Jump to content

Doogee X5 Galicia


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

περασα την ν13

ηρθε μετα οτα η ν14

Ολα καλα

 

Μηπως θα μπορουσες να γραψεις εναν συντομο οδηγο πως το εκανες??που βρηκες οδηγους,ρομ kai flash tool?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα .

Έχει κανείς καταφέρει με επιτυχία να περάσει xposed framework και [LP] gravity box στο κινητό , χωρίς να πέσει σε bootloop;

Ευχαριστώ .

Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις πιο πάνω ένας συμφουρμίτης τα έχει καταφέρει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

περασα την ν13

ηρθε μετα οτα η ν14

Ολα καλα

Ξαναπέρασες twrp και root;

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις πιο πάνω ένας συμφουρμίτης τα έχει καταφέρει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξαναπέρασες twrp και root;

 

Oxi

Όλα στοκ τα άφησα...

Δεν πειραξα τιποτα

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά σε σχέση με την v11 έχει δει κάποιος ουσιαστικές διαφορές? Αν ναι να μπούμε στην διαδικασία για unroot. Αλλιώς μην παιδευόμαστε άδικα..

 

Επίσης επιμένω. Ένας αναλυτικός οδηγός με σωστά τους συνδέσμους για όλα τα αρχεία και μαζεμένες όλες τις πληροφορίες θα βοηθούσε.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σε σχέση με την v11 έχει δει κάποιος ουσιαστικές διαφορές? Αν ναι να μπούμε στην διαδικασία για unroot. Αλλιώς μην παιδευόμαστε άδικα..

 

Επίσης επιμένω. Ένας αναλυτικός οδηγός με σωστά τους συνδέσμους για όλα τα αρχεία και μαζεμένες όλες τις πληροφορίες θα βοηθούσε.

Σε εμένα που ήρθε με την V.13 όταν πήγα να εγκαταστήσω την επίσημη εφαρμογή της Cosmote μου έβγαλε ότι η συσκευή δεν είναι συμβατή. Όταν έκανα την αναβάθμιση στην V.14 εγκαταστάθηκε και η εφαρμογή κανονικά. Αυτό το διαπίστωσα τυχαία γιατί (από χαζομάρα μου) σέταρα τα τηλέφωνα πριν κάνω το update.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είχα δουλειά να κάνω είπα να περάσω και γω τις τελευταίες ενημερώσεις

 

Έτσι πέρασα και εγω την v13 ( https://docs.google.com/uc?id=0B49C-pzkR8bNQU9jNHp1WWhfaDA&export=download) με flash tools ακολουθώντας τις οδηγίες από http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372405 μετά έκανα την αναβάθμιση σε v14 μέσω OTA

και μετά φλάσαρα ξανά το TWRP που έχω δώσει σε ποστ στην 24 σελίδα και έγινα ρουτ ξανά

 

Διαφορές με την v07 που είχα δεν έχω εντοπίσει μέχρι τώρα. Το τηλέφωνο συνεχίζει να δουλεύει άψογα

Edited by mplevris
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις αν το PayPal είναι συμβατό με τη v14; Στη 13 με twrp root δεν είναι συμβατό. Ευχαριστώ.

 

Επίσης τι επέλεξες στο flash tool. Διάβασα τον οδηγό αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Edited by misterbean
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις αν το PayPal είναι συμβατό με τη v14; Στη 13 με twrp root δεν είναι συμβατό. Ευχαριστώ.

Επίσης η εφαρμογή του Eshop..

 

Εγώ προσωπικά θα περιμένω να κυκλοφορήσει καμιά νέα rom για να την φλασαρω μέσω recovery. Αν ασχοληθεί κανένας developer με το κινητό μας.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις αν το PayPal είναι συμβατό με τη v14; Στη 13 με twrp root δεν είναι συμβατό. Ευχαριστώ.

Συμβατοτατο

http://tinypic.com/r/1zefucz/8

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις αν το PayPal είναι συμβατό με τη v14; Στη 13 με twrp root δεν είναι συμβατό. Ευχαριστώ.

 

Μια χαρά δουλεύει όπως επίσης και η εφαρμογή του eshop

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει όπως επίσης και η εφαρμογή του eshop

Στην v11 πάντως δεν δουλεύει του Eshop. Ας είναι καλά το aptoid..

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό έχει την θήκη + το tempered glass , που τα δίνει και το vickmall , στα 2.66+2.66 € .

 

Προσωπικά η συγκεκριμένη θήκη , με έχει αφήσει ικανοποιημένο μέχρι στιγμής . Αν και το μόνο άλλο που θα ήθελα , θα ήταν να έκλεινε κάπως , με ένα μαγνητάκι πχ . Αλλά για την τιμή της θεωρώ ότι είναι αρκετά καλή .

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ,τι παίζει με το Vickmall ;

 

Παράγγειλα το Doogee Galicia στις 17-10 ,μου έστειλαν tracking number στις 23-10 και μέχρι και σήμερα (26-10)το status του παραμένει ''Information Received (This is not an acknowledgment...''

To πιο εκνευριστικό απο όλα ξέρετε πιο είναι ;Έχω στείλει 4 email με διάφορες απορίες κτλ και δεν μου έχουν απαντήσει σε κανένα !!!

Έπεσα σε καμία αργία ;Έχουν τίποτα γιορτές ;

Αυτό το κινεζομάγαζο πέταγε κάποια στιγμή !!!

Edited by Hyper_Ban
Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει όπως επίσης και η εφαρμογή του eshop

Μας άναψες φωτιά. Πως να περάσουμε αυθεντική v13 χωρίς root και να μη χάσουμε τα δεδομένα; Γίνεται;

 

:pΓιατί πιο σοκολάτα γάλακτος δεν γίνεται. :p

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ,τι παίζει με το Vickmall ;

 

Παράγγειλα το Doogee Galicia στις 17-10 ,μου έστειλαν tracking number στις 23-10 και μέχρι και σήμερα (26-10)το status του παραμένει ''Information Received (This is not an acknowledgment...''

To πιο εκνευριστικό απο όλα ξέρετε πιο είναι ;Έχω στείλει 4 email με διάφορες απορίες κτλ και δεν μου έχουν απαντήσει σε κανένα !!!

Έπεσα σε καμία αργία ;Έχουν τίποτα γιορτές ;

Αυτό το κινεζομάγαζο πέταγε κάποια στιγμή !!!

 

Και τώρα μια χαρά πετάει . Μην ξεχνάς ότι σου έστειλαν Tracking number την Παρασκευή , και μεσολαβεί ΣΚ μετά . Αύριο μεθαύριο θα εμφανιστεί στο tracking του singpost ( αν αυτό επέλεξες ) . Μην βιάζεσαι και μην αγχώνεσαι άδικα !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ,τι παίζει με το Vickmall ;

 

Παράγγειλα το Doogee Galicia στις 17-10 ,μου έστειλαν tracking number στις 23-10 και μέχρι και σήμερα (26-10)το status του παραμένει ''Information Received (This is not an acknowledgment...''

To πιο εκνευριστικό απο όλα ξέρετε πιο είναι ;Έχω στείλει 4 email με διάφορες απορίες κτλ και δεν μου έχουν απαντήσει σε κανένα !!!

Έπεσα σε καμία αργία ;Έχουν τίποτα γιορτές ;

Αυτό το κινεζομάγαζο πέταγε κάποια στιγμή !!!

 

Εγω το παρηγγειλα στις 18/10 στις 19 πηρα τρακινγκ και στις 23 εγινε dispatched.

στο 4px κοιταξες?

Link to comment
Share on other sites

To έχουν παρακάνει τα κινεζάκια. Παρήγγειλα απο το Banggοod επειδή έλεγε "in stock" και τώρα μου το γύρισαν σε "dispatched in 6-9 business days" :mad:
Link to comment
Share on other sites

To έχουν παρακάνει τα κινεζάκια. Παρήγγειλα απο το Banggοod επειδή έλεγε "in stock" και τώρα μου το γύρισαν σε "dispatched in 6-9 business days" :mad:

 

μπορει αυτο που παρηγγειλες εσυ να ηταν οντος σε στοκ και να προλαβες

Link to comment
Share on other sites

To έχουν παρακάνει τα κινεζάκια. Παρήγγειλα απο το Banggοod επειδή έλεγε "in stock" και τώρα μου το γύρισαν σε "dispatched in 6-9 business days" :mad:

 

Πράγματι, η κατάσταση έχει αλλάξει.

Την ΠΕ 22/10 με ενημέρωσαν στο νήμα του everbuiyng ότι έστειλαν το δικό μου και έδωσαν tracking # με το Ολλανδικό, αλλά μέχρι αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει νεώτερο στοιχείο σε κανένα από τα γνωστά sites.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, η κατάσταση έχει αλλάξει.

Την ΠΕ 22/10 με ενημέρωσαν στο νήμα του everbuiyng ότι έστειλαν το δικό μου και έδωσαν tracking # με το Ολλανδικό, αλλά μέχρι αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει νεώτερο στοιχείο σε κανένα από τα γνωστά sites.

 

Καπου διαβασα μεσα στο φορουμ δεν θυμαμαι ακριβως που,πως πλεον με το Ολλανδικο ταχυδρομειο η ενημερωση του τρακινγκ ξεκινα οταν φτασει στην Ολλανδια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...