Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge+


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει και 64 πλέον... Όσο για την μπαταρία εμένα βαράει 5ωρο οθόνη χαλαρά.Αυτό που κάνω είναι όταν δεν θέλω data πάντα το βάζω 2g. Σε όλες τις συσκευές μου έτσι κάνω

 

 

 

64 εδώ Ελλάδα;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τωρα δηλαδή λέτε οτι η εφαρμογή του Facebook δεν λαγκαρει στο scrolling?

Αν συμβαινει οντως κατι τετοιο τοτε είναι οντως εντυπωσιακό.

ρε φίλε να σε ρωτήσω κατι?? κρίνεις ενα κινητό ..από το αν λαγκαρει η εφαρμογή στο facebook ??? και ειδικά στο scrolling ?? νομιζω οτι εχουμε ξεφύγει ....και από το να παίρνουμε ενα κινητό να κάνουμε την δουλειά μας ..καθόμαστε και χάνουμε της όμορφες ώρες από την ζωή μας για να δούμε τι ?? αν θα κάνει ένα χιλιοστό του δευτερολεπτου το ενα απο το αλλο...ελεος ρε παιδια ...

Link to comment
Share on other sites

64 εδώ Ελλάδα;

 

Ελλάδα δεν ξέρω αν ήρθε η θα έρθει,Πάντως εδώ Γερμανια ήρθε επίσημη ανακοίνωση για το 64gb titanium

Link to comment
Share on other sites

Παίδες στο θέμα ηχείου και ήχου πως πηγαίνει;

Αν κάποιος είχε/έχει και το Nexus 6 μια σύγκριση θα ήταν ιδανική. Το γνωρίζω ότι προφανώς δε μπορεί να συγκριθεί με τα dual stereo front speakers του Nexus, αλλά μία εικόνα θα με βοηθούσε αρκετά μιας κι εδώ στην επαρχία δεν υπάρχει πουθενά για να το δούμε/ακούσουμε.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

ρε φίλε να σε ρωτήσω κατι?? κρίνεις ενα κινητό ..από το αν λαγκαρει η εφαρμογή στο facebook ??? και ειδικά στο scrolling ?? νομιζω οτι εχουμε ξεφύγει ....και από το να παίρνουμε ενα κινητό να κάνουμε την δουλειά μας ..καθόμαστε και χάνουμε της όμορφες ώρες από την ζωή μας για να δούμε τι ?? αν θα κάνει ένα χιλιοστό του δευτερολεπτου το ενα απο το αλλο...ελεος ρε παιδια ...

Με συγχωρείς φίλε μου, αλλά η ερώτησή μου ήταν συγκεκριμένη. Ρώτησα για σκρόλιγκ σε συγκεκριμένες εφαρμογές.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ρε φίλε να σε ρωτήσω κατι?? κρίνεις ενα κινητό ..από το αν λαγκαρει η εφαρμογή στο facebook ??? και ειδικά στο scrolling ?? νομιζω οτι εχουμε ξεφύγει ....και από το να παίρνουμε ενα κινητό να κάνουμε την δουλειά μας ..καθόμαστε και χάνουμε της όμορφες ώρες από την ζωή μας για να δούμε τι ?? αν θα κάνει ένα χιλιοστό του δευτερολεπτου το ενα απο το αλλο...ελεος ρε παιδια ...

Calm down!

Αλλο ρωτησα και αλλο απάντησες. Δεν εκρινα κανενα τηλέφωνο. Μετά απο s2, s4, s5 απέρριψα την Σαμμυ για αλλους λόγους που δεν ειναι επι του παρόντος να τους εξηγήσω.

Απλα εντυπωσιάστικα απο την συγκεκριμένη παρατήρηση γιατί πρόκειται ισως για την πιο κακό γραμμένη και laggy εφαρμογή ever (facebook).

Το να σου λέει κάποιος οτι πάει αέρα, που δεν το εχω δει πουθενά και σε κανενα τηλέφωνο, οπως και να το κάνουμε το "ουάου" το λες!

 

EDIT: Μιας που το ανέφερες όμως, ναι το κρίνω ΚΑΙ απο αυτό. Ήμαστε σε φόρουμ για κινητή τηλεφωνία. Αν ήμασταν σε site για ταβέρνες, θα τις έκρινα απο τα κεφτεδακια τους και τη θεα τους!

 

Σορρυ για το off topic!

 

Peace!

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Fanatike και εγώ μαζί σου είμαι. Με ξενέρωνε τρομερά το νοτέλι όταν έτρωγε τα σκαλώματα του στο Facebook αλλά ήταν ο συνδυασμός εφαρμογής και android προφανώς που έκανε το σκάλωμα γιατί στο iPhone πήγαινε νεράκι. Με το edge plus πάντως καταρρίφθηκε και αυτό το οχυρό. Βουρ λοιπόν στην αγορά :D
Link to comment
Share on other sites

Lag στο σκρόλιγκ έχεις παρατηρήσει? (facebook, tapatalk, twitter κλπ ?)

 

Γιάννη το scrolling σ αυτές τις εφαρμογές είναι πιό γρήγορο σε σχέση με το iphone. Αρκεί να είναι φορτωμένες οι φωτογραφίες.

Δηλαδη να έχει προλάβει να φορτώσει.

Δεν έχουν πρόβλημα σ αυτά τα νέα samsung.

 

Στο μόνο που χρειάζονται βελτίωση είναι στις ρυθμισεις της samsung ως προς την διαχείρηση της ram.

Με 2 εφαρμογές από το google play το είχα λύσει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μωρέ μπράβο!!! Αλλά δυστυχώς, η απουσία έκδοσης 64 gb είναι απαγορευτική για εμένα.

 

Πως δεν υπαρχει ρε Γιαννη. Πχ στο αμαζον εδώ και μερες το πανεμορφο titanium σε 64γιγα στα 900 ευρω. Και μιλαμε για αμαζον (.de), με το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ customer care τους (δεν εχω ξαναδει σε κανενα κατάστημα στον κοσμο τετοια αντιμετωπιση)...

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά μ'αρέσει συσκευή σε gold χρώμα, μάλιστα περισσότερο και από την πιο κλασσική μπλε :D

Πιστεύω ότι το silver θα είναι το κορυφαίο, αλλά και το gold(δεν θα το έλεγα ακριβώς χρυσό) πολύ δυνατό.

Link to comment
Share on other sites

Πως δεν υπαρχει ρε Γιαννη. Πχ στο αμαζον εδώ και μερες το πανεμορφο titanium σε 64γιγα στα 900 ευρω. Και μιλαμε για αμαζον (.de), με το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ customer care τους (δεν εχω ξαναδει σε κανενα κατάστημα στον κοσμο τετοια αντιμετωπιση)...

 

Εννοω στην Ελλαδα Βαγγελη. Θελω να αγορασω απο Ελλαδα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά μ'αρέσει συσκευή σε gold χρώμα, μάλιστα περισσότερο και από την πιο κλασσική μπλε :D

Πιστεύω ότι το silver θα είναι το κορυφαίο, αλλά και το gold(δεν θα το έλεγα ακριβώς χρυσό) πολύ δυνατό.

 

Πραγματικά πολύ ωραίο χρώμα,εγώ θα το έλεγα σαμπανιζε,πολύ καλη συσκευή σε όλα της.:)

Link to comment
Share on other sites

Καθε φορα που παω στις εφαρμογές οθονης edge μου εμφανιζει διπλα και ενα ολόκληρο κείμενο βοηθειας σε ολη την οθονη. Εψαξα να το απενεργοποιησω αλλα δεν βρισκω κάτι. Ετσι ειναι και σε σας?

Μπορει καποιος να κανει τον κοπο να μου απαντησει?

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να κανει τον κοπο να μου απαντησει?

 

 

 

Δεν εχω το κινητό αν και ψάχνω μιπως το πάρω δες στο YouTube μέχρι να απάντηση κάποιος στα βιντεακια πετάγεται;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω το κινητό αν και ψάχνω μιπως το πάρω δες στο YouTube μέχρι να απάντηση κάποιος στα βιντεακια πετάγεται;

Σε οσα εχω δει μεχρι και του βλαχακη το hands on οχι δεν εμφανιζεται το κειμενο . Περιεργο

Στο People edge μου ειναι οκ δεν εμφανιζεται τιποτα.

Edited by hrcivic
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. :) Το αγόρασα κι εγώ σε Gold χρώμα, αύριο θα το έχω στην επαρχία που βρίσκομαι. Έρχομαι από Nexus 6.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. :) Το αγόρασα κι εγώ σε Gold χρώμα, αύριο θα το έχω στην επαρχία που βρίσκομαι. Έρχομαι από Nexus 6.

Καλορίζικο φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. :) Το αγόρασα κι εγώ σε Gold χρώμα, αύριο θα το έχω στην επαρχία που βρίσκομαι. Έρχομαι από Nexus 6.

 

Καλοριζικο!!! ειμαι κ εγω ετοιμη για αγορα,μολις πουλησω το iphone...ναι ναι θα κανω την αλλαγη

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να κανει τον κοπο να μου απαντησει?

 

Κάνε μερικές αλλαγές....όπως να αλλάξεις θέση να βάλεις και να βγάλεις εφαρμογές...μετά θα φύγει!

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. :) Το αγόρασα κι εγώ σε Gold χρώμα, αύριο θα το έχω στην επαρχία που βρίσκομαι. Έρχομαι από Nexus 6.

 

Καλορίζικο!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου.

 

Καλοριζικο!!! ειμαι κ εγω ετοιμη για αγορα,μολις πουλησω το iphone...ναι ναι θα κανω την αλλαγη

 

Καλορίζικο!!;)

Να'στε καλά, θα το δουλέψω λίγο να το δω και θα κάνω μια σύγκριση με το Nexus 6. :) Αθηνά και στα δικά σου. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μερικές αλλαγές....όπως να αλλάξεις θέση να βάλεις και να βγάλεις εφαρμογές...μετά θα φύγει!

Εισαι και ο πρωτος μιλάμε. Έκανα ότι μου ειπες και οντως έφυγε το κειμενο. Να'σαι καλα.

By the way μου ήρθε και update

: βελτιωση σταθεροτητας εφαρμογης κλησης

Βελτιστοποιηση χρησης μπαταριας

Βελτιωση ασφάλειας συσκευης...

Το κινητο μου ειναι απο magyar-ουγγαρια

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε αναβαθμιση για cosmote(G928FXXU2AOJ5) 150 και mb. Απο τα πιο σημαντικα που εγραφε ειναι η βελτιωση μπαταριας.
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...