Jump to content

Doogee X5 Galicia


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλήθεια , οι θήκες που δίνει το vickmall αξίζουν κάτι ; Έχει αγοράσει κάποια από αυτές ; Και αν τι χρώμα ; Να βάλω μέσα στην αρχική παραγγελία ίσως την θήκη ή υπάρχει καμία πιθανότητα αν τη ζητήσω σαν δώρο να την βαλουν αυτοί χωρίς χρέωση ; Μπορεί να ισχύσει ίσως αντί για την θήκη το tampered glass ; :)

 

Επίσης από root , δεν υπάρχει για το συγκεκριμένο τηλέφωνο ή γενικά για το android 5.1 ; Επειδή θα ήθελα την άνεση , να μπορώ να βάλω ότι εφαρμογές θέλω , χωρίς να κοιτάω αν χρειάζεται root η εφαρμογή η όχι .

Edited by leftergr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θεωρείτε ότι η κάμερα είναι τουλάχιστον αξιοπρεπής ; Δεν είμαι επαγγελματάις φωτογράφος , απλώς καμιά φωτογραφία το παιδί να τραβάω θέλω , κανένα βίντεο , άντε και κανένα τοπίο που και που . :)

Επειδή και εμένα αυτό με ενδιαφέρει μπορεί κάποιο παιδί να μας πει εντυπώσεις;

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εμένα αυτό με ενδιαφέρει μπορεί κάποιο παιδί να μας πει εντυπώσεις;

 

Φωτογραφία για ερασιτέχνη πολύ καλή. για επαγγελματία χομπιστα χάλια

 

Παρεπιπτόντως όλο νέα κινητά βγάζει η Doggee όπως αυτό πχ

DOOGEE HOMTOM HT6 4G Android 5.1 5.5 inch MTK6735 64bit Quad Core 1.0GHz 2GB RAM 16GB RAM $125.99

Item url:HERE

Coupon code:HT6GB

Coupon price: $125.99

Battery Capacity: Built-in 6250mAh powerful battery ! τέτοια μπαταρία δεν έχω ξαναδεί !!! σε αυτή την τιμή

Fast Charging Technology: Charge battery upto 75 percent power within 30 minutes.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω άλλη μια ερώτηση ;

 

3G μήπως διαθέτει και στις 2 κάρτες ή μόνο στην μια ; Το έχει δοκιμάσει κανένας ;

 

Επίσης αν είναι να βάλω παραγγελιά , να ζητήσω την θήκη και το tampered glass από το vickmall , ή να ψαχτώ από κάποιο άλλο κινέζικο μαγαζί για αυτά ; Πχ θα προτιμούσα η θήκη να μην έχει αυτοκόλλητο για να κρατάει το κινητό , αλλά ''θήκη'' που να κουμπώνει μέσα . :)

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω άλλη μια ερώτηση ;

 

3G μήπως διαθέτει και στις 2 κάρτες ή μόνο στην μια ; Το έχει δοκιμάσει κανένας ;

 

Επίσης αν είναι να βάλω παραγγελιά , να ζητήσω την θήκη και το tampered glass από το vickmall , ή να ψαχτώ από κάποιο άλλο κινέζικο μαγαζί για αυτά ; Πχ θα προτιμούσα η θήκη να μην έχει αυτοκόλλητο για να κρατάει το κινητό , αλλά ''θήκη'' που να κουμπώνει μέσα . :)

 

Καλή θήκη ψάξε στο Ali και όλες που έχω δει δεν είναι με αυτοκόλλητο. Με ~ 3 ευρώ θα βρεις ότι θες ανάλογα και glass.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες εγώ γιατί δεν μπορώ να παραγγείλω και λέει ότι δεν δέχεται την καρτα μου... Παντως επικοινωνησα με την τράπεζα και μου είπαν ότι δεν μπορώ να κανω ακομη αγορες απο το εξωτερικο μεσω καρτας συνδεδεμενης με paypal. Εσεις πως κανετε, ας με διαφωτίσει κάποιος.
:ninja:ΟΖ...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες εγώ γιατί δεν μπορώ να παραγγείλω και λέει ότι δεν δέχεται την καρτα μου... Παντως επικοινωνησα με την τράπεζα και μου είπαν ότι δεν μπορώ να κανω ακομη αγορες απο το εξωτερικο μεσω καρτας συνδεδεμενης με paypal. Εσεις πως κανετε, ας με διαφωτίσει κάποιος.

 

ok. Το θέμα λύθηκε μεσω vickmall.

:ninja:ΟΖ...
Link to comment
Share on other sites

ok. Το θέμα λύθηκε μεσω vickmall.

 

 

Δηλαδή τι εννοείς ; Δεν εξηγείς λίγο μην τυχόν τύχει και σε κάποιον άλλο ;;;

Link to comment
Share on other sites

ok. Το θέμα λύθηκε μεσω vickmall.[/quote

 

Οταν δημοσιοποιειται το προβλημα, να δημοσιοποιειται και η λυση του.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Mπα......ψιλοχλωμος ο γοριλας........:lol:

Τι εννοείς παλικάρι μου. Μαϊμού ο γορίλλας :) :confused: Τέσπα από αλιεχπρες αγοράζει κανείς γιατί οι κάρτες μου εθνική, άλφα debit δεν περνάνε.

Edited by misterbean
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς παλικάρι μου. Μαϊμού ο γορίλλας :) :confused: Τέσπα από αλιεχπρες αγοράζει κανείς γιατί οι κάρτες μου εθνική, άλφα debit δεν περνάνε.

Ναι δεν το πολυβλεπω για 3αρη,μαλλον 2ης γενιας ειναι.Βεβαια δεν θα μπω στον κοπο να αρχισω τεστ επι τουτου.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς παλικάρι μου. Μαϊμού ο γορίλλας :) :confused: Τέσπα από αλιεχπρες αγοράζει κανείς γιατί οι κάρτες μου εθνική, άλφα debit δεν περνάνε.

 

 

 

Απο vickmall μπορείς να παραγγείλεις μονο. Δοκιμασα και απο αλλα κονεζομαγαζα αλλα τιποτα. Μονο vıckmall δέχεται απο Ελλαδα.

:ninja:ΟΖ...
Link to comment
Share on other sites

λεω και εγω να δοκιμασω την τυχη μου με alpha αλλα παλι τελειωσαν απο 29 του μηνα θα ξαναεχουν!ε θα κανω μια αποπειρα!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και ο τρόπος με το paypal balance με την ανάλογη φυσικά επιπλέον χρέωση.Στο vickmall πάντως γράφει in stock και κατέβασαν την τιμή στα 84.99
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο φορουμ

Ετοιμαζομε για αγορα κινητου στην mother...λεμε για ενα galaxy core prime (115ευρω)...Αλλα λεω να κινηθω στο x5....Η χρηση θα ειναι λιγο σερφαρισμα,τηλ και καμια φωτο χαλαρη μια στο τοσο!Αυτα τα λιγα...

Το θεμα πανω απολα ειναι να μην εχει προβλημα ..τι λετε οσοι το εχετε??notificatio led υπαρχει?

 

Αυτο εδω δεν ειναι? http://www.vickmall.com/doogee-x5-5-0inch-android-5-1-smartphone-2-5d-ips-hd-mt6580-quad-core-1-2ghz-1gb-ram-8gb-rom-3g-gps-otg.html

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο ειναι.τα παιδια που το εχουν λενε καλα λογια.τελικα το παρηγγειλα και εγω απο bangood.απο εκει ποσο καιρο κανει να ερθει?εχει παραλαβει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο φορουμ

Ετοιμαζομε για αγορα κινητου στην mother...λεμε για ενα galaxy core prime (115ευρω)...Αλλα λεω να κινηθω στο x5....Η χρηση θα ειναι λιγο σερφαρισμα,τηλ και καμια φωτο χαλαρη μια στο τοσο!Αυτα τα λιγα...

Το θεμα πανω απολα ειναι να μην εχει προβλημα ..τι λετε οσοι το εχετε??notificatio led υπαρχει?

 

Αυτο εδω δεν ειναι? http://www.vickmall.com/doogee-x5-5-0inch-android-5-1-smartphone-2-5d-ips-hd-mt6580-quad-core-1-2ghz-1gb-ram-8gb-rom-3g-gps-otg.html

Προβλήματα δεν έχει, είναι πλαστικουρα, led δεν έχει, πάει γρήγορα...

Link to comment
Share on other sites

Προβλήματα δεν έχει, είναι πλαστικουρα, led δεν έχει, πάει γρήγορα...

Φιλε οπως το γραφεις το......πλαστικουρα.....το αδικεις καταφορα το κντ.Δεν ειναι τοσο χαλια πια........:)

Να αρχισω να γραφω τωρα για πλαστικουρες των 200+++ ευρο τωρα,με τριγμους τριζονιου και βαλε......:lol:

 

@kflabouris

Με κλειστα ματια,σε αυτην την τιμη,δεν το συζηταμε καν.

Φιλικα παντα,αλλα galaxy core prime???Μπα δεν νομιζω....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε οπως το γραφεις το......πλαστικουρα.....το αδικεις καταφορα το κντ.Δεν ειναι τοσο χαλια πια........:)

Να αρχισω να γραφω τωρα για πλαστικουρες των 200+++ ευρο τωρα,με τριγμους τριζονιου και βαλε......:lol:

 

@kflabouris

Με κλειστα ματια,σε αυτην την τιμη,δεν το συζηταμε καν.

Φιλικα παντα,αλλα galaxy core prime???Μπα δεν νομιζω....

 

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση παιδες!

Πλαστικουρα κλπ δεν με νοιαζει....με νοιαζει να χαζοπαιζει σε παιχνιδακια χαλαρα κ λιγο browser με λιγες φωτος χαλαρες σε τπτ διακοπες κλπ...Αυτο ειναι ολο κ ολο...κ εγω δεν θελω να παει σε core κλπ...λογο χρηματων κλπ...Μια χαρα θα την καλυψει πιστευω...

Οποτε βαζω λεφτα να παραγγειλω αυριο...Στελνει ρουταρισμενο και με μουλτι λογικα ε???

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω , αν και σε άλλους στην σελίδα του vickmall , ΔΕΝ βγάζει την επιλογή του χρώματος του τηλεφώνου που θέλεις να παραγγείλεις ; Η είναι μόνο σε εμένα ;;;; :)
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω , αν και σε άλλους στην σελίδα του vickmall , ΔΕΝ βγάζει την επιλογή του χρώματος του τηλεφώνου που θέλεις να παραγγείλεις ; Η είναι μόνο σε εμένα ;;;; :)
Οντως ετσι ειναι. Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να γραψεις σημειωση κατα την παραγγελια σου, τι χρωμα θελεις .... :cool:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...