείς, το touch δεν δουλεύει δεν μπορεί να απαντήσει σε αυτά τα τηλέφωνα παρατήρησε ότι γράφει κλήση IP( μόνο σε όσα τηλέφωνα παθαίνει αυτό το τρελλό ), και στο τέλος Αναπάντητη κλήση IP και το νούμερο του τηλεφώνου. Στις ειδοποιήσεις Αναπάντητη τηλ τάδε και από κάτω IP και το ίδιο τηλέφωνο πάλι ( 2 φορές για την ίδια κλήση ) τι παίζει βρε παιδιά? /bug είναι?

Το όψιν είναι κινητά COSMOTE η σταθερά δεν έχει να κάνει με IP τηλέφωνα, υπάρχει κάποια ρύθμιση πουθενά? Το έχω root με xposed framework και gravity box αλλά δεν πιστεύω να φταίει τίποτε από αυτά, το κουφό είναι να νεκρώνει το touch, με γνωστά τηλέφωνα δεν το κάνει ποτέ, έχει καμμία ιδέα κανείς?

Έχει τρελαθεί να παίρνει όλες τους κλήσεις αυτές πίσω...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by leotzian
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά μια βοήθεια δεν βρίσκω άκρη είχα ξαναγράψει για το θέμα μου, έχω κάνει δώρο στην κόρη μου ένα χ5 δεν είναι κοντά μου για να το δω απο κοντά, έχει την v15, σε τηλέφωνα που δεν είναι στον τηλεφωνικό κατάλογο, άγνωστα η απόρρητες κλήσεις, συνήθως όταν παίρνει κανείς, το touch δεν δουλεύει δεν μπορεί να απαντήσει σε αυτά τα τηλέφωνα παρατήρησε ότι γράφει κλήση IP( μόνο σε όσα τηλέφωνα παθαίνει αυτό το τρελλό ), και στο τέλος Αναπάντητη κλήση IP και το νούμερο του τηλεφώνου. Στις ειδοποιήσεις Αναπάντητη τηλ τάδε και από κάτω IP και το ίδιο τηλέφωνο πάλι ( 2 φορές για την ίδια κλήση ) τι παίζει βρε παιδιά? /bug είναι?

Το όψιν είναι κινητά COSMOTE η σταθερά δεν έχει να κάνει με IP τηλέφωνα, υπάρχει κάποια ρύθμιση πουθενά? Το έχω root με xposed framework και gravity box αλλά δεν πιστεύω να φταίει τίποτε από αυτά, το κουφό είναι να νεκρώνει το touch, με γνωστά τηλέφωνα δεν το κάνει ποτέ, έχει καμμία ιδέα κανείς?

Έχει τρελαθεί να παίρνει όλες τους κλήσεις αυτές πίσω...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

ακυρο άκυρο Edited by george26
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...